رفتن به مطلب

جائزه ::::هدف از اجرای سیستم حراجی و اعتماد سازی چیه ؟

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظرم درصد از معامله ها بگیرید

مثلا

بین 1000 تا 10000 تومن 10%

بین 10000 تا 50000 تومن 5%

بین 50000 تا 100000 تومن 4%

بین 100000 تا 200000 تومن 3%

بیشتر از 200000 هم 2%

لینک به دیدگاه

درود

خوب دوستان من نظرات خوب شما رو مطالعه کردم و بین حرفهاتون یه سری برداشتها کردم و به این نتیجه رسیدم و میخوام با شما در میون بگذارم نظر شما رو میخوام در این مورد بدونم .

در مورد هزینه این کار رو میکنیم ماهی 2000 تومان و هر ماه اضافه تر کسی خواست بیشتر بریزه هر ماه رو 500 تومان تخفیف میدم و اینجوری مشکل کالاهای ارزون هم حل میشه .

مثلا

1 ماه 2000 تومان

2 ماه 3500 تومان

3 ماه 5000 تومان

4 ماه 6000 تومان

5 ماه 7500 تومان

6 ماه 9000 تومان

7 ماه 10500 تومان

8 ماه 12000 تومان

9 ماه 13500 تومان

10 ماه 15000 تومان

11 ماه 16500 تومان

12 ماه 18000 تومان

نظرتون چیه دوستان

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

درود

خوب دوستان من نظرات خوب شما رو مطالعه کردم و بین حرفهاتون یه سری برداشتها کردم و به این نتیجه رسیدم و میخوام با شما در میون بگذارم نظر شما رو میخوام در این مورد بدونم .

در مورد هزینه این کار رو میکنیم ماهی 2000 تومان و هر ماه اضافه تر کسی خواست بیشتر بریزه هر ماه رو 500 تومان تخفیف میدم و اینجوری مشکل کالاهای ارزون هم حل میشه .

مثلا 1 ماه 2000 تومان

2 ماه 3500 تومان

3 ماه 5000 تومان

4 ماه 6000 تومان و الا اخر .

نظرتون چیه دوستان

سلام

خیلی عالیه جناب حسینی عزیز و فکر کنم دیگه کسی نگرانی بابت این موضوع نداشته باشه به نظر من دیگه کسی باید نگران پولش نباشه چون انصافا 2 هزار تومن ماهی چیزی نیست که کسی بخواد ناراحت پولش باشه ...

آقای حسینی 1 ساله چقدر میشه ؟ من میخوام یک ساله کنم ثبت نامم رو که خیالم راحت باشه :->

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی عالیه جناب حسینی عزیز و فکر کنم دیگه کسی نگرانی بابت این موضوع نداشته باشه به نظر من دیگه کسی باید نگران پولش نباشه چون انصافا 2 هزار تومن ماهی چیزی نیست که کسی بخواد ناراحت پولش باشه ...

آقای حسینی 1 ساله چقدر میشه ؟ من میخوام یک ساله کنم ثبت نامم رو که خیالم راحت باشه :->

رضا جان پست قبلی رو ویرایش کردم

لینک به دیدگاه

دوستان اگر نظرشون مثبته بفرمایید تا من این قضیه رو حل کنم

لینک به دیدگاه

سلام .

اقای حسینی به نظر من کار خیلی خوبی رو شروع کردین ! (اینطوری مردم تو اینترنت خیلی راهتتر و با اعتماد بیشتری خرید میکنند)

ولی به نظر من برای شروع کار بهتر بود 1 مدت کمی (مثلا 1 یا 2 ماه) به صورت رایگان این سرویس حراجی رو راه می انداختین و فقط درصد سود فروش هر کالا رو از کاربرها دریافت میکردین که هم کاربرها با این سیستم بهتر اشنا بشن و هم اینکه این موضوع خیلی سریعتر و بهتر جا بی افته (به نظر من این کار تبلیغ خیلی خوبی هم می تونست باشه !)

در ضمن اینکار هم که میخواهین انجام بدین (ماهیانه کردن عضویت) هم کار جالب و خوبیه !!

ولی اگر می تونستید برای پرداخت هزینه عضویت هم 1 فکری بکنید خیلی خوب میشد !! چون شاید هزینه پرداخت 2 تومن در ماه برای کسی زیاد نباشه و قبول به پرداخت این هزینه بشن (البته نه همه !!!) ولی این امر که باید برای پرداخت هم به بانک برن ولی کلی وقت صرف کنن خیلی مشکل ساز هست (اون هم برای پرداخت 2 هزار تومن !!!!) و خیلی هم وقتگیر !! کمااینکه احتمالا خیلی از کابرها هم سرشون شلوغه و مشغله کاری زیاد دارن !!!

