رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب قویترین گرافیک(780SLI vs 780 Ti) با توجه به پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من اعصبانی نشدم دوست عزیز حرفتون من رو کلا سوال کرد !!

شما اون موقع منتظورتون این بود که هر چی هرتز بره بالا فریم پایین میاد ولی الان دارین مییگن که باز مانیتورتون خوبه که 75 فریم میگیرید واقعا من موندم دوست عزیز!!

من تست خودمو انجام دادم و بدون هیچ اوری کارت 780 داره تو کرایسیس3 فریم 75 رو به خودش اختصاص میده خب 780 دوست من قدرتش از تایتان بیشتره  ;)

به هر حال ارزوی موفقیت میکنم براتون  (*)

من کی همچین حرفی زدم برادر؟ :blink:

منفی که دادید...برگشتید میگید تا تجربه نداری  حرف نزن!تفسیر اشتباه و عجولانه هم که کردید!

من دارم میگم هر چی هرتز بره بالاتر شما فریم بیشتری میتونی روی مانیتورت بگیری و در نتیجه تفاوت فریم های بالای 60 بیشتر مشخص میشه!این برداشتتون واقعاً عجیبه!

از کی تا حالا 780 از تایتان قدرتمند تره؟ ;)

چند تا بنچمارک واستون بذارم که متوجه بشید کارتتون توی کرایسس 3 متوسط 75 فریم نمیگیره؟ -_-

از دست حرفاتون میخوام سرمو بکوبم به دیوار!

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کی همچین حرفی زدم برادر؟ :blink:

منفی که دادید...برگشتید میگید تا تجربه نداری  حرف نزن!تفسیر اشتباه و عجولانه هم که کردید!

من دارم میگم هر چی هرتز بره بالاتر شما فریم بیشتری میتونی روی مانیتورت بگیری و در نتیجه تفاوت فریم های بالای 60 بیشتر مشخص میشه!این برداشتتون واقعاً عجیبه!

از کی تا حالا 780 از تایتان قدرتمند تره؟ ;)

چند تا بنچمارک واستون بذارم که متوجه بشید کارتتون توی کرایسس 3 متوسط 75 فریم نمیگیره؟ -_-

از دست حرفاتون میخوام سرمو بکوبم به دیوار!

کارت 780 حدود 6 در صد از تایتان بردار قویتره !!

من مرض که ندارم بگم 75 فریم گرفتم خب وقتی گرفتم بگم نگرفتم؟؟؟؟ تازه بیشترین فریم بعضی مواقع به 85 هم میرسید  ;)

در ضمن بنده گفتم دوستانی که تجربه ندارن راهنمایی نکنن  :)

یه مثبت میدم بابا الان چرا ناراحتی داداش  :D  :p  ;)

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

کارت 780 حدود 6 در صد از تایتان بردار قویتره !!

من مرض که ندارم بگم 75 فریم گرفتم خب وقتی گرفتم بگم نگرفتم؟؟؟؟ تازه بیشترین فریم بعضی مواقع به 85 هم میرسید  ;)

آقا دوربین مخفیه؟!! :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا دوربین مخفیه؟!! :D :D :D

بزودی بازی کرایسیس رو دوباره نصب میکنم و میزارم و عکس میگیرم تا متوجه بشین دوست عزیز که من دروغ نمیگم صد در صد بزودی اینکار را خواهم کرد 

بحث رو جلو نمیبرم تایپک به هم میخوره و کلا داریم منحرف میشیم از عنوان تایپک ! 

انشالله موفق باشید عکس هعم حتما حتما قرار میدم دوست گلم ;)

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط دوست عزیز شاید منظور شما 780 رفرنس هست تازه اونم در حد تایتانه تمام غیر رفرنسهای 780 از تایتان حدود 6% قوئیتر هستند !

اینم یه تست از وبسایت معتبر گرو 3 دی که مشخص میکنه کارت کلاسفید 780 بدون اور از تایتان قویتره 

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=6494  

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=6496

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

فقط دوست عزیز شاید منظور شما 780 رفرنس هست تازه اونم در حد تایتانه تمام غیر رفرنسهای 780 از تایتان حدود 6% قوئیتر هستند !

من اعصبانی نشدم دوست عزیز حرفتون من رو کلا سوال کرد !!

شما اون موقع منتظورتون این بود که هر چی هرتز بره بالا فریم پایین میاد ولی الان دارین مییگن که باز مانیتورتون خوبه که 75 فریم میگیرید واقعا من موندم دوست عزیز!!

