رفتن به مطلب

خريد نا موفق پردازنده FX 8350 از يكى از كاربران

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوستان عزيز و مديران محترم و بزرگوار بنده معامله اى با يكى از كاربران داشتم كه بالاجبار معامله ام به نتيجه اى نرسيد لذا بر آن شدم كه اين تايپيك رو ايجاد كنم .

هدف از ايجاد اين تايپيك رسيدن به نتيجه و اگر خدا بخواد حق به حق دار برسه اگه هم نتيجه اى نداد بنده از جانب خودم بى خيال ميشم و موضوع رو مختومه ميدونم.

داستان از اينجا شروع ميشه كه بنده بعد از مدتها در حال جمع آورى قطعاتى بودم كه به سلامتى بتونم سيستممو جمع كنم و فقط لنگ يك پردازنده بودم سيستم بر مبناى پلتفرم AMD هست و خيلى دوست داشتم يه پردازنده 8350 خريدارى كنم كه متأسفانه بخاطر كمبود بودجه به اين فكر افتادم كه يه پردازنده دست دو تهيه كنم گفتم يه تايپيك بزنم كه اين دوستمون زحمت اين تايپيك رو كشيد:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=27062

در واقع از همون اول ميخواستم از كاربر Hooman.tk كه قطعاتشون رو در تايپيك زير قرار دادن خريد كنم:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26957

ولى ايشون قيد كرده بودن كه قطعات به كلى فروش رفته ولى بعد اعلام كردن (در لينك اول) كه سى پيو موجوده بنده هم به خودم فشارى اوردم و گفتم موقعيت خوبيه كه سيستتم كامل بشه و فقط لنگ همين قطعه بودم و از دورور داشت قطعاتم ميرسيد كه به سلامتى كامل شه خلاصه اينكه با ايشون قرار گذاشتيم و معامله صورت گرفت بنده در پيام خصوصى باهاشون معامله كردم و مبلغ 500 ت ريختم به حسابشون و بعد از ارسال هم هزينه ارسال كه 9 ت شد رو هم براشون واريز كردم و در نهايت ايشون كالا رو ارسال كردن ولى چشمتون روز بد نبيه به محض باز كردن باكس متوجه شدم كه اصل كالا كه خود پردازنده هست بشكل كاملاً غير حرفه اى بهش توجه نشده و بيشتر به كل باكس و بسته بندى اهميت داده شده و بخاطر همين مورد از بغل سى پيو 10 عدد از پينهاى پردازنده له شده بودن كه 2 تا از اونها چنان وضع وخيمى داشتن كه شكسته شده بودن خلاصه اينكه سريع گوشى رو برداشتم و به ايشون وضعيت رو اس ام اس كردم ايشون بزورى باورشون شد و از خودشون از نظر بسته بندى اطمينان كامل داشتن و حرف بنده رو قبول نداشتن خلاصه اينكه كلى اس ام اس ردو بدل شد تا اينكه به ايشون ميگفتن خرجى نداره ببر تعمير كار هزينه تعمير رو هم تقبل ميكنن بنده در اين بين با استاد معين معاملاتى داشتم و از شانس خوب بنده هم ايشون همشهرى بنده هستن كه در معامله ايشون همزمان شده بود با قضيه اى كه توش افتاده بودم خلاصه پردازنده رو تو جيبم گذاشتم و بردم پاساژ كه به يه تعميركار مجرب نشون بدم و قبلش آقا معين پردازنده و وضعيتى كه براش اتفاق افتاده بود رو ديدن بنده هم به هر تعمير كارى كه نشون ميدادم ميگفت اگه تمام خم شدگى ها درست بشه او دو تا پين كه شكسته هست قابل تعمير نيست و از شانس بنده هم او دو تا پين گراند نبودن خلاصه اينكه به يه تعمير كار مجرب سپردم بگذريم از اينكه 2 روز داشت با اعصاب روش كار ميكرد و زير دستگاه تست گذاشته بود از همون اول اميدمو بريد و گفت كه قابل تعمير نيست ولى براى اينكه به نتيجه برسم اون دو روز رو هم صبر كردم و باقى ماجرا تا اينكه پردازنده رو اوردم و يه مادربرد آكبند تهيه كرده و روش تست كردم همينطور كه ميدونستم سى پيو به رحمت خدا رفته بود از همون اول ماجرا خلاصه اينكه زياد وارد جزئيات نميشم به تصاوير زير دقت كنيد:

