رفتن به مطلب

عکس کیسهای دست ساز (modding)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 279
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام

کلا من این سایت رو خیلی قبول دارم و همیشه یه صفحه از این سایت تو فایر فوکسم باز هست و هر زمانی که بدجوری تو اینترنت باشم هر ساعت دو بار این سایت رو ریلود می کنم.

با تشکر

پس مثل خودم هستی یا من مثل شما هستم دی:

لینک به دیدگاه

2ds223n.jpg

با سلام

رضا جان نمیدونم شما این رو از کجا آوردین ولی تا جایی که میدونم این واقعا کیسه و دست ساز نیست در واقع صنعتی هست .

لینک بررسی این محصول

میگم تغلب نکن برا همینه :D

با تشکر از زحمتی که میکشی

ویرایش شده توسط AL! REZA
اضافه کردن لینک
لینک به دیدگاه

با سلام

رضا جان نمیدونم شما این رو از کجا آوردین ولی تا جایی که میدونم این واقعا کیسه و دست ساز نیست در واقع صنعتی هست .

لینک بررسی این محصول

میگم تغلب نکن برا همینه :D

با تشکر از زحمتی که میکشی

باسلام

علیرضا جان من فکر کردم دست سازه :D البته عکسهای زیادی ازش بود که من همین یه دونه رو گزاشتم

ماشاا.. آمار همه کیسهای دست ساز و غیر دست ساز رو هم داری .

راستی علی جان در آینده قصد کیس مود نداری مثلا یه طرح جدیدتر ؟

لینک به دیدگاه

باسلام

علیرضا جان من فکر کردم دست سازه البته عکسهای زیادی ازش بود که من همین یه دونه رو گزاشتم

ماشاا.. آمار همه کیسهای دست ساز و غیر دست ساز رو هم داری .

راستی علی جان در آینده قصد کیس مود نداری مثلا یه طرح جدیدتر ؟

سلام رضا جان

بخوای حساب کنی من تقریبا 70 درصد این کیسها رو دیدم و تقریبا آموزش ساخت 30 درصدشون رو هم دیدم در مورد پروژه جدید بگم که من غلط بکنم بخوام یه نمونه جدید بسازم چون اونقدر لوازم میخواد که آدم پشیمون میشه مگر اینکه یه کارگاه آشنا داشته باشی و اون وسایلهاش جور باشه و بری اونجا بسازی چون اینهایی که شما میبینی همشون وسایل خفنی دارن مثلا در آوردن همین جای فن خودش کلی دنگ فنگ داره درصورتی که اگر وسیلهاش باشه کار 1 دقیقه بیشتر نیست در صورتی که من خودم برای همین اکرولیک که دیگه یه راه من در آوردی پیدا کردم انجام میدم 20 دقیقه طول میکشه تازه اگر کارهای پرتیش رو حساب نکنیم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

2ds223n.jpg

سلام ! دومینیتور عزیز خسته نباشید ! تاپیک بسیار جالبی شده ! دست تون درد نکنه !

در ضمن بنظر من این کیس خوراک دوست عزیزمون جناب vivid هستش که الان دارن زحمت سینه خیز و بشین پاشو رو در دوره اموزشی نظام مقدس سربازی میگذرونن ! خدا صبرشون بده ! ولی گذشته از شوخی جاشون خالی نباشه ! و انشا ا... به سلامتی و خوشحالی این دوران رو بگذرونن !

با تشکر / فرامرز

لینک به دیدگاه

سلام ! دومینیتور عزیز خسته نباشید ! تاپیک بسیار جالبی شده ! دست تون درد نکنه !

در ضمن بنظر من این کیس خوراک دوست عزیزمون جناب vivid هستش که الان دارن زحمت سینه خیز و بشین پاشو رو در دوره اموزشی نظام مقدس سربازی میگذرونن ! خدا صبرشون بده ! ولی گذشته از شوخی جاشون خالی نباشه ! و انشا ا... به سلامتی و خوشحالی این دوران رو بگذرونن !

با تشکر / فرامرز

سلام فرامرز عزیز.

واقعا به جا گفتید vivid علاقه ای به کیس نداشت با اون قطعات خفنی که داشت فکر کنم همچین چیزی مناسبش باشه.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...