رفتن به مطلب

علت كار كردن همه فن هاي سيستم در استندباي

RISING
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

دوستان يك سيستم هست كه در زمان استند ياي همه فن ها از سي پي يو  پاور گرافيك  وحتي فن كيس ! در حال چرخيدن هست  اما با دور كمتر 

اين از چه مشكلي مي تونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوستان يك سيستم هست كه در زمان استند ياي همه فن ها از سي پي يو  پاور گرافيك  وحتي فن كيس ! در حال چرخيدن هست  اما با دور كمتر 

اين از چه مشكلي مي تونه باشه ؟

مشخصات سیستم؟

لینک به دیدگاه

سیستم اصلا استندبای نمیشه عزیزم...میره تو کما!!دقت کنید هارد هم در حال چرخش هست در چنین مواقعی یا خیر؟؟

لینک به دیدگاه

power 380 green 

vga ati xfx  7730

cpu intel

moderboard gigaga-945plm-s2

دوستان اطلاع دقیقی از سی پی یو  و رم ها ندارم  اگه لازمه باز می پرسم .

لینک به دیدگاه

سیستمتون خیلی قدیمیه، ممکنه درست نتونه این حالت رو پشتیبانی کنه.

ممکنه تنظیماتی مانع به خواب رفتن سیستم بشه.

لینک به دیدگاه

دوستان سيستم منم وقتي standby ميزنم صفحه سياه ميشه و با تکون دادن موس روشن نميشه.فک کنم ميره تو hypernate! چطوري بايد غير فعالش کنم؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز  چراغ پاور هم روشن می مونه اما صدایی از هارد ها شنیده نمیشه .

لینک به دیدگاه

والا سیستم بنده هم همین طوری شد و با تعویض ویندوز مشکل شد....

شما امکان تعویض ویندوز رو دارید؟؟ویندوز سیستمتون xp هست دیگه؟؟

آنتی ویروس به روز دارید یکبار سیستم رو اسکن کنید؟؟

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس آپدیت اویرا داره . الانم که روشن شد یک ویروس پیدا شد ! آخه تازه ویندوز عوض شده  ایکس  پی پک 3

لینک به دیدگاه

آنتی ویروس آپدیت اویرا داره . الانم که روشن شد یک ویروس پیدا شد ! آخه تازه ویندوز عوض شده  ایکس  پی پک 3

درایور های ویندوز نصبه؟؟

گرافیک؟سی پی یو؟

دقت کنید موقعی که سیستم رو میبرید در حالت استندبای دقت کنید لرزش هارد قطع میشه؟؟

لینک به دیدگاه

همه نصبه عزیز .چون من یک 6 کیلومتر با کیس فاصله دارم این رو دقیق نمی تونم بگم ! می پرسم باز میذارم اینجا.

لینک به دیدگاه

عزیز به نظر من اصلا اویرا نصب نکن چون هم کرک برنامه ها رو پاک میکنه وهم به مرور زمان برنامهات اجرا نمیشن من خودم تجربه کردم اویرا رو

لینک به دیدگاه

عزیز به نظر من اصلا اویرا نصب نکن چون هم کرک برنامه ها رو پاک میکنه وهم به مرور زمان برنامهات اجرا نمیشن من خودم تجربه کردم اویرا رو

دوست عزیز از این نظر که آپدیت راحتی داره و به دردسر نمیخوره  وتقریبا روان هم هست انتخاب کردم .تقریبا یک 2 سالی میشه استفاده می کنم مشکل خواصی نداشتم با این آنتی ویروس .

لینک به دیدگاه

درایور های ویندوز نصبه؟؟

گرافیک؟سی پی یو؟

دقت کنید موقعی که سیستم رو میبرید در حالت استندبای دقت کنید لرزش هارد قطع میشه؟؟

دوست  عزیز چک شد لرزشی وجود نداشت.

لینک به دیدگاه

دوست  عزیز چک شد لرزشی وجود نداشت.

خیل خوب معلوم شد سیستم به حالت استند بای در میاد...ولی فن ها خاموش نمیشن.... 

چند تا سوال:قبلا خاموش میشدند فن ها؟؟

میتونید بایوس مین رو به حالت کارخونه برگردونید؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز آخرین سیستمی که دستم بود و این مشکل رو داشت با آپدیت بایوس مادربرد مشکلش حل شد ( بدلیل عدم شناسایی صحیح سی پی یو توسط مین برد )، شما مشخصات سیستمت رو هم بدی برای بررسی بهتره ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز آخرین سیستمی که دستم بود و این مشکل رو داشت با آپدیت بایوس مادربرد مشکلش حل شد ( بدلیل عدم شناسایی صحیح سی پی یو توسط مین برد )، شما مشخصات سیستمت رو هم بدی برای بررسی بهتره ...

