رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید GTX 760

Recommended Posts

تفاوت که وجود داره ، نویز لول، اختلاف دما رو که فرمودید ، اگه کارت رو oc کنید حرارت تازه اونجا خودشو نشون میده. اگه از همه اینا هم که بگذریم بحث گارانتی ها هم مطرح میشه، میون سازگار و آواژنگ ، msi رو که ماتریکس ، من با آواژنگ راحت ترم. قدمتشون ، صداقتشون و سیاست های جدیدشون که بسیار مشتری مدارند. البته من دو سه بار بخاطر چند قطعه گذرم به سازگار خورده و خداییش اونا هم خوب بودن.
به قیمت هم توجه کنید.
اون کارت مد نظر شما یعنی gtx 770 از گیگا قیمتش حول و هوش 1300

لینک به دیدگاه

• ارسال 60
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

کارت من msi GTX 760 gamaing هست، خیلی ازش راضیم موقع بازی حالت game رو ست میکنم و در حالت بیکاری حالت silent ! 

واقعا ازش راضیم ، 

لینک به دیدگاه

هنوز شک ذارم

با این شک مطمین باشید هر کددم رو بگیربد باز راضیتون نمیکنه فگر میکنید اون یگی کارت بهتره . شما خودتون کدوم مدل رو دوست دارین ؟کدوم برند رو ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

هنوز شک ذارم

با این شک مطمین باشید هر کددم رو بگیربد باز راضیتون نمیکنه فگر میکنید اون یگی کارت بهتره . شما خودتون کدوم مدل رو دوست دارین ؟کدوم برند رو ؟

لینک به دیدگاه

هنوز شک ذارم

لینک به دیدگاه

هنوز شک ذارم

با این شک مطمین باشید هر کدوم رو بگیربد باز راضیتون نمیکنه فکر میکنید اون یکی کارت بهتره . شما خودتون کدوم مدل رو دوست دارین ؟کدوم برند رو منظورمه ؟

لینک به دیدگاه

هنوز شک ذارم

با این شک مطمین باشید هر کدوم رو بگیربد باز راضیتون نمیکنه فکر میکنید اون یکی کارت بهتره . شما خودتون کدوم مدل رو دوست دارین ؟کدوم برند رو منظورمه ؟

لینک به دیدگاه

مارک msi که دیگه توی بازار نیست تا جایی که من میدونم. یه سری شایعه بود که میگفتن ماتریکس اسفند بار جدید میاره که هیچ خبری نشد و در حد همون شایعه موند. کارت ها هم که دارن هر روز گرون تر میشن بدون هیچ دلیلی   :|  مایکروسافت 20 ام همین ماه میلادی یه سری اطلاعات درباره دایرکس 12 اعلام میکنه. چیزی نخر حالا خدا رو چی دیدی شاید نسل بعد رو هم معرفی کردن ... !!! 

لینک به دیدگاه

Giga ولی میگن دماش از Asus بالا تر هستش

لینک به دیدگاه

Giga ولی میگن دماش از Asus بالا تر هستش
دوست عزیز همون گیگابابت رو بخر . هم از تظر گرافیکی هم از نظر گارانتی . درضمن گیگا بایت از asus خنک تره تا اونجایی که دیدم . بیشترین دما رو من 55 درجه توی بازی های تامب رایدر و همه بازی های دیگه روی حالت اولترا و... از کارتم دیدم . من توی فروم های چندین بار دیدم دوستان از دمای بالای asus نسبت به گیگا گله کردن و ... .نظر من از همه نظر گیگابایت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همون گیگابابت رو بخر . هم از تظر گرافیکی هم از نظر گارانتی . درضمن گیگا بایت از asus خنک تره تا اونجایی که دیدم . بیشترین دما رو من 55 درجه توی بازی های تامب رایدر و همه بازی های دیگه روی حالت اولترا و... از کارتم دیدم . من توی فروم های چندین بار دیدم دوستان از دمای بالای asus نسبت به گیگا گله کردن و ... .نظر من از همه نظر گیگابایت

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیزشاید از لحاظ کولینک گیگابایت بهتر از کارت های ایسوس در سری 700 عمل کنه اما کارتای ایسوس واقعا هم از لحاظ مدار تغذیه خیلی خوب عمل میکنند و هم از لحاظ اورکلاک بهتر از گیگابایت عمل میکنه اما اگر قصد اور ندارین پیشنهاد منم همون گیگابایت با سه سال گارانتیه :)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزشاید از لحاظ کولینک گیگابایت بهتر از کارت های ایسوس در سری 700 عمل کنه اما کارتای ایسوس واقعا هم از لحاظ مدار تغذیه خیلی خوب عمل میکنند و هم از لحاظ اورکلاک بهتر از گیگابایت عمل میکنه اما اگر قصد اور ندارین پیشنهاد منم همون گیگابایت با سه سال گارانتیه :)

یه سوال دارم .آیا ایسوس 760 هم اور شده ست توسط کارخونه ؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

دوست عزیز برای تشکر میتونید از دکمه تشکر یا همون امتیاز مثبت که سبز رنگ هست استفاده کنید

لینک به دیدگاه

یه سری نکته که الان با مقایسه متوجه شدم ::

البته توی کارایی خیلی ها میگن فرقی نداره ولی خب من میگم که بدونی بی تفاوته بی تفاوت هم نیست :

Core clock :::::

Asus :

Base : 1006mhz

Boost : 1072mhz

Gigabyte :

Base : 1085mhz

Boost :1150mhz

بقیه جزییات یکسان بودن .

