رفتن به مطلب

بهترین کارت گرافیک با بودجه ی 2 تومن چیست ؟؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نظر من اگر همونطور که خودتون گفتید میخواید با همه پولی که دارید یه کارت گرافیک برای تمام عمر!!! بگیرید اصلا این کار رو نکنید! چون همچین چیزی وجود نداره. شما الان بهترین کارت رو هم بگیرید بعد از 6 ماه کارتهای ارزون تر با کارایی بهتر از اون خواهند اومد. بنا بر این یک کارت برای تمام عمر فکر اشتباهی هستش! اما همونطور که دوستان گفتند الان زمان مناسبی برای خرید کارت گران قیمت و رده بالا نیست. چون تقریبا در انتهای نسل فعلی کارتها هستیم و نسل جدید به زودی عرضه خواهد شد که مطمئنا بهتر از نسل فعلی خواهند بود. ولی اگر حتما تصمیم دارید که الان بهترین کارت زیر 2 میلیون رو تهیه کنید نظر من هم GTX 780 هستش که مدل DCUII ایسوس کارایی و سیستم خنک کننده ی خوبی داره.

در مورد Mantle هم هنوز نمیشه نظر قطعی داد چون اصلا مشخص نیست در مقابل DX12 یا حتی همین DX11 و درایور های جدید تر Nvidia چه وضعیتی خواهد داشت و اصلا پیشنهاد نمیکنم صرفا به خاطر Mantle سمت AMD برید. چون آینده مشخصی نداره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

میخوام یه کارت گرافیک بگیرم بیشتر برای گیم یه چیز باشه زود از رده خارج نشه و با اومدن dx12 حرف هایی واسه گفتن داشته باشه . . . میخوام همیشه داشته باشم دیگه نمیتونم عوض کنم . . .

بهترین انتخاب با بودجه ی 2 تومن چیست ؟

gtx 780 nvidiaیا 290 amd  ؟؟؟

چیزی که خودم با تحقیقی که کردم بهش رسیدم Sapphire R9 290 Tri-X بوده نظرتون چیه ؟؟؟

خواهشا بدون طرف داری از amd و nvidia راهنمایی کنید

به نظر من بهتره همین gtx 780 تهیه کنی

بد نیست یه سر به تایپیک زیر بزنی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=27909

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

تشکر فراوان از دوستان بابت راهنمایی های مفید

بین GIGABYTE GTX 780 OC WF 3X 3GB GDDR5 و Sapphire R9 290 Tri-X گیر کردم 8-X

میشه گفت هر دو هم تراز اند . . .

کسی به من نگفت ایا این منتل mantle فقط مال amd هست ؟؟ ایا همین دلیل برای برتری 290 نیست ؟؟ ایا منتل میتونه در مقابل dx12 قرار بگیره { یا اصلا ربط نداره :excl: }؟؟؟

اینده ی کدوم به نظرتون بهتره ؟؟؟

من پیش خودم میگم خوب . . . ایکس باکس وان از dx12 استفاده خواهد کرد و فقط تغییر نرم افزاری خواهد کرد برای این قابلیت و کارتی که من میگیرم مسلما قوی تره و باید ساپورت کنه . . . درسته چنین چیزی؟؟؟؟

سلامون علیکم.......

بله منتل فقط ماله amd یه....و نقطه قوت کارتای amd یه.......ولی nvidia هم اونطرف psyx رو داره که amd نداره............این دوکارتی که نوشتی هردوتاشون خوبن عالین.....اگه واسه بازی میخوای هردوتاشون در یک سطح ان ....یعنی تفاوتشون توی فریم ریت در حد پنج شیشتا فریمه کا اصلا توی فریمای بالا قابل تشخیص نیست یعنی نمیتونی بگی که این amd چون فریم بالاتری داره بهتره (چون فریم هردوتاشون بهتر)........من جای تو بودم amd میخریدم با یه خنک کننده گازی اختصاصی

لینک به دیدگاه

ممنون که دوستان با گذشت مدتی از تاپیک ، بازم خواستند کمک کنند

مدتی پیش SAPPHIRE 290 TRI-X خریدم و راضی ام ، خدا رو شکر کارت بنده مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قطعاً اگه من باشم ، چون همیشه قیمت به کارایی رو در نظر میگیرم  R9 290XFX که توی لیون هم بالاخره موجود شده رو میخرم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد من دو عدد گیگا 760 4gb هست که بدون شک از 780 قویتر و تقریبا دست کمی از 780ti نداره

از اونجایی که برای یک عمر میخواین احتمالا وقتی به فکر sli بیافتید این کارت ها از رده خارج شدند پس نگران از دست دادن موقیعت sli در اینده نباشید

the SLI of two GTX 760 is 14 percent faster than the GTX 780 Ti

http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1172

لینک به دیدگاه

به نظر من اگه میتونی یه کم پول بیشتر بزار 2 تا کارت 770 رو با هم SLI کن که حرف نداره!

لینک به دیدگاه

دوستان ایشون گرافیک رو خریدن و تاپیک تمامه!!!!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...