رفتن به مطلب

آيا Broadwell به مادر بورد هاي Z87 ميخوره؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

براي من سوالي پيش اومده كه ميخواستم از شما دوستان عزيز كمك بگيرم

خب همانطور از تاپيك مشخص هست سوال بنده هم همينه

كه  آيا Broadwell به مادربورد هاي Z87 ميخوره؟؟؟ اين ممكنه يا بلعكس مثلا Haswell به مادربورد هاي Z97 يا همون سري 9

لینک به دیدگاه

سلام داش 

طبق تحقيقاتي كه من انجام دادم درسته كه Haswell و Broadwell هر دو به socket1150 ميخورند ولي منظروش اين نيست كه هاسويل به سري 9 بخوره يعني(Z97/H91/B95…etc)  و Broadwell به سري 8 (Z87/H81/B85…etc) بخوره و دليلش اينه كه كانكشن هاي V_PROC_IO و نياز داشتن به برق 1.05VوVCCST  كه بر اثر اين بايد پاور تو هم عوض كني و حتي گفته ميشود كه DDR-4 هم ساپورت ميكنه 

لینک به دیدگاه

يعني نميشه دقيقا گفت كه اگه يكي اگه هاسول داره فقط با تغيير cpu به برادول ارتقا بده

لینک به دیدگاه

يعني نميشه دقيقا گفت كه اگه يكي اگه هاسول داره فقط با تغيير cpu به برادول ارتقا بده

اره دوست عزيز چون فقط socket اينا يكي هستن و نميشه گفت كه همه ي مادر بورد هايي كه هاسول ساپورت ميكنند ميتوانند هم برادول ساپورت كنند

لینک به دیدگاه

خب پس من الان چه مادر بوردي بخرم كه هم هاسول ساپورت بكنه و هم برادول اصلا همچين مادربوردي هست

لینک به دیدگاه

فك نكنم چنين مادربوردي وجود داشته باشد كه هم از پردازنده Haswell و هم  از broadwell ساپورت كنه چون غير ممكنه طبق اون جدول و اينكه اگه DDR-4 بيرون بياد كه هيچ ممكن نيست

ویرایش شده توسط FATAL1TY.
لینک به دیدگاه

Hswell refesh اگه بياد به بازار كه قرار اواسط اين سال بياد فك كنم به سري 9 اينتل بخوره چون اون هم طراحيش مثل Broadwell هست

ویرایش شده توسط FATAL1TY.
لینک به دیدگاه

يعني شما ميگي كه broadwell آخرين پردازنده اينتل هست

نه من نمي تونم اينو بگم كه آخرين هست ولي شما اينجوري فك كنيد كه بعد از سري 9 سري 10 كه نمي تونه بياد پس حتما بايد اسمش را عوض كنن واسه اينكه يه اسم جديد فك كنن حداقل يه 3 سال طول ميكشه يعني مثل پردازنده هاي نسل 4 نميشه ديگه بعد از يه سال كه نشده پردازنده هاي جديد آمدن به بازار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...