رفتن به مطلب

فروش MSI GTX 660 Ti PowerEdition OC تقریبا نو ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

سلام خدمت همه دوستان عزیز

یک عدد گرافیک 660 ti power edition از برند MSI چند روز پیش از سید محمد رضای گل خریداری کردم برای بازی Flight Simulator که جایگزین گرافیک 480 ش کنم

متاسفانه تو این بازی زیاد تفاوتی به نسبت هزینه ای که شد ندیدم و قصد فروش کارت رو دارم ...

کارت سر جمع شاید 20 ساعت کار کرده ...

تاریخ اتمام گارانتی 12 سپتامبر 2014

با تمامی وسائل به فروش گذاشته میشه .

قیمت پایه 740 

فروش فوری 750

زمان اتمام مزایده 4 ساعت پس از آخرین پیشنهاد

در خدمتم

عکس را هم تا آخر امشب قرار خواهم داد

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مهدی جان ؛ چرا همه بعداز چند روز از خریدشون میفروشن؟

فکر میکنم Bahmanهم  میخاستن همین مدل رو بفروشند!

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز کارت هیچگونه مشکلی نداره و از پرفورمنس و ...ش شک نکنید ولی متاسفانه برای فلایت سیمولاتور به کار من نخورد ...

3dmark11_1920_1200.gif

ویرایش شده توسط mahdi8063
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مهدی جان ؛ چرا همه بعداز چند روز از خریدشون میفروشن؟

فکر میکنم Bahmanهم  میخاستن همین مدل رو بفروشند!

میکائیل جان من 2 تا خریده بودم که یکیشون رو فروختم  :) کارت خیلی خوبیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خعلی خوبه ولی هرکارتی دست دومش قیمت مشخصی داره !

درسته در حده ولی حداقل باید 15 درصد از قیمت نوش کمتر باشه تا برانگیزاننده باشه...

البته اختیار کامل با استارت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خعلی خوبه ولی هرکارتی دست دومش قیمت مشخصی داره !

درسته در حده ولی حداقل باید 15 درصد از قیمت نوش کمتر باشه تا برانگیزاننده باشه...

البته اختیار کامل با استارت هست

معین جان نوی این کارتها با اون قیمت دیگه موجود نیست و یه تعداد خیلی کمی بود که تموم شد  :) الان مارک ایسوس که از msi  پایینتره حدود 880 هستش. البته شما که 760 گیگا با قیمت عالی گرفتی و حالشو میبری  :D

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

دوستان این کارت عالی هست . بنده هم یک عدد  از کاربر Bahman خریدم و دارم کار می کنم و مشکلی نداره . قیمت هم درسته باید 15% کم کنند ولی فروشنده این کارت ها 3 عدد داشت که خیلی ارزون فروخت . به نظر من قیمت مناسب هست . فقط من یه مشکلی دارم .مادربرد من z77-g45-gaming هست . اگر تو اینترنت ببینید این مادر برد یه اژدها روش داره . گرافیک رو که نصب کردم فرت اومد کله اژدها رو پوشوند .  الان دیگه مادربردم با مادربرد های اژدها ندار فرقی نمی کنه . :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این کارت عالی هست . بنده هم یک عدد  از کاربر Bahman خریدم و دارم کار می کنم و مشکلی نداره . قیمت هم درسته باید 15% کم کنند ولی فروشنده این کارت ها 3 عدد داشت که خیلی ارزون فروخت . به نظر من قیمت مناسب هست . فقط من یه مشکلی دارم .مادربرد من z77-g45-gaming هست . اگر تو اینترنت ببینید این مادر برد یه اژدها روش داره . گرافیک رو که نصب کردم فرت اومد کله اژدها رو پوشوند .  الان دیگه مادربردم با مادربرد های اژدها ندار فرقی نمی کنه . :(

خوشحالم که راضی هستید. در مورد اون اژدها هم میتونید کارت رو روی اسلات پایینی نصب کنید و تو بایوس هم PCI-E Gen 3 رو براش انتخاب کنید. اینطوری هم اون اژدها پشت کارت نمیمونه :lol:  و هم کارایی تفاوتی نمیکنه

لینک به دیدگاه

خوشحالم که راضی هستید. در مورد اون اژدها هم میتونید کارت رو روی اسلات پایینی نصب کنید و تو بایوس هم PCI-E Gen 3 رو براش انتخاب کنید. اینطوری هم اون اژدها پشت کارت نمیمونه :lol:  و هم کارایی تفاوتی نمیکنه

سپاس گزار از راهنماییتون دوست عزیز :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...