93429500106746047301_thumb.jpg     45463640127131095555_thumb.jpg     03392671408709869408_thumb.jpg

39355328796065783314_thumb.jpg    10862906164860764039_thumb.jpg     19951814211063311952_thumb.jpg

93233984750681056065_thumb.jpg   60173683222122800036_thumb.jpg      91228401724435322662_thumb.jpg

72695991276571719599_thumb.jpg   12952555909545133560_thumb.jpg      55956644871600329664_thumb.jpg

66642369375308171500_thumb.jpg   97031315239296799411_thumb.jpg     12744600443618238886_thumb.jpg

34847093551192377642_thumb.jpg    51566684296538131697_thumb.jpg    57175599290538824968_thumb.jpg

همينطور كه در تصاوير ميبينيد بسته بندى ايشون خوب بود مشكل اساسى بنده با ايشون سر اين بود كه چرا به خود پردازنده اهميتى داده نشده و در يه تلق اينتل كه اصلا به اندازه اون پردازنده نيست قرار داده شده و همينجورى سه عدد چسب روش زده شده در حالى كه اصلا اون تلق براى پردازنده هاى اينتل كه سايز كوچكترى دارن ساخته شده و اصلا پين ندارن و كفشون صاف هست ساخته شده ولى ايشون ميگن كه اون تلق دقيقاً به اندازه پردازنده هست در حالى كه وقتى پردازنده AMD در اون تلق قرار ميگره اصلا او تلق قابل بسته شدن نيست و سى پيو بصورت كج مانند در اون تلق قرار ميگيره و به راحتى به پينهاش فشار مياد چه برسه به اينكه بخواد با بسته اى در يك فضاى باز كه با كمترين تكون قابل له شدنه قرار بگيره وگرنه سه تا چسب براى نگهداشتن نيازى نداشت كه بخواد درش بسته بشه ولى من نميدونم با اسناد به چى ايشون اين حرف رو ميزنن كالا كه دست بنده هست و دارم با چشمام ميبينم پس چطور ميشه؟!

خلاصه من موندم و يه پردازنده خراب و ايشون كه حاضر نيست مسؤوليت بسته بندى نادرست كالاشون رو تقبل كنن طبق گفته يكى از عزيزان كه فرمودن وقتى كالا بفروش ميره و هزينه قبل از ارسال دريافت ميشه فروشنده موظف هست كه كالايى كه ارسال ميكنه رو تضمين كنه الان بنده ميخوام به اين نتيجه برسم كه بايد چكار كرد آيا من بايد كاملا در اين بين ضرر كنم و سكوت اختيار كنم يا ايشون بايد متحمل كارشون بشن فقط ميخوام دوستان ما رو از نظرات خودشون بهره مند كنن اگه به نتيجه اى رسيديم كه خيلى خوب ميشه و اگه به بنده باشه كوچكترين بى احترامى و چيز ديگه رو به ايشون قبول نميكنم و ميخواستم اين مشكل بصورت مسالمت آميز حل بشه و اگه نشد بنده همون سكوت رو اختيار ميكنم و هر كسى تو اين بين مديون شد پاى خودشه قبول دارم ايشون كاربر معتبرى هستن ولى بنده حس ميكنم در اين بين حقم پاى مال شده و طبق سخنانى كه در پ خ با ايشون ردو بدل شد ايشون ميگفتن كه كالاشون رو به بهترين نحو بسته بندى كردن و ممكنه بخاطر اينكه بنده بلد نبودم كالا رو نصب كنم كالا رو خراب كردم كه در جواب هم بهشون فرمودم بنده سيستمى ندارم كه كالاشون رو روش حتى تست كنم چه برسه بيام اشتباه نصب كنم و به اعتبار ايشون و اينكه ميدونم كالا در اصل سالم و كم كاركرده بود خريد كردم...

