رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد مادر بورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستام من اين cpu رو انتخاب كردم black edition AMD Phenom X2 550 سوكت AM3 و كش 6مگابايت ميخواستم براي اين cpu يك مادر بورد حدود 100 هزار تومن معرفي كنيد كه يه گرافيك آنبرد درس حسابي داشته باشه كه مثلا بشه كرايسيس رو باهاش بازي كرد چون فعلا بودجه خريد گرافيك رو ندارم من اين 2 تا مادر بورد رو پيدا كردم نظرتون چيه ؟

M.B XFX noforce 750a AMD

750aMDA72P75092354x312.jpg

750aMDA72P7509Bracket354x312.jpg

Supports AMD Socket AM2+/ AM2

Up to 8GB DDR2 1066 MHz

Onboard GeForce 8200 graphics

nForce 750a SLI Chipset

RearPanel Connectors 1 x PS/2 Keyboard port, 1 x PS/2 Mouse Port

1 x S/PDIF IN port, 1 x S/PDIF OUT port

1 x DVI port

1 x HDMI port

1 x VGA port

1 x RJ45 port

10 x USB 2.0 ports, USB 1.1 is compliant

MB GIGABYTE GA-MA785G-UD3H Onboard

gigabyte-ga-ma785g-ud3h.gif

gigabyte-ga-ma785g-ud3h-1.gif

AMD 785G chipset / DDR2 1333 up 16GB /Integrated ATI Radeon HD4200 graphics / 2 PCI-E 2.0 x16 interface with ATI Hybrid CrossFireX support for ultimate graphics performance / support AMD the latest 45nm AM3 Phenom/Supports AMD AM3 Phenom II/ Phenom/ Athlon series processors / FSB:5200MHz / Audio:8 Channels /AM3/AM2+/AM2 AMD 785G HDMI ATX AMD Motherboard

قيمت اولي 110 و دومي 120 هستشش

يك سوال اينكه تو سايت مدل MB XFX 780a SLI Onboard رو 130 نوشتين ولي عكس و مشخصات 750aرو گذاشتين اگه ميشه قيمت اين مادربوردو يني 750a رو بگين من تو يه سايت ديگه ديدم نوشته بود 110 تومن

با تشكر از راهنماييتون

ویرایش شده توسط x_tester
لینک به دیدگاه

بنظر من از سری 785 بردار ولی ddr3 ساپورت بگیر که قدرت سیستم بیشتر بشه و cpu شما ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

شما اطلاعي از قيمت هاي ddr3 ساپورت دارين ؟ چون تو سايت فقط قيمت يكي شو نوشته

لینک به دیدگاه

نه منظورم مادربرد هايي گيگا همين سري كه بالا گفتم من يه مدلشو تو سايت آواژانگ ديدم ولي قيمت نذاشته كه ddr3 ساپورت ميكرد

لینک به دیدگاه

... ولی ddr3 ساپورت بگیر که قدرت سیستم بیشتر بشه و cpu شما ساپورت میکنه

با توجه باینکه تایمینگ رمهای ddr3 بالاتر از ِِddr2 هستش فکر نمیکنم در حال حاضر انتخاب مناسبی باشند!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک مادربورد برای cpu core2 duoبا قیمت زیر 70 تومن معرفی کنید, ترجیحا گرافیک آنبورد چونکه قرار نیست هیچ وقت باهاش گیم بازی بشه!

این مادربورد رو برای فروشگاه میخوام, پس بورد بی آزار و اذیتی باشه. ممنون میشم اگر تجربتون رو در اختیارم قرار بدید.

(cpu هم بین 5200 تا حداکثر 7300 انتخابمه)

لینک به دیدگاه

یک مادربورد برای cpu core2 duoبا قیمت زیر 70 تومن معرفی کنید, ترجیحا گرافیک آنبورد چونکه قرار نیست هیچ وقت باهاش گیم بازی بشه!

این مادربورد رو برای فروشگاه میخوام, پس بورد بی آزار و اذیتی باشه. ممنون میشم اگر تجربتون رو در اختیارم قرار بدید.

(cpu هم بین 5200 تا حداکثر 7300 انتخابمه)

با سلام

دوست عزيز بهترين انتخاب براي شما در اين رنج قيمت و به توجه با كار شما با سيستم مادربردهاي با چيپ G31 و G41 ميباشد .

اگر برند براي شما مهم نيست - من اين مادربردها رو پيشنهاد ميكنم:

GIGABYTE / G31M - ES2C 69/000T

GIGABYTE / G41M - ES2L 71/000T

MSI / G31 M3 - F 49/500T

MSI / G31 M4 - F 62/500T

ASUS / P5KPL - AM - SE 57/000T

ASUS / P5Q - PL - AM 79/000T

در مورد كيفيت ASUS و GIGABYTE شكي ندارم ولي چون از MSI چيزي نشنيدم نميتونم نظر بدم.

در آخر به نظر من بهترين انتخاب : ASUS / P5Q - PL - AM

با تشكر:D:cool::confused:

لینک به دیدگاه

درود :

به نظر من اگر مادربورد G41 giga را بخريد بهتر خواهد بود با توجه به خدماتش

لینک به دیدگاه

سلام لطفا" يه سري مادربرد خوش قيمت براي سي پي يوي Q9550 و رم DDR2 Corsair8500 1066 بهم معرفي كنيد . مرسي

لینک به دیدگاه

GigaByte EP45-UD3R یکی از بهترین و خوش قیمت ترین بردهای بسیار کارآمد برای 4 هسته ایهای سوکت 775 اینتل

قیمت حدود 145

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...