رفتن به مطلب

asic چیپ های ماینینگ بیت کوین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

امروز بحث ماینینگ شده بود برگشتم خونه رفتم دربارش جستوجو کردم 

فهمیدم بهترین برد برای این کار http://www.asrock.com/mb/Intel/H81%20Pro%20BTC/ کلا برای این کار ساخته شده 6 تا کارت می شه روش سوار کرد 2 تا کانکتور مولکس هم روش هست 

بعد کمی گشتن توی اون سایت که نمی تونم اسمش رو بگم با چیپ های asic بر خردم که هش خیلی بالایی داره و کلا برای این کار هست و مثل این که یکسری هاش به پورت usb وصل می شه 

کارت های amd برای این کار خیلی خوبه مخصوصا 7990 ( یا رو 6 تا گرفته بود روی مادر برد سوار کرده بود و 8 مگا ( نه میلیون اشتب شده بود ) هش گرفته بود توی محاسبت البته از 3 پاور 1500 استفاده می کرد ) ( چرا شکلک ها لود نمی شن ) ولی خوب خیلی گرون تر هستند 

در صورتی که asic ها با توجه به هش خیلی بالایی که دارن قیمتشون مناسب تر هست 

و سی پی هم که یه i3 جواب می ده 

حالا این بورد یا asic توی ایران پیدا می شه 

من شاید توی خواب بتونم همچین سیستمی ببندم pffff

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم.

من 2 تا 7990 دارم روی موبو z87x-oc force giga -

هش ریت این کارت 1200 تا 1350 kh/s هست و با اورکلاک کردن در تنظیمات ماینر میتونید 1350 کیلو هش بر ثانیه ازش بکشید.

8 میلیون نمیشه ازاین کارت ها گرفت(یعنی با چیپست های گرافیک نمیشه).میشه 8 مگا هش بر ثانیه

ویرایش شده توسط Expert
لینک به دیدگاه

کارت گرافیک خیلی گرون تموم مشه اون هم 2 تا 7990 در صورتی که با http://www.amazon.com/ASICMiner-Block-Erupter-USB-Sapphire/dp/B00CUJT7TO فقط با 40 دلار البته قبلا 300 دلار بود می تونید هش 330m بگیرید خیلی زیادتر هست خیلی 

شیتونه می گه بگیرم اخه 40 دلار و هاب هم فقط نیاز دارید تا این رو روش سوار کنید حالا برو برد بگیر یا برو 2 تا پاور بگیر خنکشون کن خیلی دنگوفنگ داره 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

با 6 تا 280x خودم توی اون توب دیدم 4.2 m گرفته بود 

لینک به دیدگاه

کارت گرافیک خیلی گرون تموم مشه اون هم 2 تا 7990 در صورتی که با http://www.amazon.com/ASICMiner-Block-Erupter-USB-Sapphire/dp/B00CUJT7TO فقط با 40 دلار البته قبلا 300 دلار بود می تونید هش 330m بگیرید خیلی زیادتر هست خیلی 

شیتونه می گه بگیرم اخه 40 دلار و هاب هم فقط نیاز دارید تا این رو روش سوار کنید حالا برو برد بگیر یا برو 2 تا پاور بگیر خنکشون کن خیلی دنگوفنگ داره 

آره خوب ولی الان با 330 MH/s یا 50 GH/s نمیشه بیت کوین استخراج کرد، چون دستگاه هایی اومدن که با قدرت 3TH/s و یا 15TH/s دارن استخراج میکنن و دیفیکالتی بیت کوین انقدر رفته بالا که نمیتونی استخراج کنی.

متاسفانه با این یو اس بی ها نمیشه لایت کوین یا ارز هایی با الگوریتم Scrypt استخراج کرد چون اون چیپست هاش درست شده مخصوص الگوریتم بیت کوین SHA-256

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم.

من 2 تا 7990 دارم روی موبو z87x-oc force giga -

هش ریت این کارت 1200 تا 1350 kh/s هست و با اورکلاک کردن در تنظیمات ماینر میتونید 1350 کیلو هش بر ثانیه ازش بکشید.

