رفتن به مطلب

مشکل over heat با کارت 660TI MSI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه دیگه یکم زیادیه نشون گارانتی  دادی ؟

به نظر خودت موقع تعویض خمیر نشده ؟

دور فن هم بالاست ولی این دما اصلا با این کولر و کارت جور در نمیاد من خودم از این گراف دارم میتون بگم کولرش حرف نداره بی نظیره.!

تا حالا دمای بالای 60 درجه ازش ندیدم ! ولی این مورد شما خیلی عجیبه

.............................................

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست من این دما مقداریش طبیعی هست و متاثر از دمای محیط و رفتن روبه فصل گرم هست.

مقداریش هم بستگی به تهویه کیس شما داره !

اگر تهویه کیس خوب نباشه دمای گرافیک تصاعدی بالا میره.

دقیقا یکی از دوستان بنده هم مشکل شما رو داشت که مشکل از تهویه کیس بود.توقع داشت یک فن 12 سانتی که بصورت مکنده پشت کیس بسته شده بود بتونه کارتش رو خنک کنه !

.....................

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باو نه چی طبیعی هست ؟؟!!  دمای کارت توی حالت استراحت 44 درجه هست  :eek: کیس هم 4 فن خنک کننده داره و توی اتاق کولر نصب هست وفعاله ، دمای محیط خوبه ولی این طوری میشه !!! اصلا نمی تونم هیچ بازی رو با high یا حتی med بازی کنم باید low باشه توی بازی سبکی مثل کانتر هم کارت داغ می کنه !!! صدای کولر کارت خیلی بالاست و اصلا نمیشه تحمل کرد !!! 

با این شرایط کارت مشکل داره(خنک کننده) و باید به گارانتی مراجعه کنید !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همینطور که دوستان گفتن مشکل داره کارت

به نظرم هرچه زودتر به گارانتی

ببرینش تا مشکلش حل یا تعویض کنن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم کارت ام 670 msi power هست 

این مشکل(مشکل که نیست) که موقعه روشن شدن تاااااااااااااااااااااااا وقتی که سیستم گرافیک رو نشناسه فن های کارت با آخرین سرعت و با سر و صدای زیاد بر عکس کار میکنه !!!

واقعیت من هم اول ترسیدم بعد رفتم تو سایت msi دیدم تکنویوژِی جارو برقی msi هست :laughing: (امید وارم دیگه خیالتون بابت این کار گرافیک راحت شده باشه)

در مورد دمای کارت باید بگم شما در کیس رو از دوطرف باز بزارید از 10 فن بهتر عمل میکنه !!!!

این جا (تبریز) دمای کارت از 75 تو furmark بیشتر نمیره

موفق باشین

لینک به دیدگاه

آقا، من کارت شمارو 20 هزارتومن میخرم :-? ، بفروش خودتو راحت کن و برو یدونه 295×2 بخر :D .

ولی به دور از شوخی خدمتتتون عرض کنم که کولر کارت شما مشکوکه و بهتره برفستی گارانتی

و در تائید سخنان دوستان باید بگم که من کارت 9800جی تی دارم و کولر شرکتیش روی یک دور ثابتی کار میکرد و صداش اذیت میکرد منم کلا کندمش و یه هیتسینک سی پی یو روش گذاشتم خودمو راحت کردم.

فروشی هم نیست اصلا اصرار نکنید *dry#

post-9420-0-15897900-1400485682_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

.....................................................

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا فن ها رو راه بنداز و تعویض کن یا به قول دوستمون در کیس رو باز بذار !

جالب هست که گفتید کیستون 4 تا فن داره ولی نگفتید که همشون خاموش هست !؟

لینک به دیدگاه

.

.................................................

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من احساس می کنم تو این 7 تا پیج که جلو رفته تاپیک همه ی ما سر کار گذاشتی این خودش یه جور بی احترامیه !

با این پستی که زدی ینی تموم حرف های دوستان تو پست های قبل ینی کشک

واقعا منظور شما رو از این کار نمی دونم

..........................

