رفتن به مطلب

سریعترین فلش بازار ایران

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

می خواستم بدونم سریعتر از فلش Supersonic Rage XT در بازار ایران چی هست که حول و حوش همین فلش قیمت داشته باشه؟

در ضمن 64 گیگابایتی میخوام

Supersonic_Rage_64GB_Front.jpg

لینک به دیدگاه

میتونم بگم هیچ فلشی سریعتر از این نیست . من مدل USB2 این رو دارم که به جرات میتونم بگم سریعترین فلش USB2 هست که تا حالا دیدم . این رو هم باید بگردی تا پیدا کنی . خیلی کمه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا دونه  Jet Flash 780 ترنسند دیدم تو بازار تا اومدم اقدام به خرید کنم 64 گیگ ها رو نابود کردن و سهم من هم شد یکعدد 32 گیگ که اونم هفته پیش فروختمش به یکی از کاربران

سرعتشون واقعاً وحشتناک هستش و حتماً باید SSD داشته باشید تا بفهمید که چقدر سرعتشون بالاهستش

الان هم یه مغازه توی بازار ایران نشون کردم و منتظرم که SanDisk Extreme Cruzer USB 3.0 64GB رو بیاره تا برم بخرم ازش ولی متاسفانه هنوز که خبری ازش نشده ولی 16 گیگش رو الان موجود داره که واقعاً سرعت خوبی داره با توجه به ظرفیتش

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

گزینه پیشنهادی خودتو فعلا بهترین گزینه پیش روی هست!

لینک به دیدگاه

منم به پیشنهاد حامد جان گوش دادم و مدل 32 گیگش رو پارسال خریدم که خیلی راضیم

فقط یه ایراد ظارهری داره که بعد یه مدت لق میشه که این رو هم حامد جان بهم گفته بودن

لینک به دیدگاه

چند تا دونه  Jet Flash 780 ترنسند دیدم تو بازار تا اومدم اقدام به خرید کنم 64 گیگ ها رو نابود کردن و سهم من هم شد یکعدد 32 گیگ که اونم هفته پیش فروختمش به یکی از کاربران

سرعتشون واقعاً وحشتناک هستش و حتماً باید SSD داشته باشید تا بفهمید که چقدر سرعتشون بالاهستش

الان هم یه مغازه توی بازار ایران نشون کردم و منتظرم که SanDisk Extreme Cruzer USB 3.0 64GB رو بیاره تا برم بخرم ازش ولی متاسفانه هنوز که خبری ازش نشده ولی 16 گیگش رو الان موجود داره که واقعاً سرعت خوبی داره با توجه به ظرفیتش

من هم فکر می کردم این فلش Rage XT از همه سریعتر هست ولی با دیدن تاپیک فروش شما متوجه شدم فلش های پر سرعت تر هم توی ایران اومده و به همین دلیل تاپیک زدم

من SSD ندارم و هارد وسترن بلک دارم یعنی به نظر شما این فلش های پرسرعت برای من ارزش خرید ندارن؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...