رفتن به مطلب

فروش انواع لایسنس بازی اورجینال و اکانت دست دوم استیم و اورجین

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشد خدمت تمامی کابران انجمن lion computer.

در این تاپیک قصد داریم تا جدید ترین  بازی های اورجینال تحت پوشش استیم و اوریجین و یوپلی را به  تمامی کابران عرضه کنیم.

شما می توانید از طریق وب سایت key98.ir سفارش های خود را ثبت کنید.

تمامی محصولات و لایسنس های اورجینال دارای گارانتی می باشند .امیدوارم که بتوانیم خدمات خوبی به کاربران انجمن lion computer ارائه کنیم.

با تشکر مدیریت فروشگاه key98.ir

ویرایش شده توسط AveNGeR
لینک به دیدگاه

هم چنین کسانی که برای خرید بازی دارای بودجه کافی نمی باشند اکانت های دست دوم موجود می باشد.امیدوارم که بتوانیم خدمات خوبی به کاربران انجمن lion computer ارائه کنیم.

سلام خوش اومدین..

دوستان فقط توجه داشته باشین که اکانت دست دوم فقط میتونین اکانت رو باز کنین و ببینین توش چیه بعد از یه مدت اکانت به صورت معجزه اسائی رمز و سوال امنیتی و ایمیلش عوض میشه و علی میمونه و حوضش :))

رو هوا حرف نمیزنم تا حالا 2تا خریدم و هر دو دود شدن :)) البته نه از این سایت ولی در کل ماهیت دست دوم همینه ;)

لینک به دیدگاه

با تشکر از نظر شما dante24. اکانت های دست دوم دارای قیمت های خیلی کمتری نسبت به سی کی اورجینال هستند.این اکانت ها فقط برای کسانی هستند که دارای بودجه کافی برای خرید سی دی کی نمی باشند.به علاوه الان 70-60% کاربران شبکه استیم در ایران از همین اکانت ها استفاده می کنند.برای نمونه بازیcall of duty Modern Warfare 3 اکثر playerهای این بازی در ایران از همین اکانت ها استفاده میکنند.

لینک به دیدگاه

به زودی ویندوز اورجینال و انواع آنتی ویروس اورجینال با قیمت مناسب عرضه می کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام خوش اومدین..

دوستان فقط توجه داشته باشین که اکانت دست دوم فقط میتونین اکانت رو باز کنین و ببینین توش چیه بعد از یه مدت اکانت به صورت معجزه اسائی رمز و سوال امنیتی و ایمیلش عوض میشه و علی میمونه و حوضش :))

رو هوا حرف نمیزنم تا حالا 2تا خریدم و هر دو دود شدن :)) البته نه از این سایت ولی در کل ماهیت دست دوم همینه ;)

من مشتری این سایت هستم 

فقط یه چیز ( قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم این اطلاعات باید به مردم برسه تا مثل من پولش به باد نره ) من برای یکی از بچه های فامیل که اکانت دسته دوم origin خریدم همون موقع رمز و ایمیل و username اکانت رو تغییر دادم و بهش تحویل دادم من خودم یه اکانت دارم که دسته 2 نیست ( tanbe2010 ) باهاش رفتم یه 2 دست هم بازی کردم و بعد توی لیست دوستانم هم add کردمش بعد 3 روز بعد زنگ زد گفت اکانت کارنمی کنه بعد کلنجار رفتن با اکانت فهمیدم که ایمیل و رمز تغییر کرده ولی username تغییر نکرده ( توی battlelog و origin چک کردم ) 

پس لطفا اکانت دسته 2 origin نگیرید ولی steam مشکلی نداره چون اکانت خودم در steam دسته 2 هست البته از یه جای دیگه گرفتم 

این وظیفه ی من هست که بگم این اکانت ها مشکل دارن و من 30 تومن از دست دادم 30 تومن برای من پول زیادی نیست ولی برای اون بنده خدا که حتی 30 تومن هم نداره خیلی دردناک هست 

پس یه لطفی بکنید بازی رو اصل بخرید هم خیالتون تخت باشه که مشکلی پیش نمیاد برای این عزیزان هم دردسر کمتری داره 

