رفتن به مطلب

محصولی ناآشنا به نام Connect3D

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان لطفا هر اطلاعاتی در مورد مارک Connect3D و کارتهای گرافیک اون دارید اینجا مطرح کنید . نمونه هایی از این کارت رو برام فرستادند و من تست کردم و به نظر من ارزش فکر کردن در مورد اون داره .

من منتظر نظرات خوب و فنی شما هستم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان لطفا هر اطلاعاتی در مورد مارک Connect3D و کارتهای گرافیک اون دارید اینجا مطرح کنید . نمونه هایی از این کارت رو برام فرستادند و من تست کردم و به نظر من ارزش فکر کردن در مورد اون داره .

من منتظر نظرات خوب و فنی شما هستم .

موفق باشید

درود همکار محترم

سایت این کمپانی رو تقدیم میکنم.

http://www.connect3d.com/

که البته فعالیتش هم فقط بر روی محصولات ای تی آی هست.البته بنده هم برای اولین بار هست که اسمشو میشنوم ولی ظاهرا سابقه زیادی هم در عرصه تولید کارتهای گرافیک ای تی آی داره.

تصویر کارت 3870 این شرکت

HD3870_box.jpg

لینک به دیدگاه

CONNECT3D RADEON HD 3870 X2

سعید جان اینم از CONNECT3D RADEON HD 3870 X2

http://xtreview.com/addcomment-id-4124-view-Connect3D-Radeon-HD-3870-x2.html

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان ازتون ممنونم ولی من خودم یه چیزهایی راجبش میدونم ولی کامل نیست . اگر تستهایی از این کارت جایی دیدید ممنون میشم لینکی بزارید . چون فکر میکنم برند خوب و شاید بگم که نامبر وان باشه . چون یه تعدادی به دستم رسید .

خوب بازم منتظر اطلاعات خوب شما هستم .

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان اگر مدلهایی که به دستتون رسیده رو بفرمایید میشه پیدا کرد در مورد ایکس تو که رویو وجود نداره

البته اینجا یه چیزایی هست

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان اگر مدلهایی که به دستتون رسیده رو بفرمایید میشه پیدا کرد در مورد ایکس تو که رویو وجود نداره

البته اینجا یه چیزایی هست

با سلام

دوست خوبم من میخوام که تستهایی که روی کارتهای جدید و حتی قدیمی که رو این برند صورت گرفته رو داشته باشم چون تصمیماتی داریم میگیریم که این تستها و اطلاعاتی که دوستان میدن خیلی برام مهمه .

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان توی Reviews چیزی که به چشم میخوره نشون دهنده یه برند خوب هست حالا من یه سری Reviews میزارم البته این Reviews مال کارتهای قدیمی هست

Connect3d X700 Pro PCI-E video card

Connect 3D Radeon 9600XT

Connect3D Radeon X800 XT Platinum Edition

Connect3D All-in-Wonder Radeon X800 XT 256MB AGP

Connect3D Radeon X1800 GTO 256MB Video Card

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان توی Reviews چیزی که به چشم میخوره نشون دهنده یه برند خوب هست حالا من یه سری Reviews میزارم البته این Reviews مال کارتهای قدیمی هست

با تشکر

با سلام

ممنون از زحماتتون . ولی اون چیزی که از اطلاعات شما دوستان دستگیرم شد و اطلاعات خودم فکر میکنم که این کارت یک کارت خوب ولی با ارزه کم هستش.

بازم ممنونم

لینک به دیدگاه

به نظرمن هم همین طور هست ولی برند قابل قبولی هست اگر قیمت مناسب هم داشته باشه که خوب هست

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
ba salam,

connect 3d barande khobie va jozve baranhaeie ke to ie khode site ati ham beheshon zekr shode va dar vaghe mohre taeid ati ro dare...

Ama felan mohemtarin bakhsh ke ghimat hast felan malom nis va bayad did ghimat ha chi dar mian.

