رفتن به مطلب

کنسروهای خوشمزه و گران قیمت

ali_r
 اشتراک گذاری

انتخاب شما کدام کنسر میباشد؟  

71 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگه مجبور باشی کدومو انتخاب میکنی؟

• تخم مورچه در آب شور
    • جیرجیرک سرخ شده با تخم
    • کنسرو گورکن
    • موش کور جیر جیرکی با سس تند کاری
      0
    • کرکدیل با سس کاری
    • کنسرو عقرب سیاه در آب نمک
    • مار زنگوله دار دودی
    • حشرات غول پیکر با سس تند
    • کنسرو پستاندارهایی که ناقص بدنیا آمده اند
    • عقرب سرخ شده

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ایییییییییییییییی.....

حالم هم خورد ... ئیگه شام نمی تونم بخورم ....  :puke:  :puke:  :puke:

من خرچنگ نخوردم تاحالا نرفتم بخورم اما میگو رفتم جایی گذاشتن جلوم نزدیک بود بالا بیارم ... خاک بخورم بهتره تا اینارو حتی تو بیابونم ریشه درختارو بخوری خیلی بهتره ...  :puke:  :puke:  :puke:

اما اگه فقط قرار باشه تو اینا انتخاب کنم همون کروکودیل بنظر قابل خوردنتر باشه .... 

لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کسی از دوستان تا بحال گوشت جوجه تیغی خورده؟!(شوخی نمیکنم جدی میگم!)

شنیدم خیلی خوشمزه است,نمیدونم از کجا میشه تهیه کرد.دهنم آب افتاد =P~

من خوردم مزه خوبی داره.مثل گوشت پرنده میمونه تقریبا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایییییییییییییییی.....

حالم هم خورد ... ئیگه شام نمی تونم بخورم ....  :puke:  :puke:  :puke:

من خرچنگ نخوردم تاحالا نرفتم بخورم اما میگو رفتم جایی گذاشتن جلوم نزدیک بود بالا بیارم ... خاک بخورم بهتره تا اینارو حتی تو بیابونم ریشه درختارو بخوری خیلی بهتره ...  :puke:  :puke:  :puke:

اما اگه فقط قرار باشه تو اینا انتخاب کنم همون کروکودیل بنظر قابل خوردنتر باشه .... 

connie_feedbaby.gifزود شام ات رو بخور برو بخواب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزان من یه شفاف سازی بکنم،این برادران و خواهران چینی نمی رن که سوسک حمام بخورن یا لارو وحشی بلکه همه پرورشی هستن شبیه مرغداری گاوداری سوسکداری پشه داری عقربداری رطیلداری گربه داری قورباغه داری  و..........،چون جانوران آزاد هزاران نوع انگل و آلودگی دارن،جدی میگم %

یعنی اینطور نیست طرف با دمپایی سوسک شکار کنه!

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من مار زنگوله دار رو انتخاب میکنم مزش مثل ماهی میمونه.

لینک به دیدگاه

من گوشت گراز خوردم فقط

ویرایش شده توسط 3hooman
لینک به دیدگاه

من مار زنگوله دار رو انتخاب میکنم مزش مثل ماهی میمونه.

اتفاقا ما یه همسایه داریم به نام حمزی لر همیشه مار میخوره
لینک به دیدگاه

whole-grilled-gators.jpg

به به چنجه که میگن همینه ها بشقابی  چنده این کروکدیل ها ؟ واجب شد یک سفر به کشورهای چشم بادومی  برم لامصب ها خوش خوراکن  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به چنجه که میگن همینه ها بشقابی  چنده این کروکدیل ها ؟ واجب شد یک سفر به کشورهای چشم بادومی  برم لامصب ها خوش خوراکن  :D

عزیز چرا جای دوری میری،درسته که اینجا تمساح نداریم اما مارمولک که هست!

