رفتن به مطلب

کمک برای وصل کردن سیم ارت به کیس

amir.coder
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

موندم چرا هرچی مشکل عجیب و غریب واسه تو پیش میاد!!!!

شواهد عجیب پس از ..... :D :D 

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوشاخه برق پاور رو روی پریز برق برعکس کن ببین درست میشه ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ، مثل اینکه تو امواج الکترومغناطیس فرو رفتی .

مشکل فقط میتونه از طرف پاور باشه ، اما صبر کن از اسپیکرت هم میتونه باشه ،اسپیکر رو جدا و خاموشش کن ببین چی میشه .

پاورت چه مدلی ؟ چند وقته کار میکنه ؟ از اول که سیستم رو بستی همین مشکل رو داشتی ؟ تازگی اینطور شده ؟ کفپوش عوض کردید یا دیوارپوش زدید ؟

کیسو بزار زمین ببین چی میشه ، دیوایس های جانبی مثل پرینتر اسکنر اسپیکر و ... رو جدا کن ببین چی میشه .

گزارش کن نتیجه همه موارد بالا رو .

مدل Green 600-eu یک ماهه گرفتم ، از وقتی این کیس رو گرفتم اینطوری شد ، نه کف پوشو دیوار پوش هم نداریم . کف فرشه

البته کیس روی میز چوبیه لوازم جانبی هم هیچی ندارم کلا غیراز ماوسو کیبردو اسپیکر .

روی زمین گذاشتن فکر کنم کارو بدتر کنه چون فرشه زمین .

موندم چرا هرچی مشکل عجیب و غریب واسه تو پیش میاد!!!!

شواهد عجیب پس از ..... :D :D

من کلا مشکلاتم همیشه عجیبه یک بار مشکل نرمال نداشتم : دی

بد شانس ترین آدم دنیام . اینهمه پاور گرین ، اونی که من آکبند میخرم باید مشکل داشته باشه

اینهمه رم 1600 گینگستون ، اونی که من میخرم باید اشتباهاً 1333 باشه

اینهمه کیس توی تیپاکس اینور اونور میشه ، اونی که من از لیون سفارش میدم باید بشکنه .

این همه سری کارت گرافیک دقیقا سری 7700 ای ام دی که من ازش خوشم اومد باید کلا دیگه تولید نشه

اینهمه ...

یادم میاد بچه که بودم از بین 31 نفر 30 نفر بردن اردو اون یک نفر که قرعش در اومد من بودم :|

دوشاخه برق پاور رو روی پریز برق برعکس کن ببین درست میشه ؟

اینو تا شب تست میکنم ببینم چی میشه .

ضرر نداشته باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان :D

همونطور که از عنوان مشخص هستش سیستم من به تسخیر ارواح و اجنه در اومده که باهم ارتباط متقابل دارن :دی

نمونه ای از اتفاقات عجیب که اینجا می افته :

1- روشن شدن سیستم هنگام باز شدن در اتاق من :|

2- خاموش شدن کارت گرافیک هنگام روشن کردن پنکه سقفی :|

3- ریست شدن سیستم هنگام روشن کردن مهتابی اتاق :|

4- قطع شدن کیبرد هنگام زدن کلید off ساب اسپیکر :|

قبلا فکر میکردم این مشکلات رو فقط خودم دارم اما جالب شده که سیستم یکی از مشتری ها هم جدیدا هنگام باز کردن در اتاق روشن میشه :|

خلاصه کسی اینجا جنگیری بلد بود مارو مورد لطف و عنایت خودش قرار بده :D

شاید بازی های خوبی رو کامپیوترت دار که اجنه ها خوششون میاد یه آیت الکرسی بخون ببرش هال خونه اون موقع هم شاید با دروازه بیرون روشن بشه

لینک به دیدگاه

اینکه میگید سر درد میگیرد تحت امواج فشار قوی برق قرار دارید و این نشونه بدیه و باعث بیماری سرطان خون و بیماری دیگه میشه از کیس و کامپیوتر بازی که بگذری بگرد دنبال علت به احتمال زیاد نزدیک خونتون دکل برق فشار قوی قرار داره و این مساله رو باید خیلی جدی بگیرید چون به سلامتی نه تنها خودت بلکه اطرافیان و خانوادت آسیب میزنه

ویرایش شده توسط Novin-System
لینک به دیدگاه

زنگ بزن به سم و دین وینچستر بیان !