من هم صحبتهای شما رو قبول دارم در سال گذشته چند نمونه از این رو تست کردیم و خیلی عالی عمل کرده بود . حالا ایندفعه چیزی نمیگیم وقتی وارد ایران شد چند تا تست ازش میگیریم و بعد از اطمینان خودمون (البته کاملا مطمئنیم) تست رو توی سایت میزاریم تا سایر دوستان هم مطمئن بشن . در مورد قیمت هم مطمئن باشید که تمام سعیمون رو میکنیم که بهترین قیمت رو براش در نظر بگیریم . البته باید بیاد و هزینه هاش مشخص بشه بعد

لینک به دیدگاه

با سلام

شرکت connect3d یکی از کمپانی های قدیمی تو عرصه کارت گرافیک هستش.که البته به نسبت کارخونه ی کوچیکی داره.(از این لحاظ کوچیکه که مثلا شرکت ASUS دارای 6000 کارمند هست)این کمپانی 600 کارمند داره و دارای گواهینامه ی ISO 9002 هستش.کارخونه های این شرکت تو چین و همچنین اورپا هستش.و یکی از با کیفیت ترین برند ها به شمار میاد..

اما این بدین معنی نیست که بهترینه(یعنی به نظر من همچنین چیزی برای هیچ برندی صدق نمیکنه) ولی من به شخصه مطمئنم که چیز خوبیه.مخصوصا اگه قیمت ها پایین باشه.چون من امروز HD4850 با برند sapphire رو 240 قیمت کردم.پس آقای حسینی اگه لطف کنین و قیمت ها رو مقطوع ترش کنین عالی میشه.

در این راه موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام

شرکت connect3d یکی از کمپانی های قدیمی تو عرصه کارت گرافیک هستش.که البته به نسبت کارخونه ی کوچیکی داره.(از این لحاظ کوچیکه که مثلا شرکت asus دارای 6000 کارمند هست)این کمپانی 600 کارمند داره و دارای گواهینامه ی iso 9002 هستش.کارخونه های این شرکت تو چین و همچنین اورپا هستش.و یکی از با کیفیت ترین برند ها به شمار میاد..

اما این بدین معنی نیست که بهترینه(یعنی به نظر من همچنین چیزی برای هیچ برندی صدق نمیکنه) ولی من به شخصه مطمئنم که چیز خوبیه.مخصوصا اگه قیمت ها پایین باشه.چون من امروز hd4850 با برند sapphire رو 240 قیمت کردم.پس آقای حسینی اگه لطف کنین و قیمت ها رو مقطوع ترش کنین عالی میشه.

در این راه موفق باشید.

رضا جان ممنون از اطلاعاتی که دادی و من سعی میکنم که اطلاعات بیشتری از این کمپیانی به دست بیارم . در مورد کیفیت کالا ها و بهتر بودنشون هم حق باشماست الان دیگه برندی نیست که بهترین باشه

لینک به دیدگاه

رضا جان ممنون از اطلاعاتی که دادی و من سعی میکنم که اطلاعات بیشتری از این کمپیانی به دست بیارم . در مورد کیفیت کالا ها و بهتر بودنشون هم حق باشماست الان دیگه برندی نیست که بهترین باشه

خواهش میکنم.

ولی همونطور که گفتم اگه قیمت این برند پاییتر از بقیه باشه عالی میشه.چون اگه اشتباه نکنم گارانتیش 2 ساله ی برین تک هستش.چون قیمت میتونه شرط برد شما تو وارد کردن این کارت باشه.پس تمام سعیتون رو برای کاهش قیمت بزارید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.

ولی همونطور که گفتم اگه قیمت این برند پاییتر از بقیه باشه عالی میشه.چون اگه اشتباه نکنم گارانتیش 2 ساله ی برین تک هستش.چون قیمت میتونه شرط برد شما تو وارد کردن این کارت باشه.پس تمام سعیتون رو برای کاهش قیمت بزارید.

موفق باشید.

قیمتهاشون که خاطرتون جمع باشه و کاملا خاطرتون جمع باشه

لینک به دیدگاه

Ba tavajoh be ax ha ei ke az kart ha man didam be nazare shakhsim bayad jozve barand haie arzan ghimat va ba keifiate ghabele ghabol ama ba tavane overclock paein bashe ( ke dar seri 4000 fekr nemikonam kasi be over fekr kone )

amal karde ein barand be nazare man mesle barande EliteGroup hastesh...

Hamon tori ke midonid dar M.B p45t-a Elite baraie kam kardane hazine az khazen haie jamed kamtar estefade kard va tavanest ghimat mahsole khodesh ro be tore cheshm giri paein biare...

