رفتن به مطلب

پارس آنلاین آری یا خیر؟! (بررسی سرویس های نامحدود پارس آنلاین)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چرا دوستان راهی وجود داره اونم اینکه ازشون نخرین ، برین از شرکت های دیگه بخرین بعد که دید داره داغون میشه خودشو جمع و جور میکنه یا اینکه درشو تخته میکنه و اگر دومی پیش بیاد بقیه برای اینکه این بلا سرشون نیاد جمع میکن

مثل تالیا وقتی ایرانسل اومد دیگه اونو از یاد ها برد

لینک به دیدگاه

چرا دوستان راهی وجود داره اونم اینکه ازشون نخرین ، برین از شرکت های دیگه بخرین بعد که دید داره داغون میشه خودشو جمع و جور میکنه یا اینکه درشو تخته میکنه و اگر دومی پیش بیاد بقیه برای اینکه این بلا سرشون نیاد جمع میکن

مثل تالیا وقتی ایرانسل اومد دیگه اونو از یاد ها برد

درست ولی می دونید باید به چند نفر بگید تا نخرن بعد مگه گوش می کنن 

لینک به دیدگاه

درست ولی می دونید باید به چند نفر بگید تا نخرن بعد مگه گوش می کنن 

دخل این حرفا نیست....فرضا جمع و جور کنن خودشنو بعد که ملت رفتن سمتشون روز از نو روزی از نو...

لینک به دیدگاه

دخل این حرفا نیست....فرضا جمع و جور کنن خودشنو بعد که ملت رفتن سمتشون روز از نو روزی از نو...

لایک 

کلا من هم الان فکر کردم دیدم هیچ راهی نیست پس باید با همین سر کرد 

مثل شکلک توی امضاتون

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

تعرفه ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL كاهش يافت

كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات به منظور توسعه اينترنت پرسرعت و با هدف كاهش هزينه‌هاي كاربران، تعرفه ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL را كاهش داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه اين سازمان با اعلام خبر فوق گفت: اين موضوع با بررسي زنجيره هزينه‌هاي ارائه خدمات اينترنت و همكاري شركت ارتباطات زيرساخت، شركت مخابرات ايران و شركت‌هاي PAP در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تصويب شده و براساس آن، هزينه استفاده از اينترنت پرسرعت با فناوري ADSL براي كاربران نهائي 20 درصد كاهش مي يابد.

صادق عباسي شاهكوه افزود: در اين مصوبه، تعرفه پهناي باند اينترنت بين‌الملل صرفاً براي ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL براي شركت‌هاي PAP  و شركت‌هاي مخابرات استاني 35 درصد كاهش يافته و تعرفه خدمات انتقال براي تامين ارتباط دسترسي به شبكه شهري و بين‌شهري صرفاً براي ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL براي اين شركت‌ها نيز كاهش 25 درصدي داشته است.

وي تصريح كرد: همچنين تعرفه ماهانه تامين ارتباط براي دسترسي به شبكه ملي انتقال داده‌ها نيز با 25 درصد كاهش روبرو شده است.

عباسي شاهكوه افزود: براساس تعرفه‌هاي جديد هزينه استفاده از برق و استفاده از فضا در مراكز مخابراتي نيز براي ارائه خدمات اينترنتي براي شركت‌هاي PAP هر كدام به صورت جداگانه 40 درصد كاهش يافته است.

معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه رگولاتوري درباره كاهش هزينه‌ها براي كاربر نهائي گفت: براساس اين مصوبه، تعرفه حجمي استفاده از اينترنت ارائه شده از طريق فناوري ADSL براي كاربران نهائي 20 درصد كاهش يافته است. همچنين براي جلوگيري از كاهش كيفيت، حداكثر ضريب اشتراك نيز 1 به 8 تعيين شده كه تمامي شركت‌ها موظف هستند اين نرخ را براي مشتركان خود تضمين كنند.
وي تصريح كرد: اجراي تعرفه‌هاي درج شده در اين مصوبه از تاريخ ابلاغ براي شركت ارتباطات زيرساخت، شركت مخابرات ايران و شركتهاي داراي پروانه ارائه خدمات انتقال داده‌ها از طريق خطوط كابلي موسوم به ندا (PAP) لازم‌الاجرا است و تمامي اين شركت‌ها موظفند در چارچوب تعرفه‌هاي تعيين شده در اين مصوبه نسبت به اصلاح قراردادهاي خود از تاريخ ابلاغ اقدام كنند.

