رفتن به مطلب

اقدامات اولیه لازم برای راه ندازی وب سایت.فروم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

خدمت دوستان عزض کنم اگر خدا بخواهد میخام  یک وب سایت راه اندازی کنم

خوب من تاپیک رو ایجاد کردم که در پناه من دوستان هم بهره ببرن

فقط دوستان از اقدامات اولیه شروع کنن و به ترتیب وبهترین راه روپیشنهاد بدن

اینجا نظر مدیران و تجربه دارن برای من خیلی مهمه

تا جایی که امکان داره بیشتر کارها را میخام خودم انجام بدم به دلیل وقت زیاد ی که میتونم براش بزارم

درود بی پایان

لینک به دیدگاه

درود هژارجان خوبی عزیز

فقط وبسایت هست یا اینکه فروم هم داره؟

حتما هم درزمینه کامپیوترهست درسته؟

ویرایش شده توسط حمیدرضا نظری(hamidparniyan)
لینک به دیدگاه

درود هژارجان خوبی عزیز

فقط وبسایت هست یا اینکه فروم هم داره؟

حتما هم درزمینه کامپیوترهست درسته؟

سلام حمید جان شکر خدا 

بله درسته هر2تا رو میخام

در زمینه سخت افزار هست

لینک به دیدگاه

اطلاعات شما از توسعه وب در چه حد هست؟

صفر یا 5% بیشتر نیست

لینک به دیدگاه

سلام حمید جان شکر خدا 

بله درسته هر2تا رو میخام

در زمینه سخت افزار هست

خب هژارجان برای این کار (البته فروم بیشترمدنظرم هست) احتیاج به قالب و تم ها و سیستم های امتیازدهی و .... بازارچه داری ! نمیدونم تا چه حد میخوای فروم پیشرفته باشه یا معمولی!

مسلما داشتن کسانی که درعنوان گذاری ها و استارت های تایپک های کاربردی ، ایجاد قوانین مربوطه ، بخش فروشگاه و....نیازهست!

یه تنه فکرنمیکنم بشه چیزمناسبی ازآب دربیاد!

میتونی برای شروع یه نگاهی به همین فروم خودمون بندازی یا فروم های دیگه که درحال فعالیت هستند!

لینک به دیدگاه

صفر یا 5% بیشتر نیست

کار مشکلی پیش رو خواهید داشت.(البته نمیخوام نا امیدتون کنم اما من بعد یک سال وب خوندن...یه نگاه به کارهام بندازین!!!تازه اینجام)البته اگه وقت بزارید و علاقه داشته باشید میتونید انجامش بدید و اصلا سخت نخواهد بود...شما اگه علاقه داشته باشین براتون آسون ترین و لذت بخش ترین کار دنیا میشه!

برای شروع به یادگیری HTML و CSS بپردازید.

از این سایت استفاده کنید.

www.neopersia.org

پس از یادگیری این دو بقیه راه رو خودتون پیدا میکنید...در غیر اینصورت هم تاپیک رو آپ بدید.

لینک به دیدگاه

خب هژارجان برای این کار (البته فروم بیشترمدنظرم هست) احتیاج به قالب و تم ها و سیستم های امتیازدهی و .... بازارچه داری ! نمیدونم تا چه حد میخوای فروم پیشرفته باشه یا معمولی!

مسلما داشتن کسانی که درعنوان گذاری ها و استارت های تایپک های کاربردی ، ایجاد قوانین مربوطه ، بخش فروشگاه و....نیازهست!

یه تنه فکرنمیکنم بشه چیزمناسبی ازآب دربیاد!

میتونی برای شروع یه نگاهی به همین فروم خودمون بندازی یا فروم های دیگه که درحال فعالیت هستند!

حمید جان تا جایی که میتون مدرن میزنم با بهترین امکانات 

اینجا زود حل میشه فقط سرور مهمه که قطعی نداشته باشه معتبر باشه خلاصه من هم تا حدی میدونم 

یکی از دوستان گفته من برات طراحی و کلیه کار ها رو انجام میدم تا شروع به کار سایت اما 300ت هزینه داره 

حالا اصلا نمیدونم چی به چیه و یه چیزی در مایه های سایت شهر سخت افزار هست 

هنوز هم دارم اطلاعات جمع میکنم

راه سختی تا راه اندازی در پیشه رو دارم :excl: -_- ولی اونم حل میشه ^_^  @};-

لینک به دیدگاه

کار مشکلی پیش رو خواهید داشت.(البته نمیخوام نا امیدتون کنم اما من بعد یک سال وب خوندن...یه نگاه به کارهام بندازین!!!تازه اینجام)البته اگه وقت بزارید و علاقه داشته باشید میتونید انجامش بدید و اصلا سخت نخواهد بود...شما اگه علاقه داشته باشین براتون آسون ترین و لذت بخش ترین کار دنیا میشه!

