رفتن به مطلب

درایور جدید amd و افزایش پرفورمنس در گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام سال نو همه دوستان مبارک باشه دو تا تست با داریور قدیم و جدید (14.3)نسخه آزمایشی گرفتم جهت مقایسه 

تو گیم هم تست بزنید لطفا 

لینک به دیدگاه

اینم یکی از صحنه های بازی که فریم تا 50 میرسید(الیته بدون aa ) که الان مشخصه چی شده  66 با aa نمیدونم شاید یجای کار میلنگه ...

با این تنظیمات من بیشتر از 40 فریم نمیگیرم توی فارکرای 3 !!؟؟

جدیدترین درایور اینویدیا رو هم نصب کردم

لینک به دیدگاه

واسه 7790 هم کارایی داره؟کدوم رو باید دانلود کنم؟

ویرایش شده توسط 2021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه 7790 هم کارایی داره؟کدوم رو باید دانلود کنم؟

14.3

لینک به دیدگاه

امکانش برات هست یه عکس مثل اونی که گذاشتم از محیط بازی با آخرین جزئیات قرار بدی تا با هم مقایسه کنیم .

لینک به دیدگاه

امکانش برات هست یه عکس مثل اونی که گذاشتم از محیط بازی با آخرین جزئیات قرار بدی تا با هم مقایسه کنیم .

تو گیم هم تست بزنید لطفا 

درود برگشت به درایور قبلی واقعا  دردسره با نرم افزار (amd_cleanup_util_1.2.1.0) در نهایت موفق شدم اولین شات مربوط به داریور قدیم و دومین شات مربوط به داریور جدید هست ببخشید من فقط بازی تام رایدر رو داشتم 

post-5898-0-84720500-1395857109_thumb.jpg

post-5898-0-41334500-1395857143_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sh.m
لینک به دیدگاه

دوستان دیگه هم خواهشا امتحان کنند و عکس بزارند . . .

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درود برگشت به درایور قبلی واقعا  دردسره با نرم افزار (amd_cleanup_util_1.2.1.0) در نهایت موفق شدم اولین شات مربوط به داریور قدیم و دومین شات مربوط به داریور جدید هست ببخشید من فقط بازی تام رایدر رو داشتم 

تنظیماتتون چی بوده ؟؟؟

چطور من با 290 میانگین رو ultra , و aa متوسط 60 فریم نمیگیرم !!!!

درود

بله برای پشتیبانی منتل باید خود بازیساز موتور بازی رو باهاش هماهنگ کنه الان بازی thief این قابلیت با پچ 1.3 بهش اضافه شده از لینک زیر میتونید دریافت کنید

http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-thief-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-44051.html

کارتهای سری 7000 و r200 همه از منتل پشتیبانی میکنن

بازیهای اینده مثل sniper elite 3 و star citizen و چند تا دیگه که قراره در اینده بیان از منتل پشتیبانی می کنند

پچ برای پشتیبانی منتل در bf4 و thief از کجا باید بگیرم ؟ لطفا لینک بدید

لینک به دیدگاه

با درود این قضیه منتل چی هستش؟ ایا رو کاتالیست 13.2 هم منتل هستش یا از 14 به بالا هستش؟ و چند درصد کارایی کارتو میبره بالا؟

لینک به دیدگاه

منتل API مخصوص AMD برای دسترسی به سطح پایین برنامه نویسی GPU های مبتنی بر GCN هست.
شبیه به DX هست، که کارایی گرافیک و گیم رو برای سیستم های متوسط به پایین بهبود میبخشه، البته برای سیستم های سطح بالا ممکنه حداکثر تا 5 فریم ماکزیمم بهبود داشته باشیم اما برای سیستم های پایینتر این نرخ تفاوت فریم بسیار بیشتر هست.
فکر نمی کنم 13.2 منتل ساپورت باشه، باید بالای 14 باشه.
از طرفی گیم هم باید ساپورت کنه از این API

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...