من تست خودمو انجام دادم و بدون هیچ اوری کارت 780 داره تو کرایسیس3 فریم 75 رو به خودش اختصاص میده خب 780 دوست من قدرتش از تایتان بیشتره  ;)

به هر حال ارزوی موفقیت میکنم براتون  (*)

شما اگه غیر رفرنس منظورت بود پس چرا میگی بدون هیچ اووری؟ ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما اگه غیر رفرنس منظورت بود پس چرا میگی بدون هیچ اووری؟ ;)

عزیز من سواد شما در قطعات کامپیوتری چیه ؟ یه وقت برخورد نکنه بهتون ولی هنوز شما 780 رفرنس با غیر رفرنس رو تشخیص نمیدین !! شرمنده اینجوری میگم 

مگه هر کارت غیر رفرنسی اور شده هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ 

واقعاا شگفقتا 

میگم داداش 780 غیر رفرنس بدون اورکلاک عزیز من 

لینک به دیدگاه

اینم یه تست از وبسایت معتبر گرو 3 دی که مشخص میکنه کارت کلاسفید 780 بدون اور از تایتان قویتره 

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=6494

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=6496

ای کاش اینقدر زود قضاوت نمیکردید

کار Classified یک کارت با اور کارخونه ای هستش!

لینک به دیدگاه

عزیز من سواد شما در قطعات کامپیوتری چیه ؟ یه وقت برخورد نکنه بهتون ولی هنوز شما 780 رفرنس با غیر رفرنس رو تشخیص نمیدین !! شرمنده اینجوری میگم 

مگه هر کارت غیر رفرنسی اور شده هست ؟؟؟؟؟؟؟؟ 

واقعاا شگفقتا 

میگم داداش 780 غیر رفرنس بدون اورکلاک عزیز من 

دوست عزیز چرا انتظار داری بهم برنخوره؟هر چی که دم دستت میاد میگی!

شما که داری Classified رو مثال میزنی منم باید بگم که اور کارخونه ای هستش

post-10952-0-57016000-1393770741_thumb.gif

این تازه کارت ایسوس با اور کارخونه ایه

توصیه میکنم این بررسی که توسط یکی از دوستان ترجمه شده بخونید تا متوجه بشید هیچ کارتی به راحتی توی بازی کرایسس 3 به راحتی نمیتونه متوسط فریم بالای 50 بگیره:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25427

بین کارتهای 780 فقط دو مدل Classified و kingpin از برند EVGA و یک مدل لایتنینگ ام اس آی هستن که بالاتر از تایتان جا میگیرن نه هر کارت 780ای

دیگه به هر چیزی متوسل نشدید موقع بحث کردن

من با شما حرفی ندارم...خوش باشید

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز چرا انتظار داری بهم برنخوره؟هر چی که دم دستت میاد میگی!

شما که داری Classified رو مثال میزنی منم باید بگم که اور کارخونه ای هستش

attachicon.gifcrysis3_1920_1200.gif

این تازه کارت ایسوس با اور کارخونه ایه

توصیه میکنم این بررسی که توسط یکی از دوستان ترجمه شده بخونید تا متوجه بشید هیچ کارتی به راحتی توی بازی کرایسس 3 به راحتی نمیتونه متوسط فریم بالای 50 بگیره:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=25427

بین کارتهای 780 فقط دو مدل Classified و kingpin از برند EVGA هستن که بالاتر از تایتان جا میگیرن نه هر کارت 780ای

دیگه به هر چیزی متوسل نشدید موقع بحث کردن

من با شما حرفی ندارم...خوش باشید

دوست عزیز این کارت احتمال 99.9% کارت ایسوس رفرنس 780 هست !!! 

برند های غیر رفرنس رو نگاه کنین متوجه میشین همچنین من تست رو از خودم نیاوردم از سایت معتبر گرو 3 دی بود !

با تشکر 

لطفا بیش از ایسن کش ندیدن !!!!

لینک به دیدگاه

برند های غیر رفرنس رو نگاه کنین متوجه میشین همچنین من تست رو از خودم نیاوردم از سایت معتبر گرو 3 دی بود !

با تشکر 

فقط محض اطلاع!

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/GeForce_GTX_780_Direct_Cu_II_OC/13.html

لینک به دیدگاه

با تشکر 

درود

قصدم بحث مسالمت آمیز هست دوستان...(اعلام بی طرفی)

ولی شاتی که سعید جان گذاشتند مدل رفرنس نیست و از برد و خنک کننده تماما طراحی خود ایسوس هست...میشه دقیقا بفرمایید از کجا اینقدر مطمئن هستید؟

http://www.asus.com/Graphics_Cards/GTX780DC2OC3GD5/

لینک به دیدگاه

عزیز منم پاورم 850 هست

دو تا کارت sli نکنی بهتره

یه 780 classified بگیر

از برند EVGA

بهترین برند برای گرافیکای انویدیاست

ویرایش شده توسط alireza771
لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم منم میگم 780sli

خودمم میخوام این کارو انجام بدم و اتفاقا پاور خودمم 850 واته! مصرف سیستم من با قطعاتی که توی امضام هست بعلاوه 780sli در حالت فول لود به 820-830 وات میرسه و نیازی به تعویض پاور ندارم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

سلام دوست گرامی

راستی از 780 فعلی راضی هستی؟ وضعیت نویز ایسوس در حالت فول لود چطوره؟

این لینک محاسبه پاور رو بیین: http://extreme.outervision.com/PSUEngine

حرف شما رو تایید می کنه ولی این سایتها تا چه حد قابل قبولند؟ در عمل چقدر مطمینی که به مشکل بر نمی خوری؟ اگر پاور کم بیاره ممکنه سیستم صدمه ببینه؟

لینک به دیدگاه

780Ti به هیچ وجه با این قیمت ارزش خرید نداره. در مقایسه با 780 خودتون میتونید حساب کنید. حدود 45 درصد قیمت بیشتر برای حد اکثر 15 تا 20 درصد کارایی بالاتر.

