رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

حین دانلود پارت 3 از 9 هستم :D

تا فردا کسی نیومد بگه خودم میگم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این چه سواله عجیبیه؟dark souls 2ارزش داره ؟؟گل پسر شرافت گیم  مکتب قدیم برای بازیباز هاست !!!!!!!!!!!ارزش!؟زمانی که صد بار باید از اول shinobi رو میبردیم تا بتونیم مرحله سنگ رو بزنیم !!زمانی که هزار بار توی دیابلو  کلاس بربر تیکه تیکه میشد!!!!!زمانی که توی عیملیات های fallout یک نمیدونستیم کدوم رو برای قربانی شدن انتخاب کنیم! !!زمانی که برای بار هزاروم کستلوانیا سمفونی شب توی گوشمون زمزمه میکرد!!زمانی که کریس و جیل توی قلعه نفرین ده دور خودشون میچرخیدن و صد ساعت راه خروج رو پیدا نمیکردن !!زمانی که از ترس و وحشت در سایلنت هیل دو جرات نمیکردم یک قدم به جلو تر بریم!!زمانی که ارزومون شکست دادن باس های کنترا بود!!زمانی که فقط میخواستم یک بار شده تمام معمای های deus ex کلاسیک رو حل کنم!!!!!!باز هم بگم ؟بله ارزش داره دوست خوبم من دارم بازیش میکنم الان بیشتر از 6 ساعته و چشمام درد گرفته ولی ارزش داره میدونید چرا؟چون از بس بازی آسون بازی کردم خسته شدم همین .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

این چه سواله عجیبیه؟dark souls 2ارزش داره ؟؟گل پسر شرافت گیم  مکتب قدیم برای بازیباز هاست !!!!!!!!!!!ارزش!؟زمانی که صد بار باید از اول shinobi رو میبردیم تا بتونیم مرحله سنگ رو بزنیم !!زمانی که هزار بار توی دیابلو  کلاس بربر تیکه تیکه میشد!!!!!زمانی که توی عیملیات های fallout یک نمیدونستیم کدوم رو برای قربانی شدن انتخاب کنیم! !!زمانی که برای بار هزاروم کستلوانیا سمفونی شب توی گوشمون زمزمه میکرد!!زمانی که کریس و جیل توی قلعه نفرین ده دور خودشون میچرخیدن و صد ساعت راه خروج رو پیدا نمیکردن !!زمانی که از ترس و وحشت در سایلنت هیل دو جرات نمیکردم یک قدم به جلو تر بریم!!زمانی که ارزومون شکست دادن باس های کنترا بود!!زمانی که فقط میخواستم یک بار شده تمام معمای های deus ex کلاسیک رو حل کنم!!!!!!باز هم بگم ؟بله ارزش داره دوست خوبم من دارم بازیش میکنم الان بیشتر از 6 ساعته و چشمام درد گرفته ولی ارزش داره میدونید چرا؟چون از بس بازی آسون بازی کردم خسته شدم همین .

موفق باشید

ببخشید که به مقدسات شما توهین شد . . .

داداش من با این سبک کلا حال نمیکنم ولی به خاطر صحبت های شما دوستان سعی میکنم دان کنم :)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستانی که بازی های ولفنشتاین و یا واچ داگز رو بازی کردن

نظرشون رو بگن

و اگر کسی دوست داشت یکی دو تا اسکرین شات هم بزاره

لینک به دیدگاه

از دوستان حوالی انقلاب کسی watchdogs رو دال کرده؟   :D  من فقط 8گیگ دل کردم، شریکی دال کنیم؟   :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستانی که بازی های ولفنشتاین و یا واچ داگز رو بازی کردن

نظرشون رو بگن

و اگر کسی دوست داشت یکی دو تا اسکرین شات هم بزاره

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29426&p=332838

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29426&p=331862

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29426&p=332190

واچ داگز هم گرافیکش نسبت به ولفین خیلی بالاست ولی خوب اونی نیست که تو تبلیغات نشون میداد !!! وقتی بازی میکنی و اونکاری رو که دوست داری انجام میدی ( همه روشنه میخوایی تاریکش کنی یا چراغ راهنمایی هارو از کار بندازی :smug: :smug: :smug:  حالی میده برام که نگو ) / حالا لگ هایی هم داره