موفق باشید

البته تا یادم نرفته یادآور بشم منظور گیگابایت 760 مدل rev 2.0 هستا .

ویرایش شده توسط vestlaif
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته توی کارایی خیلی ها میگن فرقی نداره ولی خب من میگم که بدونی بی تفاوته بی تفاوت هم نیست :

Asus :

Gigabyte :

بقیه جزییات یکسان بودن .

موفق باشید

دوست عزیز صحبتهای شما درسته اما ایسوس رو خیلی خوب میشه اورکلاکش کرد :);)

لینک به دیدگاه

Asus :

Gigabyte :

بقیه جزییات یکسان بودن .

موفق باشید

دوست عزیز صحبتهای شما درسته اما ایسوس رو خیلی خوب میشه اورکلاکش کرد :);)

یعنی گیگابایت رو نمیشه اور کرد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه اورکلاک کرد اما نسبت به ایسوس کمتر و اینکه مدار تغذیه ای که تو کارتای ایسوس به کار رفته هیچ وقت تو کارتا گیگابایت به کار نرفته :)

لینک به دیدگاه

میشه اورکلاک کرد اما نسبت به ایسوس کمتر و اینکه مدار تغذیه ای که تو کارتای ایسوس به کار رفته هیچ وقت تو کارتا گیگابایت به کار نرفته :)

شما طرفدار سرسخت asus هستی معلومه ولی خب منم گیگابایتی ام . اول اینکه استارتر عزیز لطفا بیا مشخص کن اور میکنی یا خیر .بعدشم شما الان ایسوس رو پایین تر از گیگا بایت توی سرعت فرض کن . حالا هردوتا اور میکنیم . توی این اور میگین asus بیشتر از گیگا اور میشه خب اون مقداری که بیشتر از گیگابایت هست رو صرف عقموندگی اولیه سرعتش از گیگابایت میکنه و درنهایت هر دو یا برابر میشن یا تا یه سطحی خیلی بهم نزدیک مشن درسته ؟ یا باز در نهایت asus بیشتره سرعتش ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما طرفدار سرسخت asus هستی معلومه ولی خب منم گیگابایتی ام . اول اینکه استارتر عزیز لطفا بیا مشخص کن اور میکنی یا خیر .بعدشم شما الان ایسوس رو پایین تر از گیگا بایت توی سرعت فرض کن . حالا هردوتا اور میکنیم . توی این اور میگین asus بیشتر از گیگا اور میشه خب اون مقداری که بیشتر از گیگابایت هست رو صرف عقموندگی اولیه سرعتش از گیگابایت میکنه و درنهایت هر دو یا برابر میشن یا تا یه سطحی خیلی بهم نزدیک مشن درسته ؟ یا باز در نهایت asus بیشتره سرعتش ؟

دوست عزیز من طرفدار هیچ برندی نیستم فقط هر مدلی که خوب باشه من پیشنهاد میدم از پستهایی که نظر خواستن میتونین ببینین :)

من گفتم تو پستم اگر استاتر گرامی قصد اورکلاک ندارن از لحاظ کولینگ به جرات میگم گیگابایت بهتره و همچنین گارانتی گیاگبایت بهتره :)

اما از لحاظ اورکلاک ایسوس بهتر ظاهر شده 

همچنین در مورد سوالتون باید بگم که هر کدو.م از گرافیکا دارای کیفیت چیپ مختلفی هستن ( مثل سی پی یو که هر کدومش یه جوری در میاد ) گرافیکم درست همینجوری و به Asic کارت بستگی داره اما Asic تو کارتای سری 700 کمتر اهمیت داره تا سری 500 و 600 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من طرفدار هیچ برندی نیستم فقط هر مدلی که خوب باشه من پیشنهاد میدم از پستهایی که نظر خواستن میتونین ببینین :)

من گفتم تو پستم اگر استاتر گرامی قصد اورکلاک ندارن از لحاظ کولینگ به جرات میگم گیگابایت بهتره و همچنین گارانتی گیاگبایت بهتره :)

اما از لحاظ اورکلاک ایسوس بهتر ظاهر شده

من میدونم asus بهتر اور میشه ولی در نهایت پرسیدم اگه جفتش رو باهم اور کنیم کدوم یکی سرعتش بیشتره ؟ باز asus قویه یا دوتاییشون ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...