رفتن به مطلب

محصولی ناآشنا به نام Connect3D

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازم از همه ی دوستان عذر خواهی میکنم.....

قبل از هر چیزی میخوام از آقای حسینی بپرسم که تو بچه های عزیز فروم کی از همه تو اورکلاک سرتره؟(چون به کمکش برای راضی کردن این دوستمون نیاز دارم)

اما بازم پاسخ هام:

1-دوست عزیز من گفتم تو اورهای حرفه ای نقششون مشخص میشه.در ضمن اون داغ بودن دما هیچ مشکلی برای کارت به وجود نمیاره.

دوست عزیز با تمام احترام باید به شما بگم که عدم اطلاعات کافی شما باعث شده که ندونین منظور من از اینکه گفتم کولینگ در زمان اورکلاک های حرفه ای معلوم میشه چیه!!!!در واقع اون شرکت ها با سیاست خوبی که دارن تونستن جماعت زیادی رو سر کار بزارن مثل من و شما.

دوست عزیز من تا حالا خودم رو معرفی نکردم و نمیخوام هم کنم(البته اسم من اصلا رضا نیست) و همچنین نگفتم به اون فرکانس ها رسیدم و فقط برای مثال بود.ولی به موقع به رکوردهام هم میرسیم...

2-فرق بین این دو کارت انقدر نیست که اصلا متوجه بشی.در ضمن وقت کردی یه سایت درست و حسابی گیر بیار.Techpower Up که سرتا پاش اشتباهه.(فقط به درد دانلود کردن میخوره)

3-گفتم عدم اطلاعات کافی رو برای اورکلاک نداریم.فرکانس پایین تر از 667 هم داریم مثل 400.

4-من هم گفتم که با اور های ساده کولینگ بی تاثیره.مثلا یه E2180 رو میشه تا 3000 اور کرد بدون اینکه دماش بالاتر بره.در واقع از این به بعد مباحث حرفه ای میشه.(کارت گرافیک هم بحثش همینطوری هستش) در واقع در موقع ولتاژ دادن هست که کولینگ نقششو نشان میده.شما که واردی بگو ببینم به کارتت چطوری ولتاژ میدی؟

و در پایان هم باید بگم:

من دیگه با شما صحبت رو ادامه نمیدم چون به اندازه ی کافی در رابطه با اورکلاک پردازنده و گرافیک اطلاعات ندارید تا منطقی صحبت کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان ببنید اینها همه قطعات هستند و جای دیگه هم گفتم که اینها جان و روح ندارن و از شما خواهش میکنم که به خاطر هر چیزیکه جان نداره و اصلا ارزش بحث و ناراحت کردن هم رو نداره بحث نکیند .

اینجا برای ارائه نظرات خودتون لطفا فقط نظر خودتون رو بگید و اگر از دید شما نظر کسی اشتباه هستش از تظر اون هم نظر شما اشتباست . و در این میان یکی امکان داره پیدا بشه که نظر هر دو اشتباست . پس هر کسی نظر خودشو داره و قرار فقط نظرات رو بگیم تا دیگران اون رو ببینن و اگر درست بود قبول کنن و اگر هم دوست ندارن قبول نکنن .

ممنون از شما دوستان خوب وامیدوارم که همدیگر رو ناراحت نکنیم و فقط به هم یاد بدیم .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان ببینید این بحث ها فقط باعث میشه که ما دیگه اطلعاتمون افزایش پیدا نکنه چون وقتی من چیز اشتباهی میگم یا کمکی بخوام دیگری هیچ اهمیتی نمیده و این باعث ... میشه

دوستان خواهشا رعایت اخلاق رو بکنید و به هم دیگه احترام بگذارید . من خودم هم دیگران در فروم کنتاک کردم ولی نه مثل شما البته بحث من سر سوء تفاهم بود که به وجود اومده بود ولی باز هم احترام شخص مقابل رو نگه داشتم و احترام هم خواهم گذاشت چون تنها دوستیها خواهد ماند .

حالا این که کی اور رو بلده کی نه هیچ اهمیتی نداره والا من با کسایی که در اوور جای حرف زدن دارن دوستم ولی هیچ کدومشون نمیان بحث بکنن که دوستیشون بر هم زده باشه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

علی جان منم با شما موافقم=D>

تنها دوستی ها می ماند، و چه بسا این گفتگوها باعث دوستی شود:D

با اجازه مدیریت محترم سایت، و دوستان بخش های زننده را حذف میکنم:D

یک خواهش دارم، آنهم اینکه لطفا فارسی بنویسید و گرنه مجبور میشم پست هایتان را ویرایش کنم:D

لینک به دیدگاه

با سلام

منم به شخصه اگه تو پست های قبلی به کسی بی احترامی کردم عذر خواهی میکنم.مخصوصا دوستمون rezidentevilone که امیدوارم حرفهای منو به دل نگرفته باشند.

لینک به دیدگاه

با سلام

منم به شخصه اگه تو پست های قبلی به کسی بی احترامی کردم عذر خواهی میکنم.مخصوصا دوستمون rezidentevilone که امیدوارم حرفهای منو به دل نگرفته باشند.

رضا جان ممنونم و هیچ چیزی بهتر از این دوستی نیست .

خوب حالا من پیشنها میکنم که هر کسی اطلاعاتی داره فقط نظر خوشو بگه بدون اینکه به نظر دیگران بی احترامی بشه .

البته شما دوستان خوبی هستین

ببینید من تنها چیزی که برام مهمه توی این سایت و فروم ادب و شخصیت هستش و در درجه دوم قطعات و از این حرفهاست . من دوست ندارم سایت ما مثل سایتهای دیگه بشه و اگر کسی اومد اینجا نگه که اینجا چند تا بچه دارن پست میدن .

باز هم ممنونم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...