لينك كاربرى بنده:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showuser=9022

لينك كاربرى ايشون:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showuser=14195

در نهايت ميخوام دوستان و مديران عزيز ما رو از نظرات و پيشنهادات خودشون بهره مند كنن كه ايشالا به نتيجه اى برسيم

بنده فقط از صبح تا ظهر آنلاين هستم

با تشكر

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

قطعه به اسم سالم به شما فروخته شده،پس سالم باید به دستتون میرسید،اگه با صحبت موضوع حل شدنی هست که خدارو شکر،اگر.خیر پلیس فتا برای همین مواقع ایجاد شده....

نظر من اینه که از حقتون کوتاه نیاید.

Sent from my C6603 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ________

کجای دنیا پایه های شکسته سی پی یو رو تعمیر میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh:

دوست عزیز شما همون موقع که دیدی وعیت به این شکله باید سی پی یو رو برای ایشون میفرستادی تمام و کمال پولتو پس میگرفتیو یه امتیاز منفی نوش جان طرف میکردی ______________

___________________________________________________________________________________________________________________

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دردو بر تمام دوستان گل اول از همه انشالله که بدون پلیس فتا و اینجور مسائل مشکل حل بشه و کار به اینجور جاها نکشه !

بنظر بنده وقتی یکی جنسی رو برای کسی میفرسته و قبل از ارسال گفته شده که جنس کاملا سالم هست ولی وقتی دست طرف مقابل میرسه و مواردی مشاهده میشه باید جنس برگشت و مبلغ تمام و کمال برگشت بشه !

و وقتی که این فرد قبولدار نمیشه که اون جنسی که فرستاده بدون مشکل هست ولی دارای مشکله کاریی جز شکایت نیست !

بنظر من یه قانون باید اضافه بشه به قوانین بازارچه اون اینه که :

- 24 ساعت پس از دریافت جنس مهلت تست قرار داده بشه !!! الان همینجوری هر کی خواست این نکته توجه میکنه هر کی هم نه هیچی !

در آخر امیدوارم مکشل شما دوست گلم حل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پینها کاملا له شده بودند و 2 تاش که جوری بود که بنده جرات دست زدن به اونها رو نداشتم !

متاسفانه پردازنده AMD در بسته تلق اینتل قرار گرفته که اصلا متناسب با اون نبود !اصلا توی اون بسته جای نگرفته بود و جا هم نمیشه کلا !

بسته بندی نامناسب کاملا مشهود و آسیب به واسطه بسته بندی بد تایید میشه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقای حسینی بنده میدونم که واقعا مشغله و کار شما زیاد هست و وقت رسیدگی به اینطور مسائل رو ندارید !

ولی انجمنی که قسمت بازارچه داره نیاز به سامان دهنده و شخص سومی داره که بتونه در شرایط اینچنینی دخالت کنه !

لینک به دیدگاه

احتمالا زیر بارهای دیگه مونده  بیمه نداشته ارسال کالا؟  از اون طریق نمیشه پیگیر شد؟

لینک به دیدگاه

آره دوست من این طور که نمیشه هر کی هرچی دلش خواست بفروشه بلخره شما پول دادی و انتظار داری که یه قطقه سالم بدست برسه به نظر من هم پیگیرش شو

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی بنده میدونم که واقعا مشغله و کار شما زیاد هست و وقت رسیدگی به اینطور مسائل رو ندارید !

ولی انجمنی که قسمت بازارچه داره نیاز به سامان دهنده و شخص سومی داره که بتونه در شرایط اینچنینی دخالت کنه !