برای شروع به یادگیری HTML و CSS بپردازید.

از این سایت استفاده کنید.

www.neopersia.org

پس از یادگیری این دو بقیه راه رو خودتون پیدا میکنید...در غیر اینصورت هم تاپیک رو آپ بدید.

داداش ناراحت نباش خدا بزرکه ولی من اصلا  ناامید نمیشم اونایی که حرفه ای هم هستن از صفر شورع کردن .مگه نه! ;)

خوب ما هم از صفر شروع میکینم به یاری شما و دوستان @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ضمن آرزوی موفقیت برای حضرتعالـــی،بنده به چند نکته مهم پیرامون راه اندازی یک سایت فروشگاهی و فروم خوب پیشنهاد میکنم.

هاست و دامین:برای شروع شما نیاز به یک هاست خوب و پرسرعت همراه با پشتیبانی24/7 دارید.

در لینک زیر تعدادی از برترین هاست های ایران معرفی شده که میتونه در این زمینه بهتون کمک کنه.

www.webhosting.info/webhosts/tophosts

برای گزینش و ثبت دامین(آدرس سایت) هم سعی کنید از عنوان کوتاه برای اینکار استفاده کنید;چون هر چی آدرس(دامین) کوتاه تر باشه در آینده برای بهینه سازی و سئو نتایج بهتری حاصل میکنید.

اسکریپت(قالب): بعد از انجام مراحل بالا شما نیاز به یک اسکریپت مناسب جهت راه اندازی اولیه فروشگاه دارید.

نکته بسیار مهم: به هیچ عنوان از قالب های نال شده و رایگان استفاده نکنید،چون از امنیت فوق العاده پائینی برخوردارند و مرتبا مورد حمله هکرها قرار میگیرند و خدای نکرده تمام تلاشتون به هدر میره.

پشنهاد میکنم از قالب های تجاری Wordpress استفاده کنید,ضمن تنوع اسکریپت،وورد پرس سئو خیلی قوی ای هم داره.

CSS3: بعد از نصب قالب روی هاستتون،شما در ادامه ی کار خیلی با CSS3 سر و کار دارید;چون اکثر تغییرات در استایل و قالب سایتتون (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌،جلوه های ویژه و ...) رو شما میتونید توسط این زبان(البته به همراه زبان HTML5) اعمال کنید،به  همین جهت پیشنهاد میکنم اصطلاحات اولیه و کدهای موجود در CSS3 رو جهت آشنائی بیشتر حتما مطالعه کنید.

HTML5: یک زبان برنامه نویسی پایه که ابزارها و امکانات بسیاری رو توسط استاندارهای مدرن وب برای ایجاد یک وبسایت پویا در اختیارتون قرار میده;HTML5 آخرین نسخه از HTML هستش که با امکانات فوق العاده ای که در داره مکمل مناسبی برای زبان CCS3 محسوب میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هژار جان به عنوان کسی که 9 ساله در زمینه وبمستری فعال هستم این توصیه هارو خدمتت عرض می کنم

اگر علاقه مند هستی به فعالیت در زمینه وب حتما سراغ یک ایده نو برو، وقت و انرژیت رو صرف تکرار مکررات نکن

آیا هدفت اینه که فرومی مثل همین لیون یا شهرسخت افزار داشته باشی و در کنارش فروشگاه؟

اگر لیون در حال حاضر به رشد خوبی رسیده دلیلش قدیمی بودن هست یکی از اولین فروم ها در زمینه سخت افزار بود

اما امروز فروم های در این زمینه ( all in one ) مثل قارچ سبز میشن و بعد از کلی هزینه و هدر دادن وقت از بین میرن

اول ایده نو بساز بعد سراغ پرورشش برو

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ضمن آرزوی موفقیت برای حضرتعالـــی،بنده به چند نکته مهم پیرامون راه اندازی یک سایت فروشگاهی و فروم خوب پیشنهاد میکنم.

هاست و دامین:برای شروع شما نیاز به یک هاست خوب و پرسرعت همراه با پشتیبانی24/7 دارید.

در لینک زیر تعدادی از برترین هاست های ایران معرفی شده که میتونه در این زمینه بهتون کمک کنه.

www.webhosting.info/webhosts/tophosts

برای گزینش و ثبت دامین(آدرس سایت) هم سعی کنید از عنوان کوتاه برای اینکار استفاده کنید;چون هر چی آدرس(دامین) کوتاه تر باشه در آینده برای بهینه سازی و سئو نتایج بهتری حاصل میکنید.