Ama dige oun main ghabeliate over nadare...

Dar morede modele 4850 nazare man eine ke chon khazen ha mamoli hastand ehtemale mayob shodane shon balast...

Chon age dar zamane kar kard 4850 be khazen hash dast bezanid motevaje mishid ke vaghean garm mikone..

Az lahaz bench ham farghi ba karte marja nemikone ( dar modele 4850 ) chon faghat fan Ac ezafe shode va az khazen haie mamoli estefade shode...

Be ezaie overi ham ke anjam shode 15% be kole performanc ezafe mishe...

لینک به دیدگاه

Ba tavajoh be ax ha ei ke az kart ha man didam be nazare shakhsim bayad jozve barand haie arzan ghimat va ba keifiate ghabele ghabol ama ba tavane overclock paein bashe ( ke dar seri 4000 fekr nemikonam kasi be over fekr kone )

amal karde ein barand be nazare man mesle barande EliteGroup hastesh...

Hamon tori ke midonid dar M.B p45t-a Elite baraie kam kardane hazine az khazen haie jamed kamtar estefade kard va tavanest ghimat mahsole khodesh ro be tore cheshm giri paein biare...

Dar morede modele 4850 nazare man eine ke chon khazen ha mamoli hastand ehtemale mayob shodane shon balast...

Chon age dar zamane kar kard 4850 be khazen hash dast bezanid motevaje mishid ke vaghean garm mikone..

Az lahaz bench ham farghi ba karte marja nemikone ( dar modele 4850 ) chon faghat fan Ac ezafe shode va az khazen haie mamoli estefade shode...

با سلام خدمت شما

یه چند تا سوال از شما دارم:

1-آیا اورکلاک در Cpu و یا کارت گرافیک به وجود خارن های جامد بستگی داره؟

2-میشه بگید از نظر اورکلاک کارت 9800GTX که همرده ی HD4850 هست چه برتری ای داره؟

3-آیا میدونید چرا اون مدل از مینبورد ECS که شما فرمودین قابلیت اور خوبی نداره؟

4-میشه توضیح بدید یه اور خوب برای کارتی مثل HD4850 تا چه میزان هست؟

5-دوست من کارت Powercolor HD4850 هم فاقد خازن های جامد هست(البته مدل مرجع) پس اون کارت هم کیفیت خوبی نداره؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید.اگه فارسی هم تایپ کنید یه دنیا ممنونتون میشم.چون واقعا خوندن EN برام سخته.(:D

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

ba tavajoh be ax ha ei ke az kart ha man didam be nazare shakhsim bayad jozve barand haie arzan ghimat va ba keifiate ghabele ghabol ama ba tavane overclock paein bashe ( ke dar seri 4000 fekr nemikonam kasi be over fekr kone )

amal karde ein barand be nazare man mesle barande elitegroup hastesh...

Hamon tori ke midonid dar m.b p45t-a elite baraie kam kardane hazine az khazen haie jamed kamtar estefade kard va tavanest ghimat mahsole khodesh ro be tore cheshm giri paein biare...

Az lahaz bench ham farghi ba karte marja nemikone ( dar modele 4850 ) chon faghat fan ac ezafe shode va az khazen haie mamoli estefade shode...

درود

دوست من این کارتها از نظر قیمت قیمت خوبی دارن . ولی اینکه میفرمایید که معمولی هستن و توی اور مشکل دارن و یا هر نظر دیگه ای باید بگم که خودم به شخصه با تجربه ای که دارم هیچ وقت بدونه اینکه کالا رو تست کنم نظر قطعی راجبش نمیدم . اون چیزهایی که میفرمایید شاید درست باشه ولی باید کارتها بیاد و تستشون کرد . این کارت زیاد توی بازار نبوده و خودم به شخصه 4870 و 4850 شو تست کردم و فرقی با برندهای دیگه و مرجع فرقی نداشت . و تا الان هم خرابی از اینها نداشتیم . این کارتها هم که خریداری کردیم باید بیان تا ببنیم که چه طوری جواب میدن . من مطئنم با قیمتی که میدیم و با کیفیتی که ازشون میگیریم انتخاب خوبی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

