رفتن به مطلب

قیمت گذاری بر روی هندی کم Sony Camcorder HDR-SR11

Recommended Posts

سلام به دوستان،

عزیزان این دوربین را دارم، منتها نمیدونم به چه قیمتی می توانم دست دوم بفروشم، اگر کسی از دوستان اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کنند.

197162-sony-hdr-sr11-60gb-high-definitio

یک زمانی 1100 دلار قیمتش بود. با توجه به بازار دوربین های روز الان رو نمیدونم به چه قیمتی میشه فروخت.

این دوربین 10 مگاپیکسلی قابلیت فیلم برداری فول اچ دی را دارد و مجهز به هارد دیسک 60 گیگی سرخود است، و مجموعا" 10 ساعت باهاش فیلم برداری نشده و بیشتر باهاش عکس گرفته شده است.

197158-sony-hdr-sr11-60gb-high-definitio

لنز کارل زایس، واریو سونار، قابلیت ضبط صدای دالبی 6 کاناله مستقیم، ضد لرزش، صفحه لمسی مقاومتی، ریموت کنترل و مجهز به اسلات Micro SD می باشد.

ساخت ژاپن است و برنده ی انتخاب سردبیر PCMAG در سال 2009 می باشد.

EC_logo_lg.png

----------------------
سایت اصلی

مشخصات

تا به حال تعمییر و یا باز نشده. هیچ وقت ویروس نگرفته، هرگز هاردش پر نشده، ارور نداده، باهاش کشتی گرفته نشده، خط و خش نداره.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

من شغلم عکاسیه اگه نوار خور بود میدونستم ولی هارد خور رو یه سری به سایت پارس کانن بزن اونجا هم کاربر و هم خود شرکت که شماره داده میتونی قیمت بگیری و یا بهشون بفروشی

لینک به دیدگاه

من شغلم عکاسیه اگه نوار خور بود میدونستم ولی هارد خور رو یه سری به سایت پارس کانن بزن اونجا هم کاربر و هم خود شرکت که شماره داده میتونی قیمت بگیری و یا بهشون بفروشی

ممنون جعفر جان از راهنمایی :) حتما" تماس میگیرم.

لینک به دیدگاه

درود آرمین جان موقع فروش ، قیمت مشخص شد ، بی زحمت یه ندا به ما بدی ممنونت میشم داداش  گل @};-

لینک به دیدگاه

درود آرمین جان موقع فروش ، قیمت مشخص شد ، بی زحمت یه ندا به ما بدی ممنونت میشم داداش  گل @};-

حتما" حمید رضا جان. ;)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...