رفتن به مطلب

اقا یکی کمک کنه از شر این ارور راحت شم

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود قیصرجان

وقتی اورکلاک انجام بشه و ولتاژ خیلی تنگ باشه و درحد بلواسکرین باشه وروی مرز ناپایداری باشه ، این ارور و اخطار سروکلش پیدا میشه!

یا مثلا تامینگ های رم خیلی تنگ و محدود شده باشه!

جهت اطلاع ;)

حمید جان چرا شما همه چیزو کانال میدی به اورکلاک؟؟

مگه هر گردی گردو میشه؟؟ ;)

ظاهرا ایشون با اور رابطه ای ندارن،وگرنه حتما در شروع تاپیک توضیح میدادن و تا الان هم مشکلشون حل می شد

اصلا ارور سولیشن ربطی به ناپایداری نداره...اصولا این ارور در هنگام استفاده از IE و فتوشاپ رخ میده و بحث ناسازگار بودن نرم افزاریه...ولی بنا به توضیحات این دوستمون در اکثر مواقع با این ارور مواجه میشن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من میگم مشکل فقط بازی نیست کل ویندوز اینجوری میشه هنگ میکنه که فقط باید ریستارتش کنم یا خودش خود به خود ریستارت میشه

ویروس یابی با kaspersky  یا bitdefender اصلا به  nod32  اعتماد نکن

لینک به دیدگاه

نرم افزار مربوطه رو دانلود و نصب کرده(بصورت Run as Administrator)  و مجددا سیستمو راه اندازی کنید;ببینید مشکلتون حل میشه؟؟

MicrosoftFixit.Performance.Run.rar

.........................................

ضمن اینکه میتونید به پیشنهاد دوستمون mehdi-gtx (پست 25#) هم عمل کنید.

ویرایش شده توسط gheysar1364
لینک به دیدگاه

حمید جان چرا شما همه چیزو کانال میدی به اورکلاک؟؟

مگه هر گردی گردو میشه؟؟ ;)

ظاهرا ایشون با اور رابطه ای ندارن،وگرنه حتما در شروع تاپیک توضیح میدادن و تا الان هم مشکلشون حل می شد

اصلا ارور سولیشن ربطی به ناپایداری نداره...اصولا این ارور در هنگام استفاده از IE و فتوشاپ رخ میده و بحث ناسازگار بودن نرم افزاریه...ولی بنا به توضیحات این دوستمون در اکثر مواقع با این ارور مواجه میشن...

قیصر جان درتجاربی که ما با سیستم داشتیم ، با این مشکل روبرو شدیم و مشکل ازناپایداری دراورکلاک بود!

هدف اینجا کمک به استارترعزیز هست!

هردوستی هم تجربه ها و اطلاعاتی رو که دراختیارداره ، جهت کمک به استاتر عزیز بیان میکنه!

من میبینم که شما  همیشه واژه  سولوشن رو بیان میکنید و با توضیحات شما هم استاتر به نتیجه ای نمیرسن!!!یک توضیح قابل درک ترازااین واژه برای بنده و استاتر عزیز بدین شاید به اطلاعات ناقص ما چیزجدیدی اضافه شد ;)

من نمیدونم این صحبت های بنده چه فشاری به شما وارد میکنه که مدام صحبت های بنده رو نقل قول می کنید  ، بهتره به فکر حل مشکل باشیم ;)

ایشون هرچی ما توضیح میدیم براشون نه جواب میدن که انجام دادن یا انجام ندادن! نه نتیجه رو میگن نه هیچی!لااقل ببینیم کدوم راه هارو انجام دادن ، نتیجه چی بوده تا بهتر بشه کمک کرد!

لینک به دیدگاه

قیصر جان درتجاربی که ما با سیستم داشتیم ، با این مشکل روبرو شدیم و مشکل ازناپایداری دراورکلاک بود!

هردوستی هم تجربه ها و اطلاعاتی رو که دراختیارداره ، جهت کمک به استاتر عزیز بیان میکنه!

من میبینم که شما  همیشه واژه  سولوشن رو بیان میکنید و با توضیحات شما هم استاتر به نتیجه ای نمیرسن!!!یک توضیح قابل درک ترازااین واژه برای بنده و استاتر عزیز بدین شاید به اطلاعات ناقص ما چیزجدیدی اضافه شد ;)

من نمیدونم این صحبت های بنده چه فشاری به شما وارد میکنه که مدام صحبت های بنده رو نقل قول می کنید  ، بهتره به فکر حل مشکل باشیم ;)

ایشون هرچی ما توضیح میدیم براشون نه جواب میدن که انجام دادن یا انجام ندادن! نه نتیجه رو میگن نه هیچی!لااقل ببینیم کدوم راه هارو انجام دادن ، نتیجه چی بوده تا بهتر بشه کمک کرد!