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

دوستان با توجه به این که منابع قوی میگن GTA V برای کنسول های نسل هشتم منتشر میشه به نظرتون برای PC هم منتشر میشه ؟؟؟

دو تا حالت داره :

1-راک استار شدیدا داره روی v برای ورژن پی سی کار میکنه و میخواسته ببینه واچ داگز در چه حدیه ! و میخواد مشکلات gta iv تکرار نشه

2 - راکستار به PC گیمر ها خیانت میکنه و خبری از V برای پی سی نخواهد بود

نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

این رو مطمئن باشید که حتمی برای PC میاد

کسی که شرکت بازی سازی میزنه هدفش چیه ؟ پول

راک استار هم میخواد کمی لفتش بده تا کمی طرفداران زارشو بکشند بعدش برای پی سی پورتش کنه اینطوری فروشش بیشتر خواهد شد !

لینک به دیدگاه

مورتال کمبت 10 ، Mortal Kombat X

مورتال کمبت جدید در سال 2015 عرضه میشه برای کسب اطلاعات بیشتر به این دو لینک برید !

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=29843#entry335719

http://forum.mkcenter.ir/showthread.php?t=4938

لینک به دیدگاه

90599059719444790360.jpgسلام دوستان . خبرایی هست که GTA V احتمالا به زودی برای ایکس باکس وان و پلستشن 4 و از همه مهمتر برای pc  میاد . :x   :clapping:

ویرایش شده توسط kral2008
لینک به دیدگاه

90599059719444790360.jpgسلام دوستان . خبرایی هست که GTA V احتمالا به زودی برای ایکس باکس وان و پلستشن 4 و از همه مهمتر برای pc  میاد . :x   :clapping:

wowwwww

منم شنیدم این خبر رو

چه شود :x :x :x

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان خواهشا هر کی مکس پین 3 رو سیستمش داره بگه

من چند ساعت باهاش ور رفتم درست بشو نیست ، وارد بازی میشم به منیو نرسیده میگه باید وصل اینترنت بشی و اکتیو کنی ! میگن مشکل از پوشه ی پروفایله من هر چی گشتم پوشه پروفایل پیدا نکردم ، به جز اونی که تو پوشه کرک بود اونو ریپلیس کردم تو پوشه سوشیال کلاب ولی فایده نداشت

اگر کسی داره بازی رو پوشه پروفایل رو اپ کنه بی زحمت ثواب داره

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا هر کی مکس پین 3 رو سیستمش داره بگه

من چند ساعت باهاش ور رفتم درست بشو نیست ، وارد بازی میشم به منیو نرسیده میگه باید وصل اینترنت بشی و اکتیو کنی ! میگن مشکل از پوشه ی پروفایله من هر چی گشتم پوشه پروفایل پیدا نکردم ، به جز اونی که تو پوشه کرک بود اونو ریپلیس کردم تو پوشه سوشیال کلاب ولی فایده نداشت

اگر کسی داره بازی رو پوشه پروفایل رو اپ کنه بی زحمت ثواب داره

این رو دانلود کن بعد تو این آدرس کپی کن
C:\Users\Lion\Documents\Rockstar Games\Max Payne 3\Profiles\010FE371
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید آپدیت های 1.00.55

1.00.78

1.00.113

1.00.114

رو نصب کرده باشی همین ها و نسخه اصل ریلودد کافی هستن تمام هیچی دیگه نمیخواد بقسه اپدیت ها گیر میدن برای سوشال کلاب

شما وقتی کرک 1.0.114 رو کپی کنی حله

فایل سوشال کلوب و سیو رو هم  هم زیپ شده گذاشتم آنزیپ کن کپی کن توی داکیومنت

Rockstar Games.rar

لینک به دیدگاه

واقعا ممنونم از دوستان که کمک میکنند

بازی نسخه ی بلک باکس هست کر.ک ریلودد + mp3 luncher 1.13.0.0 + mp3 patch update 1.0.0.17 +mp3 patch update 1.0.0.22 + social club 1.0.9.5+social club 1.0.0.6 رو ریختم

ایا  1.00.55  1.00.78  1.00.113  1.00.114 لازمه ؟!