8 میلیون نمیشه ازاین کارت ها گرفت(یعنی با چیپست های گرافیک نمیشه).میشه 8 مگا هش بر ثانیه

ممنون درست هست مگا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ASICMiner Block Erupter USB 330MH/s Sapphire Miner

رو با اینترنت بزنیم به سیستم پول در میاره ؟

من نمی دونم میشه توضیح بدی این چیه ؟

لینک به دیدگاه

آره خوب ولی الان با 330 MH/s یا 50 GH/s نمیشه بیت کوین استخراج کرد، چون دستگاه هایی اومدن که با قدرت 3TH/s و یا 15TH/s دارن استخراج میکنن و دیفیکالتی بیت کوین انقدر رفته بالا که نمیتونی استخراج کنی.

متاسفانه با این یو اس بی ها نمیشه لایت کوین یا ارز هایی با الگوریتم Scrypt استخراج کرد چون اون چیپست هاش درست شده مخصوص الگوریتم بیت کوین SHA-256

کلا کار عجیب قریبی هست باید خیلی پول دار باشی 

اون usb ها هم که بله فقط بیت کوین می زنن و باید 30 تا بگیری تا جواب بده 

لینک به دیدگاه

ASICMiner Block Erupter USB 330MH/s Sapphire Miner

رو با اینترنت بزنیم به سیستم پول در میاره ؟

من نمی دونم میشه توضیح بدی این چیه ؟

با اجازه استارتر عزیز،

ببینید بیت کوین یک ارز کد گذاری شده برمبنای دانایی صفر هست (CRYPTO CURRENCY) که از سال 2009 شخصی به نام ساتوشی ناکاموتو اونوایجاد کرد -اطلاعات بیشتر-

بیت کوین چطور بدست میاد؟

از طریق استخراج با چیپست های گرافیکی(که هرچی مدت زمانش میگذره دیفیکالتی یا درجه سختیش زیاد میشه و هرچقدر درجه سختیش زیادشه شما کمتر میتونید در روز استخراج کنید)

بهتره بیشتر در موردش جستجو کنید، ولی پیشنهاد میشه اگه میخواید برید سراغش 2 چیز رو حتما داشته باشد

1- سرمایه اولیه

2- اطلاعاتو دانایی لازم و کافی

لینک به دیدگاه

الان لایت کوین رو بورس تر هست چون درجه ی سختیش کمتره 

بجر کارت گرافیک چیپ های دیگه ای می شناسید برای لایت کوین 

لینک به دیدگاه

برو کار کن مگو چیست بیت کویین         که سرمایه زندگانی نیست ماینری

یاد د-اونلود آفلا-ین افتادم یادش بخیر. اونم اینقدر پاپین بالاش کردیم پر شد خز شد چپ کرد آخرشم ترکید.بعد همه دی - وی بی ها موند رو دست ملت

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

بله، جدیدا دستگاه های ASIC LTC miner اومده اما پیش فروش کردند و هنوز زمان پخشش نرسیده و زمان پخشش 3 ماه سوم میلادی هست.

1

لینک به دیدگاه

برو کار کن مگو چیست بیت کویین         که سرمایه زندگانی نیست ماینری

یاد د-اونلود آفلا-ین افتادم یادش بخیر. اونم اینقدر پاپین بالاش کردیم پر شد خز شد چپ کرد آخرشم ترکید.بعد همه دی - وی بی ها موند رو دست ملت

باشه

درستش اینه:

برو کار میکن مگوچیست کار   که سرمایه جاودانیست کار ;)

قصد فقط دادن اطلاعاته

ویرایش شده توسط Expert
لینک به دیدگاه

احترام رو رعایت کنید ممنون می شوم کسی قصد مایینینگ نداره فقط می خواهید کمی با این asic اشنابشیم 

لینک به دیدگاه

برو کار کن مگو چیست بیت کویین که سرمایه زندگانی نیست ماینری

باشه

درستش اینه:

برو کار میکن مگوچیست کار که سرمایه جاودانیست کار ;)

