رفتن به مطلب

زندگی د رجهان بازی witcher 3 the Wild Hunt تاپیک آپدیت شده مهم

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

گرافیک بازی خوب بود البته چهره افراد به جز شخصیت اصلی بازی چنان خوب ساخته نشده بود و صورتشون صاف بود :|

به نظر بازی مهیجی میاد ولی کاش از قوه تخیل تو بازی استفاده نمی شد چون از واقعیت دور میشه و همچنین بافت موجودات عجیب و غریب ساختنشون سخته ولی این سری به کل این چنین بوده و کاریش نمیشه کرد 

در کل من عاشق این جور بازیه های صحنه دارم  :laughing:  اصن به قول یکی بازی ای که صحنه نداشته باشه بازی نیس بازی باس صحنه دار باشه  :D

داستان ویچر خیلی زیباست باید حتما بدونید اگر بخواهید بازی کنید-نمیشه گفت جونور یا هیولا توشه؟؟؟عجیبیه؟واقعیت کجا بود دوست من این اصلا قهرمانش شکارچی هیولاست!مثل اینکه توی داستان های ارباب حلقه ها به دنبال واقعیت بگردید!ااینها dark fantesy هستند.

صورت ها رو هم بی انصافیه بگیم خوب نیستند!

اینها عکس های صورت هاست توی دمو--از اینها زیباتر هم میشه؟

t2a4ufeazajqhxsz1fxu.jpg

این دختر خانم تریس مریگلد هستش! یار وفادار گرلت!

3c8fa1qbmij7b27ra51.jpg

؟سمت راست ینیفر معشوقعه گرلت --سمت چپ تریس-وسط هم استاد!حالا جالبه هر دو این خانم ها عاشق گرلت هستند!!هر دو جاد گر و قدرتمند-خدا رحم کنه!!

fk566hpkstpdd6igay6e.jpg

صورت و جزییات لباس ارباب تمریا-انصافا زیبا کار شدن و نسل بعدی هستند!

لینک به دیدگاه

داستان ویچر خیلی زیباست باید حتما بدونید اگر بخواهید بازی کنید-نمیشه گفت جونور یا هیولا توشه؟؟؟عجیبیه؟واقعیت کجا بود دوست من این اصلا قهرمانش شکارچی هیولاست!مثل اینکه توی داستان های ارباب حلقه ها به دنبال واقعیت بگردید!ااینها dark fantesy هستند.

صورت ها رو هم بی انصافیه بگیم خوب نیستند!

اینها عکس های صورت هاست توی دمو--از اینها زیباتر هم میشه؟

t2a4ufeazajqhxsz1fxu.jpg

این دختر خانم تریس مریگلد هستش! یار وفادار گرلت!

3c8fa1qbmij7b27ra51.jpg

؟سمت راست ینیفر معشوقعه گرلت --سمت چپ تریس-وسط هم استاد!حالا جالبه هر دو این خانم ها عاشق گرلت هستند!!هر دو جاد گر و قدرتمند-خدا رحم کنه!!

fk566hpkstpdd6igay6e.jpg

صورت و جزییات لباس ارباب تمریا-انصافا زیبا کار شدن و نسل بعدی هستند!

نه  اگه دقت کنید تنها چهره شکارچی و شاه خوب کار شدن بقیه رو چهره  شون یه خط هم نیس 

واقعیت رو واسه این گفتم که من چون بازی هایی جذبم می کنن که داستانشون واقعی باشه یا بشه به واقعیت تبدیلشون کرد مثلا من هیچ وقت شخصیت اسپایدرمن رو دوس نداشتم اما بتمن واسم یه قهرمان بود از بچگی دوسش داشتم در کل بازی خوبیه نمیگم بده ولی ماجرا افسانه س 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

فقط اگه انيميشنهاش رو درست بکنن و مثل شماره  1و2 خشک و مصنوعي نباشن همه چيزش عالي هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط اگه انيميشنهاش رو درست بکنن و مثل شماره  1و2 خشک و مصنوعي نباشن همه چيزش عالي هست

انیمیشن های قسمت  دو عالی بودن-سسیستم مبارزاتی و حرکات گرلت تک بود و رون

لینک به دیدگاه

پستهایی که بحث بی مورد و خارج از موضوع فروم و تاپیک داشتن پاک شدن. در صورت تکرار با ارسال کننده برخورد میشه . لطفا رعایت کنید تا تاپیک باز بمونه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:-?

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...