رفتن به مطلب

هنگ کردن بازیAssassin’s Creed IV Black Flag

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من این بازی رو خیلی وقت پیش گرفتم ولی چون گرافیکم قبلیم ضعیف بود نتونستم بازیش کنم تا اینکه سیستم رو ارتقا دادم وتصمیم به نصب بازی گرفتم ولی در عین ناباوری این بازی موقع شروع هنگ میکنه یعنی صدای بازی میاد ولی تصویر هنگ میکنه جالب هم اینه که وقتی درایور کارت گرافیک رو حذف میکنم این مشکل وجود نداره حالا شاید سوال میکنید خوب درایور رو حذف کن و بدون نصب درایور بازی کن ولی نمیشه چون بازی میره صحنه اهسته  مشخصات سیستم هم توی امضام هستش راستی ورژن درایور گرافیک هم320.18هستش تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکم بیشتر توضیح میدی 

بازی باز میشه 

صفحه اول فقط گیر میکنه یا نه میخای بریداخل مرحله گیر میکنه 

بعد از گیر کردن میره تو بازی یا نه (منظور صدایه بازی در حال پخش میمونه یا کلا هنگ و فقط تصویر درست نیست 

با تنظیمات Nvidia  display  ور نرفتی 

یا فیزیکس و ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به امضام اضافه شد

اکر شما از کارت های Nvidia برای اجرای بازی استفاده می کنید باید حتما حداقل درایور نسخه 327.23 را نصب کرده باشید و اگر از کارت گرافیک های AMD استفده می کنید باید حتما حداقل درایرر 13.4 رو نصب کرده باشید

1. آخرین نسخه نرم افزار Nvidia PhysX را دانلود و نصب نمایید
  2. نرم افزار Net Framework 4.5 را دانلود و نصب کنید
  3. نرم افزار های Visual C++ 2005, 2008  ، 2010 ، 2012 را دانلود و نصب کنید

این ها پیش نیاز هاش هست 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

یکم بیشتر توضیح میدی 

بازی باز میشه 

صفحه اول فقط گیر میکنه یا نه میخای بریداخل مرحله گیر میکنه 

بعد از گیر کردن میره تو بازی یا نه (منظور صدایه بازی در حال پخش میمونه یا کلا هنگ و فقط تصویر درست نیست 

با تنظیمات Nvidia  display  ور نرفتی 

یا فیزیکس و ... 

درود

اقا بازی رو مثل اب خوردن سیستم اجرا میکنه ولی همون اولش که شروع میشه بازی منظورم اینه که تا میخاد شروع بشه هنگ میکنه تصویر.. ولی صدای بازی میاد من نظرم بیشتر روی درایور کارت هستش چون وقتی با کارت قبلیم اجرا میکردم این مشکل وجود نداشت فقط چون کارت ضعیف بود صحنه اهسته شده بود بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا واسه شروع درایور جدیده رو تست بزن 

لینک به دیدگاه

اکر شما از کارت های Nvidia برای اجرای بازی استفاده می کنید باید حتما حداقل درایور نسخه 327.23 را نصب کرده باشید و اگر از کارت گرافیک های AMD استفده می کنید باید حتما حداقل درایرر 13.4 رو نصب کرده باشید

1. آخرین نسخه نرم افزار Nvidia PhysX را دانلود و نصب نمایید
  2. نرم افزار Net Framework 4.5 را دانلود و نصب کنید
  3. نرم افزار های Visual C++ 2005, 2008  ، 2010 ، 2012 را دانلود و نصب کنید

این ها پیش نیاز هاش هست 

عزیز مدل کارت که هست فقط من درایورم ورزن320نصب هستش پس به نظرتون از درایوره

این سایتی که قرار دادید از بابتش متشکرم من دانلودش کردم فقط از این ورزن جدیدترش نیومده تا دانلود کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز مدل کارت که هست فقط من درایورم ورزن320نصب هستش پس به نظرتون از درایوره

این سایتی که قرار دادید از بابتش متشکرم من دانلودش کردم فقط از این ورزن جدیدترش نیومده تا دانلود کنم

335.23

فعلا هنوز آخرین نسخه است 

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی های سری اساسین کلا مشکل داره اگه یه سرچی تو گوگل بکنی مشکلاتو میبینی فکر کنم مشکل از خود بازی هست نه کارتتون چند تا اپدیت برای این بازی اومده که مشکلاتو باگ ها مختلفو رفع میکنه وهچنیین بازی رو با کیفیت 4k اجرا میکنه بهتره بازی نسخه  ریلود و بگیری

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حجم نصب شده ی بازی چقدر هستش ؟

از نسخه ی black box که نیست چون اینجور بازیها همیشه یک جور مشکل داره .

از روی dvd نصب کردید؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی های سری اساسین کلا مشکل داره اگه یه سرچی تو گوگل بکنی مشکلاتو میبینی فکر کنم مشکل از خود بازی هست نه کارتتون چند تا اپدیت برای این بازی اومده که مشکلاتو باگ ها مختلفو رفع میکنه وهچنیین بازی رو با کیفیت 4k اجرا میکنه بهتره بازی نسخه  ریلود و بگیری

درود

دوست عزیز من میگم مشکل برای کارت جدیده نه این که کارت مشکل داشته باشه نه چون با این کارتی که تازه خریدم چند عدد بازی سنگین از جمله کرایسس 3 رو اجرا کردم در بیشترین رزولیشن اخ هم نگفت اما در مورد اساسین من با کارت قبلیم که9400gtبود تقریبا تا اون جایی که باید اولین ادم رو میکشتی هم رفتم اروری نداد پس نتیجه میگیریم که ایرادی از بازی نیست وبه فعلا به گفته دوستمون درایور جدید رو دارم دانلود میکنم شاید از درایور باشه موقع اتمام دانلود ونصب درایور جدید نتیجه رو گزارش میدم به دوستان باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز من میگم مشکل برای کارت جدیده نه این که کارت مشکل داشته باشه نه چون با این کارتی که تازه خریدم چند عدد بازی سنگین از جمله کرایسس 3 رو اجرا کردم در بیشترین رزولیشن اخ هم نگفت اما در مورد اساسین من با کارت قبلیم که9400gtبود تقریبا تا اون جایی که باید اولین ادم رو میکشتی هم رفتم اروری نداد پس نتیجه میگیریم که ایرادی از بازی نیست وبه فعلا به گفته دوستمون درایور جدید رو دارم دانلود میکنم شاید از درایور باشه موقع اتمام دانلود ونصب درایور جدید نتیجه رو گزارش میدم به دوستان باز هم تشکر

ممکنه از کرک بازی بازی باشه

چون برخی از کرک ها با بعضی از سخت افزار ها هماهنگ نیستن

لینک به دیدگاه

سلام

امروز بعد از ساعتها موفق به دانلود درایور شدم وبلا فاصله نصبش کرد وبلافاصله بازی رو اجرا کردم ودیگه هنگ نکرد از کاربرatisoc0936بابت راهنمایشون وبقیه دوستام متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

امروز بعد از ساعتها موفق به دانلود درایور شدم وبلا فاصله نصبش کرد وبلافاصله بازی رو اجرا کردم ودیگه هنگ نکرد از کاربرatisoc0936بابت راهنمایشون وبقیه دوستام متشکرم

@};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...