لینک به دیدگاه

درود

خبات خدا بگم چی کارت نکنه  پست  49  حالمو بهم زد  :puke:  :puke:  :puke:  :puke:  :puke:  :puke:  :Bug:

حرام گوشت نباشه  میخوریم   تو لیست شما  یکی  دو مورد پادشاهیه  تمساح  و مار    من مار رو میپسندم

خدا نصیب نکنه  یه دفعه تو شهرستان  تو خونه تنها بودم تو یخچال هم هیچی نبود جز آب   بچه 6-7 ساله بودم 

جاتون خالی رفتم تو باغ خونه اونجا هم هیچی نبود  شروع کردم  برگای درختارو امتحان کردن  تا به درخت انگور رسیدم

لامسب مزش خیلی باهال بود   یه دل سیر  خوردم  وقتی سیر شدم  فرداش بابا و مامانم اومدن  گفتن  عزیزم حتما گشنت شده ( تو دلم میگفتم اگه برگارو نخورده بودم  میگفتمتون گشنگی یعنی چی)  خلاصه کلی غذا درست کردن و مارو به فیض رسوندن

فرداش بابام با عصبانیت  داشت دری وری میگفت و میومد بالا که من شنیدم راجب برگای درخته داره میگه  زود رفت پیش  مامانم  گفتم  بخدا گشنم بود  چیکار کنم  خوب مجبور بودم

خلاصه مامانم  به بابام گفت و اونم دست محبت رو سرم کشید   :redface:  :redface:  :wub:  :wub: و گفت فدا سرت  من نگرانم چیزیت نشه  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

2vv4bl3g6e85dd104jpr.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای سه تیر بخورن -تیر اسلحه برت کالییبر 50!!! میخوام چینی ها غذا نخورن صد سال سیاه -حالم بهم خورد--اینا خوبه من یک سدی بزرگ نزدیک شهرمون توسعه دادن کره ایی ها-کارشون کنسرو سگ بود-بعد ضمنا تمام سگ های منطقه ریزش نیرو  داشتند!!!

من نمیدونم واقعا غذا روی دست غذای مسلمان جماعت نیست -گوشت گاو .گوسفند و مرغ و ماهی -تمام سالم خوشمزه -ساخته شده برای مصرف بشر-واقعا بعضی کشورها مردمش باعث دردسرهستن-همین ابولا-اینجایی دیدم میگفتند یک سری دانشمند که  یک قبلیه توی افریقا کارش خوردن خفاش زنده بوده و همین  ویروس رو ایجاد کرده-شما ببنید یک سری مواد هست نباید بره توی دستگاه گوارش انسان- بامواد و آنزیم ها ترکیب میشه یک دفعه یک جهش های ژنی ممکنه توی مواد موجود بوجود بیاد یک ویروس یا باکتری در سیستم بدن هوست رشد کنه!

اقا نمیدونم قعطیه؟؟؟ نسل خودشون رو کندن سر خفاش خوری!آقا نخور مردم دیگه چه گناهی کردن!آخرش میشیم مثل فیلم من افسانه ام!یا سریال واکینگ دد!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به حق چیز های ندیده نشنیده  .اون کسایی که اینا رو میخورن واقعا انسان هستن 

کنسرو پستاندارهایی که ناقص بدنیا آمده اند  =))  =))  =))  :laughing: 

لینک به دیدگاه

لملن از دست این چینیها ! wobayro6bd9wy7uz07xi.png
من تو یه ویدیو دیدم ! مردم یه منطفه از چین عادت دارن تخم مرغ رو با ادرار بچه 6 7 ساله (که میگن باکره هستش و باید سنش کم باشه) میزارن میپزه ! یعنی در ادرار به جوش میاد !
بعد هم خیلی خوب درش میارن پوستش رو میکنن میخورن ! میگن خیلی هم خوشمزه میشه !!!wobayro6bd9wy7uz07xi.png =))) (نشون میداد تو مدرسه سطل گذاشته بودن که بچه ها به جای دستشویی به اون بریزن ...X_X )

یه جا هم هست تو کشور های آسیا شرقی نزدیکای فیلیپین بود فکر کنم ! آدم مرده رو میاوردن تکه تکه میکردن میخوردن ! خودشم آدمای

قرون وسطایی و یا قبیله ای نبودن سوار ون بودن ! تصاویرش هنوزم هست ! :|

بعد من یه جا دیدم رو بچه خرگوش (نوزاد یک روزه) 3تاش کنار هم عسل ریختن ! تو آب جوش پختنشون آماده کوفت کردن شدن :| منی که خرگوش داشتم یه زمانی و کلی بچه به دنیا آورده بود :(((((

من حاظرم بمیرم ولی این چیزارو یه بار هم که شده نچشم ! ولی اون کروکدیل به نظر چیز خوبی میاد :v wobayro6bd9wy7uz07xi.png

اینم تصویری از مواد لازم برای صرف نوعی غذای چینی (مربوط میشه به یه فروشگاه در چین)!!! :| :(((
DHUhPdHNSD.jpg

ویرایش شده توسط Moien
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...