یه چند تا سوال از شما دارم:

1-آیا اورکلاک در Cpu و یا کارت گرافیک به وجود خارن های جامد بستگی داره؟

2-میشه بگید از نظر اورکلاک کارت 9800GTX که همرده ی HD4850 هست چه برتری ای داره؟

3-آیا میدونید چرا اون مدل از مینبورد ECS که شما فرمودین قابلیت اور خوبی نداره؟

4-میشه توضیح بدید یه اور خوب برای کارتی مثل HD4850 تا چه میزان هست؟

5-دوست من کارت Powercolor HD4850 هم فاقد خازن های جامد هست(البته مدل مرجع) پس اون کارت هم کیفیت خوبی نداره؟

ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدید.اگه فارسی هم تایپ کنید یه دنیا ممنونتون میشم.چون واقعا خوندن EN برام سخته.(:D

salam

moteasefane nemitonam farsi type konam chon 4850 ei ke man kharidam az barande khobi nabod va dar hein bazie dmc 4 dagh kardo ram hash asib did...(javabe nesfe soalate shoma)

Hala ham ba mob online am.

1- bahse overe cpu va vga khob meghdari ba ham motefavete!

Bale dar overe cpu ham khazen haie rezonans ro ie M.B ke ferekans mozareb ro misazand matrahe.

2- 9800gtx hamrade ie 4850 nist dost aziz...

Oun 9800gtx+ hast ke hamrade ie 4850 hast..

Agar 4850 ro max va 9800gtx+ ro ham max over koni be kole performance 4850 15% va be kole performance 9800gtx+ 10%ezafe mishe.

3- na nadashtam nemidonam be hamin dalil nazar ham nemidam! (shoma bego ie chi ham ma yad begirim)

4- bastegi be fardi ke over mikone dare va zarfiate kart... Man karte ghadimie khodam ro ta sar had marg over karde bodam. Age kartam az garanti berese max ferecanc paidare gpu ro baraton migam.

5- shoma khodet migi modele marja !

Khob che modele marjaeie ke khazen hash fargh mikone?!

Chip va lavazeme dige (az jomle khazen ha! ) va hata majhiki ke ro ie khazen ha keshide shode! Dar tamame model haie maja az tamame barand ha einan ieksane.

Be hich vajh ham emkan nadare ke kole khazen ha mamoli estefade besh chon be 10 min to game nemirese ke khazen ha az bein mire...

Be har hal tapic jaie pasokh be shoma nabod, ama pasokh be shoma lazem bod.( ba pozesh az jenab hoseini )

لینک به دیدگاه

خوب اون چیزی که شما داشتید Connect3D بود ؟ اگر نبود پس نمیشه اون نتیجه رو برابر با این دوسنت . این رو هم بگم من نمیخوام دفاع کنم باید بیاد بعد از اینکه تستش کزدیم و پایداریشو توی بازیها دیدم بعدا نظر قطعیمون رو میگم . از نظر ظاهر و خازن ببیند دو تا عکس پایین رو : دیگه خودتون میدونید که اکثر برندها مثل همن .

Connect3D

8d30f4f412961e3c7e63046fad6c42d04670-ac.JPG

asus

14-121-274-S01?$S640W$

لینک به دیدگاه

salam

moteasefane nemitonam farsi type konam chon 4850 ei ke man kharidam az barande khobi nabod va dar hein bazie dmc 4 dagh kardo ram hash asib did...(javabe nesfe soalate shoma)

Hala ham ba mob online am.

1- bahse overe cpu va vga khob meghdari ba ham motefavete!

Bale dar overe cpu ham khazen haie rezonans ro ie M.B ke ferekans mozareb ro misazand matrahe.

2- 9800gtx hamrade ie 4850 nist dost aziz...

Oun 9800gtx+ hast ke hamrade ie 4850 hast..

Agar 4850 ro max va 9800gtx+ ro ham max over koni be kole performance 4850 15% va be kole performance 9800gtx+ 10%ezafe mishe.

3- na nadashtam nemidonam be hamin dalil nazar ham nemidam! (shoma bego ie chi ham ma yad begirim)

4- bastegi be fardi ke over mikone dare va zarfiate kart... Man karte ghadimie khodam ro ta sar had marg over karde bodam. Age kartam az garanti berese max ferecanc paidare gpu ro baraton migam.

