رفتن به مطلب

اقا یکی کمک کنه از شر این ارور راحت شم

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان لطفا کمک :(

اقا من هرکاری میکنم  مثلا اجرای بازی وحتی اجرای اینترنت این ارور میده وپنجره بسته میشه تازه این بماند دائم سیستم هنگ میکنه وفقط در این موقع فقط دکمه ریستارت کار میکنه وبعضی مواقع خود سیستم ارور میده وخودش ریستارت میشه لطفا کمکم کنید

10202201121260247198.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سیستمت آنتی ویروس داره عزیز؟

نه عزیز

کرک بازی رو درست نصب کردین؟

اره کاش که فقط بازی بود اصلا سیستم بعد از چند دقیقه کار کردن خودش ارور میده و ریستارت میشه وبعضی مواقع هنگ میکنه که فقط با دکمه ریستارت سیستم کار میکنه

لینک به دیدگاه

نه عزیز

اره کاش که فقط بازی بود اصلا سیستم بعد از چند دقیقه کار کردن خودش ارور میده و ریستارت میشه وبعضی مواقع هنگ میکنه که فقط با دکمه ریستارت سیستم کار میکنه

save های بازی رو بردار و کلا بازی رو پاک کن ببین مشکل حل میشه؟

لینک به دیدگاه

save های بازی رو بردار و کلا بازی رو پاک کن ببین مشکل حل میشه؟

عزیز از دیروز تا الان ده بار ویندوز عوض کردم :blink: ولی هنوز ویندوز اجرا نشده باز این ارور رو میده

لینک به دیدگاه

عزیز از دیروز تا الان ده بار ویندوز عوض کردم :blink: ولی هنوز ویندوز اجرا نشده باز این ارور رو میده

مسلم جان آپدیت های مورد نیازویندوز رو نصب کردی؟

نظیرnet framwork ها و .....

احیانا اورکلاک نشده سیستم که باعث ناپایداری بشه؟

لینک به دیدگاه

مسلم جان آپدیت های مورد نیازویندوز رو نصب کردی؟

نظیرnet framwork ها و .....

در جواب کامل شما باید بگم که من سیستم رو ارتقا دادم

یعنی من قبلا 2 هارد و یک سی پی یوq9550باکارت گرافیکe9400 gtبا یک پاور معمولی با 6 گیگ رم با بردep43-ud3lویک منبع تغزیه معمولی داشتم که الان گرافیک رو به780 3g ارتقا دادم ویک ssd60 g ویک پاور 1275 وات گرین به سیستم اضافه کردم و ویندوز رو روی ssd نصب کردم ولی تا ویندوز بالا میاد این ارور ومشکلاتی که قبلا گفتم رو میده

لینک به دیدگاه

در جواب کامل شما باید بگم که من سیستم رو ارتقا دادم

یعنی من قبلا 2 هارد و یک سی پی یوq9550باکارت گرافیکe9400 gtبا یک پاور معمولی با 6 گیگ رم با بردep43-ud3lویک منبع تغزیه معمولی داشتم که الان گرافیک رو به780 3g ارتقا دادم ویک ssd60 g ویک پاور 1275 وات گرین به سیستم اضافه کردم و ویندوز رو روی ssd نصب کردم ولی تا ویندوز بالا میاد این ارور ومشکلاتی که قبلا گفتم رو میده

ویندوز رو روی یک درایو دیگه جزssd درصورت امکان موقتی نصب کنین ببینی بازهم همین مشکلات هست؟

بعد ازنصب ویندوز یه سری اپدیت های نرم افزاری نیازداره که ترجیحا اون ها رو هم نصب کنین تا ازعیب های نرم افزاری حتی الامکان برطرف  بشه

لینک به دیدگاه

ویندوز رو روی یک درایو دیگه جزssd درصورت امکان موقتی نصب کنین ببینی بازهم همین مشکلات هست؟

بعد ازنصب ویندوز یه سری اپدیت های نرم افزاری نیازداره که ترجیحا اون ها رو هم نصب کنین تا ازعیب های نرم افزاری حتی الامکان برطرف  بشه

