رفتن به مطلب

بازی زیبای CASTLEVANIA LORD OF SHADOW 2

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

حتما با عنوان god of war سونی اشنا هستید یکی از بهترین بازی های این کنسول .این بازی شبیه god of war  پلی استیشن هستش ولی به مراتب زیبا تر و هیجان انگیز تر 

البته بدلیل انحصاری بود god of war برای پلی استیشن و معروفیت این بازی خیلی از پی سی دار ها در حسرت انجام این بازی بودن که بعد از سالها این بازی  وارد بازار شد 

نسخه یک الارقم زیباییش و گرافیک خوبش نسبت به این نسخه خیلی ضیعیف تر هستش

واقعا پیشنهاد میکنم این بازی رو انجام بدید

مبارزه با غولهای بزرگ و جذاب /موضوع خوب/ گرافیک نسبتا خوبش

بازی  Castlevania Lords of Shadow 2 کسلوانیا اربابان سایه ۲ یکی دیگر از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط MercurySteam طراحی و ساخته شده و به تازگی نیز کمپانی مشهور و محبوب Konami آن را برای پلتفرم PC , XBox360 و PS3 به بازار عرضه کرده است.

lordsofshadow2-115-610.jpg

بازی در دو جهان قرون وسطی و کاملا مدرن اتفاق می افتد . دراکولا پس از گذشت حوادث و اتفاقات در دو نسخه قبلی منتشر شده اربابان سایه , حال بیدار شده است . او از طریق Zobek از بازگشت شیطان آگاه می شود و سعی می کند تا قدرت های خود را یکبار دیگر به دست آورد زیرا ممکن است او بار دیگر با تاریکی روبرو گردد .

Castlevania-Lords-of-Shadow-2-Gets-Brand

کلید به دست آوردن قدرت های ماورایی او , در قلعه خود او نهفته است از طرفی دیگر قبیله معروف بلمونت و پسرشان Alucard به دنبال نابودی نهایی هستند .

castlevania-lords-of-shadow-2-1024x576-6

همانطور که در نسخه قبلی مشاهده کردید , گابریل بلمونت به عنوان یک دراکولا در بازی شناخته می شود و باید برای بقا در یک جهان باز مبارزه کند . پلیر قادر خواهد بود تا کنترل او را در دست گرفته و از تمام قدرت ها و انواع سلاح های مرگبارش استفاده کند . یکی از اصلی ترین سلاح های او , شلاق خون است که فقط مخصوص اربابان سایه است .

Castlevania-Lords-of-Shadow-Ultimate-Edi

داستان این نسخه از نسخه قبلی بسیار غنی و طولانی تر است و این اجازه را به پلیر می دهد تا در یک جهان باز به مسیر خود ادامه دهد .بیدار شدن پس از قرن ها خواب , تضعیف و آرزوی رهایی , بستن پیمان با مرگ برای شکست دادن شیطان و رسیدن به آرامشی ابدی و نبردی دراماتیک بین خوبی و بدی . پیشنهاد می کنم این بازی زیبا را هرگز از دست ندهید .

castlevania.png

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیفیت خوبی داره نه 

سلام

اره راضی کنندست 

لینک به دیدگاه

سلام.....در نسخه ی اول بازی با توجه به دکمه های بازی اصلا نمیشد بازی کرد دکمه های بازی تغیر کرده یا نه؟ از موس میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.....در نسخه ی اول بازی با توجه به دکمه های بازی اصلا نمیشد بازی کرد دکمه های بازی تغیر کرده یا نه؟ از موس میشه استفاده کرد؟

سلام

هر بازی یکم غلق بازی کردن داره که اولش سخته بعد عادی میشه اگه زود خسته نشید بهش عادت میکنید

اگه از دسته استفاده میکنید و به نظرم شما هم مثل من از این دسته های ازران قیمت دارید :D

داخل امضام یه لینک هست طبق اموزش پیش برو تا تو هیچ کدوم از بازی ها مشکل دسته نداشته باشی

چون یه سری از بازی های کامپیوتر فقط دسته های xbox یا بقولی گران قیمت را بطور صحیح شناسایی میکنند

در این روش به بازی کلک میزنیم و دسته معمولی رو بجای دسته گرانقیمت قالب بازی میکنیم :lol:

خودم تو بیش از 15 بازی تست کردم و 100درصد کار میکنه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

سلام

به نظرم شما هم مثل من از این دسته های ازران قیمت دارید :D

داخل امضام یه لینک هست طبق اموزش پیش برو تا تو هیچ کدوم از بازی ها مشکل دسته نداشته باشی

چون یه سری از بازی های کامپیوتر فقط دسته های xbox یا بقولی گران قیمت را بطور صحیح شناسایی میکنند

در این روش به بازی کلک میزنیم و دسته معمولی رو بجای دسته گرانقیمت قالب بازی میکنیم :lol:

خودم تو بیش از 15 بازی تست کردم و 100درصد کار میکنه

من با موس و کیبورد بازی میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تنظیمات میتونی دکمه ها رو شخصی سازی کنی تا هر جور دستت بهتر عمل میکنه بازی کنی

لینک به دیدگاه

منکه همون اولاش یجایی گیر کردم بازی رو حذف کردم...خیلی سخته لامصب

لینک به دیدگاه

منکه همون اولاش یجایی گیر کردم بازی رو حذف کردم...خیلی سخته لامصب

Save های بازی به زودی میاد یا شاید هم اومده باشه!

بگیرین و کپی کنین و ازاون مرحله رد بشین و بعد ازاون به بازی ادامه بدین!

روی gpu hd 4600 هم این بازی اجرا میشه؟ازلحاظ گرافیکی دررجه سنگینی تا چه حد هست؟

لینک به دیدگاه

Save های بازی به زودی میاد یا شاید هم اومده باشه!

بگیرین و کپی کنین و ازاون مرحله رد بشین و بعد ازاون به بازی ادامه بدین!

روی gpu hd 4600 هم این بازی اجرا میشه؟ازلحاظ گرافیکی دررجه سنگینی تا چه حد هست؟

آره حمید جان اجرا میشه...بازی زیبایی هستش گرافیک خوبی هم داره...من با HD 4870 512MB تنظیمات رو میزارم رو Very high تو رزولیشن 1920X1080 راحت 40 تا 60 فریم میگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان ممنون که اخبار گیم های رو میزاری ، اگه میشه به روز ترین باز های رایگان رو هم معرفی کن  ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...