رفتن به مطلب

برترین گرافیک AMD 7770 نو و پیچ نشده با قیمت پایه ۳۹۹ هزارتومان با گارانتی تا ماه۴سال 2015

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت گرافیک XFX R7770 Black Edition S Double Dissipation  هست و کاملا نو تا 2015 گارانتی داره

قابلیت پشتیبانی از 4K را دارد و دارای ۲عدد فن حرفه ایی و همچنین یک بازی اصل رویش هست استفاده نشده

از نظر قدرت از گرافیک R7 260 کمی کمتر و از گرافیک R7 250X بهتر است

از منتل و درایورهای جدید هم پشتیبانی کامل دارد

یکسال گارانتی سازگار ارقام  اون مونده هنوز

قیمت پایه فروش فقط ۳۹۹ هزارتومان

قیمت فروش فوری تنها ۴۳۲ هزارتومان

ارزش واقعی کالا ۴۵۵ هزارتومان=چون تنها گرافیک 7770 با قابلیت 4K ساپورت هست حتی گرافیکهای رده بالاتر هم ممکن است 4K ساپورت نباشند+بالاترین عملکرد گرافیک7770 در حد یک R7 260

قیمتها را فقط در همین تایپیک بنویسید و پیغام خصوصی ندهید

هزینه ارسال کالا با مشتری است

کمتر از قیمت پایه پیام ندهید لطفا

حضوری در تهران هم معامله انجام میشود

آماده هر گونه تست

برای کاربران با سابقه ابتدا ارسال میکنم  بعد دریافت وجه

اولویت ها با بالاترین رقمی هست که در این پست ببینم شاید همین فردا فروش رفت به خریدار خوش شانس

علت فروش:خریدن گرافیک رده بالاتر 7870 و R9 270X هست

هر شخصی گرافیک 7770 با این فرکانس بالای هسته گرافیک و رم گرافیک با قیمت پایینتر از فروش فوری پیدا کرد جایزه ویژه به مبلغ ۲۰ هزارتومان دارد(گارانتی سازگار حداقل یکسال هم باشد)

در عکس کارت گارانتی مشخص است

فروش فقط تا قبل ازعید هست

post-15517-0-21562300-1394376149_thumb.jpg

post-15517-0-36202000-1394378310_thumb.jpg

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

XFX7770-2.jpg

XFX7770-1.jpg

از اونجا که گرافیک بنده بین دو مدل AMD R 250X و AMD R260 قرار میگیرد چند تا بنچمارک براتون گذاشتم

61092.png

عملکرد گرافیک بنده با رنگ بنفش هستش

44241.png

44247.png

44241.png

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

وای از دست کاربران تازه ...

7790 از برند سافایر 450 تومنه آکبند

و 7770 از برند گرون قیمت ایسوز 430 تومن آکبند

http://www.mihanmarket.com/Products/17468/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-VGA-Graphics-Card-%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B3-Asus-HD7770-DC-DirectCU-1GB-DDR5

بنده خودم شخصا ماه گذشته 7790 سافایر رو 400 تومن خریداری کردم.

لطف کنید با مدرک بگید کجا گرافیک  گارانتی دار 7790 را با قیمت400 خریداری کردید؟! دست دوم فرق داره با مدل نو کارنکرده با گارانتی یکساله

در ضمن اون 7770 ایسوس هم اولا که 4K پشتیبانی نمیکند دوما گارانتی شرکتی است در حالی که مدل من تا سال بعد هم گارانتی سازگار ارقام داره

قیمتها پایه را هم در حد یک R 250 که بسیار ضعیفتر از 7770 هست گذاشتم

به هر حال چون این کارت بسیار کمیابه و در حد R 260 قدرت داره این قیمت هست

عزیز قوانین انجمن رو مشاهده کردید که همش دارید اسپم در تایپیک فروش مردم میزنید؟

هر کسی مختار هست هر قیمتی بر روی کالاش قراربده و کوچک ترین کاری که من و شما میتونیم انجام بدیم اینه که راحت ازش بگذریم...

Sent from my C6603 using Tapatalk

هر کی گرافیک هایی از قبیل 7770 به صورت نو و گارانتی دار پایینتر از قیمت فروش فوری 7770 بنده هم پیدا کرد میتونه همینجا بگذاره تا من قیمت را فوری کاهش بدهم با اینکه گرافیک من یک سر و گردن از تمام 7770 ها بهتره

خوبه حالا نتایج تست این کارت را زدم که چقدر از کارت 7770 عادی بهتر است ...

در هر صورت من هدفم قیمت منصفانه است و همانطور که میبینید قیمت فروش پایه  از قیمت یک R7 250 هم کمتره

XFX R7770 با پشتیبانی از صفحه نمایش 4K با قیمت ناچیز ....

