رفتن به مطلب

تعویض کیس به Green x-3 و مشکلات جدید :دی

Recommended Posts

درود دوست گرامی ، کیس جدید مبارک باشه .

فقط از کجای موضوع مربوطه نتیجه گرفتی که مشکل از کیس هست :D ؟ توی همون تاپیک پست آخر گفتم یه آزمایش انجام بده و نتیجه اش رو گزارش کن که نکردی ، نتیجه اون آزمایش ها جواب تمام سوالات رو میده . برو آزمایش کن نتیجه اش رو بگو .

مانیتورت رو هم جدا کن یه تست بگیر .

ممنون :دی

اخه اکثرا میگفتن کیس بی کیفیت هستش و این مسائل یک کیس شاخ گرفتم که دیگه حرفی توی کیس نباشه ، پردازنده هم که g2020 بود به i3 3240 آپگرید شد.

اخه میترسم فعلا دور سخت افزارم برم ! به نظرم مفنگی شده . میترسم سرش برم بلایی که سر z68 اومد سرش بیاد اون موقع چندین ماه بدون سیستم میشم :-<

مجبورم صبر کنم green ببینه power رو . احتمال خیلی زیاد مشکل از پاور باید باشه

چون روی Z68 هم همینطوری بود که مین برد دود شد ، اون مین برد احتمالا تحمل این جریانو نداشت این مین برده سگ جونه چیزیش نمیشه :دی

من پاور 600 eu دارم یه جوری کابل کشی کردم که انگار پاور مدولار دارم.

ولی باس حوصله داشته باشی و طول کابل پاور زیاد باشه.

والا ما هرچی کشیدیم سیم سی پی یو رو نرسید به پینش .

حالا باز بعدا تلاش میکنم نتیجه رو اعلام میکنم :دی

تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است :(

فردا از این نظر از خجالتتون در میام :دی

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

ممنون :دی

اخه اکثرا میگفتن کیس بی کیفیت هستش و این مسائل یک کیس شاخ گرفتم که دیگه حرفی توی کیس نباشه ، پردازنده هم که g2020 بود به i3 3240 آپگرید شد.

اخه میترسم فعلا دور سخت افزارم برم ! به نظرم مفنگی شده . میترسم سرش برم بلایی که سر z68 اومد سرش بیاد اون موقع چندین ماه بدون سیستم میشم :-<

مجبورم صبر کنم green ببینه power رو . احتمال خیلی زیاد مشکل از پاور باید باشه

چون روی Z68 هم همینطوری بود که مین برد دود شد ، اون مین برد احتمالا تحمل این جریانو نداشت این مین برده سگ جونه چیزیش نمیشه :دی

والا ما هرچی کشیدیم سیم سی پی یو رو نرسید به پینش .

حالا باز بعدا تلاش میکنم نتیجه رو اعلام میکنم :دی

تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است :(

فردا از این نظر از خجالتتون در میام :دی

نه داداش ، این برقی که شما رو میگیره با اون برقی که برای قطعات هست داستانش فرق فوکوله اینارو قاطی نکن   ;)

برقی که شما رو میگیره ، میتونه نشتی برق شهر هست کخ احتمالش خیلی کم و یا بار الکترواستاتیک ناشی از عمل سویچینگ ترانس داخل پاور هست ، اما برقی که برای قطعات استفاده میشه DC هست و از طبقه ایزوله پاور تامین میشه و با برق شهر فقط به وسیله امواج الکترومغناطیس و نور برای هماهنگی مرتبط هستند (سرچ کنید اپتوکوپلر ) یعنی بین برق قطعات و برق شهر هیچ ارتباطی نیست .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این عکس سیستم با پاور 1200 با کابل های تسمه ایی که مدیریت اشون خیلی سخت تر از کابل های نرمه.تازه کامل کامل هم اون چیزی که میخوام نشده ولی بازم استارتر محترم خیلی بد اسمبل کردین باید کابل ها روت بشن  از سینی کیس اول لوازم رو ببنید بعد فن ها و تمام لوازمی که اتصال برق دارن رو سوار کنید بعد یک تصویر کلی از کابل کشی تو ذهنتون ایجاد میشه پاور رو سوار کنید ولی کابل ها رو نصب نکنید اول از راه های مختلف به بهترین شکل ممکن که هم با هم رشته بشن هم مخفی بشن کابل کشی کنید بعد با بست های پلاستیکی دسته دسته سفت کنید حتی کابل های ساتا رو هم میتونید تا حدی مخفی کنید .اینجوری انتقال حررات خیلی بهتری انجام میشه چون جلوی تهویه فن ها گرفته نمیشه و ظاهر هم مرتب هستش

