رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید ssd sata 128 gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان خوب .من میخواهم یکعدد ssd خوب خریداری کنم که سرعت بالای داشته باشد وهم گارانتی خوبی . در صورت امکان راهنمایی لازم را ارایه نمایید .متشکرم

لینک به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید . مهندسین عزیز چرا سوالم را جواب نمی دهید؟ لااقل بفرماید از بین این دو ssd کدام بهتر است؟ 1- plextor m5 pro 128 gb و 2- adata sx910 ? وقیمت نهایی آنها چقدر است  .

لینک به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید . مهندسین عزیز چرا سوالم را جواب نمی دهید؟ لااقل بفرماید از بین این دو ssd کدام بهتر است؟ 1- plextor m5 pro 128 gb و 2- adata sx910 ? وقیمت نهایی آنها چقدر است  .

http://lioncomputer.ir/category/216/ADATA/

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز Adata گزینه بهتری به نظر میرسه ، هر چند که با این قیمت میتونید سامسونگ 128 پرو بگیرید که بهترین اس اس دی 128 گیگ هست ...

البته سامسونگ بدون گارانتیه ...

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از دوستان .درست است که سامسونگ خوب است .ولی فکر کنم قیمتش بالا باشد.من یک ssd 128gb میخواهم 350 الی 400

1

لینک به دیدگاه

عزیز سامسونگ قیمتش همون 390 ایناس ...

هستند بچه هاییی که تو فروم میفروشن اگر خواستید پیام بدید تا معرفی کنم ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن تشکر از دوستان .درست است که سامسونگ خوب است .ولی فکر کنم قیمتش بالا باشد.من یک ssd 128gb میخواهم 350 الی 400

درود دوست خوبم بنظر من بهترین انتخاب برای شما میتونه ssd Samsung 840 Evo 120GB باشه من خودم این ssd رو داشتم و کاملا از سرعتش با توجه به قیمتش راضی بودم میشه گفت بهترین ssd بعد از 840 pro همین ssd هست ! 

هچمنین این ssd قیمتی برابر با 390 تومن داره ! ;)

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

با درود فراون. خدمت دوستان. فرق اس اس دی پرووایو چیست . در ضمن  اگر دوستا ن آدرسی دارند که این   اس اس دیها رادارند . اطلاع دهند 

لینک به دیدگاه

سلام و درود دوست عزیزفرق خیلی چندانی ندارند.http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=22514

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود فراون. خدمت دوستان. فرق اس اس دی پرووایو چیست . در ضمن  اگر دوستا ن آدرسی دارند که این   اس اس دیها رادارند . اطلاع دهند 

درد دوست عزیز 

فرق pro با Evo در اینه که بیشترز ssd های pro در سیستمهایی که شبانه روزی استفاده میشه میخرن چون که عمر pro بیشتر از evo هست ولی شما که میخاین حداکثر 3 الی 4 سال این اس اس دی رو داشته باشین هیچ فرقی نداره کدومشو بگیرین داداش گلم :)

اما اگر بودجتون میکشه همونpro رو انتخاب کنین ولی اگر محدودیت بودجه دارین همون evo بگیرین !

تجربه ای که خودم از هر دوتاش داشتم : تو سرعت رید و رایت کمی pro بیشتره اما به چشم نمیاد اصلا

همانطور که اقای رضایی گفتن اقای احسان ایرانی با نام کارببری " ehsan1344" این ssd ها رو با بهترین قیمت موجود دارند 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

باسلام .از راهنمایی خوبتان متشکرم .انشاءاله بزودی خریداری میکنم و همه نرم افزارها را روی آن میگذارم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان خوب . من تازه عضو این سایت خوب شده ام و آشنایی چندانی ندارم با خرید قطعات .در صورت امکان دوستان لطف کنند . یک آدرس درست یا شماره تلفن بدهند چون میخواهم یا پول بفرستم یا یکی را پول بدهم ویکعدد ssd plextor mp5 pro 128  با قیمت خوب وگارانتی معتبر را برام  بخرد.لطفا راهنماییهای لازم را بدهید متشکرم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان خوب . من تازه عضو این سایت خوب شده ام و آشنایی چندانی ندارم با خرید قطعات .در صورت امکان دوستان لطف کنند . یک آدرس درست یا شماره تلفن بدهند چون میخواهم یا پول بفرستم یا یکی را پول بدهم ویکعدد ssd plextor mp5 pro 128  با قیمت خوب وگارانتی معتبر را برام  بخرد.لطفا راهنماییهای لازم را بدهید متشکرم

سلام و درود دوست عزیزhttp://lioncomputer....showtopic=22514جناب ایرانی عزیز SSD موجود دارن ولی بدون گارانتی مایل بودید باهاشون هماهنگ کنم یا شماره ایشون و بهتون بدم.برای قطعات هم در خدمت هستم.امری بود.قطعات در حد آک و کارکرده موجود دارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...