لینک به دیدگاه

سلام 

احتمال خیلی زیاد پاور نشتی جریان برق داره با یه پاور دیگه امتحان کنین احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اما اگه بعد از گرفتن کیس اینطوری شده سیستم رو از کیس باز کنین روی میز ببندین ببینید بازم برق داره(جالبه که سیستم با این جریان شدید باز داره کار میکنه)

لینک به دیدگاه

سلام 

احتمال خیلی زیاد پاور نشتی جریان برق داره با یه پاور دیگه امتحان کنین احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

اما اگه بعد از گرفتن کیس اینطوری شده سیستم رو از کیس باز کنین روی میز ببندین ببینید بازم برق داره(جالبه که سیستم با این جریان شدید باز داره کار میکنه)

پاور دم دستم نیست 300 هست که به کارم نمیاد

همین سیستم توی یه کیس حلبی Viera برق نداشته

دوستان فشار آوردن اون کیسا حلبیه کیس گرین بگیر ... حالا گرین گرفتیم این بساط :(

لینک به دیدگاه

پاور دم دستم نیست 300 هست که به کارم نمیاد

همین سیستم توی یه کیس حلبی Viera برق نداشته

دوستان فشار آوردن اون کیسا حلبیه کیس گرین بگیر ... حالا گرین گرفتیم این بساط :(

خوب شما سیستم رو از کیس بیرون بیار روی میز تست بزن ببین برق داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

آقا من چند وقت پیش مشکل مشابهی داشتم. البته این چیزای عجیب و غریب پیش نمیومد ولی کیس عجیب برق داشت! دست یا پام که به کیس میخورد چنان جرقه ای میزد که نگو!

اون موقع من هیچی حالیم نبود. یه بنده خدایی سیم و فیش های کیس رو وصل میکرد.

یه روز یه فیش عجیبی دیدم! از یه درگاه کیس به یه درگاه دیگه تی خود کیس وصل میشد! :|

منم درش اوردم. دیگه برق نداشت! :D

شما از این جور فیش های عجیب و غریب که ندونی اصلا به چه دردی میخورن رو کیس نداری احتمالا؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سیم ارت تهیه کردم و وصل کردم به کیس و جریان کیس تخلیه میشه و درست هست ممنون از دوستان

اما نکته ای که باعث شد سیم ارت رو قطع کنم اینه که وقتی سیم ارت رو به بدنه ی کیس میزنم جرقه میزنه اونم چه جرقه ای !!

این جرقه برای چیه دیگه ؟؟؟

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

دوستان شدیداً به راهنمایی نیاز دارم !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گرامی ،

اگر سیم رو نزدیک کیس میکنید (بهش وصل نمیکنید) و قوس میزنه ، طبیعی هست چون این بار الکترواستاتیک هست و ولتاژی در حدود 6 هزار ولت داره .

اگر وقتی سیم رو اتصال میدید به بدنه و جرقه میزنه و بعد بر میدارید باز میچسبونید جرقه میزنه ( همینطور پشت کله هم ) توی پاور جریان برق شهر وصل شده به بدنه .

و اینکه دستتون رو بگیرید به ارت و یه دست به کیس اگه یه جرقه زد و همه چیز تموم شد که همون باراکترو استاتیک هسا اگه لرزوند پاور مشکل داره .

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

اخه جریان چطوری نشت کرده

از پیچ های واشر پلاستیکی استفاده کردم و زیر پیچ های مین هم چسب برق زدم :(

تاحالا هر کیسی داشتم این مشکل رو داشته ... غیر از یه کیس viera حلبی :|

اتفاقا من خودم الان یدونه viera حلبی(ینی واقعا حلبی) دارم که کانفیگم تقریبا و پاورم دقیقا عین شماست‌ و بشدت کیس برق میده طوری که اگه به قسمت های نزدیک پاور دست بزنی قشنگ دادت در میاد :دی

حتی جلوبندی پلاستیکی کیس هم چیز های سبک مثل کاغذ بهش میچسبه

لینک به دیدگاه

یادش بخیر یه زمانی تلفن خونه زنگ میخورد سیستمم روشن میشد:دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بعد خاموش کردن دوشاخه رو از پریز جدا میکردی یا کلید چندراهی رو خاموش میکردی؟

ملت دنبال ماجراجوی اند بخدا!