خیلی ممنون !

لینک به دیدگاه

سلام .

اقای حسینی به نظر من کار خیلی خوبی رو شروع کردین ! (اینطوری مردم تو اینترنت خیلی راهتتر و با اعتماد بیشتری خرید میکنند)

ولی به نظر من برای شروع کار بهتر بود 1 مدت کمی (مثلا 1 یا 2 ماه) به صورت رایگان این سرویس حراجی رو راه می انداختین و فقط درصد سود فروش هر کالا رو از کاربرها دریافت میکردین که هم کاربرها با این سیستم بهتر اشنا بشن و هم اینکه این موضوع خیلی سریعتر و بهتر جا بی افته (به نظر من این کار تبلیغ خیلی خوبی هم می تونست باشه !)

در ضمن اینکار هم که میخواهین انجام بدین (ماهیانه کردن عضویت) هم کار جالب و خوبیه !!

ولی اگر می تونستید برای پرداخت هزینه عضویت هم 1 فکری بکنید خیلی خوب میشد !! چون شاید هزینه پرداخت 2 تومن در ماه برای کسی زیاد نباشه و قبول به پرداخت این هزینه بشن (البته نه همه !!!) ولی این امر که باید برای پرداخت هم به بانک برن ولی کلی وقت صرف کنن خیلی مشکل ساز هست (اون هم برای پرداخت 2 هزار تومن !!!!) و خیلی هم وقتگیر !! کمااینکه احتمالا خیلی از کابرها هم سرشون شلوغه و مشغله کاری زیاد دارن !!!

خیلی ممنون !

ممنون عزیز

درسته قبول دارم که سخته پول واریز کردن ولی الان دیگه هر کسی یه عابر بانک داره و به راحتی میتونه انتقال وجه رو انجام بده خیلی راحته .

حالا در بعضی مواقع کسانی که قطعات خرد و ریز میخرن میتونن این وجه رو به اضافه کل هزینه کنن و واریز کنن .

در کل این وجه خیلی ناچیزه . و امیدوارم که دوستان از این سیستم برای معامله مطمئن با هم استفاده لازم رو ببرن .

لینک به دیدگاه

به نظرم درصدی بهتره...

دوست عزیز پستهای قبلی رو مطالع کنید متوجه میشید که خیلیها میان در این حراجیها شرکت میکنن و درصد رو هم نمیدن برای این مسئهل چه پیشنهادی دارید

لینک به دیدگاه

درود

مثلا

1 ماه 2000 تومان

2 ماه 3500 تومان

3 ماه 5000 تومان

4 ماه 6000 تومان

5 ماه 7500 تومان

6 ماه 9000 تومان

7 ماه 10500 تومان

8 ماه 12000 تومان

9 ماه 13500 تومان

10 ماه 15000 تومان

11 ماه 16500 تومان

12 ماه 18000 تومان

نظرتون چیه دوستان

درود :

سعید خان به نظر من هم ایده جالبی است

لینک به دیدگاه

به نظر من همون فروش درصدی بهتر به نظر میرسه و برای حل مشکل هم فکر کنم باید خریدار پول رو به حساب شرکت لیون بفرسته با درصدش و موقعی که فروشنده جنسش رو ارسال کرد پولی که بابت فروش جنس رو باید بگیره ، از لیون تحویل بگیره یا مثلا لیون پول رو به حسابش بریزه .

لینک به دیدگاه

دوستان این مبالغ اخر تثبیت شده و در سایت حراجی قرار گرفته است

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني قيمت ها كه خوبن . ايشالله كه اين كار شما توي حراجي تأثير مثبت داشته باشه !!!

موفق باشيد !!!

لینک به دیدگاه

درود دوستان

امروز جناب رضا dominator اینجا بودن و در حضور ایشون ما قرعه کشی کردیم دوستانی که در این تاپیک نظر دادن البته ایشون هم در قرعه کشی شرکت داشتن ولی متاسفانه اسمسون در نیومد البته دو تا اسم اول رو ایشون خودشون کشیدن و اسم اخر نفر سوم رو جناب مهندس رضا فلاح کشیدن . اسامی برندگان :

نفر اول MoHaMaD که یک عدد Flash TEAM Fusion 4GB برنده شدن

نفر دوم Amin_0913 که یک عدد شارژر باطری a4tech مدل CG-10A برنده شدن

نفر سوم هم hamedy12 که ایشون هم یک عدد اسپیکر MP3 پلیر برنده شدن

امیدوارم که مبارکشون باشه و لطفا ادرس دقیقتون رو برای من پیغام خصوصی کنید .

با تشکر =D>=D>=D>=D>

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...