رفتن به مطلب

عکس کیسهای دست ساز (modding)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

swe29.jpg

ممنون steres جان.

من یکی که عمرا جرات نمیکنم با این سیستم کار کنم:|

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان از بعضی کیس ها که لازم بود از نماهای مختلف دیده بشن چند تا عکس در یک پست گذاشتم با عرض پوزش از I.R.I.ALI عزیز.

با تشکر :D:|:confused:

لینک به دیدگاه

بد جور زدی توی فاز سایت http://www.bit-tech.net هرچی کیس مود کردن شما داری قرار دادی دی:

در مورد تصویر بالا یعنی LUMINA by Design_Master توضیح بدم که یک مهندس عمران از برزیل ساخته و خود ایشون 6 ماه وقت صرف کردن تا این کیس رو بسازن و این کیس در سال 2007 زیباترین کیس مودینگ شناحته شد و البته از نظر کارایی و زیبایی پس از کولر مستر قرار گرفت که علیرضا حسینی نمونه کیس کولر مستر ور دارن و دیگه اینکه در واقع من با دیدین این کیس به ذهنم اومد که یه کیس بسازم و البته نمونه همین رو میخواستم بسازم که البته همین شد ولی نه خود این و به قولی شبیه این شد و البته در قدم اول فکر کردم که یا صرف شاید یک یا نهایتا دو هفته بشه این کیس رو ساخت اما بعدا مشکلات فراوانی گیر خوردم که خودم هم تقریبا 4 ماه طول کشید که بسازم البته نه به صورتی که جدی به دنبال ساختش باشم ولی کلا فراهم کردن لوازم سخترین مرحله بود برای مثال برای خم کردن اکرولیک به کار رفته در کیس به مشکلات زیادی برخوردم همچنین سوراخ کردن جای فن ها و ....

ویرایش شده توسط AL! REZA
لینک به دیدگاه

بد جور زدی توی فاز سایت http://www.bit-tech.net هرچی کیس مود کردن شما داری قرار دادی دی:

در مورد تصویر بالا یعنی lumina by design_master توضیح بدم که یک مهندس عمران از برزیل ساخته و خود ایشون 6 ماه وقت صرف کردن تا این کیس رو بسازن و این کیس در سال 2007 زیباترین کیس مودینگ شناحته شد و البته از نظر کارایی و زیبایی پس از کولر مستر قرار گرفت که علرضا حسینی نمونه کیس کولر مستر ور دارن و دیگه اینکه در واقا من با دیدین این کیس به ذهنم اومد که یه کیس بسازم و البته نمونه همین رو میخواستم بسازم که البته همین شد ولی نه خود و به قولی شبیه این شد و البته در قدم اول فکر کردم که یا صرف شاید یک یا نهایتا دو هفته بشه این کیس رو ساخت اما بعدا مشکلات فراوانی گیر خوردم که خودم هم تقریبا 4 ماه طول کشید که بسازم البته نه به صورتی که جدی به دنبال ساختش باشم ولی کلا فراهم کردن لوازم سخترین مرحله بود برای مثال برای خم کردن اکرولیک به کار رفته به مشکلات زیادی برخوردم همچنین سوراخ کردن جای فن ها و ....

با سلام

کلا من این سایت رو خیلی قبول دارم و همیشه یه صفحه از این سایت تو فایر فوکسم باز هست و هر زمانی که بدجوری تو اینترنت باشم هر ساعت دو بار این سایت رو ریلود می کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...