رفتن به مطلب

قسط بانک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما 

من 5 میلیون از بانک صادرات وام گرفتم وام خرید کالا حالا خواستم بدونم اگر 2 ماه پرداخت اقساطش عقب بیوفته غیر از جریمه مالی دیگه چه مشکلی داره؟

لینک به دیدگاه

سلام

نه دوست عزیز تا 3قسط هم مشکلی نداره وکاری باهات نداره فقط جریمه داره همین کاری با شما یا ضامن ندارن مال من 4تا هم عقب افتاد اما اصلا خبر هم ندادن

درود

لینک به دیدگاه

درود بر شما 

من 5 میلیون از بانک صادرات وام گرفتم وام خرید کالا حالا خواستم بدونم اگر 2 ماه پرداخت اقساطش عقب بیوفته غیر از جریمه مالی دیگه چه مشکلی داره؟

درود

همه چیز به رییس بانک و یا رئیس بخش اعتبارات و نوع پیگریشون داره . هیچ تضمیمنی نیست که به ضامنت زنگ نزنن . اگه قسط عقب بیفته دیگه عقب افتاده و خیلی سختتر میشه پرداختش . سعی کن جور کنی و پرداخت کنی عزیز

اصلا طوری از این بدهی میترسم تا پستت رو دیدم اومدم ببینم چی هستش ;)

لینک به دیدگاه

اگه ضامنت مایه داره نترس  :lol:  فکر کنم دو ماهت تا 20 تومان جریمه کنند البته بستگی به چند درصدش داره مال من 4 درصد بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

همه چیز به رییس بانک و یا رئیس بخش اعتبارات و نوع پیگریشون داره . هیچ تضمیمنی نیست که به ضامنت زنگ نزنن . اگه قسط عقب بیفته دیگه عقب افتاده و خیلی سختتر میشه پرداختش . سعی کن جور کنی و پرداخت کنی عزیز

اصلا طوری از این بدهی میترسم تا پستت رو دیدم اومدم ببینم چی هستش ;)

کاملاً موافقم /

مونده به بانک . مسول اعتبارات که اگه حوصله نداشته باشه امروز سررسیدت باشه ندی فردا 8:30 نشده مزاحم ضامنت شدن در غیر این صورت 4-5 تا عقب باشی هم کاری ندارن

لینک به دیدگاه

مال من 11 ماهه عقب افتاده سر تاریخ بیستم تماس گرفت گفت 1600 عقب افتاده قسطت . منم میخواستم یه سیستم بگیرم که بیخیال شدم و رفتم 1میلیون دادم. فعلا که دهنشون بسته اس خدارو شکر تا دوباره گیر بدن.

البته قانونا تا 3 ماه کاری ندارن ولی بعد 4 ماه با ضامن تماس میگیرن.

به نظر من قسط سر موقع بدی بهتره فشار نمیاد بهت مثل من

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...