اگر کسی مدرک خواست به من بگه تا بهش ثابت کنم 

لینک به دیدگاه

من مشتری این سایت هستم 

فقط یه چیز ( قصد خراب کردن تاپیک رو ندارم این اطلاعات باید به مردم برسه تا مثل من پولش به باد نره ) من برای یکی از بچه های فامیل که اکانت دسته دوم origin خریدم همون موقع رمز و ایمیل و username اکانت رو تغییر دادم و بهش تحویل دادم من خودم یه اکانت دارم که دسته 2 نیست ( tanbe2010 ) باهاش رفتم یه 2 دست هم بازی کردم و بعد توی لیست دوستانم هم add کردمش بعد 3 روز بعد زنگ زد گفت اکانت کارنمی کنه بعد کلنجار رفتن با اکانت فهمیدم که ایمیل و رمز تغییر کرده ولی username تغییر نکرده ( توی battlelog و origin چک کردم ) 

پس لطفا اکانت دسته 2 origin نگیرید ولی steam مشکلی نداره چون اکانت خودم در steam دسته 2 هست البته از یه جای دیگه گرفتم 

این وظیفه ی من هست که بگم این اکانت ها مشکل دارن و من 30 تومن از دست دادم 30 تومن برای من پول زیادی نیست ولی برای اون بنده خدا که حتی 30 تومن هم نداره خیلی دردناک هست 

پس یه لطفی بکنید بازی رو اصل بخرید هم خیالتون تخت باشه که مشکلی پیش نمیاد برای این عزیزان هم دردسر کمتری داره 

اگر کسی مدرک خواست به من بگه تا بهش ثابت کنم 

‎‫با تشکر از شما بابت اینکه تجربه ی خودتون رو در اختیار دیگر دوستان قرار دادید.نه در فروشگاه ما ونه در هیچ فروشگاهی اکانت های دست دوم دارای گارانتی و تضمین نمیباشند و همیشه ما به مشتریان خود پیشنهاد میکنیم که سی دی کی بازی رو خریداری کنند .‬

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سی دی کی PES2013 برای پی سی داری؟

برای یکی از دوستانم میخواهم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سی دی کی PES2013 برای پی سی داری؟

برای یکی از دوستانم میخواهم

با سلام خدمت شما.

متاسفانه سی دی کی pes 2013تموم کردیم و موجود نداریم.اما سی دی کی pes2014موجود داریم.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما.

متاسفانه سی دی کی pes 2013تموم کردیم و موجود نداریم.اما سی دی کی pes2014موجود داریم.

با تشکر...

چقدر هزینه؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام این به کارت نمیاد؟

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=24812

لینک به دیدگاه

سلام....من دو تا سیستم دارم .میخوام با داداشم هم زمان coop  اویل 6 بازی کنم. با لن نمیشه اما با استیم فکر میکنم بشه..راه کاری داری جلو پامون بذاری؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 5 هفته بعد...

من خودم اکانت دسته دوم خریدم فیفا15 هیچ مشکلی برنخوردم وقتی روز اول بری پسوورد ایمیل و سوال امنیتیشو عوض کنی انگار که رفتی اکانت نو خریدی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

عناوین

assassin's creed unity

Farcry 4

The crew

Counter-Strike Complete

lord of fallen

با قیمت مناسب به سایت اضافه شد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

بک آپ بازی محبوب GTA V به سایت اضافه شد.

@};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشد خدمت تمامی کابران انجمن lion computer.

در این تاپیک قصد داریم تا جدید ترین  بازی های اورجینال تحت پوشش استیم و اوریجین و یوپلی را به  تمامی کابران عرضه کنیم.

شما می توانید از طریق وب سایت key98.ir سفارش های خود را ثبت کنید.

تمامی محصولات و لایسنس های اورجینال دارای گارانتی می باشند .امیدوارم که بتوانیم خدمات خوبی به کاربران انجمن lion computer ارائه کنیم.

با تشکر مدیریت فروشگاه key98.ir

سلام و درود به دوست خوبم

قیمت GTA V چنده؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

با سلام

ویندوز 10نسخه pro به سایت اضافه شد.

@};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط AveNGeR
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...