لینک برای دانلود بدید ممنون میشم isp ما چند روزه گوگل و موتورسرچ ها رو به طرز فجیعی کند کرده مشکله پیدا کنم ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان تو far cry 3 چطور میشه همزمان دو سه تا تفنگ داشت ؟

چطوری میتونیم بیشتر از 1000$ داشته باشیم؟

وقتی ماشین خراب میشه میگه یه وسیله نیاز داری تا باهاش تعمیر کنی از کجا باید بخرم؟ :huh:

FHDN

داداش تو سایت wiki هم واسه Gta v زده برای پی سی هم منتشر میشه . . .

حالا شما که میگی راک* تایید نکرده نکنه من برم پی سی قوی بگیرم ببینم نیاد واسه پی سی بعد پشیمون بشم چرا کنسول نگرفتم . . .

اخیرا چند تا بازی جدید هم دیدم دارن انحصاری واسه کنسول ها میسازن و برای پی سی نمی سازن . . . :(

داداش منظور این بود چطور بیشتر از 1000$ داشته باشیم چون بیشتر از این رقم نمیشه .  . .

برای تفنگ . . . کدوم قسمت داداش؟ راهنمایی بیشتر بکن 

برای اینکه بتونی تو فارکری. 4 تا سلاح حمل کنی تو قسمت کرفتینک نشون میده چند تا پوست حیون های مختلف رو باید شکار کنی تا از پوستشون تجهیزات و کیف بسازه.

ویرایش شده توسط ALCATRAZ
لینک به دیدگاه

داداش فار کری 3 رو تموم کردم :دی فقط دم اخری زدم ملحق شدن به فرندز اگر میزدم سیترا فرق میکرد ؟!!

-

فار کری 4 عجب چیزیه تریلیر جدید بعد از e3 2014 :

http://media.multiplayer.it/files/2014/07/03/3641097-far-cry-4-trailer-con-le-opinioni-della-stampa.hi.mp4

لینک به دیدگاه

داداش فار کری 3 رو تموم کردم :دی فقط دم اخری زدم ملحق شدن به فرندز اگر میزدم سیترا فرق میکرد ؟!!

-

فار کری 4 عجب چیزیه تریلیر جدید بعد از e3 2014 :

http://media.multiplayer.it/files/2014/07/03/3641097-far-cry-4-trailer-con-le-opinioni-della-stampa.hi.mp4

اگه ب سیترا ملحق شی همون چاقوی عتیقه رو فرو میکنه توسینت .  بی هوا زد نامرد :(

منم منتظر نسخه 4 هستم

شاید این جمعه بیاید شاید !

ویرایش شده توسط ALCATRAZ
لینک به دیدگاه

اگه ب سیترا ملحق شی همون چاقوی عتیقه رو فرو میکنه توسینت .  بی هوا زد نامرد :(

منم منتظر نسخه 4 هستم

شاید این جمعه بیاید شاید !

پس سیترا بزنیم میبازیم

عجب ..!

گفت عاشقتم که :دی

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

بدترین بازی که توی عمرم بازی کردم، sniper elite 3 بود که هم از لحاظ گرافیک هم گیم پلی مضخرف بود  :mad:

ویرایش شده توسط omidkhalafbeigi
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان thief رو امروز نصب کردم ، رو بالاترین تنظیمات راحت 60 فریم میگیرم ، ولی میخوام ببینم با منتل چطوری هست ، یه جا نوشته بود این بازی مثل bf4 پچ لازم نداره و راحت api عوض میشه ولی

جایی پیدا نکردم بشه dx11 رو عوض کرد ! کجا میتونم api رو عوض کنم ؟ پچ لازم نداره واقعا؟

---

راستی جناب رضا مکس پین 3 اوکی نشد دو ساله دارم هه ی نصب میکنم و پاک میکنم :crying:  هر کاری بگید کردم { اکثر پچ هایی که گفتید رو ریختم و بعضی هاش رو پیدا نکردم }

هفته ی بعد وقتی پاورم رو عوض کردم سیستمم به دستم رسید باز مزاحم میشم از این بابت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعد از مدتها انتظار برای یک بازی رانندگی که با عواطفم جور در بیاد ( =)) ) مجبور شدم برم سراغ یه بازی قدیمی چون چیزی پیدا نکردم :D ... Test Drive 2 که واقعا ازش لذت میبردم با 2 تا کارت 6870 اون موقع که تازه تست درایو اومده بود  :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...