رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی farcry 3 قوی تر از 4 هست؟

نه به هیچ وجه !

با این که موتور گرافیک تغییر نکرده ولی FC4 تو تست هایی که من گرفتم فریم بیشتری گرفتم

البته FC3 رو من دو ماه پیش بود تست کردم فکر کنم از msaa4 استفاده کردم و تو FC4 از SMAA دلیل همین بوده احتمالا . . . :)

لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من خیلی با فارکرای 4 حال کردم خدایی هربار میشینم بازی میکنم دوساعت سرگرم میشم ....میتونم بگم که بازیش بی عیبو نقصه 

کال اف دیوتی هم قشنگ بود گرافیک خوبی داشت داستانش خوب بود ازهمه مهمتر گیم پلیش طولانی تر از نسخه های قبلی بود 

عصر اژدها و سایه موردور رو بازی نکردم متاسفانه 

اساسین ک همتاسفانه رید حیف بازی به اون قشنگی مبود که اینجوری بشه من با r9 290 از 20 تا 40 فریم میگرفتم (البته حوصله اپدیتاشو نداشتم که دانلود کنم)

در کل اگه بخوام نمره بدم از 20 

فارکرای 4 =  .....(البته تا الان  هنوز تموم نکردم)..............کالاف دیوتی=17...............the evil within=16.5..........واچ داگز=15.5.........(مبنای نمره دادن       گرافیک = 5      داستان=5     موسیقی و صداگذاری=4    گیم پلی=6).........در ضمن بگم بهترین بازی عمرم   hitman absolution &halfe life2 بود که بهش 19میدم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

بدون شک بهترین

dragon age

عنوایین زیادی اومد middle eaethرو هم خوشم اومد

far cry4 بدون شک یکی از بهترین های یوبی سافت هست و تا جایی که رفتم واقعا لذت بردم

call of duty انتظاری ازش بیشتر میرفت.

watch dog تو این زمان نبود بازی open world یه مسکن پر درد بود.

evil within رو وقت نکردم بازی کنم که در موردش نظر بدم

تو سبک ریسینگ هم grid auto sport مورد پسند من بود با گیم پلی بینهایت رون و دل چسب

sinper elite 3 مثل نسخه های قبلی بود و چندان راضی کننده نبود یه سره هم براش اپدیت میاد فکر میکنم 11یا 12 اپدیت که هر کدوم 1تا 1.5گیگ هستن.

منم با فارکرای 4 خیلی حال کردم ولی هنوز تمومش نکردم........متاسفانه عصر اژدها رو بازی نکردم هنوز

لینک به دیدگاه

cod aw برا من مشکل فریم داره

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

دراگون ایج اول- wasteland دوم- دارک سولز 2 با تمام DLC ها مخصوصا پارت 3 DLC دیوانه وار- مترو ریداکس کلکشن

از بازی هایی که گفتین فقط مترو ریداکس رو بازی  کردم         که واقعا قشنگ بود 

لینک به دیدگاه

نمی دونم شاید کال اف شایدم فار کری.

ولی بیشتر فار کری

منم بیشتر با فارکرای حال کردم خیلی بازی خوش ساختیه

لینک به دیدگاه

جدیدترین عکس از B:HL

86427538844886404874.jpg

این هم یک ترول خیلی با حال =)) =))

72274934050238468577.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان کسی مشکل این که بعد از چند ساعت Far cry 4 بازی کردن صفحه کلید از کار بیافته بعد از چند دقیقه درست بشه ( و تکرار ) براش پیش اومده ؟!!!! :|

لینک به دیدگاه

جدید و با حال :

:laughing: :laughing:

38391196916945402357.jpg

خبر خوب در مورد COD:AW :

If you wanted to check out Call of Duty: Advanced Warfare's multiplayer, but didn't want to buy it, you may be in luck as the PC version's multiplayer is free all weekend on Steam. The game is 25 per cent off, too.

دوستان تاپیک رو اپ نگه دارین لطفا @};- :x

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده اصلا اهل گیم نیستم فقط میخواستم بدونم چه بازیهایی میتونم روی سیستمم نصب کنم گاهی اوقات داداشم بازی کنه

ram:8gig

cpu:corei3-4130

کارت گرافیک هم ندارم

یه سوال دیگه گرافیک مجتمع پردازنده 4130 با چه گارت گرافیکی برابری میکنه؟

ممنون

ویرایش شده توسط jordan2314
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

Metal.Gear.Solid.V.Ground.Zeroes این قدر تعریفش رو میکردن ما که چیزی ندیدیم !!

gameplay خسته کننده - گرافیک که هیچی !‌یاد igi 2 میافتم !‌فقط یه سری چیز مثل خیص شدن لباس و خوب نشون دادن مو و . . .  بهش اضافه کردن :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Metal.Gear.Solid.V.Ground.Zeroes این قدر تعریفش رو میکردن ما که چیزی ندیدیم !!

gameplay خسته کننده - گرافیک که هیچی !‌یاد igi 2 میافتم !‌فقط یه سری چیز مثل خیص شدن لباس و خوب نشون دادن مو و . . .  بهش اضافه کردن :دی

دوست من سلام

این گراند زیرو یک تست بوده و بازی کامل نیست و ضمنا برای کنسول های نسل7  هم  طراحی شده بوده و خوب نسل قبلی است  و برای نسل جدید هم پورت شده پس مشترک است باید طوری توسعه داده بشه که اختلاف بین نسل ها از لحاظ گرافیکی فاحش نباشه- موتور اصلی و جدید فاکس در نسخه جدید  بازی فانتوم پین بکار رفته و اون نسل بعدی است ضمنا برای لذت بردن از بازی باید متال گیرباز باشید و سلیقه هرکس نیست -ضمنا گرافیک Igi اگر اینقدر اون زمان بالا بوده که ما نمیدونستیم که هیچ!!!

