رفتن به مطلب

فروش 3 کولر فوق العاده، زالمان،ترمالرایت و کولرمستر

old gamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مزایده

کولر اول : Zalman CNPS12X فروخته شد

کولر سوم : COOLERMASTER V6GT فروخته شد به آقای روحانی

ویرایش شده توسط old gamer
لینک به دیدگاه

thermalright archon چه مدت کار کرده؟ پهناش با احتساب اون دو تا فن چقدر می شه من رم هام بلند هستند و می ترسم بگیره بهشون

لینک به دیدگاه

thermalright archon چه مدت کار کرده؟ پهناش با احتساب اون دو تا فن چقدر می شه من رم هام بلند هستند و می ترسم بگیره بهشون

مدل مینبورد و کیستون رو بفرمایید تا راهنمایی کنم. مدت کارکردش 3 ماهه نهایت

لینک به دیدگاه

مین بوردم x79-deluxe هست کیس گرین فالکون. اگه عرضش کمتر از ۱۲.۵ سانتیمتر باشه مشکلی نیست.

اما توی سایتش صبحی نمی تونستم برم الآن رفتم نوشته سوکت ۲۰۱۱ رو ساپرت نمی کنه. اگه این طوری باشه که هیچی. من فکر کردم این با این :

http://lioncomputer.ir/product/214/THERMALRIGHT%20ARCHON%20Rev.A/

یکی هست

لینک به دیدگاه

مین بوردم x79-deluxe هست کیس گرین فالکون. اگه عرضش کمتر از ۱۲.۵ سانتیمتر باشه مشکلی نیست.

اما توی سایتش صبحی نمی تونستم برم الآن رفتم نوشته سوکت ۲۰۱۱ رو ساپرت نمی کنه. اگه این طوری باشه که هیچی. من فکر کردم این با این :

http://lioncomputer.ir/product/214/THERMALRIGHT%20ARCHON%20Rev.A/

یکی هست

آرچون ۲۰۱۱ رو ساپورت نمیکنه؟ لطفا اطلاعات غلط ندید وگرنه به عنوان اسپم و اختلال در فروش بنده پستتون گزارش میشه.

برای تحقیق در مورد مشخصات یک قطعه باید به سایت سازنده مراجعه کنید نه یک فروشگاه.

هرچند توی فروشگاه لیون هم نوشته که همه سوکت هارو ساپورت میکنه 

26782708337059293209.jpg

اگر فقط 10 نفر دیگه مثل شما تحقیق کنن قول میدم طی 1 سال آینده کل جامعه محققین کشور خودشون رو دار بزنن :D 

لینک به دیدگاه

رو سیستم امضا من میشه آرچون رو بست؟؟؟؟؟

بله مشکلی نخواهید داشت.

دوستان توجه کنید 1000 تومن زیر پایه هم راه نداره . کسی زیر پایه بگه اسپم گزارش میکنم لطفا رعایت کنید

لینک به دیدگاه

نه عزیزم من قصد اخلال نداشتم. توی همون لینکی که تو پست اول خودتون گذاشتید سوکت ۲۰۱۱ ذکر نشده.

http://www.thermalright.com/html/archives/cpu_heatsink/archon.html

اما توی سایت لیون برای مدل آرچون Rev. A سوکت ۲۰۱۱ هم نوشته شده. گفتم شاید مدل اون با این کمی فرق داره.

لینک به دیدگاه

نه عزیزم من قصد اخلال نداشتم. توی همون لینکی که تو پست اول خودتون گذاشتید سوکت ۲۰۱۱ ذکر نشده.

http://www.thermalright.com/html/archives/cpu_heatsink/archon.html

اما توی سایت لیون برای مدل آرچون Rev. A سوکت ۲۰۱۱ هم نوشته شده. گفتم شاید مدل اون با این کمی فرق داره.

چه فرقی میتونه داشته باشه وقتی من عکس از کولر گذاشتم و کاملا معلومه که کولر منم آرچونه ؟؟ و اگه ساپورت نمیکرد مثل V6 gt مینوشتم که نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

Thermalright Archon رو با 3 تا فن به اون قیمت میدید 

لینک به دیدگاه

درود 

Thermalright Archon رو با 3 تا فن به اون قیمت میدید 

بله با هر 3 فن گذاشتم پایه 230

لینک به دیدگاه

چه فرقی میتونه داشته باشه وقتی من عکس از کولر گذاشتم و کاملا معلومه که کولر منم آرچونه ؟؟ و اگه ساپورت نمیکرد مثل V6 gt مینوشتم که نمیکنه

درسته. منم نگفتم اینی که شما گذاشتی آرچون نیست. اما ممکنه یه ورژنی باشه که ۲۰۱۱ رو ساپورت نمی کنه و سازنده بعداً توی یه ورژن جدیدتر سوکت ۲۰۱۱ رو هم اضافه کرده. 

به هر حال اگر شما تضمین می کنی که با ۲۰۱۱ مشکلی نداره من قیمت پایه خریدارم.

لینک به دیدگاه

ماژول های رمم بسیار بلند هستن!

مطمئن هستید جناب؟

فاصله بین ماژول های رم رو اندازه بگیرید اگر فاصله شون از ۱۰.۵ سانتیمتر بیشتر باشه مشکلی نداره. یا اگه رم ها فقط یه طرف سوکت سی پی یو هستن باید فاصله اشون از وسط سوکت سی پی یو بیشتر از ۵.۳ سانتیمتر باشه تقریباً. خوبی این کولر اینه که پهنای نسبتاً کمی داره و البته قدرت بالا.

ابعاد هیت سینک به تنهایی HS: 155x53x170 LxWxH با دو تافن به ضخامت هر کدام  ۲.۵ سانت  W=53+50=103mm

ویرایش شده توسط arman72
لینک به دیدگاه

ماژول های رمم بسیار بلند هستن!

مطمئن هستید جناب؟

کولر رو میتونید به موازات رمها نصب کنید. طوری که باد از سمت رمها به طرف پانل پشت بزنه. نهایتا اگر یه درصد نصب نشد هزینه برگشت با خودتون پس میگیرم
لینک به دیدگاه

^_^  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امین جان واقعا فوق العاده هست 

قیمت آخر دو تا کولر باقی مونده رو برام بفرست امین جان ممنون (*)  (*)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...