رفتن به مطلب

مشکل جدی هاردم

ogre22
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه هارد 80gbمدل maxtor دارم ویندوز به زور زدم باز وقتی ویندوز لود میشه اصلا بالا نمیاد سیم هاردو عوض کردم رم عوض کردم خواهشا زود کمک کنید ؟

لینک به دیدگاه

يه تست از هاردت بگير احتمالا خيلي بد سكتور داره

و اگه اطلاعاتش مهم نيست فرمت بزن ببين بازهم همينجوري هست يا نه

لینک به دیدگاه

يه تست از هاردت بگير احتمالا خيلي بد سكتور داره

و اگه اطلاعاتش مهم نيست فرمت بزن ببين بازهم همينجوري هست يا نه

چطور تست بگیرم اخ ویندوزم یالا نمیاد ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین کار استفاده از یک هار دیگه هستش .با یک هارد دیگه که ویندوز داره بیارش بالا بعد با استفاده از برنامه ی AOMEI Partition Assistant Standard Edition 5.2 میتونی بد سکتور ها رو شناسایی کنی .کار با این برنامه خیلی اسونه 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین کار استفاده از یک هار دیگه هستش .با یک هارد دیگه که ویندوز داره بیارش بالا بعد با استفاده از برنامه ی AOMEI Partition Assistant Standard Edition 5.2 میتونی بد سکتور ها رو شناسایی کنی .کار با این برنامه خیلی اسونه 

البته باید ورزن جدیدتر هم اومده باشه 

لینک به دیدگاه

داداشم من یه لپ تاپ دارم با این میشه کاری کرد یعنی هاردو میشه یجوری وصلش کرد بهش؟

لینک به دیدگاه

داداشم من یه لپ تاپ دارم با این میشه کاری کرد یعنی هاردو میشه یجوری وصلش کرد بهش؟

اینو نمیدونم ولی میتونی با همون هارد خودت درستش کنی .به احتمال زیاد بد سکتور در اول هارد هستش بهتره اول در نصب ویندوز دو تا درایو درست کنی حجم درایو دومت فقط به اندازه ی نصب ویندوز باشه بعد ویندوز رو در دومین درایو نصب کن وبقیه ی کارها رو انجام بده

ویرایش شده توسط ADWARD
لینک به دیدگاه

اینو نمیدونم ولی میتونی با همون هارد خودت درستش کنی .به احتمال زیاد بد سکتور در اول هارد هستش بهتره اول در نصب ویندوز دو تا درایو درست کنی حجم درایو دومت فقط به اندازه ی نصب ویندوز باشه بعد ویندوز رو در دومین درایو نصب کن وبقیه ی کارها رو انجام بده

باش الان می امتحانم نشد باز خبر میدم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هارد اکسترنال داری یا نه ؟

اگه داری میتونی رو اون هم ویندوز نصب کنید .در گوگل سرج کن ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

باش الان می امتحانم نشد باز خبر میدم

در پ خ خبر کن

لینک به دیدگاه

ببخش دیر جوابیدم 

در پ خ خبر کن

شرمنده دیرجوابیدم من دوتا درایو دارم درایو d رو فرمت بعد ویندوز xp زدم درایو c فرمت زدم اما بازم ویندوز بالا نمیاد الان میخوام c ویندوز بزنم اکسترنال ندارم اینترنت خیلی گشتم مشکل احتمال زیاد مال بدسکتور هسش؟؟

لینک به دیدگاه

با سی دی بوتیبل  پارتیشن مجیک یا  LOW LEVEL FORMAT  MAXTOR  فرمت LOW LEVEL  کن 

http://www.sysnative.com/forums/hardware-tutorials/449-format-hdd-low-level-format-killdisk.html

http://www.hirensbootcd.org/download/

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه همه ی کارهایی که گفتم رو انجام داده اید حتما هاردتون رو در یک سیستم دیگه با دوهارد تست کنید اگه این کارو کردید و هاردتون خیلی بد سکتور داشت ممکنه نوسانات برق باعت بد سکتور شدن هارد شده باشه وپیشنهاد میکنم حتما پاورتون رو تست کنید چون اگه مشکل از پاور باشه یک هارد دیگه هم که خریداری کنید اون و هم خراب میکنه و شاید به دیگر قطعات سیستمتون هم آسیب بزنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه همه ی کارهایی که گفتم رو انجام داده اید حتما هاردتون رو در یک سیستم دیگه با دوهارد تست کنید اگه این کارو کردید و هاردتون خیلی بد سکتور داشت ممکنه نوسانات برق باعت بد سکتور شدن هارد شده باشه وپیشنهاد میکنم حتما پاورتون رو تست کنید چون اگه مشکل از پاور باشه یک هارد دیگه هم که خریداری کنید اون و هم خراب میکنه و شاید به دیگر قطعات سیستمتون هم آسیب بزنه