دقت کن که کابل ها رو به ستون کیس با بست محکم کنی

40jfnufh5vgxfk6fiyka.jpg

کل کابل ها رو باید سعی کنی از سینی کیس رد کنی ولی طوری که فشار هم روی کابل ها نباشه و خیلی خم نشن

8iroisrdinvn2n5weg51.jpg

لینک به دیدگاه

مثلا برق سی پی یو از بالا رد میکردیم نمیرسید ! کوتاه بود مجبور شدیم از جلو رد کنیم

کاملا درست من خودم این کیس دارم که پاور قبلیم بحش سیم برق سی پی یو اضافه کردم

لینک به دیدگاه

مثلا برق سی پی یو از بالا رد میکردیم نمیرسید ! کوتاه بود مجبور شدیم از جلو رد کنیم

کاملا درست من خودم این کیس دارم که پاور قبلیم بحش سیم برق سی پی یو اضافه کردم

از کلیه دوستان سپاسگزارم کارهایی که دوستان گفتن رو اعمال کردم نتیجه :

32728139595018217704_DSC_04621.jpg

لینک به دیدگاه

همونطور که اون دوست عزیزمون گفت توی دو مرحله انجام دادم نصف کار دیشب انجام شد و نصفش الان

بالاخره تونستم کل سیم هارو از پشت کیس رد کنم

خدایی به اندازه اسمبل 200 تا کیس خسته شدم ، دیشب کمرم درد گرفت باز امروز هم کمرم درد گرفت :(

یه نما از پشت کیس :

45379139599347224465_DSC_0473.jpg

و جلو :

24064139599347036726_DSC_0478.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا خوب شد :D

الان فقط اون کابل مین توی ذوق می زنه که اونم اگه یه دونه کابل 8پین افزایش بگیری راحت می توی از پشت کیس ردش کنی

لینک به دیدگاه

با سلام و درود و عرض تبریک سال نو

دوست گلم بدنه پاور و هارد هر کاری کنی برق داره علتش هم میدان الکتریکی داخل فطعات هست که کاملا طبیعی هست من با پاور 1035B گرین تست گرفتم و روشن شدن فازمتر رو دیدم پاورم هم دو سال کار کرد نه اورکلاک کردم نه کار دیگه ای که پاور الان کار نمیکنه باید تا 17 ام صبر کنم واسه گارانتی کارت گرافیکی هم که با این پاور کار می کرد ایسوز 6970 بود کیس هم X9 گرین که که منیجینگ کابلاش واسه من نزدیک 48 ساعت طول کشید بدون نصب پاور ببین پاورو بستم چه بلایی سرم اومد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جالب بود برام که تست کنم بینم برا منم روی بدنه کیس و پاور فازمتر روشن میشه یا نه که دیدم خبری نیست

ولی

باورم نشد رو فن پردازنده زدم روشن شد :blink: :blink: :blink: :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جالب بود برام که تست کنم بینم برا منم روی بدنه کیس و پاور فازمتر روشن میشه یا نه که دیدم خبری نیست

ولی

باورم نشد رو فن پردازنده زدم روشن شد :blink: :blink: :blink: :blink:

attachicon.gif20140328_132915.jpg

عطا جان روشن نشه باید تعجب کنی .این بار الکترواستاتیک هست که دلیل ایجاد شدنش هم المان های سویچینگ سلف ها هستند ، این المان ها همونطور که میدونید در تمام قسمت های کیس که مدار تغذیه دارند مثل مادربورد ، کارت گرافیک ، فن ها ، هارد دیسک ، درایو های نوری ، منبع تغذیه اصلی و ... وجود دارد به همین دلیل هم بار الکترواستاتیک زیادی ایجاد میشه که ولتاژ بالایی هم داره .