درود معین جان

معامله کاربران وقتی بدون اطلاع مدیریت و سایت انجام میشه چه ربطی به لیون و سایت میتونه داشته باشه ؟ ایا شرایط معامله رو با ما هماهنگ کردن ؟ از ما راهنمایی خواستن ؟ قوانینی هستش که وجود داره . بازارچه برای اینه که بتونن با هم معامله کنن و قوانینش هم کاملا شفاف توضیح داده شده .

کاربری که میخواد بخره باید حواصش باشه که توضیح بده خیلی چیزها رو و بدونه که کالا امکان اسیب دیدن براش وجود داره و بدونه که فروشنده اونقدر حرفه ای نیست توی ارسال کالا . وقتی خریدار براش چنین مشکلی پیش میاد فروشنده به تنهایی مسبب این مسئله نیست چون هیچ کسی نمیخواد چنین مسئله اای برای کالاش پیش بیاد. 

وقتم برای کاربرانه سایته معین جان ولی حرفی که از قبل زدیم کاملا روشن و شفافه باید توجه میشده . تا الان کلی کاربر به واسطه خود من معامله کردن و هیچ کدوم تا الان مشکل نداشتن .

در صورت مطالب بی مورد در این تاپیک تاپیک بسته و حذف خواهد شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

امیدوارم مشکلتون حل بشه

من سعی می کنم کالا ها  رو حضوری  بخرم   به خرید و فروش غیر حضوری اعتماد ندارم

لینک به دیدگاه

این هم تاپیکی که در قدیم ایجاد شده و همه چیز توش شفافه و این مسئله مسئله جدیدی برای ما نیست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17284

لینک به دیدگاه

واقعا جای تاسف داره

نمیخوام قضاوت کنم

اما بعیده پایه های سی پی یو حتی اگه تو طلق کج گذاشته شده باشه ، تو اون بسته بندی به این شکل در بیاد

بنده سی پی یو اینتل خریده بودم

تو طلق بود و تو همچین بسته بندی خفنی هم نبود ، گذاشته بودنش تو پاکت

سالم رسید

یه سی پی یو هم خودم تو پاکت فرستادم سالم سالم رسید

اینو حتما پیگیری کن عزیز

لینک به دیدگاه

cpu intel پایه نداره بدون بسته بندی هم سالم میرسه cpu inte تو جیب\پشتم گذاشتم نشستم طوریش نشد احتمالا روی بسته چندین کارتن سنگین گذاشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا پست به بدترین حالت ممکن کالا رو جابجا می کنه !

سر ظهر وقت(حدود ساعت 1) خروج مرسوله از دفتر پستی برید اونجا و ببینید بسته ها رو چطوری خارج می کنند !

همه بسته ها جمع شده و در یک گونی تحویل ماموران میشه و رفتار اونها هم انگار یک گونی سیب زمینی هست !

به دوستان توصیه می کنم طوری بسته بندی کنید که انگار از سخت ترین آزمون های استقامتی عبور خواهد کرد !

همچنین به عدنان هم توصیه می کنم از طریق پلیس فتا اقدام کنید ظاهرا سریع میشه به نتیجه رسید !

این دوستمون باید مسئولیت بسته بندی بد رو به عهده بگیره !

لینک به دیدگاه

شما نبايد همين طورى پول رو واريز ميکرديد اونم 500000 تومن

چند وقت پيش هم تو pt کسي به نام sinister کلاه بردارى ميکرد حواستون باشه از من هم کلاه بردارى کرده

در کل شما بهتر بود که توافق ميکرديد که پول ابتدا به حساب يه کاربر مطمئن ميريختيد بعد اون شخص پولو بعد از صحت رسيد کالا به دست اون شخص ميداد

اگر هم اين قضيه رو قبول نميکرد به هيچ وجه معامله نميکردين

ویرایش شده توسط miladsooti
لینک به دیدگاه

قطعه به اسم سالم به شما فروخته شده،پس سالم باید به دستتون میرسید،اگه با صحبت موضوع حل شدنی هست که خدارو شکر،اگر.خیر پلیس فتا برای همین مواقع ایجاد شده....