اسکریپت(قالب): بعد از انجام مراحل بالا شما نیاز به یک اسکریپت مناسب جهت راه اندازی اولیه فروشگاه دارید.

نکته بسیار مهم: به هیچ عنوان از قالب های نال شده و رایگان استفاده نکنید،چون از امنیت فوق العاده پائینی برخوردارند و مرتبا مورد حمله هکرها قرار میگیرند و خدای نکرده تمام تلاشتون به هدر میره.

پشنهاد میکنم از قالب های تجاری Wordpress استفاده کنید,ضمن تنوع اسکریپت،وورد پرس سئو خیلی قوی ای هم داره.

CSS3: بعد از نصب قالب روی هاستتون،شما در ادامه ی کار خیلی با CSS3 سر و کار دارید;چون اکثر تغییرات در استایل و قالب سایتتون (مانند نوع قلم، رنگ و اندازه‌،جلوه های ویژه و ...) رو شما میتونید توسط این زبان(البته به همراه زبان HTML5) اعمال کنید،به  همین جهت پیشنهاد میکنم اصطلاحات اولیه و کدهای موجود در CSS3 رو جهت آشنائی بیشتر حتما مطالعه کنید.

HTML5: یک زبان برنامه نویسی پایه که ابزارها و امکانات بسیاری رو توسط استاندارهای مدرن وب برای ایجاد یک وبسایت پویا در اختیارتون قرار میده;HTML5 آخرین نسخه از HTML هستش که با امکانات فوق العاده ای که در داره مکمل مناسبی برای زبان CCS3 محسوب میشه.

نکاتی بسیار مهم رو ارائه فرومودید خیلی ممنون

چند تا سوال داشتم که  بهتون پ.خ میدم

درود

لینک به دیدگاه

هژار جان به عنوان کسی که 9 ساله در زمینه وبمستری فعال هستم این توصیه هارو خدمتت عرض می کنم

اگر علاقه مند هستی به فعالیت در زمینه وب حتما سراغ یک ایده نو برو، وقت و انرژیت رو صرف تکرار مکررات نکن

آیا هدفت اینه که فرومی مثل همین لیون یا شهرسخت افزار داشته باشی و در کنارش فروشگاه؟

اگر لیون در حال حاضر به رشد خوبی رسیده دلیلش قدیمی بودن هست یکی از اولین فروم ها در زمینه سخت افزار بود

اما امروز فروم های در این زمینه ( all in one ) مثل قارچ سبز میشن و بعد از کلی هزینه و هدر دادن وقت از بین میرن

اول ایده نو بساز بعد سراغ پرورشش برو

سلام

داداش پ.خ کردم

لینک به دیدگاه

هاست رو از کدام شرکت معتبر خریداری کنم دوستان راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

هاست رو از کدام شرکت معتبر خریداری کنم دوستان راهنمایی کنید

به نظرم ایران سرور و میهن وب هاست از نظر قیمتی و پشتیبانی خیلی خوبن;

ولی هژار جان بهت پیشنهاد میکنم برای شروع یه اشتراک یکساله با 1G فضا برات کفایت میکنه،تا اگه در طول این یکسال سرور مقبول نیفتاد تغییرش بدی و اگه هم اوکی بود میتونی مجددا تمدیدش کنی...

ولی من به یه نکته جالب رسیدم;بعضی از شرکت های تازه تاسیس سرعت و پشتیبانی فوق العاده قوی تری نسبت به شرکت های قدیمی دارند;

مثلا سخت افزار یکی از همین شرکت های قدیمی رو با یه شرکت تازه تاسیس مقایسه کردم که واقعا خیلی با هم تفاوت داشتن و بر آن شدم که یکبار تست کنم;خب مسلما بقیه اش دیگه معلومه چی شد...!!

چون شرکت های جدید همیشه از همه نظر سعی در انتخاب بهترین ها هستند و مبالغ زیادی رو از این جهت متحمل میشن و در نهایت نتیجه ی خوبی هم حاصل میکنند.

لینک به دیدگاه

سلام بر شما دوست گرامی 

خوب میشه این شرکتها رو بدی ما هم یه مقایسه انجام بدیم

درود

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی من کلا محل زندگیم نت هست  :p الان رفتم تو کار طراحی البته طی مدتی طولانی 

در مورد هاست 

از هاست داخل ایران اصلا استفاده نکن به شدت قطعی داره  دیونت میکنه مگه اینکه از شرکت خیلی معروف بگیریی که اونم هزینه ناجوریی رو دستت میذاره

در مورد هاست در شروع کار هاست زیاد لازم ندارید پس زیاد حجم نگیرید به مرور زمان زیادش کنید

در مورد شرکتی که میخاهی هاست بگیریی میهن وب هاست من باهاش کار نکردم اما پیشتیبانی خوبی ندارند به گفته دوستانم !

