رفتن به مطلب

کمک -- چرا تبلت نوت 10.1 نسخه 2014 مقدار مصرف RAM بالایی داره ؟؟؟ --

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

تو انجمن تخصصی آندروید ایران فرمودن که گزینه disable برا برنامه های خود تبلت هست و میتونین بزنین ولی من چیزی پیدا نکردم

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ،

عطا جان فکر میکنم مدیریت حافظه سیستم عامل توجه به میزان فضای آزاد مدیریت میشه ، وقتی فضا داری استفاده بیشتری میبره تا دفعات دسترسی به فلش کمتر بشه ، تا حلا رم کم اوردی یعنی فول بشه و اجرای یک برنامه رو کند کنه ؟

با AutoKiller یا Memory Booster تست بزن ببین اوضاع چطوری میشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ،

عطا جان فکر میکنم مدیریت حافظه سیستم عامل توجه به میزان فضای آزاد مدیریت میشه ، وقتی فضا داری استفاده بیشتری میبره تا دفعات دسترسی به فلش کمتر بشه ، تا حلا رم کم اوردی یعنی فول بشه و اجرای یک برنامه رو کند کنه ؟

با AutoKiller یا Memory Booster تست بزن ببین اوضاع چطوری میشه .

سلام /پیغام مبنی بر کم بودن رم نداده

Memory killer رو زدم کار جالب توجهی انجام نداد یه برنامه اسم Clean Master زدم از playstore - هرچند بازم کار زیادی انجام نمیده !!!!

الانم با پشتیبانی us چت میکردم و گفت که میدونم مشکلت چیه ولی چون از ایران هستی و ما هم فقط به اینجا خدمات میدیم نمیتونم بهت بگم / گفتم خوب ایمیل کن راه حل رو !! گفت چون زنده هست نمیتونم انجام بدم برو به لینک ایران و سوالت رو بگو منم گفتم که اینا جواب نمیدن و اومدم بیرون

ولی برا اپشتیبانی ایران ایمل زدم / اگه بدونن و جوابی بدن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان ، مجموع رم مصرفی برنامه ها از مقداری که نوشته شده در حال استفاده است کمتره یا اینکه لیست ادامه داره ؟

لینک به دیدگاه

سلام.

جناب عطا یه سوال بی ربط با عرض معذرت البته ...

شما این مدل رو تونستی روت کنی؟

میخام بگیرم ولی میگن برنامه روتش هنوز نیومده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان ، مجموع رم مصرفی برنامه ها از مقداری که نوشته شده در حال استفاده است کمتره یا اینکه لیست ادامه داره ؟

290 مگ برنامه های در حال اجرا هستش و 590 مگ هم کش شده ها ولی توی مقدار مصرفی در پایین 1.7 گیگ زده و توی تسک منیجیر زده 2.2 گیگ !!!!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

جناب عطا یه سوال بی ربط با عرض معذرت البته ...

شما این مدل رو تونستی روت کنی؟

میخام بگیرم ولی میگن برنامه روتش هنوز نیومده.

نه من روتش نکردم و سراغشم نگرفتم تا حالا

یه سر به این انجمن بزن http://and-roid.ir

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام. دادا فکر نمی کنم بشه اسمشو ایراد گذاشت.

به 2 دلیل:  اولا وقتی حجم زیادی رم آزاد داشته باشی سیستم عامل برای کاهش دفعات دسترسی به حافظه و عملکرد سریع تر، کامل از برنامه ها خارج نمیشه و مقداری از اطلاعات اصطلاحا کش میشه. ثانیا اندروید ال جی و به خصوص سامسونگ خیلی سنگین تر از اندروید خالص هست و حجم بالایی رو اشغال میکنه، من خودم G Pad 8.3 دارم که 2 گیگ رم داره و گاهی اوقات مقدار رم آزادش به 200 مگ هم میرسه که با یک بار clear ram کردن تا 600-700 مگ هم آزاد میشه...

جالب اینجاست قبل از این یه ایسر 10 اینچی داشتم که رمش 1 گیگ بود اونم معمولا 300-400 مگ آزاد داشت. پس قابل حدسه نزدیک 1 گیگ از این حجم همون برنامه های کش شدست برای اینکه دفعه بعد سریع تر اجرا بشن ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. دادا فکر نمی کنم بشه اسمشو ایراد گذاشت.

به 2 دلیل:  اولا وقتی حجم زیادی رم آزاد داشته باشی سیستم عامل برای کاهش دفعات دسترسی به حافظه و عملکرد سریع تر، کامل از برنامه ها خارج نمیشه و مقداری از اطلاعات اصطلاحا کش میشه. ثانیا اندروید ال جی و به خصوص سامسونگ خیلی سنگین تر از اندروید خالص هست و حجم بالایی رو اشغال میکنه، من خودم G Pad 8.3 دارم که 2 گیگ رم داره و گاهی اوقات مقدار رم آزادش به 200 مگ هم میرسه که با یک بار clear ram کردن تا 600-700 مگ هم آزاد میشه...

جالب اینجاست قبل از این یه ایسر 10 اینچی داشتم که رمش 1 گیگ بود اونم معمولا 300-400 مگ آزاد داشت. پس قابل حدسه نزدیک 1 گیگ از این حجم همون برنامه های کش شدست برای اینکه دفعه بعد سریع تر اجرا بشن ...

سلام

ممنونم امیر جان

از پشتیبانی سامسونگ شماره ایمیل کردن برام و تماس گرفتم فرمایشات شما رو گفتن /

ممنونم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ipad رو گذاشتی، این رو خریدی؟

حالا بکش :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ipad رو گذاشتی، این رو خریدی؟

حالا بکش :lol:

مجيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد

مشكلي ايجاد نكرده

1- كلاً با اپل حال نمي كنم ولي منكر كيفيت بالاش نيستم و نخواهم بود

2- بخاطر نوت بودنش و تشخيص دست خط گرفتم و مولتي ويندوز بودنش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...