به نظر من اگر برای پول خودتون ارزش قائلید 780 بسیار گزینه بهتری هستش و پاور شما هم کاملا برای 2 عدد 780 جوابگوئه و با توجه به رزولوشن مانیتورتون میتونید الان 1 عدد بگیرید و در آینده اگر کمبودی احساس کردید 1 عدد دیگه اضافه کنید یا اصلا کارت سری جدید تر بگیرید. ضمن این که همین الان میشه 2 تا 780 کارکرده رو با حدود 300 تومن بیشتر ازقیمت 1 عدد 780Ti نو خرید (البته اگر پیدا بشه)

ممنون بابت راهنمایی.

راستش خودمم همین نظر رو دارم که 780ti غیر منطقی گرونه. یک علت تردید فعلیمم همینه. ولی 10 الی 15 فریم بالاتر در بازی سنگینی مثل Metro LL می تونه به معنای یک سال عمر مفید بیشتر این کارت در مقابل 780 باشه. یعنی می تونی در آینده طولانی تری بدون اینکه هزینه اضافی بکنی از سیستم فعلیت بهره ببری.

دوست من ناراحت نشی

ولی انگار دوست داری هزینه اضافی بکنی

الان سیستم شما جلوتر از زمان خودشه

همین 780 تا چند سال جوابگوست

بعدا میتونین طبق گفته دوستان یکی دیگه هم اضافه کنین

در مورد پاور هم کامل جوابگو هسنش

حسابگر گرین یه خورده بالا در نظر میگیره پس مشکلی ندارین از این بابت

در نهایت هم نظر نهایی با خودتونه

موفق باشی

نه عزیز من چه ناراحتی؟ ;) والا منم دوست ندارم پولمو دور بریزم , برعکس می خام ازش استفاده منطقی بکنم.هر کدوم ازین دو انتخاب خوبی و بدیهایی دارن که دوستان دارن به درستی اشاره می کنن. یکی از اونها هم نظر به حق شماست.

درود

بله نرم افزار اختصاصی مربوط به خودش رو داره و کارکردن خیلی باهاش آسونه!درضمن MSI AFTERBURNER و یا برنامه های کمکی برای اورکلاک کارت ، روی این کارت هم جواب گو هستند!

ازلحاظ کیفیت هم بالاترنباشه ، پایین تر نیست

متشکر بابت راهنمایی.درست می فرمایید ,سایت guru3d هم خیلی از سیتم خنک کننده بی صدای این کارت تعریف کرده.

آقای نظری شما که از کاربرای با تجربه هستید راجع به پاور برای sli چه نظری دارید؟

ویرایش شده توسط Sundown
لینک به دیدگاه

عزیز منم پاورم 850 هست

یه 780 classified بگیر

از برند EVGA

ممنون

به خاطر پاور می فرمایید یا علت دیگه ای داره؟

درسته اون کارت عالیه ولی در بازار ما نیست اگر بخواهید از خارج هم بیاورید احتمالا خیلی گرونتر در بیاد و البته بدون گارانتی.

لینک به دیدگاه

عزیز منم پاورم 850 هست

یه 780 classified بگیر

از برند EVGA

ممنون

به خاطر پاور می فرمایید یا علت دیگه ای داره؟

درسته اون کارت عالیه ولی در بازار ما نیست اگر بخواهید از خارج هم بیاورید احتمالا خیلی گرونتر در بیاد و البته بدون گارانتی.

اولا به خاطر پاوره

پاورت تقریبا میره تو 90 درصد لود

دوما خداییش به نظرم هنوز کار داره تا بازی بخواد بیاد که بخواد 780 رو اذیت کنه

الان صنعت سخت افزار خیلی از بازیا جلوتره

من با یه سی پی یو سوکت 775 مدل 9550 و گرافیک 6970 که خیلی ضعیفتر از 780 هست تونستم کرایسیس 3 رو تو فول اچ دی خیلی روون اجرا کنم

حالا چه برسه به این سیستم شما

ضمنا با همین سیستم بازی thief 2014 که قراره بیاد و انصافا بازی خوفیه رو طبق اطلاعات سایت game debate بدون دشواری رو کیفیت فول hd میتونم اجرا کنم

شما 780 بزار

دو سال بعد هم جواب میده

اگه اونموقع دیدی جواب نداد یکی دیگه بزار کنارش با پاور قویتر

اونموقع 100درصد ارزونترم شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...