رفتن به مطلب

حراج مانیتور ASUS 3D با عینک اکتیو شاتر با قیمت کمتر از سایت آمازون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکسری موارد هست که در کل سیستم بهینه شده مثلا 20% لنز بزرگتر در نتیجه زاویه دید بهتر ، استفاده از کامپوزیت نرم و ...

ولی اصل قضیه اینه: nvidia 3d lightboost که روی این مورد خیلی مانور شده و باعث افزایش قابل توجه نور پس زمینه میشه . 

منتها بررسی که کردم دیدم متاسفانه تک و توک مانیتورهایی هستن که این مورد رو ساپورت کنن و مانیتور شما ساپورت نمیکنه.

تو لینک پایین لیست این مانیتورها هست :

http://www.blurbusters.com/faq/120hz-monitors

انشاللا خوب بفروشیش.

لینک به دیدگاه

یکسری موارد هست که در کل سیستم بهینه شده مثلا 20% لنز بزرگتر در نتیجه زاویه دید بهتر ، استفاده از کامپوزیت نرم و ...

ولی اصل قضیه اینه: nvidia 3d lightboost که روی این مورد خیلی مانور شده و باعث افزایش قابل توجه نور پس زمینه میشه . 

منتها بررسی که کردم دیدم متاسفانه تک و توک مانیتورهایی هستن که این مورد رو ساپورت کنن و مانیتور شما ساپورت نمیکنه.

تو لینک پایین لیست این مانیتورها هست :

http://www.blurbusters.com/faq/120hz-monitors

انشاللا خوب بفروشیش.

مانیتور بنده ۲تا لامپ پشت داره به جای یکدونه

روشنترین مانیتور دنیا هست و برای همین برای مانیتور بنده فرقی نداره و مدلهای جدید روشنایی کمتری دارند و مجبورند از انویدیا ویژن نسل دوم استفاده کنند

میتونید بعد از عید بیایید ببینید قیمت فروش فوری شده ۱۱۵۰ حداقل

مانیتور با کیت انویدیا ویژن دارم ارزانتر از مانیتور بدون کیت میفروشم (قیمت فروش فوری) حالا خودتون حساب کنید ارزش مانیتور را که از مدل ۲۷ اینچ عادی گرانتر است

ویرایش :

میتونی قیمت مانیتور ۲۸۰ دلاری ۲۴ اینچ ایسوس را ببینی که اینجا ۱۴۴۰ هزار تومان هست بدون کیت +۵۶۰ هزار تومان کیت نسل دوم =۲ میلیون تومان

مانیتور 240 دلاری بنده +120 دلارر کیت=360 دلار =من دارم میفروشم 980 هزا تومان قبل از عید (بعد از عید ۱۱۸۰ هزارتومان)

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

با سلام
اگر ممکن هست شمارتون رو جهت خرید مانیتور بدید
منتظر هستم ...
با تشکر

ویرایش شده توسط tnt132
لینک به دیدگاه

مانیتور  و تمام لوازمش ۱میلیون تومان نقدی فروش رفت به کاربر sargis عزیز

ویرایش شده توسط میلاد ۱۳
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...