متاسفم برای بعضیها که فقط قصدشون تخریبه

7770 بسیار قویتر از R7 250 هست و تمام معماریش هم یکی هست فرق بعضی مدلهای سری 7000 با R200 فقط اسم هست

7790 دقیقا R7 260X هست که فناوری صدای واقعی را ندارد

7870 هم دقیقا R9 270X هستش

7970 هم R9 280X هست

قیمت 7750 ایسوس 490 هزارتومان هست

http://www.mihanmarket.com/Products/17470/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-VGA-Graphics-Card-%D8%A7%D8%B3%D9%88%D8%B3-Asus-HD-7750-1GB-GDDR5

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

340

عزیز تا جمعه خیلی دیره

اگه شنبه بخوای بفرستی می خوره به تعطیلات باید دو هفته منتظر بشیم اداره پست حالش جا بیاد

لطفا یه عکس از gpu-z بزار

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

340

عزیز تا جمعه خیلی دیره

اگه شنبه بخوای بفرستی می خوره به تعطیلات باید دو هفته منتظر بشیم اداره پست حالش جا بیاد

من بیشتر برای تهرانی ها و حضوری گذاشتم ولی با این سبک قیمت دادن و تو سر مال زدن احتمال دارد که کاملا بی خیال بشم

اگر تا جمعه همین سبک پیش برود فروش منتفی است و شاید به سال بعد رفت

حالا لطف کنید قیمت بگذارید

چند تا قطعه دیگر هم دارم که کم کم پشیمون دارم میشم اصلا بگذارمشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز میتونی عکس های بیشتری از frame rateهای بازی های دیگه بزاری؟

و اینکه یه لینک از مشخصاتش هم بدید؟

لینک به دیدگاه

لطف کنید با مدرک بگید کجا گرافیک  گارانتی دار 7790 را با قیمت400 خریداری کردید؟! دست دوم فرق داره با مدل نو کارنکرده با گارانتی یکساله

عزیز من 7790 آکبند از همین لیون کامپیوتر از آقای حسینی خریداری کردم به قیمت 400 تومن ماه گذشته با گارانتی اصلی

میتونید ازشون سوال کنید اتفاقا تا همین هفته ی گذشته هم به قیمت 440 تومن توی خود همین لیون موجود بود(گارانتی اصلی) یک هفته هست ناموجود شده

دروغ ندارم که .

شرمنده که مزاحم تاپیکتون شدم.

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت پایه عالیه هست 

یک مشت بزخر بی خود تو سر مال مردم نزنن خدا رو خوش نمیاد 

دوست عزیز فروش خوبی داشته باشین 

پستهای بی خود رو هم گزارش کنید تا پاک کنند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا میلاد لطف میکنی یه لینک مشخصات کامل ازش بدی.

و آیا با سیستم من جور در میاد؟

من قزوین هستم،اگه معاملمون شد امکان اینکه تا یه جایی بیاید تا حضوری معامله کنیم براتون هست؟

لینک به دیدگاه

عزیز من 7790 آکبند از همین لیون کامپیوتر از آقای حسینی خریداری کردم به قیمت 400 تومن ماه گذشته با گارانتی اصلی

میتونید ازشون سوال کنید اتفاقا تا همین هفته ی گذشته هم به قیمت 440 تومن توی خود همین لیون موجود بود(گارانتی اصلی) یک هفته هست ناموجود شده

دروغ ندارم که .

شرمنده که مزاحم تاپیکتون شدم.

ملاک قیمتهای حاضر هست و حتی گرافیک جدیدتر نیز هست +گارانتی معتبر =قیمت کالا

وقتی گرافیک R 250 با نصف قدرت گرافیک من داره۳۶۰ هزار تومان توسط همین فروم لیون کامپیوتر فروخته میشه(بدون گارانتی)

وقتی گرافیک ایسوس 7770بدون ساپورت 4K و فرکانس کمتر داره ۵۹۵ هزار تومان فروخته میشه با گارانتی ۲ساله و مدل 7750 داره490 هزار تومان فروش میره

من به خاطر گارانتی یکساله قیمت را کم کردم و باز هم میگم هین کارت گرافیک را اگر ارزانتر پیدا کردید حتی ۵هزار تومان هم مختارید بگذارید

حتی گرافیک 7790 هم با قیمت بیشتر و مساوی این گرافیک پیدا کردید بذارید البته باید با گارانتی باشد و نو هم باشد

شما میتونید گرافیک دست دوم را ۱۰۰ هزارتومان و بدون گارانتی را ۱۰۰ هزار تومان دیگر ارزانتر بخرید

ملاک کارتهای گرافیک جدیدتری مثل R7 260 و R7 260X نیز هست

R7 260 مشابه گرافیک بنده قدرت داره چون ۷۶۸ هسته جریانی با فکانس 1 گیگاهرتز داره در حالی که کارت بنده 640 هسته جریانی با فرکانس بالا رفته 1100 مگاهرتز در هسته داره و فرکانس پایه رم و ... هم از پیش بالا رفته

این یک کارت OC شده 7770 هست برای همین در حد یک R7 260 ارزش دارد

چون واقعا قصدم فروشه قیمت پایه را گذاشتم ۳۶۹ هزار تومان که دیگر حرفی توش نباشدو قیمت فروش فوری هم همان ۴۴۴ هزارتومان باقی میماند