لینک به دیدگاه

من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم که با یک سیم ارت حل شد البته برای من این مشکلات ماورالطبیعه اتفاق نمیفتاد و فقط بدنه کیس برق داشت :D

فکر کنم به سیم کشی ساختمون مربوط میشه

به احتمال زیاد هم تمام قطعات برق دارن

مثلا الان خونه ی ما یک فاز متر رو که به پورت USB تلوزیون وصل میکنم برق داره.....حتی بدنه یخچال هم برق خیلی کمی داره و وقتی که دست میکشم روش کاملا این رو احساس میکنم!!!!!!!! :wacko:

در رابطه با جرقه....

من هم وقتی که میخوام سیم ارت رو وصل کنم دقیقا همینجوری میشه و جرقه می زنه.........

لینک به دیدگاه

خب بعد خاموش کردن دوشاخه رو از پریز جدا میکردی یا کلید چندراهی رو خاموش میکردی؟

ملت دنبال ماجراجوی اند بخدا!

اپن موقع هنوز ای دی اس ال اختراع نشده بود و با dial up وصل میشدیم.مودم dial up هم مستقیم به پریز تلفن میخورد و بقیشو هم که خودتون میدونید.:lol:
لینک به دیدگاه

اپن موقع هنوز ای دی اس ال اختراع نشده بود و با dial up وصل میشدیم.مودم dial up هم مستقیم به پریز تلفن میخورد و بقیشو هم که خودتون میدونید. :lol:

این بر میگرده به تنظیمات Power Managment قسمتPower on by Ring در بایوس.

اینو تو مادر بورد طراحی کردن که مثلا وقتی بیرون هستی کامپیوتر ور با یک تماس روشن کنی تا کار خاصی انجام  بده یا بش از طریق ریمت کنترول وصل شی و کاراتو انجام بدی

به صورت پیش فرض غیر فعال هست ولی ظاهران ما شما یا فعال بود یا فعال شده(میشده غیر فعالش کرد)

الان اغلب مادر بوردها این قابلیتو دارن و فرقی با قبل نکردن(درصورت نیاز گزینه بسیار مفیدی هست)

لینک به دیدگاه

سلام

منم همین مشکلاتیو که تو میگی با یه درجه پایینتر داشتم. ربطی هم به کیس و اینا نداره...

یه سیم ارث وصل کنی درست میشه.( پاک کردن صورت مسئله هم نیست چون تنها راه حل اش همینه.)

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان من سیم ارت (سیم مسی) رو وصل کردم هم به شوفاژ زدم هم یه میخ تو دیوار اما بازم کیس برق داره و فازمتر روشن میشه !

احتمالا شوفاژ در داخل PVC کار شده و این میخ هم جواب نداد راه حلی بنظرتون میرسه ؟  :-?

مرسی  @};-

ویرایش شده توسط E.h.s.a.n
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان :D

همونطور که از عنوان مشخص هستش سیستم من به تسخیر ارواح و اجنه در اومده که باهم ارتباط متقابل دارن :دی

نمونه ای از اتفاقات عجیب که اینجا می افته :

1- روشن شدن سیستم هنگام باز شدن در اتاق من :|

2- خاموش شدن کارت گرافیک هنگام روشن کردن پنکه سقفی :|

3- ریست شدن سیستم هنگام روشن کردن مهتابی اتاق :|

4- قطع شدن کیبرد هنگام زدن کلید off ساب اسپیکر :|

قبلا فکر میکردم این مشکلات رو فقط خودم دارم اما جالب شده که سیستم یکی از مشتری ها هم جدیدا هنگام باز کردن در اتاق روشن میشه :|

خلاصه کسی اینجا جنگیری بلد بود مارو مورد لطف و عنایت خودش قرار بده :D

ویدیو مربوطه تست جریان با فازمتر : 

http://up.vbiran.ir/uploads/15589139548458740011_fazmetr2.rar

مدل کیس : Green trio

مدل پاور : Green gp600a-eu

قطعات هم توی امضا هست .

درود

منم تقریبا همین مشکل شما رو داشتم اتصالی توی پنل بود توی پنل X3 viper موقع کم و زیاد کردن دور فن و اتصال usb و یا روشن کردن کولر و چراغ در منزل تصویر مانیتور قطع سیاه میشد

که با کلی کلنجار رفتن تونستم با عایق بندی و جابجایی سیمها مشکل و حل کنم

ویرایش شده توسط Saman.Kh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...