منبع:cra.ir

لینک به دیدگاه

تعرفه ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL كاهش يافت

كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات به منظور توسعه اينترنت پرسرعت و با هدف كاهش هزينه‌هاي كاربران، تعرفه ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL را كاهش داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي، معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه اين سازمان با اعلام خبر فوق گفت: اين موضوع با بررسي زنجيره هزينه‌هاي ارائه خدمات اينترنت و همكاري شركت ارتباطات زيرساخت، شركت مخابرات ايران و شركت‌هاي PAP در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات تصويب شده و براساس آن، هزينه استفاده از اينترنت پرسرعت با فناوري ADSL براي كاربران نهائي 20 درصد كاهش مي يابد.

صادق عباسي شاهكوه افزود: در اين مصوبه، تعرفه پهناي باند اينترنت بين‌الملل صرفاً براي ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL براي شركت‌هاي PAP  و شركت‌هاي مخابرات استاني 35 درصد كاهش يافته و تعرفه خدمات انتقال براي تامين ارتباط دسترسي به شبكه شهري و بين‌شهري صرفاً براي ارائه خدمات اينترنت مبتني بر فناوري ADSL براي اين شركت‌ها نيز كاهش 25 درصدي داشته است.

وي تصريح كرد: همچنين تعرفه ماهانه تامين ارتباط براي دسترسي به شبكه ملي انتقال داده‌ها نيز با 25 درصد كاهش روبرو شده است.

عباسي شاهكوه افزود: براساس تعرفه‌هاي جديد هزينه استفاده از برق و استفاده از فضا در مراكز مخابراتي نيز براي ارائه خدمات اينترنتي براي شركت‌هاي PAP هر كدام به صورت جداگانه 40 درصد كاهش يافته است.

معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه رگولاتوري درباره كاهش هزينه‌ها براي كاربر نهائي گفت: براساس اين مصوبه، تعرفه حجمي استفاده از اينترنت ارائه شده از طريق فناوري ADSL براي كاربران نهائي 20 درصد كاهش يافته است. همچنين براي جلوگيري از كاهش كيفيت، حداكثر ضريب اشتراك نيز 1 به 8 تعيين شده كه تمامي شركت‌ها موظف هستند اين نرخ را براي مشتركان خود تضمين كنند.

وي تصريح كرد: اجراي تعرفه‌هاي درج شده در اين مصوبه از تاريخ ابلاغ براي شركت ارتباطات زيرساخت، شركت مخابرات ايران و شركتهاي داراي پروانه ارائه خدمات انتقال داده‌ها از طريق خطوط كابلي موسوم به ندا (PAP) لازم‌الاجرا است و تمامي اين شركت‌ها موظفند در چارچوب تعرفه‌هاي تعيين شده در اين مصوبه نسبت به اصلاح قراردادهاي خود از تاريخ ابلاغ اقدام كنند.

منبع:cra.ir

مرسی، سعید جان

امیدوارم کسی ناراحت نشه

اما این اخبار برای عوامه ،برای کسایی که اینترنت نمیرن، برای اونایی که هرکی هرچی میگن باور میکنه

منی که روزی 16 ساعت آنلاینم ، منی که همیشه دارم اینترنت شارژ میکنم ، تا وقتی که قیمتا رو خودم نبینم کم شده چه فایده ای داره ؟؟

حالا تو اخبار و سایتای خبری ، بگن اینترنت رایگان شد ،‌ همه چی آرومه ، من چقدر شنگولم

وقتی همش دروغه چه فرقی داره ؟؟؟

اگه همچین ابلاغیه ای بود الان همه isp هارو تهت فشار میزاشتن

حتی خود مخابرات هم قیمتاشو تغییر نداده

ویرایش شده توسط Prime
لینک به دیدگاه

مرسی، سعید جان

امیدوارم کسی ناراحت نشه

اما این اخبار برای عوامه ،برای کسایی که اینترنت نمیرن، برای اونایی که هرکی هرچی میگن باور میکنه

منی که روزی 16 ساعت آنلاینم ، منی که همیشه دارم اینترنت شارژ میکنم ، تا وقتی که قیمتا رو خودم نبینم کم شده چه فایده ای داره ؟؟

حالا تو اخبار و سایتای خبری ، بگن اینترنت رایگان شد ،‌وقتی همش دروغه چه فرقی داره ؟؟؟

