رفتن به مطلب

خرید سیستم برای گیم های نسل اینده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کلا کارت گرافیک amd برای بازی خوب نیست ولی nvidia با تکنولوژی هاش بهترین کیفیت رو دارن توی بازی ولی بنچمارک ها چیز دیگه ای رو میگن اما باید به اونا توجه نکرد.یکی دیگر از بدی های کارت amd گرمای زیاد نویز زیاد است اما اگه ایدیت شده شرکت های دیگه باشه شاید یکم از نسخه اصلیش بهتر باشه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

گرامی اینجور که شما میگید نیست سخت افزار pc عمرش یک سال نیست شما سیستم قوی ببند میتونی برای مدت زیادی استفاده کنی اشتباه نفرمایید.زمان کرایسیس نباید بگید،باید بگید زمان تغییر dx9c  به dx10   و اون موقع هم یک جهش خیلی بزرگ شد توی عالم سخت افزاربیس سیستم های عامل مایکروسافت عوض شد الان دیگه بازی های سنگین و با موتور مشکل دار رو برای pc توسعه نمیدن .چون گیمرهای pc خیلی زیادن .اون کرایسیس هم مشکل موتورش بود که بهینه نبود و با اینکه اینهمه انویدیا دورش همکاری کرد درایور هاش باهاش اپتیمایز نمیشدن.

موتور گرافیکی که بهینه نباشه حتی بازی که از بعد فنی و تکنیکی هم چیز خاصی نداره کند و بد اجرا میشه روی pc . این دلیل این نبود که pc  ضعیف بوده.برای مثال بازی dark souls یک نمونه خیلی بد پورت شده  به کامپیوتر بود که علی رغم گرافیک فنی نه چندان خوب  روی قوی ترین سیستم ها هم بزوراجرا میشد و اکثر جاهاش افت فریم طوری بود که نمیشد بازشی کرد!الان دیگه کنسول های جدید اومدن معیار بزار و توان های پردازشی مشخصن میدونیم قراره تا چه حدی بازی ها  اجرا بشن تا حدی که xone ,ps4 اجراشون کنن و توان پردازشی اجازه بده واینها هم اول راه هستن ولی دیگه سخت افزار شون تغییری نداره در حالیکه pc بروز میشه و توانش دست خود شماست الان شما داری با یک گرافیک خوب کار میکنی سال دیگه احساس کردی ضعیفه یکی دیگ همون مدل میگیری ارزون تر sli میبندی قدرتت بوست میشه و باز میافتی جلو.کنسول ها هم  که از توان پردازشی برجسته ایی نسبت به pc برخوردار نیستن و همین الان گرافیک هایی هستن که توان پردازشی خودشون بتنهایی از یک کنسول بازی قوی تره ،سال اینده یا سالهای بعد که دیگه هیچ.بازی ps4 هم یا ایسک وان 200 یا 300 هزار تومان نیمارزه یک زمانی دلار ارزون بود تمام بازی های انحصاری PS3 رو دونه ایی 65 تا نهایتش 80 می گرفتیم PC رو میشه همیشه بازی هاشو رو مجانی دانلود کرد و استفاده کرد البت هدرسته کپی رایت چیز خوبیه  و من از Piracy بدم میاد ولی کاریش نمیشه کرد.بازی های ps4 هم میگید عوض میکنن میشه مثل اول ps3 من که اصلا دوست نداشتم بازی بخرم بعد مجبور بشم عوضش کنم.به هرحال فکر میکنم باز هم بحث کنسول دز مقابل pc ادامه داره .

من فقط جواب خط اولتو میدم چون دیگه باقیشو نخوندم...منم میدونم سیستمه خوب بستن چیه...اما بودجه این دوستمون چقدره؟؟؟یادت نره کدوم پیج هستی.

لینک به دیدگاه

من فقط جواب خط اولتو میدم چون دیگه باقیشو نخوندم...منم میدونم سیستمه خوب بستن چیه...اما بودجه این دوستمون چقدره؟؟؟یادت نره کدوم پیج هستی.وگرنه بیا همین الان یه سیستم برات جم میکنم تا 5سال دیگه هم جواب میده ولی باید 15 میلیون تومن خرج کنی.

لینک به دیدگاه

گرامی چقدر لینک گذاشتی؟؟!!

ممنون از توضیح

اون بدون دلیل حرف نزنید مال چیه؟؟!!کسی مگه چیزی گفته؟

گفتم شاید کسی  گیر بده که قیمت ها رو از کجا اوردی و دلیل ها و کلا این ها رو از کجا اوردی گفتم که چندتا لینک بدم که حرفم با دلیل مدرک باشه مگرنه با اشاره ای به کسی نداشتم فقط خواستم دلیل برای حرف های خودم داشته باشم همین 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فقط جواب خط اولتو میدم چون دیگه باقیشو نخوندم...منم میدونم سیستمه خوب بستن چیه...اما بودجه این دوستمون چقدره؟؟؟یادت نره کدوم پیج هستی.وگرنه بیا همین الان یه سیستم برات جم میکنم تا 5سال دیگه هم جواب میده ولی باید 15 میلیون تومن خرج کنی.

درود دوست عزیز  شما نباید خط اول رو بخونی باید همه توضیحات رو بخونی ،قانون اول فروم ها! خواندن تمام کامنت نه خط اول!!

گرامی اسم تاپیک نوشته چی؟؟

خرید سیستم برای گیم های نسل اینده

نه خرید کنسول برای گیم های نسل آینده!!

شما باز همون اوایل هم اومدید وسط بحث انتخاب قطعات  گفتید  بیا کنسول بگیر باز براتون توضیح دادم باز اومدید چند صفحه بعد همینو نوشتید !!

خوب گرامی اولا دوستمون میخواد pc بخره!!فروم لایون برای اینکارا راهنمایی خوب میده چون گیمر pc و سخت افزار شناس زیاد داره!(قابل توجه شما که میخوای برای ما سیستم ببندی!!) :eek: @};-

دوما اینجا همه میدونن عملکرد کنسول چه جوریه احتیاج به توضیح نداره گیمر pc بودن سخت تره و طبیعتا هزینه بیشتری هم باید هیمشه براش پرداخت چه زمانی که دلار ارزون بود کنسول 400 بود  pc  گیم می بستیم 3 میلیون الان هم کنسول شده 2 میلیون ،pc گیم میبندیم 7 به بالا!!چیزی عجیبی نیست مسئله قیمت چیزی دیگه است ولی شما به جایی اینکه به عنوان تاپیک استارتر توجه کنید میاید راهنمایی میدید که به دردکسی نمیخوره چون گفتم ایشون نه گفت خرید ps4!گفته pc.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...