5- shoma khodet migi modele marja !

Khob che modele marjaeie ke khazen hash fargh mikone?!

Chip va lavazeme dige (az jomle khazen ha! ) va hata majhiki ke ro ie khazen ha keshide shode! Dar tamame model haie maja az tamame barand ha einan ieksane.

Be hich vajh ham emkan nadare ke kole khazen ha mamoli estefade besh chon be 10 min to game nemirese ke khazen ha az bein mire...

Be har hal tapic jaie pasokh be shoma nabod, ama pasokh be shoma lazem bod.( ba pozesh az jenab hoseini )

با سلام مجدد.

در ابتدا امیدوارم کارت شما مثل روز اولش سالم بشه.اما پاسخ های من به شما:

1-در واقع من هم میدونم که با هم متفاوت هستن ولی میخواستم نقش خازن های جامد رو تو اورشون بدونم.در واقع به دلیل مبتدی اور شدن کارت های گرافیک و CPU توسط مردم ما(از همه دوستان عذر میخوام) خیلی چیز ها تو اور برام ما مفهومی نداره.مثلا اگر اور یه کارت خیلی حرفه ای باشه اون موقع هست که نقش خازن و یا کولینگ مشخص میشه.مثلا کلاک های HD4850 رو به 850/2400 برسونیم.یا یه Cpu مثل E7200 رو به 4.5Ghz برسونیم.ولی گاهی اوقات خلاف این هم ثابت شده که مثلا مینی مثل TP45 HP با اینکه 90% خازن هاش معمولی هستن یکی از رکورددارها در اور هست.

2-در واقع 9800GTX و Plus مثل هم هستن و از لحاظ اورکلاک هم تو یه ماین.و فرق این دو کارت 2-3 فریم بیشتر نیست.بستگی داره که اون Max چقدر باشه.مثال شما تمام کارت های HD4850 رو از هر برند با هر کولینگی بیشتر از 685/2300 نمیتونید اور کنید که اونوقت حدود 15% فرق داره.

3-ولی شما در پست های قبلیتون اور بد این مین رو به دلیل عدم استفاده از خازن های جامد دونستین.:D

من به یه موردش اشاره میکنم:اجازه ندادن به کم کردن فرکانس حافظه ها به کمتر از 667.

4-باهاتون موافقم.

5-تو قسمت 1 توضیح دادم.در واقع به دلیل کم اطلاع بودن از اورکلاک کارت تو بینمون(بازم عذر میخوام) نقش خیلی چیز ها رو فقط به طور اسمی حس میکنیم نه عملی و کاربردی.با تمام احترامی که برای آقای حسینی دارم باید بگم همون مدل His که کولینگی متفاوت داشت تو اور هیچ فرقی با یه مدل معمولی نداشت.در واقع همون مدل از powercolor که گفتم رو هم با اینکه 90% خازن هاش معمولی هست میشه تا 825 هم برد.و هیچ فرقی با دیگر برند ها نداره.(بهتر باشه بدتر نیست).

در پایان هم اگه به کسی بی احترامی کردم عذر میخوام چون باید با دلیل حرفهام رو میگفتم.به بزرگی خودتون ببخشید.:D

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

1-در واقع من هم میدونم که با هم متفاوت هستن ولی میخواستم نقش خازن های جامد رو تو اورشون بدونم.در واقع به دلیل مبتدی اور شدن کارت های گرافیک و cpu توسط مردم ما(از همه دوستان عذر میخوام) خیلی چیز ها تو اور برام ما مفهومی نداره.مثلا اگر اور یه کارت خیلی حرفه ای باشه اون موقع هست که نقش خازن و یا کولینگ مشخص میشه.مثلا کلاک های hd4850 رو به 850/2400 برسونیم.یا یه cpu مثل e7200 رو به 4.5ghz برسونیم.ولی گاهی اوقات خلاف این هم ثابت شده که مثلا مینی مثل tp45 hp با اینکه 90% خازن هاش معمولی هستن یکی از رکورددارها در اور هست.