اگه همچین ابلاغیه ای بود الان همه isp هارو تهت فشار میزاشتن

حتی خود مخابرات هم قیمتاشو تغییر نداده

خواهش میکنم...ناراحت چرا؟

من با ISP خودم تماس گرفتم و صحتش رو جویا شدم و اونا هم تایید کردن!فقط گفتن هنوز ابلاغ نکردن ولی احتمالاً بعد از عید تغییرات قیمتی رو احساس میکنید...یعنی سرویس ها 20 درصد ارزون تر خواهد شد...خبرش خیلی جدید بود یعنی هنوز روی صفحه ی اصلی سایت هست برای 4-5 روز پیشه...ایشالله که کاهش قیمت صورت بگیره...من که امیدوارم :)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم...ناراحت چرا؟

من با ISP خودم تماس گرفتم و صحتش رو جویا شدم و اونا هم تایید کردن!فقط گفتن هنوز ابلاغ نکردن ولی احتمالاً بعد از عید تغییرات قیمتی رو احساس میکنید...یعنی سرویس ها 20 درصد ارزون تر خواهد شد...خبرش خیلی جدید بود یعنی هنوز روی صفحه ی اصلی سایت هست برای 4-5 روز پیشه...ایشالله که کاهش قیمت صورت بگیره...من که امیدوارم :)

من که نمیفهمیم چی داره میشه

یبار میگن شده ، یبار  میگن قراره بشه ، یبار میگن نمیشه ..... .. . .. ..... ..

سره مردم رو گرم کردن که به چیزای دیگه فکر نکنن

:D

لینک به دیدگاه

با توجه به نظرات و گفته های همه دوستان گلم باید بگم اینجا ایرانه و فقط میشه شاهد دو تغییر همیشگی بود

1- دائما گرون شدن همه چیز

2- و وقتی که قیمت ثابت باشه و گرون نشه، دائما افتضاح تر شدن سرویس ها و....

( عالیه چون همیشه داریم تغییر رو احساس میکنیم )

لینک به دیدگاه

من الان دارم از سرویس محدود 2048 پارسانلاین استفاده میکنم(خیر سرم :angry: )

کلا 3 ماه هست اینترنتو وصل کردم!ماه اول از 1024 استفاده کردم و از سرعتش تقریبا راضی بودم از ساعت 2 تا 7 که نامحدود بود سرعت میومد پایین ولی باز تا حدودی خوب بود با اینکه متغیر بود ولی به صورت میانگین 2.5 گیگ دان میکرد!ماه دوم به حس کردم کم کم سرعت داره میاد پایین و همینطور هم شد سرعت دانلود در شب و همینطور پینگ در روز پایین اومد!

گفتم فایده نداره بذار 2048 بگیرم حد اقل باید کمی سرعت رو افزایش بده !!!

چشتون روز بد نبینه سرعت زیاد که نشد هیچ تو بعضی از شبا (که قطع نیستم 8-X )700مگ میگیره !!!میانگین سرعت 40 تا !

تازه پینگو نگو افتضاح اخه مگه میشه تعرفه دو برابر سرعت نصف؟(بله تو ایران میشه :lol: )

زنگ زدم شرکت و گفتم جریان چیه ؟من تو ماه اول خوب بودم الان چرا اینجوریه؟

گفت :وا مگه میشه ما اصلا سرعت خوب تو ساعات نامحدود نداریم  :blink: زود باش اون حجمی رو که تو ماه اول برداشت کردی پولشو بده!!

به جان خودم طوری صحبت کرد که حرفش همین معنیو میداد 

بعد از چند روز هم دیدم که داره تبلیغ افزایش سرعت دانلود تا 9 مگابایتو میکنه!!!!!

و فهمیدم اوضاع از چه قراره 

اضاع از این ضرب المثل ایرانیه که میگه:: وقتی دیدی میگن فلان چیز رو میخایم بهتر کنیم بدان فلان چیز به فنا رفت! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر ارزون بشه از 1 مگ می رم روی 2 مگ مخابرات B)

سرعت دانلود و پینگش در چه وضعیه؟

لینک به دیدگاه

من از هایوب دارم

قضیه حجم کم شدن رو یه بار نوشته بودم که الکی حجم میرفت و از این حرفا

الان 2-3 هفته ای میشه که دیگه حجم دزدی نمیکنه ! 

ولی پینگ بالاتر رفته . زنگ زدم میگم هفته پیش پینگ من با فلان سرور 120-130 بوده الان شده 230 میگه مشکل از اون سروره !

میگم سرور اروپایی ه کل isp های ایران هم جمع بشن نصف اون نمیشه میگه ما مشکلی توی این چند وقتی نداریم !