یعنی شما میگی مشکل ازssdهستش

از لحاظ اپدیت نرم افزارها من  نمیدونم چون سیستم قبلیم یک بار هم این ارور و این مشکل براش به وجود نمیامد از وقتی ارتقا دادم  این مشکل به وجود امده

لینک به دیدگاه

یعنی شما میگی مشکل ازssdهستش

از لحاظ اپدیت نرم افزارها من  نمیدونم چون سیستم قبلیم یک بار هم این ارور و این مشکل براش به وجود نمیامد از وقتی ارتقا دادم  این مشکل به وجود امده

سلام

ویندوز و بازی رو در صورت امکان روی یک سیستم دیگه تست کنید اگر باز همین ارور رو داد صد در صد مشکل نرم افزاریه.

اگر مشکل نداشت هارد ها رو جداگانه تست کن و نتیجه رو بگو ان شاالله درست میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

از یه درایور دیگه برای کارت گرافیک استفاده کن

کرک جدید بازی رو هم دانلود کن و نصب کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه آنتی ویروس به روز رو اسکن بزن -بدافزارها وقتی تعدادشون روی سیستم بالا میره این مشکلات رو داره!

لینک به دیدگاه

درود حمیدجان

آخه ارور سولیشن چه ربطی به اورکلاک داره؟؟ :blink: :D 

لینک به دیدگاه

ببخشید یه چیز یادم اومد گفتم بگم :قبلا بازی cod4 منم اینطور بود که یا ویروس بود یا اگه ویروس نداشت سیستم اینطوری حل میشد  برو contorol penel بعد قسمت sund  تو شاخه recording کلیک راست بکن هردو گزینه ها رو تیک بزن stereo mix رو enable کن بعضی وقتام با وصل کردن یه فیش میکروفکن به پشت کیس حل شده .ولی نظر خودم ویروسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر نظر دوستان ویروس هست برای اطمینان ویندوز که نصب کردی تو درایوهای دیگه نرو ببین بازم اینطور میشه یا نه

اگر این ارور رو داد پس مطمئنن ویروس نیست ولی اگر ارور رو نداد یک آنتی ویروس مطمئنن مثل کاسپر نصب بکن با آخرین آپدیتها و سیستم رو اسکن بکن

لینک به دیدگاه

درود حمیدجان

آخه ارور سولیشن چه ربطی به اورکلاک داره؟؟ :blink: :D 

درود قیصرجان

وقتی اورکلاک انجام بشه و ولتاژ خیلی تنگ باشه و درحد بلواسکرین باشه وروی مرز ناپایداری باشه ، این ارور و اخطار سروکلش پیدا میشه!

یا مثلا تامینگ های رم خیلی تنگ و محدود شده باشه!

جهت اطلاع ;)

لینک به دیدگاه

ازتوی بایوس ، یکبار clear cmos انجام بده ،

بعد وارد ویندوز شو ببین بازهم مشکل پابرجاست؟

لینک به دیدگاه

اول از مشکل قطعات و این که اورکلاک به حد نامناسب نشدن و بعد از اطمینان ازین مشکل یه بار هاردتو اف دیسک کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود / دوست عزیز روی بازی کلیک راست کنین گزینه ی آخر رو بزنین سربرگ Compatibilirty رو بزنین در صفحه ی باز شده تیک گزینه ی Run this program as an adminstrator رو بزنین بعد اوکی و برین داخل بازی ببینین درست نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

درود / دوست عزیز روی بازی کلیک راست کنین گزینه ی آخر رو بزنین سربرگ Compatibilirty رو بزنین در صفحه ی باز شده تیک گزینه ی Run this program as an adminstrator رو بزنین بعد اوکی و برین داخل بازی ببینین درست نمیشه!!!

دوست عزیز من میگم مشکل فقط بازی نیست کل ویندوز اینجوری میشه هنگ میکنه که فقط باید ریستارتش کنم یا خودش خود به خود ریستارت میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سی دی ویندوز رو بزار و گزینه repaire رو انتخاب کن تا ویندوز رو تعمیر کنه

امکان داره مشکلات نرم افزاری و سیستمی ویندوز باعث بروز این مشکل شده باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...