رفتن به مطلب

مین ۱۱۵۰ در حد ۴۵۰

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و تبریک سال نو میخاستم از عزیزان لیونی بپرسم که یه مین ۱۱۵۰ خوب و گیمینگ که بعدا هم اورکلاک کنم تو حدودا قیمت ۴۰۰-۵۰۰ اینا چی میتونه باشه در ضمن رنگشم کامل سیاه یا سیاه-ابی باشه چون ست ابی سیاه میخام درست کنم

نظر خودم MSI Z87-G41 PC Mate هست که ۴۶۰ت

http://lioncomputer.ir/product/3118/MSI%20Z87-G41%20PC%20Mate%20LGA1150%20Z87%20MB/

راستی یکی بگه PC mate یعنی چی !؟

پیشاپیش تشکر

ویرایش شده توسط ho3in
لینک به دیدگاه

داداش به نظر من صبر کن این msi z87-m Gaming بیاد تمام امکانات کامل رو داره هرچی بخوای و قیمت خیلی کمتر از هم رده های خودش. من قبل عید یه msi h81m-p33 خریدم خیلی ارزون و موقت که بعد عید و تعطیلات اون بیاد.متاسفانه هنوز تو بازار ایران نیومده ولی به زودی میاد. البته از این h81-m هم با اینکه خیلی قیمتش پایینه خیلی راضی ام ولی فقط اورکلاکش خیلی ضعیفه

لینک به دیدگاه

داداش به نظر من صبر کن این msi z87-m Gaming بیاد تمام امکانات کامل رو داره هرچی بخوای و قیمت خیلی کمتر از هم رده های خودش. من قبل عید یه msi h81m-p33 خریدم خیلی ارزون و موقت که بعد عید و تعطیلات اون بیاد.متاسفانه هنوز تو بازار ایران نیومده ولی به زودی میاد. البته از این h81-m هم با اینکه خیلی قیمتش پایینه خیلی راضی ام ولی فقط اورکلاکش خیلی ضعیفه

اون z87-m با اوری که میکنه باید قیمت بالایی داشته باشه...اینطور نیست ؟ قیمتش چند دلار ؟ حدودا چند تومن !؟

لینک به دیدگاه

نه داداش مدلش سری ام هست.این سری از مادربرد با تمام امکانات جدید یه سری از امکانات قدیمی رو مثل پورتهای pci و ide و چیزای بدرد نخور رو برداشته جاش کارت صدای هیولا کارت شبکه عالی 4عدد اسلات رم 2400 اگه اشتب نکنم 2عدد sli گرافیک pcix3 x16 و یه سری امکانات مخصوص گیم و اورکلاک گذاشته. یه سرچ بزنی میبینی که خیلی هیولا هست و به احتمالی قیمتش زیر 500 تومنه چیزی که اپراتور شرکت msi قبل عید بهم گفت

لینک به دیدگاه

اره مشخصاتشو که قبلا دیده بودم روانی بود...اور 4770K تا 4800 !!!!!
ولی من تو قیمتش شک کردم !!! حالا دقیقا معلوم نیست کی ریلیز میشه ؟!

ویرایش شده توسط ho3in
لینک به دیدگاه

pc mate اسمش ،  و معنی خاصی و یا اشاره به تکنولوژی خاصی نداره !
اما توی این رنج قیمتی که شما فرمودید، اگه بتونید افزایش بودجه تا 600 داشته باشید که من نظرم با این برد Z87X-D3H  از گیگاست
هر چند روی کاغذ تفاوت آنچنانی ندارند که البته باز کفه ترازو به سمت گیگاست ، اما من فک میکنم گیگا قابل اطمینان تره

لینک به دیدگاه

به نظرم پیشنهاد دوم برای گیم  4670k+780 بهتره. البته شما دارید این هزینه رو میکنید که درهر صورت باید صبر کنید.البته همون g41 هم بد نیست  یا msi m-gaming یا بیشتر هزینه کنید و از msi gaming در این لینک استفاده کنید

http://lioncomputer.ir/product/2918/MSI%20Z87-G45%20Gaming%20LGA1150%20Z87%20MB

ولی در هر حال تو محدوده ی 450 تومن چیز بهتری پیدا نمیشه.

اولا این نظر شخصی هست و تجربه ی کم بنده شاید نظر اساتید چیز دیکه ای باشه

دوما شما برای گیم باید بیشتر روی گرافیک هزینه کنید

سوما درنظر داشته باشید که بعدا صدالبته خریداران 4770k بهتر از 4670k هست

درضمن پیشنهادم msi هست چون هم قیمتهای معقول تری داره و هم کیفیت خوبی داره و هم امکانات و پشتیبانی

ویرایش شده توسط امیر شاهان
لینک به دیدگاه

به نظرم پیشنهاد دوم برای گیم  4670k+780 بهتره. البته شما دارید این هزینه رو میکنید که درهر صورت باید صبر کنید.البته همون g41 هم بد نیست  یا msi m-gaming یا بیشتر هزینه کنید و از msi gaming در این لینک استفاده کنید

http://lioncomputer.ir/product/2918/MSI%20Z87-G45%20Gaming%20LGA1150%20Z87%20MB

ولی در هر حال تو محدوده ی 450 تومن چیز بهتری پیدا نمیشه.

اولا این نظر شخصی هست و تجربه ی کم بنده شاید نظر اساتید چیز دیکه ای باشه

دوما شما برای گیم باید بیشتر روی گرافیک هزینه کنید

سوما درنظر داشته باشید که بعدا صدالبته خریداران 4770k بهتر از 4670k هست

درضمن پیشنهادم msi هست چون هم قیمتهای معقول تری داره و هم کیفیت خوبی داره و هم امکانات و پشتیبانی

mamnon dadash

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...