با جناب نظری موافقم

منم چند وقت پیش با این مشکل مواجه شده بودم بعد کلی تحقیق فهمیدم مشکل افت ولتاژ پاور های گرین بود مدل دقیقش هم GP1275B بود که پلاتینیوم هم بود (کلا تو گرین طبیعیه 8-X ) که سیستم رو ناپایدار میکرد!

یه پاور Corsair HX1050 گرفتم مشکل حل شد

ویرایش شده توسط amir.na
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-سعی کن اینترنت اکسپلورر رو بدون هرگونه افزودنی اجرا کنی

تو ie به منوی tools برو و گزینه manage add-ons رو انتخاب کن

تو قسمت سمت راست تمام گزینه ها رو disable کن

2-history رو پاک کن

3-پرونده های موقتی رو پاک کن (temporary)

4-حذف کوکی ها

5-به مسیر tools/internet option و سربرگ advanced برو و گزینه های restore advanced setting و reset رو بزن

6-از برنامه ccleaner برای پاکسازی استفاده کن

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

دو راه که پیشنهاد میدم :

1-

ازطریق گزینه option نرم افزار IE وارد تب آخر ADVANCE بشین و تمام تنظیمات رو RESET کنین

طبق شکل زیر

post-5456-0-45212600-1394136759_thumb.png

2-

ازطریق منوی RUN ، عبارت MSCONFIG رو تایپ کنید و OK رو انتخاب کنید ، درصفحه بازشده درسربرگ GENERAL ، گزینه SELECTIVE START UP ، گزینه loud start up items رو انتخاب کنید و همچنین در سربرگservices وارد شده و ابتدا تیک گزینه hide all microsoft services رو بزنید و سپس گزینه disable all رو رو بزنین و کلید okو درآخرسیستم رو ریستارت کنید

post-5456-0-48939700-1394137229_thumb.png

دلیل زیاد هست که فعلا و  لطفا مراحل گفته شده توسط دوستان رو اجرا کنید ، نتیجه رو بیان کنید تا لااقل بدونیم اون راه ها انجام شده و بی نتیجه بوده ، مرسی

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

منم مثل تو يه سال قبل اين مشکل رو داشتم که سيستمم خودبه خود ريستارت ميشد بخصوص موقع بازي کردن بيشتر ريستارت ميشد (منم تازه سيستم رو ارتقا داده بودم مثل تو).

با توجه به مشکل و تجربيات خودم به کارت گرافيک شک کردم وبه همين دليل سيستم رو پيش نمايندگيش بردم و.... تا آخرش فهميدم که مشکل اصلي از پاوره که برق ضعيف نسبت به ولتاژي که بايد بدهد ميده و برق ضعيف روي کارت گرافيک تاثير گذاشته (معلوم شد که پاور از کارخانه اومده بيرون مشکل داشته)و..

درکل من با احتمال زياد ميگم مشکل از پاورته تا روي قطعي تاثير بدي نذاشته ازش مطمن شو..

لینک به دیدگاه

"من میبینم که شما  همیشه واژه  سولوشن رو بیان میکنید و با توضیحات شما هم استاتر به نتیجه ای نمیرسن!!!"یک توضیح قابل درک ترازااین واژه برای بنده و استاتر عزیز بدین شاید به اطلاعات ناقص ما چیزجدیدی اضافه شد ;)

حميد خان نقل قول رو واسه همين گذاشتن ديگه!!! چون اگه بنده کلي صحبت کنم يعني مخاطبم همه هستن،وقتي نقل قول ميکنم يعني مخاطبم فقط حضرتعالي هستين.