پست چهارم

لینک به دیدگاه

power 380 green 

vga ati xfx  7730

cpu intel   ؟؟؟

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

خیل خوب معلوم شد سیستم به حالت استند بای در میاد...ولی فن ها خاموش نمیشن.... 

چند تا سوال:قبلا خاموش میشدند فن ها؟؟

میتونید بایوس مین رو به حالت کارخونه برگردونید؟؟

دقیق یادم نیست چون باز شده  کیس رو ندیدم ولی به احتمال 90% میشد . این کار روی باید جای کیس باشم انجام بدم . خبر شو میدم دوست عزیز .لطفا نرم افزاری که واسه این کار لازمه رو معرفی و اگه کاره دیگه ای لازمه راهنمایی کنید.

دقیق یادم نیست چون باز شده  کیس رو ندیدم ولی به احتمال 90% میشد . این کار روی باید جای کیس باشم انجام بدم . خبر شو میدم دوست عزیز .لطفا نرم افزاری که واسه این کار لازمه رو معرفی و اگه کاره دیگه ای لازمه راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط RISING
لینک به دیدگاه

برای دیفالت کردن بایوس تنها کافیه باتری مین رو در بیاری و پاور هم به برق نباشه...بعد 10 ثانیه میره رو دیفالت...

به نظر من اگه بعد از فرمت بایوس درست نشد از خیرش بگزر چون آپدیت کردن بایوس تو این مین دردسرش بیشتر از درست شدنش می ارزه,کما اینکه ممکنه درست هم نشه به علاوه این که من بایوس مینتون رو ندیدم...

اگه اطلاعاتی ندارید مثل بازی یا ... یکبار هم تعویض ویندوز خام بدون اتصال به اینترنت رو تست کنید.

اگر هم نشد اشکالی نداره چون سیستم خاموشه و تنها مصرف فن ها هستند که اونم ناچیزه...

لینک به دیدگاه

power 380 green 

vga ati xfx  7730

cpu intel   ؟؟؟

intel pentium 4cpu 3.20GHz 2cpu s

لینک به دیدگاه

برای دیفالت کردن بایوس تنها کافیه باتری مین رو در بیاری و پاور هم به برق نباشه...بعد 10 ثانیه میره رو دیفالت...

به نظر من اگه بعد از فرمت بایوس درست نشد از خیرش بگزر چون آپدیت کردن بایوس تو این مین دردسرش بیشتر از درست شدنش می ارزه,کما اینکه ممکنه درست هم نشه به علاوه این که من بایوس مینتون رو ندیدم...

اگه اطلاعاتی ندارید مثل بازی یا ... یکبار هم تعویض ویندوز خام بدون اتصال به اینترنت رو تست کنید.

اگر هم نشد اشکالی نداره چون سیستم خاموشه و تنها مصرف فن ها هستند که اونم ناچیزه...

ممنون پس چطور هست که چراغ پاور روشن میمونه دوست عزیز ؟

لینک به دیدگاه

ممنون پس چطور هست که چراغ پاور روشن میمونه دوست عزیز ؟

ببین داداشم شما گفتید هارد خاموش میشه و بدون لرزش هست پس سیستم عامل میره روی استندبای ولی فن ها روشنه...فن های روشن هم همه مربوط میشن به مین و بایوس که با دیفالت کردنش یا آپدیت کردنش مشکل میتونه حل بشه...

این مشکلی نیست که راه حلی داشته باشه و من یا کسی از دوستان راه منطقی دربارش بدونیم و با روش آزمون و خطا معلوم میشه مشکل از کجا بوده...

به نظر من تست کنید و پپاسخ رو بدید که همه بدونیم مشکل از کجا بوده...

منم از شما بابت صبوریتون تشکر میکنم.(شرمنده مثبتام تموم شدن)

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

ببین داداشم شما گفتید هارد خاموش میشه و بدون لرزش هست پس سیستم عامل میره روی استندبای ولی فن ها روشنه...فن های روشن هم همه مربوط میشن به مین و بایوس که با دیفالت کردنش یا آپدیت کردنش مشکل میتونه حل بشه...

این مشکلی نیست که راه حلی داشته باشه و من یا کسی از دوستان راه منطقی دربارش بدونیم و با روش آزمون و خطا معلوم میشه مشکل از کجا بوده...

به نظر من تست کنید و پپاسخ رو بدید که همه بدونیم مشکل از کجا بوده...

منم از شما بابت صبوریتون تشکر میکنم.(شرمنده مثبتام تموم شدن)

خواهش می کنم دوست عزیزم ، من باید از شما تشکر کنم که اینقدر با حوصله جواب  دادین،  حتما جواب رو اینجا اعلام می کنم.

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوست عزیزم ، من باید از شما تشکر کنم که اینقدر با حوصله جواب  دادین،  حتما جواب رو اینجا اعلام می کنم.

اون که وظیفه ست... ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...