2-در واقع 9800gtx و plus مثل هم هستن و از لحاظ اورکلاک هم تو یه ماین.و فرق این دو کارت 2-3 فریم بیشتر نیست.بستگی داره که اون max چقدر باشه.مثال شما تمام کارت های hd4850 رو از هر برند با هر کولینگی بیشتر از 685/2300 نمیتونید اور کنید که اونوقت حدود 15% فرق داره.

3-ولی شما در پست های قبلیتون اور بد این مین رو به دلیل عدم استفاده از خازن های جامد دونستین.:D

من به یه موردش اشاره میکنم:اجازه ندادن به کم کردن فرکانس حافظه ها به کمتر از 667.

4-باهاتون موافقم.

5-تو قسمت 1 توضیح دادم.در واقع به دلیل کم اطلاع بودن از اورکلاک کارت تو بینمون(بازم عذر میخوام) نقش خیلی چیز ها رو فقط به طور اسمی حس میکنیم نه عملی و کاربردی.با تمام احترامی که برای آقای حسینی دارم باید بگم همون مدل his که کولینگی متفاوت داشت تو اور هیچ فرقی با یه مدل معمولی نداشت.در واقع همون مدل از powercolor که گفتم رو هم با اینکه 90% خازن هاش معمولی هست میشه تا 825 هم برد.و هیچ فرقی با دیگر برند ها نداره.(بهتر باشه بدتر نیست).

در پایان هم اگه به کسی بی احترامی کردم عذر میخوام چون باید با دلیل حرفهام رو میگفتم.به بزرگی خودتون ببخشید.:D

رضا جان من هم با نظر شما در مورد گزینه 5 موافقم ولی منظورم از فنها این بود که اگر هم یه مقدار فن بهتر باشه توی دما تاثیر کمی هم داشته باشه باز هم قابل قبولتره . قیمتهاشون هم نهایتا بین 10 تا 20 تومان فرق داشته باشه

لینک به دیدگاه

رضا جان من هم با نظر شما در مورد گزینه 5 موافقم ولی منظورم از فنها این بود که اگر هم یه مقدار فن بهتر باشه توی دما تاثیر کمی هم داشته باشه باز هم قابل قبولتره . قیمتهاشون هم نهایتا بین 10 تا 20 تومان فرق داشته باشه

منم با شما موافقم.تا حد 10-20 تومن خوبه.من فقط از لحاظ فنی گفتم.شاید تازه وارد باشم ولی تعریف نباشه اور رو یه چیزایی ازش بلدم...

ممنون.

لینک به دیدگاه

منم با شما موافقم.تا حد 10-20 تومن خوبه.من فقط از لحاظ فنی گفتم.شاید تازه وارد باشم ولی تعریف نباشه اور رو یه چیزایی ازش بلدم...

ممنون.

شما استاد ی رضا جان

لینک به دیدگاه

شما استاد ی رضا جان

خواهش میکنم نظر لطف شماست.من هنوز اول راهم.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد.

1-در واقع من هم میدونم که با هم متفاوت هستن ولی میخواستم نقش خازن های جامد رو تو اورشون بدونم.در واقع به دلیل مبتدی اور شدن کارت های گرافیک و CPU توسط مردم ما(از همه دوستان عذر میخوام) خیلی چیز ها تو اور برام ما مفهومی نداره.مثلا اگر اور یه کارت خیلی حرفه ای باشه اون موقع هست که نقش خازن و یا کولینگ مشخص میشه.مثلا کلاک های HD4850 رو به 850/2400 برسونیم.یا یه Cpu مثل E7200 رو به 4.5Ghz برسونیم.ولی گاهی اوقات خلاف این هم ثابت شده که مثلا مینی مثل TP45 HP با اینکه 90% خازن هاش معمولی هستن یکی از رکورددارها در اور هست.

یعنی شما می گی خازن های جامد فقط در زمان اور مورد استفاده قرار می گیرند؟!

÷س بهتره زمانی که داری بازی می کنی یه انگشتی هم به اون خازن جامد که بالای هیت سینک 4850 وجود داره بزنی... و با خودت فکر کنی که اگر اون خازن معمولی بود چه اتفاتی می افتاد!!!!...

کولینگ فقط در زمان اور به درد می خوره؟!

اینو دیگه همه می دونند که گرما سبب کاهش طول عمر کارت می شه....