در اين شکي نيست که همه يه هدف مشترک داريم و اونهم کمک به استار عزيز هست.
ولي به نظرم اگه اينطوري باشه که هر شخصی 10 تا راه حل بگه،خب معلومه دیگه آخرش هم از 10 گزینه يک گزینه جواب میشه(به قول گفتني تيري تو تاريکی) ;)
ج متن آبی:یعنی دنبال راه حل اساسی بگرد،نه اینکه اینو در بیار نشد اون یکی رو بازهم نشد اینکارو بکن،اون کارو بکن و و و ...باید اینو قبول کنیم که بعضی راهنمائی ها در حرف آسونه و خیلی راحت در یه جمله خلاصه میشه ولی برای انجام دادنش شخص مکافات بسیاری رو بعضا باید متحمل بشه و آخرش هم هیچ به هیچ...  
در واقع این نوع راهنمائی های کلی باعث گمراهی استارتر میشه که آخرش هم به جای این کارها میگه برم ویندوزم  عوض کنم دردسرش کمتره B)  
شخصا عقيده دارم راهنمائي ها تخصصي تر و بصورت جزئي و گاماس گاماس انجام بشه...تا هم استارتر سردر گم نشه و هم بتونه به تک تک راهنمائي ها عمل کنه
ضمنا خيالت راحت حميدجان،حرفاي شما اصلا به بنده فشار وارد نميکنه...
در مورد جمله آخرتون هم کاملا موافقم

دو راه که پیشنهاد میدم :

1-

ازطریق گزینه option نرم افزار IE وارد تب آخر ADVANCE بشین و تمام تنظیمات رو RESET کنین

طبق شکل زیر

attachicon.gifinternet-explorer-reset.png

2-

ازطریق منوی RUN ، عبارت MSCONFIG رو تایپ کنید و OK رو انتخاب کنید ، درصفحه بازشده درسربرگ GENERAL ، گزینه SELECTIVE START UP ، گزینه loud start up items رو انتخاب کنید و همچنین در سربرگservices وارد شده و ابتدا تیک گزینه hide all microsoft services رو بزنید و سپس گزینه disable all رو رو بزنین و کلید okو درآخرسیستم رو ریستارت کنید

attachicon.giffixedbyvonnie-windows-7-msconfig-hide-all-microsoft-services.png

دلیل زیاد هست که فعلا و  لطفا مراحل گفته شده توسط دوستان رو اجرا کنید ، نتیجه رو بیان کنید تا لااقل بدونیم اون راه ها انجام شده و بی نتیجه بوده ، مرسی

بنده هم هدفم راهنمائي هاي مايکروسافت بود ;)

لینک به دیدگاه

حميد خان نقل قول رو واسه همين گذاشتن ديگه!!! چون اگه بنده کلي صحبت کنم يعني مخاطبم همه هستن،وقتي نقل قول ميکنم يعني مخاطبم فقط حضرتعالي هستين.

ولي به نظرم اگه اينطوري باشه که هر شخصی 10 تا راه حل بگه،خب معلومه دیگه آخرش هم از 10 گزینه يک گزینه جواب میشه(به قول گفتني تيري تو تاريکی) ;)
ج متن آبی:یعنی دنبال راه حل اساسی بگرد،نه اینکه اینو در بیار نشد اون یکی رو بازهم نشد اینکارو بکن،اون کارو بکن و و و ...باید اینو قبول کنیم که بعضی راهنمائی ها در حرف آسونه و خیلی راحت در یه جمله خلاصه میشه ولی برای انجام دادنش شخص مکافات بسیاری رو بعضا باید متحمل بشه و آخرش هم هیچ به هیچ...  
در واقع این نوع راهنمائی های کلی باعث گمراهی استارتر میشه که آخرش هم به جای این کارها میگه برم ویندوزم  عوض کنم دردسرش کمتره B)  
شخصا عقيده دارم راهنمائي ها تخصصي تر و بصورت جزئي و گاماس گاماس انجام بشه...تا هم استارتر سردر گم نشه و هم بتونه به تک تک راهنمائي ها عمل کنه

دقیقا

پس این معنای سولوشن بود! مرسی ;)

مایکروسافت هم بسیار خوب عمل میکنه! :D

ویرایش شده توسط حمیدرضا نظری(hamidparniyan)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

لینک به دیدگاه

ویندوز رو روی یک درایو دیگه جزssd درصورت امکان موقتی نصب کنین ببینی بازهم همین مشکلات هست؟

بعد ازنصب ویندوز یه سری اپدیت های نرم افزاری نیازداره که ترجیحا اون ها رو هم نصب کنین تا ازعیب های نرم افزاری حتی الامکان برطرف  بشه

سلام

حمید اقا طبق فرمایش شما ویندوز رو روی هارد نصب کردم وکلاssdرو هم از روی کیس برداشتم ولی باز این ارور میاد

لینک به دیدگاه

ویروس یابی با kaspersky  یا bitdefender اصلا به  nod32  اعتماد نکن

دسترسی به این انتی ویروسها ندارم نه این که ندارم دارم اپدیتشون رو ندارم وانتی ویروس هم که بدون اپدیت به درد نمیخوره

نرم افزار مربوطه رو دانلود و نصب کرده(بصورت Run as Administrator)  و مجددا سیستمو راه اندازی کنید;ببینید مشکلتون حل میشه؟؟

attachicon.gifMicrosoftFixit.Performance.Run.rar

.........................................