هاست های خوب هاستی که پشتیبانی عالی داشته باشه هاست خوبی میتونه باشه که اپ تایم و قطعی کمی داشته باشه 

من در حال حاظر از پارس دیو استفاده میکنم پشتیبانی خوبی دارند زودیی جواب میدن حداقل 1 روز اما در مور اپ تایم 96 یا97 درصد هستن

.PARSDEV.NET  رایانه صبا

www.shahrsakhtafzar.com  >>>  http://www.irpowerweb.com

اینم میزبان هاست دو وب سایت معروف

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

vb

سلام دوست گرامی من کلا محل زندگیم نت هست  :p الان رفتم تو کار طراحی البته طی مدتی طولانی 

در مورد هاست 

از هاست داخل ایران اصلا استفاده نکن به شدت قطعی داره  دیونت میکنه مگه اینکه از شرکت خیلی معروف بگیریی که اونم هزینه ناجوریی رو دستت میذاره

در مورد هاست در شروع کار هاست زیاد لازم ندارید پس زیاد حجم نگیرید به مرور زمان زیادش کنید

در مورد شرکتی که میخاهی هاست بگیریی میهن وب هاست من باهاش کار نکردم اما پیشتیبانی خوبی ندارند به گفته دوستانم !

هاست های خوب هاستی که پشتیبانی عالی داشته باشه هاست خوبی میتونه باشه که اپ تایم و قطعی کمی داشته باشه 

من در حال حاظر از پارس دیو استفاده میکنم پشتیبانی خوبی دارند زودیی جواب میدن حداقل 1 روز اما در مور اپ تایم 96 یا97 درصد هستن

.PARSDEV.NET  رایانه صبا

www.shahrsakhtafzar.com  >>>  http://www.irpowerweb.com

اینم میزبان هاست دو وب سایت معروف

سلام و دورد 

میشه یه مقدار در مورد vbقانونی توضیح بدید و هزینه ها رو استعلام کنید؟

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از گفته ی دوستمون باید بگم من حدود 1 سال است که 4 تا خرید از میهن وب هاست داشتم و پشیبانی شون خیلی خوب بوده....

هاست ایران هم کار کردم که اصلا کارم به پشتیبانی نخورده!(البته فقط دامین نه هاست)

برای هاست آبتین وب هم کار کردم اونم عالی بود.

در کل من از میهن راضی هستم.

پ.ن مهم!×

هاست های رایگان خارجی هم خیلی خوب هستند.خودم از serversfree استفاده میکنم.سایت ی که تو امضام هست رو اون هاست و تا حالا یک روز قطعی نداشته.

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از گفته ی دوستمون باید بگم من حدود 1 سال است که 4 تا خرید از میهن وب هاست داشتم و پشیبانی شون خیلی خوب بوده....

هاست ایران هم کار کردم که اصلا کارم به پشتیبانی نخورده!(البته فقط دامین نه هاست)

پ.ن مهم!×

هاست های رایگان خارجی هم خیلی خوب هستند.خودم از serversfree استفاده میکنم.سایت ی که تو امضام هست رو اون هاست و تا حالا یک روز قطعی نداشته.

خوب من همچنان دارم تحقیق میکنم ببینم نظر دوستان چیه

لینک به دیدگاه

پ.ن مهم!×

فقط راستی  میشه یه قیمت بدی در کل از اول تا راه اندازی کامل

لینک به دیدگاه

فقط راستی  میشه یه قیمت بدی در کل از اول تا راه اندازی کامل

30 هزار تومان.

22 = خرید هاست از میهن وب هاست.

حداکثر 8 هزار تومان ثبت دامین آی آر.

میهن دامین آی آر 5 تومن ثبت میکنه! :D

لینک به دیدگاه

30 هزار تومان.

22 = خرید هاست از میهن وب هاست.

حداکثر 8 هزار تومان ثبت دامین آی آر.

میهن دامین آی آر 5 تومن ثبت میکنه! :D

طراحی چقد در میاد

شما اگه یاهو ای دی داری بفرست مناقسه ای انجام بدیم

لینک به دیدگاه

دوستان در حال راه اندازی هستم 

پیشنهاد نام بدید برای سایت 

لینک به دیدگاه

دوستان در حال راه اندازی هستم 

پیشنهاد نام بدید برای سایت 

pc-market.ir 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...