رفتن به مطلب

Recommended Posts

شرکت MSI از تولید کنندگان برتر مادربرد در جهان، از مادربرد جدید MSI A88XI AC که بر پایه ی سوکت AMD FM2+ ساخته شده است رو نمایی کرد.

4zz6x5314vet9py1knby.jpg

این مادربرد که با هدف پشتیبانی از APU های جدید خانواده ی Kaveri تولید شده است، با نسل پیشین خود FM2 نیز سازگاری دارد و می تواند پذیرای پردازنده های خانواده های Richland و Trinity نیز باشد.

ok77agpj0wpic3we7uz.jpg

امکانات ویژه این مادربرد مانند اسلات گرافیک PCI-e نسل سوم، ارتباط وایرلس دو بانده ی AC و بلوتوث آن را تبدیل به یکی از گزینه های ایده آل سیستم های اداری، خانگی و یا بازی می کند.

k4jpz6d9nlsfl5zdawlb.jpg

این مادربرد ضمن پشتیبانی از امکان تبدیل سخت افزاری ویدیویی H.264 و پشتیبانی از تصاویر 4K UHD و Blue Ray از اتصال صوتی 8 کاناله HD نیز بهره می برد.

ntrdajoe689zae702kop.jpg

این مادربرد ضمن پشتبانی از رزلوشن 4096 x 2160 تجربه ی جدیدی را با سایز کوچک خود برای کاربران به ارمغان می آورد.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

خیلی مادر برد عالی هست.

من خیلی دنبال مادر برئ و کلا سیستم mini itx گشتم ولی متاسفانه خیای کم پیدا میشه.

کاش لیون از این محصولات میاور

لینک به دیدگاه

خیلی مادر برد عالی هست.

من خیلی دنبال مادر برئ و کلا سیستم mini itx گشتم ولی متاسفانه خیای کم پیدا میشه.

کاش لیون از این محصولات میاور

متاسفانه کلا" قطعات سیستم های Mini-ITX خیلی کم وارد ایران میشوند. کیس و مادربرد و گرافیک و همه چیز.

لینک به دیدگاه

متاسفانه کلا" قطعات سیستم های Mini-ITX خیلی کم وارد ایران میشوند. کیس و مادربرد و گرافیک و همه چیز.

کاملاموافقم. من هم دو سال پیش که یه مین برد H67 اینتل ITX تونستم پیدا کنم، پوستم کنده شد تا یه کیس مناسب گیرم اومد (گرین فونیکس). فقط موندم که چرا گرین دیگه این کیس رو به بازار نمی ده و پیرو پس رفتهای زیادی که این شرکت در سالهای اخیر داشته، تازه بعد از دو سال به سیستم های نیمه آماده ضعیفی در بازار رو آورده که حجمی بیش از دو برابر همون کیس قدیمی فونیکس رو دارند!!!

من شرکت گرین رو خیلی دوست داشتم و دارم. واقعا حیفه که کارشناسای بازاریابی این شرکت، اینقدر تو خواب غفلت هستند که صدای واضح پاهای شرکتهای چینی که بازار محصولات گرین رو دارن قبضه می کنن نمی شنون!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...