نظر من اینه که از حقتون کوتاه نیاید.

بله در اصل قطعه سالم بود و مشكل بنده هم اينجاست كه اشكال از ارسال بوده كه قطعه به اين روز در اومده

در مورد شكايت و غيره اهلش نيستم فروشنده اگه منصف باشه حق رو بهم ميده اگه نه كه همون مديون موندن براش بهتره

سلام ________

کجای دنیا پایه های شکسته سی پی یو رو تعمیر میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :huh:

دوست عزیز شما همون موقع که دیدی وعیت به این شکله باید سی پی یو رو برای ایشون میفرستادی تمام و کمال پولتو پس میگرفتیو یه امتیاز منفی نوش جان طرف میکردی ______________

به گفته ايشون كه در اس ام اس ها ردو بدل شد ميگفتن كه از يه تعمير كار حرفه اى پرسيدن براحتى قابل تعمير هست و نهايتاً هزينش 50 تومن بشه و 50 ت به من پيشنهاد دادن كه تو حسابم واريز كنن كه قضيه رو مختومه بدونم!!!

پس فرستادن كالا كه همين الان هم براى من مقدوره و كارى نداره ولى پس گرفتن پول با رضايت فروشنده صورت ميگيره اگه نخواست مبلغ رو مرجوع كنه كه نميشه كارى كرد

دردو بر تمام دوستان گل اول از همه انشالله که بدون پلیس فتا و اینجور مسائل مشکل حل بشه و کار به اینجور جاها نکشه !

بنظر بنده وقتی یکی جنسی رو برای کسی میفرسته و قبل از ارسال گفته شده که جنس کاملا سالم هست ولی وقتی دست طرف مقابل میرسه و مواردی مشاهده میشه باید جنس برگشت و مبلغ تمام و کمال برگشت بشه !

و وقتی که این فرد قبولدار نمیشه که اون جنسی که فرستاده بدون مشکل هست ولی دارای مشکله کاریی جز شکایت نیست !

بنظر من یه قانون باید اضافه بشه به قوانین بازارچه اون اینه که :

- 24 ساعت پس از دریافت جنس مهلت تست قرار داده بشه !!! الان همینجوری هر کی خواست این نکته توجه میکنه هر کی هم نه هیچی !

در آخر امیدوارم مکشل شما دوست گلم حل بشه

نظر شما محترمه ولى افرادى هستن مثل بنده كه بخاطر مشغله بالا و مشكلات فراوان پيگير قضيه شكايت نميشن

و اين قضيه به انصاف فروشنده بر ميگرده و اينكه بنده سريعاً بعد از باز كردن بسته به ايشون اطلاع دادم و از اين نظر تقصير از بنده نبوده همينطور كه ايشون تقصير رو به گردن نميگيرن و از خودشون بيشتر مطمئنن تا من..

احتمالا زیر بارهای دیگه مونده  بیمه نداشته ارسال کالا؟  از اون طریق نمیشه پیگیر شد؟

عزيز زير بارها نمونده بنده يه ساك 200 كيلويى هم بزارم رو بسته به خود پردازنده تأثيرى نميزاره شما به تصاوير دقت كن و اون فضاى خالى پردازنده و اون تلقى كه با فشار قرار گرفته...

آره دوست من این طور که نمیشه هر کی هرچی دلش خواست بفروشه بلخره شما پول دادی و انتظار داری که یه قطقه سالم بدست برسه به نظر من هم پیگیرش شو

ممنون از توجهتون باعث دلگرميه...

درود معین جان

معامله کاربران وقتی بدون اطلاع مدیریت و سایت انجام میشه چه ربطی به لیون و سایت میتونه داشته باشه ؟ ایا شرایط معامله رو با ما هماهنگ کردن ؟ از ما راهنمایی خواستن ؟ قوانینی هستش که وجود داره . بازارچه برای اینه که بتونن با هم معامله کنن و قوانینش هم کاملا شفاف توضیح داده شده .