دوستان اینجا کسی از اسیاتک نت داره ؟ اگه اره یه توضیح مختصری بده که من قصد انتقال به یه isp دیگه رو دارم

لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/NJ6lT

این offtopic که به حساب نمیاد؟ :D

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/NJ6lT

این offtopic که به حساب نمیاد؟ :D

همچین بیراه هم نمیگه...خخخخ :D

لینک به دیدگاه

من از هایوب دارم

قضیه حجم کم شدن رو یه بار نوشته بودم که الکی حجم میرفت و از این حرفا

الان 2-3 هفته ای میشه که دیگه حجم دزدی نمیکنه ! 

ولی پینگ بالاتر رفته . زنگ زدم میگم هفته پیش پینگ من با فلان سرور 120-130 بوده الان شده 230 میگه مشکل از اون سروره !

میگم سرور اروپایی ه کل isp های ایران هم جمع بشن نصف اون نمیشه میگه ما مشکلی توی این چند وقتی نداریم !

دوستان اینجا کسی از اسیاتک نت داره ؟ اگه اره یه توضیح مختصری بده که من قصد انتقال به یه isp دیگه رو دارم

دوست عزیز من بیش از یکسال با این آسیا.... سرو کله زدم، چندتا از دوستانمم با همین آی اس پی درگیرن، اگه قصد تعویض ISP داری، سمته هر آی اس پی ای رفتی، سمته این آسیا... نرو که همه رقمه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همچین بیراه هم نمیگه...خخخخ :D

کودوم قسمتش ؟ اخرش یا اولش ؟ :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان در انجمن همسایه حرف خوبی زد

گفت :

" بازگشت همه به سوی مخابرات است " :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت دیگر از پارس انلاین

درهنگام استقاده خصوصی از نت شرکت ( بعد از رفتن در بلک لیست و مشتریان سوخته ، شاید دوستانی هم که نرفته باشن تو این لیست اینو دیده باشن) با تصویر زیر به جای صفحه مورد نظر روبرو میشوید / که این که در دو روز متوالی فعلا تکرار شده

بعد وفتی داره ترافیکت تموم میشه چه حجمی چه ناحدوووووووووووووود جیکشون در نمیاد :((

11371039159356364271.png

لینک به دیدگاه

خدمت دیگر از پارس انلاین

درهنگام استقاده خصوصی از نت شرکت ( بعد از رفتن در بلک لیست و مشتریان سوخته ، شاید دوستانی هم که نرفته باشن تو این لیست اینو دیده باشن) با تصویر زیر به جای صفحه مورد نظر روبرو میشوید / که این که در دو روز متوالی فعلا تکرار شده

بعد وفتی داره ترافیکت تموم میشه چه حجمی چه ناحدوووووووووووووود جیکشون در نمیاد :((

11371039159356364271.png

دقیقا....یه ساعت فقط موقع انتخاب واحد دانگاه سرم قِر اومد...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه 256 محدود دارم ((2 گیگ)) سرعت دانلودم الان نزدیک 1مگ هست ولی چه فایده نمیتونیم دانلود کنیم شب ها هم سرعتش از 1کیلو بایت تا 70 کیلو بایت متغیره همش در حال تغییره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه 256 محدود دارم ((2 گیگ)) سرعت دانلودم الان نزدیک 1مگ هست ولی چه فایده نمیتونیم دانلود کنیم شب ها هم سرعتش از 1کیلو بایت تا 70 کیلو بایت متغیره همش در حال تغییره

سرعت تو روز اگر 100 گیگ هم باشه بدرد نمیخوره چونکه عملا هیچ استفاده ای نداره 

تو شب هم سرعت دانلود 1 به 20 میشه 

لینک به دیدگاه

پارس آنلاین توی کرمان افتضاحه به تمام معنا

چه محدود چه نامحدود

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

این هم عیدی پاییزی این شرکت 

(((((((((به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد. بعنوان مثال اگر قبل از شروع ساعات مذکور، ترافیک باقیمانده شما 10 گیگابایت باشد و در این ساعات 3 گیگابایت مصرف نمایید، بعد از ساعت 7 صبح، ترافیک باقیمانده شما 9 گیگابایت خواهد بود.))))))))))

کلا" این شرکت از اسفند پارسال افت کیفیت داشته من که این چند ماهه اصلا" راضی نبودم اما نمیدونم برم سراغ کدوم شرکت.

لینک به دیدگاه

درسته پارس آنلاین هم دیگه مثل سابق نیست 

در نظر دارم کوچ کنم به های وب چندتا از فامیلا گرفتن راضی هستن

از دوستان کسی هست های وب داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...