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

پاور کف کیس نصب میشه !! هم میشه فنش رو به بالا باشه هم پایین . اگر طوری نصب کنم که فنش به طرف سقف کیس باشه ، بادی که پرتاب می کنه مشکلی واسه گرافیک پیش نمیاره . چون فن گرافیک روبه روی فن پاور میشه !!! می تونه خنک کنه یا بی اثره ؟؟ فن باید چی بخرم که به کیس بخوره . روی نویز خیلی حساسم . لطفا راهنمایی کنید ؟ 

باو فکر نمی کردم فن خیلی مهم باشه !!!  :huh:

عجب , فکر کنم شما باید مشکلتو پایه ای برطرف کنی و به مطالعه کتاب سخت افزار و مبانی کامپیوتر و در ادامه به A+ بپردازی .

لینک به دیدگاه

پاور کف کیس نصب میشه !! هم میشه فنش رو به بالا باشه هم پایین . اگر طوری نصب کنم که فنش به طرف سقف کیس باشه ، بادی که پرتاب می کنه مشکلی واسه گرافیک پیش نمیاره . چون فن گرافیک روبه روی فن پاور میشه !!! می تونه خنک کنه یا بی اثره ؟؟ فن باید چی بخرم که به کیس بخوره . روی نویز خیلی حساسم . لطفا راهنمایی کنید ؟ 

باو فکر نمی کردم فن خیلی مهم باشه !!!  :huh:

Google عزیز وقتی فن کیس خاموش باشه کی اونوقت باید گرما رو خارج کنه؟

لینک به دیدگاه

Google عزیز وقتی فن کیس خاموش باشه کی اونوقت باید گرما رو خارج کنه؟

کیسه من یه دونه فن نداره دما همه چی مناسبه !!!

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

این چه حرفیه !!! من گفتم در کیس رو باز کردم دما شد 73 که بازم برای بازی غیر طبیعی هست. منظورم این هست که بهتر شد نه برطرف. مگه نفرمودید مال شما بیشتر از 60 درجه نمیشه !!! دمای محیط هم همون طور که گفتم خوبه والله ( کولر توی اتاق نصب و روشن هست ) این هم دمای حالت استراحت کارت که شک شما برطرف بشه ( توی محیط دسکتاپ )

45930012667319816476.gif

بایوس کارت رو هم وفتی خریدم یک بار آپدیت کردم به این ورژن که فکر نکنم مشکلی یاشه ولی شما بازم چک بفرمایید برای اطمینان که احیانا اشتباه نکرده باشم : http://www.techpowerup.com/vgabios/128049/msi-gtx660ti-2048-120828.html

قبلا با همین کیس کارت رفرنس AMD هم داشتم ولی مشکلی دما و صدای فن نداشت 

سی پی یو من از فن استوک استفاده می کنه ولی با همین دمای کیس بیش از 55 نمیشه دماش به هیچ وجه و نرمال هم بین 30 تا 35 هست !!! پس چرا اگر کیس مشکل تهویه داره CPU داغ نمی کنه ؟؟ 

16668658015205155487.jpg

دوست عزیز دمای این کارت اگه دو طرف کیس رو باز کردی 73 باشه 

حله چون من به یکی از فامیلامون این کارت رو خریدم تست کردم دماش 75 بود 

دیگه مشکلی نیست 

بهتره با خیال راحت بازی کنی و حالشو ببری 

تاپیک رو هم بیشتر از این نگه ندار 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

فرستادم گارانتی تعویض کردن همون موقع ! تشکر از دوستان ! 

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

مطمئنید دما هم بالا میره ؟

چون MSI  یه تکنولوژی روی کارت گرافیک هاش گذاشته که در موقع بوت فن ها با حداکثر سرعت برعکس می چرخن تا گرد و خاک رو دور کنن

والا من شنیده بودم کارت msi gtx 580 extreme فقط این قابلیت برعکس چرخیدن فن رو داره

لینک به دیدگاه

والا من شنیده بودم کارت msi gtx 580 extreme فقط این قابلیت برعکس چرخیدن فن رو داره

85zsmmuzf7jnsi8t1zt.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...