کاربری که میخواد بخره باید حواصش باشه که توضیح بده خیلی چیزها رو و بدونه که کالا امکان اسیب دیدن براش وجود داره و بدونه که فروشنده اونقدر حرفه ای نیست توی ارسال کالا . وقتی خریدار براش چنین مشکلی پیش میاد فروشنده به تنهایی مسبب این مسئله نیست چون هیچ کسی نمیخواد چنین مسئله اای برای کالاش پیش بیاد. 

وقتم برای کاربرانه سایته معین جان ولی حرفی که از قبل زدیم کاملا روشن و شفافه باید توجه میشده . تا الان کلی کاربر به واسطه خود من معامله کردن و هیچ کدوم تا الان مشکل نداشتن .

در صورت مطالب بی مورد در این تاپیک تاپیک بسته و حذف خواهد شد

با تشکر

درود بر آقاى حسينى همينطور كه در اول ايجاد تايپيكم توضيح دادم بنده شما و مديران محترم و هر مسؤول ديگه اى رو در اين قضيه مقصر ندونستم و فقط خواستم از نظرات و پيشنهاداتون بهره مند بشم و در بدو ايجاد اين تايپيك خواستم خيلى محترمانه و با نظم ايجادش كنم كه به هدف اصليم و همون به نتيجه رسيدن از اين معامله هست برسم و حاضر نيستم به كسى توهينى بشه همين كه بزرگوارى كرديد نظرتون رو دادين رو سر ما جا داره با تشكر

امیدوارم مشکلتون حل بشه

من سعی می کنم کالا ها  رو حضوری  بخرم   به خرید و فروش غیر حضوری اعتماد ندارم

ممنون

ولى بعضى اوقات هست كه فروشنده در شهر ديگه اى زيست ميكنه در اين حالت بايد چكار كرد؟!

1- تا اونجا سفر كرد (كه هزينش در بعضى موارد از خود كالا بيشتره)

2- خريد نكرد (يا همون بى خيال شد)

3- آشنايى داشته باشى تو اون محله و شهر (كه در بيشتر مواقع پيش نمياد)

واقعا جای تاسف داره

نمیخوام قضاوت کنم

اما بعیده پایه های سی پی یو حتی اگه تو طلق کج گذاشته شده باشه ، تو اون بسته بندی به این شکل در بیاد

بنده سی پی یو اینتل خریده بودم

تو طلق بود و تو همچین بسته بندی خفنی هم نبود ، گذاشته بودنش تو پاکت

سالم رسید

یه سی پی یو هم خودم تو پاکت فرستادم سالم سالم رسید

اینو حتما پیگیری کن عزیز

اينتل! عزيز اين سى پيو AMD هست

سى پيو اينتل پين نداره ولى سى پيو AMD داره

بنده بارها و بارها سى پيوهاى اينتل رو با بسته بندى حتى بد خريدم ولى سى پيوهاى AMD خيلى حساس تر از اين حرفان كه اينجورى بسته بندى و ارسال بشن

کلا پست به بدترین حالت ممکن کالا رو جابجا می کنه !

سر ظهر وقت(حدود ساعت 1) خروج مرسوله از دفتر پستی برید اونجا و ببینید بسته ها رو چطوری خارج می کنند !

همه بسته ها جمع شده و در یک گونی تحویل ماموران میشه و رفتار اونها هم انگار یک گونی سیب زمینی هست !

به دوستان توصیه می کنم طوری بسته بندی کنید که انگار از سخت ترین آزمون های استقامتی عبور خواهد کرد !

همچنین به عدنان هم توصیه می کنم از طریق پلیس فتا اقدام کنید ظاهرا سریع میشه به نتیجه رسید !

این دوستمون باید مسئولیت بسته بندی بد رو به عهده بگیره !