قصد فقط دادن اطلاعاته

آفرین کاملا مطلع شدم
لینک به دیدگاه

میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟

سیستم ما دقیقا چه چیزی رو پردازش میکنه؟

این پول فقط دیجیتالی هست؟

لینک به دیدگاه

ببخشید الان یه سوال واسه من پیش اومد

اون یو اس بی های فسقلی ، هش ریتشون بیشتر از کارت های AMD عه ؟

یعنی سرعت محاسبه اونا بیشتره ؟

سوال دوم از اونایی که در حال حاظر روی این موضوع فعالیت دارن دارم

با دیفیکالتی امروز (حال حاضر) ، حدودا چقدر زمان لازمه تا یک بیت کوین ماین کنیم ؟

ریگ = 6 عدد کارت 290 با مخلفات

پاسخ سوال دوم از سوال اول مهمتره

لینک به دیدگاه

یه رفیق دارم با مک بوک پرو قدیمی 2012 داره ماینیگ میکنه درهفته 10 میلیون درمیاره

لینک به دیدگاه

یه رفیق دارم با مک بوک پرو قدیمی 2012 داره ماینیگ میکنه درهفته 10 میلیون درمیاره

دوتا سی پی یو زنون با CoProcessor همچین درامدی نمیتونه داشته باشه!

حتما سوپر کامپیوتر تو زیر زمینش داره 

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

ببخشید الان یه سوال واسه من پیش اومد

اون یو اس بی های فسقلی ، هش ریتشون بیشتر از کارت های AMD عه ؟

یعنی سرعت محاسبه اونا بیشتره ؟

سوال دوم از اونایی که در حال حاظر روی این موضوع فعالیت دارن دارم

با دیفیکالتی امروز (حال حاضر) ، حدودا چقدر زمان لازمه تا یک بیت کوین ماین کنیم ؟

ریگ = 6 عدد کارت 290 با مخلفات

پاسخ سوال دوم از سوال اول مهمتره

با کارت گرافیک بهتره لایت کوین انجام بشه و 6 تا 7990 بهترین کار برای مایینیگ معمولی هست 

در باره  ی usb هم مثل چیپ گرافیکی کنسول ها می مونه که فقط مخصوص بازی هست و usb هم مخصوص مایینیگ 

لینک به دیدگاه

ببخشید این لینکی که توی پست اول گزاشتین چطوری 6 تا کارت گرافیک روش نصب میشه؟

7990 رو میشه روی pcie x1 نصب کرد؟ از چه تبدیلی استفاده میکنن؟

لینک به دیدگاه

ببخشید این لینکی که توی پست اول گزاشتین چطوری 6 تا کارت گرافیک روش نصب میشه؟

7990 رو میشه روی pcie x1 نصب کرد؟ از چه تبدیلی استفاده میکنن؟

برای مایینیگ نیازی به پهنای پاند x16 نیست به همین دلیل با استفاده از یک نوع کابل تبدیل pci-e 3 به 1 استفاده می شه یک توسط یک کابل مولکس هم ساپورت می شه

لینک به دیدگاه

جسارتا جواب من رو ندادین

سیستم ما چه اطلاعاتی رو پردازش میکنه و چقدر پهنای باند ایترنت نیاز داره و نحوه ریختن پول به حساب چطوریه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هنوز درک نکردم

سی پی یو که بیشتر از 4 تا  GPU نمیشناسه ، پس چه طوری 6 تا 7990 سوار میکنن که مجموعش میشه 12 تا GPU ???

بفیه GPU ها رو به عنوان چی میشناسه ؟؟ نکنه مثله این پردازنده کمکی اینتله ( 40 هسته داشت ،اسمشم یادم نیست) اونا میشناسه ؟؟ ها؟؟ نه به عنوان پردازنده گرافیکی

لینک به دیدگاه

دوستان من هنوز درک نکردم

سی پی یو که بیشتر از 4 تا  GPU نمیشناسه ، پس چه طوری 6 تا 7990 سوار میکنن که مجموعش میشه 12 تا GPU ???

بفیه GPU ها رو به عنوان چی میشناسه ؟؟ نکنه مثله این پردازنده کمکی اینتله ( 40 هسته داشت ،اسمشم یادم نیست) اونا میشناسه ؟؟ ها؟؟ نه به عنوان پردازنده گرافیکی

اون 4 تا GPU که شما میگید برای استفاده گرافیکیه و بصورت کراسفایر یا SLI

اما اینجا خبری از کراسفایر یا اس ال آی نیست

توی این سیستم ها هر کارت کار خودش رو میکنه و کاملا مستقل ار کارتهای دیگه و CPU هست

اصلا سیستم ها شونو نگاه کنی میبینی اغلب CPU های پنتیوم یا نهایتا i3 دارن

زئون فی کوپروسسور :huh:

Xeon Phi

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...