شما مثل اینکه هنوز فرق گرافیک نو با دست دوم و گارانتی دار و بدون گارانتی و رفرنس و غیر رفرنس را متوجه نشدی

این گرافیک مشابه همان است که پشت مغازه گذاشتند برای فروش و هیچ فرقی هم ندارد و من هم دارم پایینتر از قیمت واقعیش دارم میروشم

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

عزیز شما قیمت 444 گذاشته بودی نه 404

همین ایسوس 4k رو پشتیبانی میکنه

مطمئن باش هیچ مغازه داری این کارت رو از شما 300 هم نمی خره ( دمش گرم اگه خرید چون خیلی با انصافه )

نه من و نه کس دیگه ای واسه 40 هزار تومن حاضر به خرید کارت دست دوم نیستیم ( با توجه به قیمت نو گرافیک )

کارت به مادربرد وصل شد , قانونا باید ازش 30% کمتر بشه ؛ حالا ماله شما اکبند هست و تمیز باید 25 درصد ازش کم بشه

450-25%=340 در صورتی که کارت شما خیلی ترو تمیز باشه 

راستی ما هم از الان صحبت میکنیم نه اینده

عزیز امیدوارم به قیمتی که دوست داری بتونی بفروشی , ولی هر چیزی قانونی داره 

چند بار بگم که کارت گرافیک نو و پیچ نشده هست

یعنی اینقدر هضمش سخته براتون گرافیک نو را این قیمت بفروشم یا حرف من را باور نمیکنید

شما قیمت کالا را عشقی کم میکنید باشه اصلا ۱۰۰ درصد کم کنید

شما بگو دست دوم  ولی دست دومش همین قیمت پایه هست که گذاشتم

قانونش اینه که گرافیک نو و پیچ نشده و کار نکرده را همین قیمت گرافیک نو میفروشند و من دارم زیر قیمت میفروشم تا گرافیک نو قویتر بگیرم

کلی قطعه نو به ارزش ۲ و نیم میلیون دارم  این یکیشه همینطوری پیش بره قید فروش همه را میزنم فعلا هم فقط مانیتور و گرافیک را گذاشتم و بقیه را مشروط کردم به فروش این دو قطعه

در ضمن جنسم را میگذاره برای فروش تا همین قیمتی که اینجا گذاشتم برای فروش فوری به دستم میرسه

یه نکته :

کارتهای 7790 به شدت مشکل درایوری دارن

خریداران حتماً قبل از خرید تحقیق کنند

یکی از علتهای ارزون بودنشون هم همین هست

ممنون از اطلاع رسانی شما دوست عزیز که این ابهام را که برایم به وجود اومده بود از بین بردید

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم گارانتی این کارت ۲ ساله و ماله شما فقط یک سال از گارانتیش مونده

ویرایش شده توسط Raizex
لینک به دیدگاه

تا جایی که من می دونم گارانتی این کارت ۲ ساله و ماله شما فقط یک سال از گارانتیش مونده

خب گرافیکی که یکسال دستم نو بمونه گارانتیش هم یکسال کم میشه دیگه

من یکساله گرافیک را خریدم و بعضی قطعات دیگه را هنوز داره خاک میخوره

درسته من یکسال پیش باید میفروختم و الآن هم دارم تقاص اشتباهم را با زیر قیمت فروختن میدهم

مانیتوری که ۱۴۰۰ هزارتومان قیمت داشت را دارم میدهم ۸۰۰ هزار تومان و گرافیک را هم ۵۰ هزارتومان زیر قیمت فعلیش برای فروش فوری گذاشتم تا بخرند ولی...

بقیه قطعات هم به شکل دیگری دارم رد میکنم منتها بعضی قطعات را پشیمون شدم بفروشم مثل رم که خودم شاید استفادش کردم

در کل هیچ وقت جنس دست دوم تا حالا نفروختم چون معمولا کادو میدهم

جنس نو هم تا حالا به این شکل نفروختم

فاکتورهای خریدم هم موجوده و به خریدار تحویل میدهم

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

لطفا در معاملات همدیگه خلل ایاد نکنید و قوانین رو رعایت کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

380 اگه فروختید خریدارم...توروجان هرکس که دوست داری اینقدر 4k.....4k نزن...تی وی 4k مردم کجا بود! :(

لینک به دیدگاه

380 اگه فروختید خریدارم...توروجان هرکس که دوست داری اینقدر 4k.....4k نزن...تی وی 4k مردم کجا بود! :(

:D 4k هم اصلا هیچی :(  ولی دیگه یک 7770 تا انتها از پیش اور شده هست B) ۱۵ درصد فرکانس هستش بیشتره که یعنی ۱۵درصد قویتر شده B)  در حد یک R7 260 مرجع رسیده B) مدل گرافیک پایینتر این مدل داره ۱۱۹ دلار به فروش میرسه B) ۳۹۹ هزارتومان حتی کمتر از همون مدل پایینترش هست یعنی

XFX CORE Edition

که یک عدد فن هم بیشتر نداره B)

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814150598

خودت را بگذار جای من حاضر بودی بفروشیش :huh:

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...