تأييد ميشه بنده هم معمولا در بسته بندى كالاهام اين امر رو در اولويت ميدونم

نميدونم ايشون هم كه نميان نظرشون رو اعلام كنن كه زودتر به نتيجه برسيم...

لینک به دیدگاه

این هم تاپیکی که در قدیم ایجاد شده و همه چیز توش شفافه و این مسئله مسئله جدیدی برای ما نیست

http://lioncomputer....showtopic=17284

فعلا كه تا اين لحظه اين تايپيك به حرفهاى بى مورد كشيده نشده ايشالا هم نميشه ما تابع قانونيم...

شما نبايد همين طورى پول رو واريز ميکرديد اونم 500000 تومن

چند وقت پيش هم تو pt کسي به نام sinister کلاه بردارى ميکرد حواستون باشه از من هم کلاه بردارى کرده

در کل شما بهتر بود که توافق ميکرديد که پول ابتدا به حساب يه کاربر مطمئن ميريختيد بعد اون شخص پولو بعد از صحت رسيد کالا به دست اون شخص ميداد

اگر هم اين قضيه رو قبول نميکرد به هيچ وجه معامله نميکردين

بله حق با شماست بنده خيال ميكردم روى اعتبار هم ميشه حساب كرد و اينكه بانى و باعث اين معامله نا موفق همش بر ميگرده به عجله هميشه اين عجله هست كه كار دست آدم ميده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این موارد زیاد پیش میاد

من دو روز پیش برای یکی از کاربرها مانتیور ارسال کردم و خیلی عالی هم بسته بندی کردم دور تا دورش رو پوشندم و کلی محکم کاری کردم

ولی تو جابجایی بدنه مانیتور به اندازه 5 سانت ترک برداشته بود و طی صحبتهایی که با خریدار داشتم یک مبلغی رو به عنوان خسارت پس دادم

حالا هم شما سعی کنید توافقی حلش کنید

چونکه مطمئن باشید با شکایت و شکایت کشی هیچ چیزی درست نمیشه

فقط بیخود وقتتون گرفته میشه و یک سری هزینه رو بیخود باید خرج دادگاه بکنید که ضرر در ضرر میشه

لینک به دیدگاه

این موارد زیاد پیش میاد

من دو روز پیش برای یکی از کاربرها مانتیور ارسال کردم و خیلی عالی هم بسته بندی کردم دور تا دورش رو پوشندم و کلی محکم کاری کردم

ولی تو جابجایی بدنه مانیتور به اندازه 5 سانت ترک برداشته بود و طی صحبتهایی که با خریدار داشتم یک مبلغی رو به عنوان خسارت پس دادم

حالا هم شما سعی کنید توافقی حلش کنید

چونکه مطمئن باشید با شکایت و شکایت کشی هیچ چیزی درست نمیشه

فقط بیخود وقتتون گرفته میشه و یک سری هزینه رو بیخود باید خرج دادگاه بکنید که ضرر در ضرر میشه

بله با نظر شما موافقم و با اين وضعيت كه بنده اصلا اهل شكايت و اينجور حرفا نيستم و كاملا وقتم پر هست و تو اين مثالى كه زدين واقعاً انصاف شما رو ميرسونه وگرنه يه ترك كوچيك اصلا تأثيرى روى كاركرد يه مانيتور نداره نه اينكه بنده يه مبلغ هنگفت براى يه كالا بدم كه 100% معدوم شده باشه و قابل استفاده نباشه مثل معامله اى كه برام اتفاق افتاد..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من موندم توی باکس فلزی 8350 چجوری این امکان وجود داره که پایه های cpu کج بشه در بدترین شرایط بسته بندی هم فکر نکنم یه همچین موردی رخ بده

ضمناً عکسهای با کیفیت بزارید از کل عکسهایی که گزاشتید به سختی 2 تا دونه ش رو میشه فهمید چی هست

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

من موندم توی باکس فلزی 8350 چجوری این امکان وجود داره که پایه های cpu کج بشه در بدترین شرایط بسته بندی هم فکر نکنم یه همچین موردی رخ بده

