رفتن به مطلب

Recommended Posts

فروخته شد .  ختم تاپیک

ویرایش شده توسط Hamed.H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

البته جسارت به استارتر عززیز نشه . اما این جمله رو توی بیشتر تاپیک ها مشاهده میکنم که واقعا" برای من جای سواله :

به هیچ وجه حتی یک بار هم از این این cpu جهت اورکلاک استفاده نشده و کاملا سالم و تضمین شده و بدون ارور خدمت خریدار گرامی تقدیم می کنم ....

اینقدر اورکلاک رو توی فروش قطعات بد جا انداختن که طرف وقتی اسم اورکلاک رو میشنوه فرار میکنه . :unsure:

این سی پی یو اصلا" اورکلاک نمیشه , در واقع در حد چند تا بیس کلاک که اونم تاثیری چندانی توی کارایی نداره . ;)

@};-

لینک به دیدگاه

درود

البته جسارت به استارتر عززیز نشه . اما این جمله رو توی بیشتر تاپیک ها مشاهده میکنم که واقعا" برای من جای سواله :

اینقدر اورکلاک رو توی فروش قطعات بد جا انداختن که طرف وقتی اسم اورکلاک رو میشنوه فرار میکنه . :unsure:

این سی پی یو اصلا" اورکلاک نمیشه , در واقع در حد چند تا بیس کلاک که اونم تاثیری چندانی توی کارایی نداره . ;)

@};-

دستت درد نکنه ککا بابت راهنمایی و روشن کردن این موضوع ...

این جملت به خیلی های دیگه هم که این مطلب رو بخونه کمک می کنه من فقط خواستم بگم که نپرسن و جای سوالی باقی نمونه کاشکی دید همه مثل شما بود ...

لینک به دیدگاه

تعویض دارید؟

درود

می خوام 4770k بگیرم اگه این مدل رو دارین تعویض می کنم برادر

لینک به دیدگاه

پایین تر راه داره

عزیز دل از دیشب تا حالا من اینو بخاطر دوستان قیمتش رو تغییر دادم و پایین اوردم همین الانش 400 تو فروم پرشن تولز مشتری داره منتظرم بالاتر پیدا شه ...

لینک به دیدگاه

عزیز اعتماد سازی چطور هستش ؟

حداقل قیمت رو هم واسم پ خ کنید

لینک به دیدگاه

عزیز اعتماد سازی چطور هستش ؟

حداقل قیمت رو هم واسم پ خ کنید

برادر جوابتون رو خصوصی فرستادم .

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید این اعتماد سازی چطور میخواد باشه من همین یکی دو روزه میخوام بخرم همین مدل رو اگه تو شهرمون گیر نیومد

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید این اعتماد سازی چطور میخواد باشه من همین یکی دو روزه میخوام بخرم همین مدل رو اگه تو شهرمون گیر نیومد

سلام برادر ان اشالله که تو شهر خودتون پیدا میشه ...

اگه پیدا نشد بعد بنده در خدمتم و ان شالله اعتماد شما رو هم جلب می کنم:x

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...