رفتن به مطلب

فروش gtx480 msi twinfrozr2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

همونطور که معلومه یه گراف از gtx480 msi twinfrozr2 دارم برای فروش ولی مسئله اینجاست که بعضی وقتا ارور display drivre میده، یعنی صفحه واسه یه ثانیه فلش میزنه بعد درس میشه، گارانتیش که تمام شده ولی گفتن برو بچ تهران میتونن تعمییرش کنن منم چون تو اهوازم کسی رو درست سراغ ندارم، یه مدت خودمم دنبال کاراش بودم که دیگه نشد خودم ببرمش تهران یا اصفهان... کارت رو هم تا دمای 88 درجه سانتی گراد با فورمارک تست کردم و خودمم باهاش چندتا بازی تمام کردم، کارت دست خودم بود یه چند ماهی بعداز 2 بار فروش رفتن بازم خودم خریدمش ولی الان این مشکل براش پیش اومده... واسه قیمت هم هنوز فکری نکردم شایدم با یه گراف ضعیفتر تعویضش کردم،
لینک فیلم از تستش هم گذاشتم.

اگه سوالی هست همین ورا میتونین پیدام کنین.

دیگه سلامتی

post-14065-0-56822200-1395092479_thumb.jpg

post-14065-0-07626400-1395092508_thumb.jpg

post-14065-0-67889000-1395092512_thumb.jpg

post-14065-0-81094900-1395092516_thumb.jpg

post-14065-0-46303200-1395092539_thumb.jpg

post-14065-0-23884900-1395466003_thumb.jpg

post-14065-0-52597500-1395466016_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

اگه منظورت همون رفرنس سوخته بود که نه، اینکه سالمه تازه باهاش تمام بازی هارو رو ultra بدون لگ تا همین الان اجرا کردم، فریم ریت بتلفید 4 با تنظیمات وری های روی 48 اینورا بود

لینک به دیدگاه

شرمنده که اظهار نظر میکنم

ولی شما از یه گرافیک چه انتظاری دارین شما که میگین بتلفیلد 4 رو روی تنظیمات very high رو 48 فریم زدی وقتی این بازی رو پاسخگو هست مسلما بازیهای دیگه رو هم ساپورت میکنه پس چرا قسط فروش دارین ؟

با عرض پوزش...

لینک به دیدگاه

دشمنت ولی خیلیا هستن که کارت 580 دارن ولی میخوان با 670 یا 760 عوض کنن، همونطور که خیلیا هستن که میخوان سی پی fx-8320 با سی پی های دیگه تعویض کنن، فک نکنم این غیر منطقی باشه، دوما من نیاز به پول دارم و فعلا وقت بازی کردن نیس چون باید فتوشاپ کار کنم وقت سر خواروندن هم ندارم... ولی در کل قصد فروش هست یا تعویض با یچیزی که کارم راه بندازه که اگه پول دست و بالم اومد یه 760 بگیرم، اینم بگم که ارور diplay drivre میده وگرنه با 760 هم عوض نمیکردم چون واقعا ازش راضیم...

تو فروم همسایه 250 تو پست و 300 در پیام خصوصی دادن، هرچند یکی از بچه ها گفته این مشکل و قبلا داشته و با پروگرم بایوس مشکل حل میشه ولی دیگه میخوام ردش کنم

دیگه سلامتی

لینک به دیدگاه

درود

این ارور رو چند دقیقه به چند دقیقه میده . منظورم اینه که :

وقتی سیستمو تازه روشن میکنی و خنکه هم فریز میشه ؟ فواصل بین فریز شدنش چه مدتیه ؟ تو محیط ویندوز یا وب هم فریز میکنه ؟ . بعد تو گیم که فریز میشه از گیم میپره بیرون یا دوباره وصل میشه .؟

ممنون از پاسختون .

لینک به دیدگاه

درود 2

مثلا دو یا سه بار میده بعد تا دفعه بعدی که کامپیوتر روشن نکنی نمیده حالا هر قدر هم تحت فشار باشه، یا مثلا الان میده بعد تا 2 یا 3 هفته نمیده بعد شروع میکنه سه یا چهار روز پشت سر هم دادن، ولی چیزی که هست اینه که باید از آپدیت بایوس باشه، بخاطر اینکه هیچوقت تو محیط داس یا بایوس یا POST این اتفاق نمی افته یا وقتی که بخوای ویندوز رو عوض کنی، هرچی که هست نرم افزاریه.. تو سایت همسایه هم یکی از دوستان پیشنهاد 300 دادن و گفته من همچین مشکلی با کارتم داشتم که با پروگرم بایوس درست شد... ولی من حوصله این جور کارارو ندارم به چند نفرم که سپردم ببرن تهران کاری نکردن من گداشتم برا فروش

خواهش کاری نکردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید.ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ اجباریه.در غیر این صورت تاپیک حذف ميشه. با تشکر.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید.ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ اجباریه.در غیر این صورت تاپیک حذف ميشه. با تشکر.

آها sry حواسم نبود، در اصرع وقت اصلاح میشه... مرسی بابت تذکر

لینک به دیدگاه

اصلاح شدف با تشکر از مهلتی که بابت اصلاح دادین

لینک به دیدگاه

لینک دانلود از کلیپ تست جدید هم گذاشته شد

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=61643e370ebdf9132eef45b0cf594a56

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...