ضمناً عکسهای با کیفیت بزارید از کل عکسهایی که گزاشتید به سختی 2 تا دونه ش رو میشه فهمید چی هست

از اونجايى كه وقتى پردازنده تو يه تلقى جا بشه كه اندازش نباشه و فن به اون بزرگى با اون فضاى خالى كه پردازنده حسابى جا داره اونجا واسه خودش پارك بازى كنه ميشه به راحتى ديد حالا بگذريم از اينكه كافى اين فن يخورده بياد و پردازنده رو له كنه برا خودش كافيه و اگه دقت كرده باشيد وقتى آك اين كالا رو خريد كنيد ميبيند كه يه كارتون اضافى داره كه پردازنده در بهترين حالت و در جاى خودش در اون فضا قرار ميگيره كه فقط وجود همون كارتون كوچيك مستطيلى شكل باعث ميشه پردازنده خيلى خوب حفظ بشه...

كج شدگى پين ها ترميم شده ولى مشكل اساسى سر همون دوتا پين شكسته هست و با دوربين ديجيتالى گرفتم اگه بخوام خيلى واضحتر بگيرم بازم اون دوتا به راحتى قابل مشاهده نيست بگذريم از اينكه حجم تصوير ميشه 10-20 مگ... :wacko:

شما بهتره مارو از پيشنهاد خودت مستفيض كنى كه بهره ببريم... :unsure:

لینک به دیدگاه

به نظر من سعی کنید کد خدا منشی این موضوع رو حل کنید

برای این مبلغ به قول یکی از دوستان به دادگاه این حرفا بکشه از پول اصلی که خودتون دادید بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

ببین داداش گلم اصلا از کارت خوشم نیومد که اومدی تاپیک زدی...کسایی که باید منو بشناسن میشناسن و هیچکسم تا حالا از من بابت خریدی که کرده ناراضی نبوده...بلکه بعدا هم حتی ازم پرسیدن که چبزی برای فروش دارم یا نه چون هم صداقت دارم هم اعتبار هیچ وقت هم تو این سایت(به غیر از 1مورد) غیر حضوری چیزی نفروخته بودم همه به پیشنهاد خودم اومدن خونه من و حضوری خرید کردن و اینم بدون من انقدر قطعه خرید و فروش کردم که باورت نمیشه تو سایتی مثله ایسام و آل دیجیتال و تمام فید بک ها عالی بوده.تقصیره منه که انقدر مرد بودم گفتی آی وای پول ندارم برای اینکه بهت حال بدم گفتم پول پست Cooler رو من میدم(1عدد CPU COOLER هم به ایشون فروخته شده).بعد از اون هم گفتی Cpu مشکل داره در صورتی که مطمئن بودم خودت زدی خراب کردی گفتم داداش من خرج تعمیرو بهت میدم.اگه کاره خودت نبود اصلا برای چی وقت برای تعمیرش گذاشتی؟من اگه جنس خراب میرسید دستم درجا پس میدادم دیگه نمیدادم تعمیر بشه که!!!بازم من در آخر چی گفتم؟...گفتم اگه تعمیر کار اونجا نتونست درست کنه بفرست من اینجا میدم ردیفش کنن(بازم دمه خودم گرم)خدا وکیلی هر کس دیگه ای بود اصلا این جوری جواب میداد؟در ضمن خود گارانتی ماتریکس هم خارج از گارانتی تعمیر انجام میده و پولشو میگیره.به جای اینکه برای من بفرستی...بفرست برای ماتریکس که برات تعمیر کنن یا آمار یه تعمیر کار بگیر.

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

در ضمن دوستانی هم که میان نظر میدن در جریان باشن که به هیچکس به غیر از من و این آقا مربوط نیست.مگه شما قسمتی از این ماجرای خرید و فروش بودین و در جریان بودین که الان اینجا نظر میدین؟چون این آقا موضوع رو اینجوری بیان کردن باید بگیم OK همین جوری بوده؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...