این بار جریانی نداره (در حد میکرو آمپر) یعنی اگه دستتون بزارید به همون فنی که برق داره بعدش فاز متر باید خاموش بشه یا نورش کم بشه . ( اینو حتما تست کنید)

البته خیالتون راحت باشه این ولتاژ بالا با جریان خود قطعات قاطی نمیشه چون راه خالی شدنش زمین (کره زمین) هست نه GND مدار .

::: راستی این بار چون ولتاژ بالایی داره بدون اتصال مستقیم یعنی با القا شدن جابه جا میشه ، یعنی قطعاتی که بدنه فلزی دارند (مثل هیت سینک فن شما) مثل آنتن عمل میکنند و دارای بار میشوند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از توضیحت @};- @};- @};- @};- /

همه جا زدم فقط این داشت/ دستم زدم و دوباره فاز زدم بهش بازم بود

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

عطا جان روشن نشه باید تعجب کنی .این بار الکترواستاتیک هست که دلیل ایجاد شدنش هم المان های سویچینگ سلف ها هستند ، این المان ها همونطور که میدونید در تمام قسمت های کیس که مدار تغذیه دارند مثل مادربورد ، کارت گرافیک ، فن ها ، هارد دیسک ، درایو های نوری ، منبع تغذیه اصلی و ... وجود دارد به همین دلیل هم بار الکترواستاتیک زیادی ایجاد میشه که ولتاژ بالایی هم داره .

این بار جریانی نداره (در حد میکرو آمپر) یعنی اگه دستتون بزارید به همون فنی که برق داره بعدش فاز متر باید خاموش بشه یا نورش کم بشه . ( اینو حتما تست کنید)

البته خیالتون راحت باشه این ولتاژ بالا با جریان خود قطعات قاطی نمیشه چون راه خالی شدنش زمین (کره زمین) هست نه GND مدار .

::: راستی این بار چون ولتاژ بالایی داره بدون اتصال مستقیم یعنی با القا شدن جابه جا میشه ، یعنی قطعاتی که بدنه فلزی دارند (مثل هیت سینک فن شما) مثل آنتن عمل میکنند و دارای بار میشوند .

دقیقا برقی که کیس من داره همین توضیحاتی هست که شما گفتین

انگشتم رو به هرجای کیس میذارم دیگه فازمتر به هارد یا هرجا میزنم روشن نمیشه

اما انگشتم رو که برمیدارم روشن میشه

کلیه قطعات کیس بنده فازمتر رو روشن میکنن غیر از جلوبندی و سقف کیس

این طبیعیه ؟

دوستانی که پاور های سری eu دارن فازمتر بزنن به بدنش ببینن روشن میشه یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از توضیحت @};- @};- @};- @};- /

همه جا زدم فقط این داشت/ دستم زدم و دوباره فاز زدم بهش بازم بود

خواهش میکنم .

کف خونه فرش هست ؟   :)

دقیقا برقی که کیس من داره همین توضیحاتی هست که شما گفتین

انگشتم رو به هرجای کیس میذارم دیگه فازمتر به هارد یا هرجا میزنم روشن نمیشه

اما انگشتم رو که برمیدارم روشن میشه

کلیه قطعات کیس بنده فازمتر رو روشن میکنن غیر از جلوبندی و سقف کیس

این طبیعیه ؟

دوستانی که پاور های سری eu دارن فازمتر بزنن به بدنش ببینن روشن میشه یا نه

طبیعی هست .

اگه کیسی برق نداشته باشه دوتا حالات داره ، یکی اینکه کیس با زمین راه داره (از راه میز و یا روی زمینه) و یا اینکه سیستم مصرف کمی داره و منبع تغذیه با توان پایین روی سیستم هست که بار کمی هم ایجاد میکنه .

میزان این برق بستگی به ساختار پاور هم داره ، بعضی از پاور ها مثل کولر مستر طراحی خوبی دارند و امواج الکترومغناطیس خیلی کمی از خودشون گسیل میکنند که در اون حد نیست که باعث برق گرفتگی بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم .

کف خونه فرش هست ؟   :)

موقع تست پام رو موکت بودش /

می خوایی بشینم رو صندلی تست کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقع تست پام رو موکت بودش /

می خوایی بشینم رو صندلی تست کنم ؟؟

اگه میتونید موکت رو کنار بزنید و از سرامیک یا موزاییک استفاده کنید ، اگه دیوار اتاق رنگ نشده اون هم خوبه (15 سانت پایبن دیوار) واسه اتصال  :smug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میتونید موکت رو کنار بزنید و از سرامیک یا موزاییک استفاده کنید ، اگه دیوار اتاق رنگ نشده اون هم خوبه (15 سانت پایبن دیوار) واسه اتصال  :smug:

یعنی به دیوار چی رو وصل کنم :blink: :blink: :Hee Hee: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی به دیوار چی رو وصل کنم :blink: :blink: :Hee Hee: :batting eyelashes:

از دست تو عطا جان  :-j   =))

دستت رو ، اگه نمیرسه پاتو :ph34r: :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

شما میتونی سیم برق 8 پین مادربرد را مثل عکس زیر ،از زیر کارت گرافیکی رد کنی اینجوری دیگه حداقل تو هوا ول نیست 

post-7321-0-11885300-1396008032_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از دست تو عطا جان  :-j   =))

دستت رو ، اگه نمیرسه پاتو :ph34r:  :D

هر مدلی بگی اتصال زدم بازم روشن میشه/

روی پیچ های هارد / گرافیک الان زدم اونا هم روشن میشن / قبلاً به بدنه میزدم

لینک به دیدگاه

سلام 

طبق شکلها عمل کن وهرجا مشکلی داشتی بپرس،بست رو حتما تهیه کن بدون بست نمیشه.

2won9q3aqkpmlqzsitsd.jpg

zr41kcvrmfnpw8twji5.jpg

kpgjt0el3i9uov58zspl.jpg

bkcu8d8e5evmqzgz0k.jpg

nbp1fz4pg80yxidrzdfr.jpg

299525_mo.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر مدلی بگی اتصال زدم بازم روشن میشه/

روی پیچ های هارد / گرافیک الان زدم اونا هم روشن میشن / قبلاً به بدنه میزدم

حالا که فعالی اینم انجام بده :

از پنجره یا هرچیز فلزی که تو دیواره یه سیم وصل کن (به قسمت هایی که رنگ نداره یا زنگ زده) ، بیار بزن به محل ببینیم چی میشه  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا که فعالی اینم انجام بده :

از پنجره یا هرچیز فلزی که تو دیواره یه سیم وصل کن (به قسمت هایی که رنگ نداره یا زنگ زده) ، بیار بزن به محل ببینیم چی میشه  ;)

فرقی نمیکنه باز روشن میشه :p :p

حالا چرا گیر دادیم به اینا !!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرقی نمیکنه باز روشن میشه :p :p

حالا چرا گیر دادیم به اینا !!

علم تو همین گیر دادن ها گسترش پیدا میکنه .  ;)

حالا دقیقا چیکار کردی سیم رو ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علم تو همین گیر دادن ها گسترش پیدا میکنه .  ;)

حالا دقیقا چیکار کردی سیم رو ؟

یه سرش رو زدم به پنجره ( یه قسمت از رنگش رو برداشتم ) اون یکی سرش رو به فن پردازنده

1- دوتا پاهام رو موکت تست کردن

2- یه پام رو موکت یه پام رو هم دراااااااااااااااااااااااااااااااااااااز کردم به دیوار زدم و تست کردم

:batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سرش رو زدم به پنجره ( یه قسمت از رنگش رو برداشتم ) اون یکی سرش رو به فن پردازنده

1- دوتا پاهام رو موکت تست کردن

2- یه پام رو موکت یه پام رو هم دراااااااااااااااااااااااااااااااااااااز کردم به دیوار زدم و تست کردم

:batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

خوب الان نتیجه میگیریم پنجره ارت خوبی نیست  :D  ، با چیزای دیگه هم میتونی تست کنی ( لوله آب ، لوله گاز ، شوفاژ ، درب ، ستون ، داداشت :D ) فقط نتیجه رو گزارش کن   :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...