طبق صحبت های شما اکثر کم÷انی هایی که کولر دیزاین و تولید می کنند بایتد جم کنند برند!!!!

شما در چه شرایطی به اون فرکانس ها می رسی؟ یه عکس هم از مانیتورت بزار ما هم حال کنیم..

( البته برای من هم کاری نداره که بگم فرکانی E8400 رو به 6.2 رسوندم زمانی که میدونم رکورد جهانیش 6.4 هستش! )

2-در واقع 9800GTX و Plus مثل هم هستن و از لحاظ اورکلاک هم تو یه ماین.و فرق این دو کارت 2-3 فریم بیشتر نیست.بستگی داره که اون Max چقدر باشه.مثال شما تمام کارت های HD4850 رو از هر برند با هر کولینگی بیشتر از 685/2300 نمیتونید اور کنید که اونوقت حدود 15% فرق داره.

کی میگه تفاوت فریم بین 9800GTX و 9800GTX+ در حد 2-3 فریمه؟!!!!

به نظر خودت منطقیه که یک کم÷انی محصوله جدیدی رو معرفی که که با محصول قبلش 2 - 3 فریم اختلاف ÷رفورمنس داشته باشه ؟!

etqw_1280_1024.gif

farcry_1280_1024.gif

چه ربطی داشت؟! یعنی اگه این مین باس های ÷ایین تر رو سا÷ورت می کرد قابلیت اورکلاکش بالاتر بود؟!! ( کمترین فرکانس برای دی دی آر 2 فکر کنم همون 667 باشه ! )

من بحث قیمت رو مطرح کردم!.... که به دلیل استفاده کمتر از خازن های جامد قیمت این محصول در بازار ایران زیر 99 تومن هست با این که از چی÷ P45 بهره میبره....

4-باهاتون موافقم.

5-تو قسمت 1 توضیح دادم.در واقع به دلیل کم اطلاع بودن از اورکلاک کارت تو بینمون(بازم عذر میخوام) نقش خیلی چیز ها رو فقط به طور اسمی حس میکنیم نه عملی و کاربردی.با تمام احترامی که برای آقای حسینی دارم باید بگم همون مدل His که کولینگی متفاوت داشت تو اور هیچ فرقی با یه مدل معمولی نداشت.در واقع همون مدل از powercolor که گفتم رو هم با اینکه 90% خازن هاش معمولی هست میشه تا 825 هم برد.و هیچ فرقی با دیگر برند ها نداره.(بهتر باشه بدتر نیست).

از اینکه خازن های معمولی کارت شما از 100% ( همه ) به 90% کاهش یافت خوشحالم! ( شروع خوبیه! )

راستی آقای رضا اور ! اگه کولینگ توی اور کلاک مطرح نیست چرا ژا÷نی ها برای رکورد زدن از نیتروژن استفاده می کنند ؟!.... بیبن اگه واقعا کولینگ به اور ربطی نداره بریم توی این فرومهای ژا÷ن و بی چاره ها رو از گمراهی در بیاریم!!!!

درود

دوست من این کارتها از نظر قیمت قیمت خوبی دارن . ولی اینکه میفرمایید که معمولی هستن و توی اور مشکل دارن و یا هر نظر دیگه ای باید بگم که خودم به شخصه با تجربه ای که دارم هیچ وقت بدونه اینکه کالا رو تست کنم نظر قطعی راجبش نمیدم . اون چیزهایی که میفرمایید شاید درست باشه ولی باید کارتها بیاد و تستشون کرد . این کارت زیاد توی بازار نبوده و خودم به شخصه 4870 و 4850 شو تست کردم و فرقی با برندهای دیگه و مرجع فرقی نداشت . و تا الان هم خرابی از اینها نداشتیم . این کارتها هم که خریداری کردیم باید بیان تا ببنیم که چه طوری جواب میدن . من مطئنم با قیمتی که میدیم و با کیفیتی که ازشون میگیریم انتخاب خوبی خواهد بود.

من روی کارت connect 3d نظری ندادم! ( عموما روی چیزی که ندیدم و سر در نمیارم نظری نمی دم! )

برند کارت من force 3d بود که معیوبه فعلا"....

با همون فن ای سی و بدون اور ( با فرکانس های مرجع ) گرفتم 216 از ÷اساژ ایران....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...