واقعا ممنونم دوست عزیز الان ویندوز بالا اومده پاورم  تستش میکنم می خبرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگر هاردتون مشکل بد سکتورو از این جور مشکلا داشته باشه با دستگاه PC3000 تا 95 درصد مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

دقیقا همین مشکل برای برادرم پیش اومده مشکل اینه که ویندوز به مرحله فرمت هم نمیرسه تا بخام براش ویندوز نصب کنم.

لینک به دیدگاه

احتمالا این هارد از سری هست که مشکل بوت پیدا میکنه من یکیشو دارم به عنوان هارد جانبی استفاده میکنم مشکل فریم ویر هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به مرحله ی فرمت کردن نمیرسه هارد رو با یک سیستم دیگه بااستفاده از برنامه ی که برای دوست عزیز معرفی کردم اسکن کن و بدسکتور ها رو شناسایی کن اگه قسمت های اولیه هارد بدسکتور زیاد داره چند گیگ اول رو اصلا ول کن و بقیه رو درایو بساز.بعد امتحان کن ببین چی میشه .خبرشو تو پ خ بده .

الان با موبایل جواب دادم خیلی خلاصش کردم اگه بیشتر توضیح خواستید خبر کن.

اگه بد سکتور نداشت از یک ویندوز دیگه استفاده کن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر به مرحله ی فرمت کردن نمیرسه هارد رو با یک سیستم دیگه بااستفاده از برنامه ی که برای دوست عزیز معرفی کردم اسکن کن و بدسکتور ها رو شناسایی کن اگه قسمت های اولیه هارد بدسکتور زیاد داره چند گیگ اول رو اصلا ول کن و بقیه رو درایو بساز.بعد امتحان کن ببین چی میشه .خبرشو تو پ خ بده .

اگه بد سکتور نداشت از یک ویندوز دیگه استفاده کن

لینک به دیدگاه

اگه بد سکتور نداشت از یک ویندوز دیگه استفاده

الان برنامه hdd regennerat کار میکنم 8 ساعت باز کامپیوتر چن تا بعد سکتور یابیده ببینم چطور میشه باز نیخبرم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید ببینی تعداد بد سکتور ها و منطقه و پراکندگی چقدر هست اگر با پراکندگی زیاد و بیشتر از چند درصد هارد بد سکتور داری کار کردن روی اون هارد وقت هدر دادن هست در غیر اینصورت میتونی امیدوار باشی . برنامه هایی مثل HDD Regenerator تایم زیادی میگیرن و طبیعی هست . البته قبل از HDD Regenerator باید یه تست و تعمیر با scan disk انجام میدادی که وضعیت کلی رو ببینی .

لینک به دیدگاه

باید ببینی تعداد بد سکتور ها و منطقه و پراکندگی چقدر هست اگر با پراکندگی زیاد و بیشتر از چند درصد هارد بد سکتور داری کار کردن روی اون هارد وقت هدر دادن هست در غیر اینصورت میتونی امیدوار باشی . برنامه هایی مثل HDD Regenerator تایم زیادی میگیرن و طبیعی هست . البته قبل از HDD Regenerator باید یه تست و تعمیر با scan disk انجام میدادی که وضعیت کلی رو ببینی .

با hdd کارم تموم شد فقط چن تا بود بدسکتور داش 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میتونی بگی بدسکتورها کجاهای هارد بود .اگه کنار هم هستند بهتره قید چند گیگ رو بزنی خودتو راحت کنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میتونی بگی بدسکتورها کجاهای هارد بود .اگه کنار هم هستند بهتره قید چند گیگ رو بزنی خودتو راحت کنی

تو 2گیگ اول بودن الان چه کنم ؟ واقعا ممنونم دوستم خیلی کمکم میکنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...