ضمن اینکه میتونید به پیشنهاد دوستمون mehdi-gtx (پست 25#) هم عمل کنید.

این نرم افزار که اصلا اجرا نمیشه

دوست عزیز من میگم هی سیستم ارور میده وامانم رو بریده با سیستم خراب هم که نمیشه تو اینترنت چرخید الان اینا رو هم با زور نوشتم چون ممکنه سیستم ارور بده وهرچی نوشتم حذف بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام روز بخیر

اگه ویندوز رو با فرمت درایو نصب کرده باشی  و ارور هنوز هم باشه  پس مشکل دیگه نرم افزاری نمیتونه باشه

اگه براتون مقدور هست قطعاتت رو دونه دونه با یه سیستم تعویض کن و مرحله به مرحله چک کن

از پاور شروع کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست 32 و 33 رو انجام دادی؟

لینک به دیدگاه

سلام میشه بگی از چه ورژنی از ویندوز استفاده میکنی ؟؟؟ 

,ویندوز8

سی دی ویندوز رو بزار و گزینه repaire رو انتخاب کن تا ویندوز رو تعمیر کنه

امکان داره مشکلات نرم افزاری و سیستمی ویندوز باعث بروز این مشکل شده باشه

دوست عزیز من میگم 10 بار ویندوز عوض کردم بعد شما میگی ریپیر کن

لینک به دیدگاه

با جناب نظری موافقم

منم چند وقت پیش با این مشکل مواجه شده بودم بعد کلی تحقیق فهمیدم مشکل افت ولتاژ پاور های گرین بود مدل دقیقش هم GP1275B بود که پلاتینیوم هم بود (کلا تو گرین طبیعیه 8-X ) که سیستم رو ناپایدار میکرد!

یه پاور Corsair HX1050 گرفتم مشکل حل شد

عزیز من هم مدل پاورم اینه که شما گفتی یعنی شما میگی مشکل از پاوره یعنی پاور خرابه من این پاور رو یک هفته ای میشه از یکی از بچه های این انجمن گرفتم

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا به جای کری خوندن برای هم دیگه لطفا به مشکل ما رسیدگی بشه تشکر :wacko:  :(  :(

لینک به دیدگاه

یه پاور از کسی بگیر تست کن ببین باز میاد؟ ولی قبل این کار یه جوری باید ویروس کشی کنی ببینی از اونه یا نه

لینک به دیدگاه

دوستان یک چیز جالب دیگه اینکه وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب کردم تصویر هر ده دقیقه به مدت 3 ثانیه سیاه میشه و وقتی تصویر میاد گوشه سمت راست مانیتور یک بالن اخطار مربوط به گرافیک میاد ورژ درایورasus  v1130 win8 320.11 

لینک به دیدگاه

عزیز من هم مدل پاورم اینه که شما گفتی یعنی شما میگی مشکل از پاوره یعنی پاور خرابه من این پاور رو یک هفته ای میشه از یکی از بچه های این انجمن گرفتم

درصورت امکان سیست مرو با پاوردیگه ای تست کنین!

تمام قعات رو ازمادربرد جدا کنید فقط یک دونه رم و هارد وصل باشه وارد سیستم بشین درصورت امکان یه ویندوز مجدد بریزین ببینین بازمشکل هست؟

مضخصات دقیق سیستم جدید رو هم بفرمایین کامل!

لینک به دیدگاه

دوستان یک چیز جالب دیگه اینکه وقتی درایور کارت گرافیک رو نصب کردم تصویر هر ده دقیقه به مدت 3 ثانیه سیاه میشه و وقتی تصویر میاد گوشه سمت راست مانیتور یک بالن اخطار مربوط به گرافیک میاد ورژ درایورasus  v1130 win8 320.11 

اگه گرافیک آنبودر دارین کارت

گرافیک رو دربیارین و بدون اون تست کنین!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...