رفتن به مطلب

مشاوره در مورد قدرت گرافیک سی پی یو A10

Recommended Posts

درود . دوستان میخوام یه پردازنده و رم بخرم که کمی محدودیت بودجه دارم . مطمئنن توی برتری 4670 از لحاظ پردازش شکی نیست اما چون فعلا نمیتونم گرافیک بخرم و از اونجایی که زیر 400 هزینه کردن واسه گرافیک پول حروم کردنه به فکر تهیه یکی از عضو های خانواده A10 افتادم . مثلا" A10 6800K که 485 تومنه . میخواستم بدونم قدرت گرافیکش در حد کدوم کارت گرافیک هست. ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

درود اشکان جان قدرت گرافیک داخلی i5 4670 یا همون hd 4600 بسیار راضی کننده هست و درحدود 10 درصد ازگرافیک داخلی a10 6800 ضعیف ترهست!

بازهم میل به گزینه موردنظر خودتون دارین؟

لینک به دیدگاه

درود اشکان جان قدرت گرافیک داخلی i5 4670 یا همون hd 4600 بسیار راضی کننده هست و درحدود 10 درصد ازگرافیک داخلی a10 6800 ضعیف ترهست!

بازهم میل به گزینه موردنظر خودتون دارین؟

من خودم همیشه اینتل رو میپسندم مخصوصا" الان که مطمئنم قدرت پردازش توی این 2 مورد خیلی اختلاف داره . اما اگه گرافیک A10 بتونه همه بازی ها رو متوسط واسم اجرا کنه چون نمیتونم 400-500 بدم گرافیک فکر کنم بهتر باشه .

attachicon.gifAMD-A10-6800K-GPUz.pngقدرتش اندازه R7 250 هست ولی بندیچش پایینه.

متاسفانه اصلا" با سری جدید ATI آشنایی ندارم

لینک به دیدگاه

درود . دوستان میخوام یه پردازنده و رم بخرم که کمی محدودیت بودجه دارم . مطمئنن توی برتری 4670 از لحاظ پردازش شکی نیست اما چون فعلا نمیتونم گرافیک بخرم و از اونجایی که زیر 400 هزینه کردن واسه گرافیک پول حروم کردنه به فکر تهیه یکی از عضو های خانواده A10 افتادم . مثلا" A10 6800K که 485 تومنه . میخواستم بدونم قدرت گرافیکش در حد کدوم کارت گرافیک هست. ممنون از همگی

میتونید یه نگایه به این لینک بندازین

دربازی ها باهم مقایسه شدن

حتی درحالت اورکلاک هم مقایسه شده

http://www.anandtech.com/show/7032/amds-richland-vs-intels-haswell-gpu-on-the-desktop-radeon-hd-8670d-hd-4600/2

لینک به دیدگاه

من خودم همیشه اینتل رو میپسندم مخصوصا" الان که مطمئنم قدرت پردازش توی این 2 مورد خیلی اختلاف داره . اما اگه گرافیک A10 بتونه همه بازی ها رو متوسط واسم اجرا کنه چون نمیتونم 400-500 بدم گرافیک فکر کنم بهتر باشه .

متاسفانه اصلا" با سری جدید ATI آشنایی ندارم

خود بنده الان گرافیک ندارم

وهرچند خیلی کم پای سیستم میتونم بشینم ولی بازی metal gear rising رو با hd4600 خیلی راحت تموم کردم روی hd بازی کردم که خودم باورم نشد!!!!!

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که گرافیک نخرم (*)

بازی call of duty ghost رو هم روی hd  و تنظیمات متوسط و گاهی اوقات رو به پایین میشه روون بازی کرد!

واقعا شگفت زده شدم!!!!

hd4600 بی نظیر برای من ظاهرشد!

لینک به دیدگاه

خود بنده الان گرافیک ندارم

وهرچند خیلی کم پای سیستم میتونم بشینم ولی بازی metal gear rising رو با hd4600 خیلی راحت تموم کردم روی hd بازی کردم که خودم باورم نشد!!!!!

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که گرافیک نخرم (*)

بازی call of duty ghost رو هم روی hd  و تنظیمات متوسط و گاهی اوقات رو به پایین میشه روون بازی کرد!

واقعا شگفت زده شدم!!!!

hd4600 بی نظیر برای من ظاهرشد!

از لحاظ گرافیک که واقعا" با قیمت 480 تومنیش خوب ظاهر شده A10 اما آیا 4670 هم میتونه مثل 4770 ظاهر بشه ؟ درسته اینم 4600 هست اما مطمئنن قدرت پردازشی i7 هم بی تاثیر نبوده . درسته ؟

لینک به دیدگاه

از لحاظ گرافیک که واقعا" با قیمت 480 تومنیش خوب ظاهر شده A10 اما آیا 4670 هم میتونه مثل 4770 ظاهر بشه ؟ درسته اینم 4600 هست اما مطمئنن قدرت پردازشی i7 هم بی تاثیر نبوده . درسته ؟

مهم GPU داخلی هست که باهم برابر هست!

