رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم اینور سال یا بعد عید؟

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیزم در سایت و عزیزان فروشنده و دوستان گل متخصص در این مقوله

لطفا راهنمایی کنید من میخوام چند قطعه سیستمم جدیدم رو بخرم ولی از طرفی گرونی اخیر که انگار داره برمیگرده به سمت کاهش قیمت و از طرفی فکر میکنم شاید بعد از عید خرید کردن معقول تر باشه

از طرفی میترسم بعد عید قیمت ها جدید و بر اساس سال جدید بشه و افسوس بخورم که کاش قبل عید خریده بودم.

دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن لطفا

قطعات مورد نظرم

پردازنده 4770k

main 1150 حدود قیمت 500 تومن

HDD WB Green 1TB

case & power 500-650w

لینک به دیدگاه

به نظر بنده به احتمال زیاد  بعد عید گرون تر بشه چون قراره  بنزین گرون بشه و حامل های انرژی تا حدی گرون شدن. در ضمن  اگه ارزون بشه مگه چقدر فرق می کنه کلا ممکنه 50 تومن تو کل قطعاتتون فرق کنه ولی گرون بشه  خدا داند ...... 4 برابر یاا 3 برابر یا 2 برابر  قیمت فعلی 

البته این نظر بنده س    انشالاه که  قیمت ها ثابت بمونه    ارزونی پیشکش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دردو بر شما دوست عزیز 

بنظر بنده بعد عید احتمالا 95% قیمتها بالا خواهد رفت و کاهشی رو فکر میکنم تا اوایل تابستون شاهد نباشیم الان قیمتا واقعا تو این چند روز خیلی خوب شده اما کم کم شاهد بالا رفتن قیمت بعضی از قطعات هستیم بنظر بنده هر چه زودتر برای خرید اقدام کنید !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دلیل بالا رفتن نرخ ارزدر این چند وقت اخیر,افزایش تقاضای مسافرینی که قصد سفر به خارج از کشور رو دارند هست وگرنه اتفاق خاصی نیافتاده  (البته به صورت جزئی افزایش وجود داشته چون کلاً $ از حدود 2950 تا حدود 3100 بالا رفت دوباره امروز پایین اومد)

به نظر من بعد از عید که این التهابات بازار ارز برطرف یا کمرنگ تر بشه وضعیت قیمت ها حداقل از وضع فعلی بهتر میشه. ولی در صورتیکه قصد خرید بعد از تعطیلات عید رو دارید سعی کنید بعد از پایان فروردین و از ابتدای اردیبهشت اقدام به خرید کنید.فروردین ماه به دلیل تاثیر تعطیلات و کاهش عرضه قطعات معمولاً قیمت ها منطقی نیست و این روند اغلب تا اوایل اردیبهشت ادامه داره

لینک به دیدگاه

عزيز گرون تر ميشه ولي ارزون تر نه البته نظر بنده هست

ولي ترجيح ميدم اگه پولت آماده هست همين الان بخريد چون از نوسانات ارز هيچ چيزي معلوم نميشه

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیزم در سایت و عزیزان فروشنده و دوستان گل متخصص در این مقوله

لطفا راهنمایی کنید من میخوام چند قطعه سیستمم جدیدم رو بخرم ولی از طرفی گرونی اخیر که انگار داره برمیگرده به سمت کاهش قیمت و از طرفی فکر میکنم شاید بعد از عید خرید کردن معقول تر باشه

از طرفی میترسم بعد عید قیمت ها جدید و بر اساس سال جدید بشه و افسوس بخورم که کاش قبل عید خریده بودم.

دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن لطفا

قطعات مورد نظرم

پردازنده 4770k

main 1150 حدود قیمت 500 تومن

HDD WB Green 1TB

case & power 500-650w

سلام

اگر سیستمی دارید که الان عجله ای برای خرید ندارید باید تا ماه ژولای صبر کنید تا ببینیم اینتل با برادول چکار میکنه بعد خرید کنید ولی اگر احتیاج به سیستم دارید باید زود تر اقدام میکردید نه الان نزدیک عید در هر حال تصمیم با شماست با وسواس زیاد خرید کن تا پشیمون نشی چون هر کاری که براش وقت بذاری مطمئنا جواب خوبی میگیری. B)

لینک به دیدگاه

از همتون کمال تشکر دارم بابت راهنمایی.

البته تقاضا دارم عزیزان فروشنده که به احتمال زیاد نوسنات قیمت رو خبر دارند هم تشریف بیارن یه راهنمایی کوچیک بکنند

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

....................................................................................................

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

درضمن خواهش میکنم از دوستان عزیز که لطفا برای نظرهای دیگران ارزش قائل باشند و به نظر هم احترام بگذارند و عاجزانه تقاضا دارم بی دلیل به هم نمره منفی ندهند

من سعی میکنم با نمره مثبت دادن به این دوستان در اینجا نمره منفی انها رو به مثبت تبدیل کنم. خواهشا .اگر تکرار بشه گزارش میکنم.

درود دوست عزیز

دادن نمره منفی هیچ عیبی نداره مگر اینکه بی دلیل و از روی قصد و قرض باشه عزیز

لینک به دیدگاه

من هم مجبورم بعد عید خرید کنم...چون اون موقع وام رو میدن :D

امیدوارم که گرون نشه و یا قطعاتی که مد نظرم هست ناموجود نشه!!

لینک به دیدگاه

والا هیچی بعید نیست. خونه که داره گرون میشه . و همچنین بنزین و این دیگه جزو موارد کنترل دولت نیست چون هر سال افزایش قیمت روی کرایه ها و بنزین و مسکن و ... جزو قانون شده دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...