توی بازی هم قدرت 4770 با 4670 خیلی زیا دنیست و درحد چند فریم هست!

4670 هم میتونه مثل 4770 ، خوب ظاهربشه!

لینک به دیدگاه

قدرت گرافیک HD 4600 در4770K و 4670K

post-5456-0-54917300-1393948207_thumb.jpg

post-5456-0-38036000-1393948233_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قدرت گرافیک HD 4600 در4770K و 4670K

attachicon.gifinteg_gpu-03.jpg

attachicon.gifinteg_gpu-02.jpg

بسیار عالی . پس 4670 برمیدارم چون هرچی فکر میکنم اختلاف کارایی زیاده . نهایتا تا چند ماه دیگه گرافیک برمیدارم . چون نمیخوام با رزولوشن بالا بازی کنم . نهایتا 1280 *1024 پس فعلا" کارمو راه میندازه .

مادربورد توی محدوده 400 چی میتونم بردارم . میخوام z87 باشه.

لینک به دیدگاه

بسیار عالی . پس 4670 برمیدارم چون هرچی فکر میکنم اختلاف کارایی زیاده . نهایتا تا چند ماه دیگه گرافیک برمیدارم . چون نمیخوام با رزولوشن بالا بازی کنم . نهایتا 1280 *1024 پس فعلا" کارمو راه میندازه .

مادربورد توی محدوده 400 چی میتونم بردارم . میخوام z87 باشه.

اگه 4670K برداری بهترهست دیگه!

Z87 PRO4 ASROCK عالی هست

http://lioncomputer.ir/product/3554/ASRoCK%20Z87%20Pro4%20LGA1150%20Z87%20MB/

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

این هم خوبه ولی درایران موجوده؟

مدل پیشنهادی من درایارن هست و باگارانتی سازگارمیتونه با اون قیمت بهترین انتخاب باشه!

لینک به دیدگاه

این هم خوبه ولی درایران موجوده؟

مدل پیشنهادی من درایارن هست و باگارانتی سازگارمیتونه با اون قیمت بهترین انتخاب باشه!

آره موجوده . شیراز 411 تومنه . یه چیز جالب که هست چیپ کدک صدا ALC 1150 هست که معمولا روی مادربورد های بالای 500 هست و همینطور 4 تا USB 3 و 4 تا USB 2 و E-SATA هم داره .

اتفاقا اینم گارانتی سازگار هست...

63071450206216777139.jpg

ویرایش شده توسط ashkan001
لینک به دیدگاه

آره موجوده . شیراز 411 تومنه . یه چیز جالب که هست چیپ کدک صدا ALC 1150 هست که معمولا روی مادربورد های بالای 500 هست و همینطور 4 تا USB 3 و 4 تا USB 2 و E-SATA هم داره .

اتفاقا اینم گارانتی سازگار هست...

63071450206216777139.jpg

خب با این توضیحات شما گزینه معقولی هست!

ولی اون مدل ازراک امتحانشو تقریبا پس داده.

بازم انتخاب باشماست

لینک به دیدگاه

خب با این توضیحات شما گزینه معقولی هست!

ولی اون مدل ازراک امتحانشو تقریبا پس داده.

بازم انتخاب باشماست

اگه گیرم بیاد اینجا ازراک رو برمیدارم . بازم ممنون از وقتی که گذاشتید...

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوست عزیز شما با توجه به اینکه کارت گرافیک نمیخوای بخری چرا مین برد sli ساپورت مد نظرته به نظرم با پولی که میتونی تو انتخاب مادربرد و سی پی یو صرفه جویی کنی یه گرافیک ۷۷۹۰ بگیری و حالشو ببری و بازی ها رو روون تر اجرا کنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما با توجه به اینکه کارت گرافیک نمیخوای بخری چرا مین برد sli ساپورت مد نظرته به نظرم با پولی که میتونی تو انتخاب مادربرد و سی پی یو صرفه جویی کنی یه گرافیک ۷۷۹۰ بگیری و حالشو ببری و بازی ها رو روون تر اجرا کنی

دوست من به تاریخ تاپیک نگاه کنید احتمالا ایشون تا حالا تهیه کردند .

درضمن همیشه نمیشه قدرت سی پی یو و امکانات مین برد رو فدای گرافیک کرد .

لینک به دیدگاه

دوست من به تاریخ تاپیک نگاه کنید احتمالا ایشون تا حالا تهیه کردند .

درضمن همیشه نمیشه قدرت سی پی یو و امکانات مین برد رو فدای گرافیک کرد .

تاریخ رو خودم دیدم گفتم اگر نخریده باشه پولش رو حروم نکنه ایشون به هیچ وجه با شرایطی که گفتن نیازی به خرید یه مادربرد SLI ساپورت ندارن به نظرم باید یکم منطقی افراد رو راهنمایی کرد نه احساسی در هر صورت انتخاب با استارتر محترم هست امیدوارم انتخاب خوبی کرده باشن اگر خرید کردن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من خودم 6800k دارم

post-16553-0-59629300-1406718419_thumb.gif

ویرایش شده توسط v_kamaly
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...