لینک به دیدگاه

سلام به همه بروبچ

میخواستم بگم FC4 رو به هیچ وجه از دست ندید. بازی بسیار زیبایی است.

همچنین اگه PC دارید، حتما سعی کنید GTA V رو اورجینال بخرید، البته وقتی که ارزون شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه بروبچ

میخواستم بگم FC4 رو به هیچ وجه از دست ندید. بازی بسیار زیبایی است.

همچنین اگه PC دارید، حتما سعی کنید GTA V رو اورجینال بخرید، البته وقتی که ارزون شد.

DLC  فرار از زندان دورگش هم عالیه اون رو هم تجربه کنید احتیاج است به  آپدیت 1.7 ریلودد- عالی و سر گرم کننده

لینک به دیدگاه

دوست من سلام

این گراند زیرو یک تست بوده و بازی کامل نیست و ضمنا برای کنسول های نسل7  هم  طراحی شده بوده و خوب نسل قبلی است  و برای نسل جدید هم پورت شده پس مشترک است باید طوری توسعه داده بشه که اختلاف بین نسل ها از لحاظ گرافیکی فاحش نباشه- موتور اصلی و جدید فاکس در نسخه جدید  بازی فانتوم پین بکار رفته و اون نسل بعدی است ضمنا برای لذت بردن از بازی باید متال گیرباز باشید و سلیقه هرکس نیست -ضمنا گرافیک Igi اگر اینقدر اون زمان بالا بوده که ما نمیدونستیم که هیچ!!!

سلام ، مخلص اقا رضا

یه مشکلی تو تنظیمات بازی پیش اومده بود ببخشین حرف الکی زدم

واقعا گرافیک خیلی خوبی داره !!!  

تازه بازی رو درک کردم و همه ی مراحل رو بردم واقعا عالی بود . . .

:x @};-

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

من نسخه بلک باکس ( evil within ) رو سیستم دارم ، این DLC جدید که اومده رو میتونم استفاده کنم ؟

ممنونم @};- @};-

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

dlc بازی evil within  در دو اپیزود عرضه میشه- این تازه قسمت یک است و با توجه به  حجم بالای 10 گیگابایتی که  به خاطر موتور ریج است پیشنهاد میدم صبر کن تا اپیزود 2 هم بیاد بعد همهش رو با هم بگیر چون ممکنه  وقتی ایپزود 2 روبزنن باز اپیزود یک رو هم بزارن باهاش با یک حجم 20 گیگ به بالا روبرو میشی من خودم منتظر هستم تا یک نسخه فول بیاد از بازی صد در صد تیم های قفل شکن این کار رو میکنن و بازی رو کامل میزارن

نه روی بلک باکس کار نمیده

C O D E X
P R E S E N T S

The Evil Within: The Assignment © Bethesda Softworks
Release Date: 03/2015 Protection: Steam
Discs: 1 Genre: Action

Experience survival horror from a new perspective with The Evil
Within: The Assignment. This is the first of a two-part, story
driven experience where players take on the role of detective Juli
Kidman, Sebastian Castellanos mysterious partner, in a concurrent
story that looks to answer some of the questions surrounding her
whereabouts during The Evil Within

For more infos go to: http://store.steampowered.com/app/345980/

Extract
Burn or mount the .iso
Run setup.exe and install
Copy crack from CODEX dir to installdir
Play

Notes: This DLC requires:

The.Evil.Within-RELOADED
The.Evil.Within.Update.1-CODEX
The.Evil.Within.Update.v1.03-CODEX

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا بازیه دایینگ لایت گرافیکم نمیکشه انگاری خیلی تیک دارم تو بازی با اینکه تنظیماتش خیلی کم کردم اما مثلا رایز رو با تنظیمات بالا بدون انتی راحت بازی کردم ...  :-?

اقا کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

درود

اقا بازیه دایینگ لایت گرافیکم نمیکشه انگاری خیلی تیک دارم تو بازی با اینکه تنظیماتش خیلی کم کردم اما مثلا رایز رو با تنظیمات بالا بدون انتی راحت بازی کردم ...  :-?

اقا کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

درود

گرافیکتون همین 6870 هست ؟

بازی شدیداً با Ati/amd نا سازگار هست و خیلی از کاربرا هم سره این موضوع شاکی شدن !

با پچ های ارائه دشه تا حدودی اوضا بهتر شده ولی هنوز هم در حد انویدیا نیست . مثلاً با همین پردازنده و یه 660ti تقریباً میتونید رو بالترین حد تنظیمات 50 60 فریم بگیرید !

پچ 1.5 رو نصب کنید اصولاً باید بهتر شه.

* البته نکته اینکه کلاً نسخه 1.0 زیاد اپتیمایز نبود ولی از 1.4 به بعد خیلی بهتر شد.

این پچ 1.5 ، و این هم پچ 1.5+DLC

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گرافیکتون همین 6870 هست ؟

بازی شدیداً با Ati/amd نا سازگار هست و خیلی از کاربرا هم سره این موضوع شاکی شدن !

با پچ های ارائه دشه تا حدودی اوضا بهتر شده ولی هنوز هم در حد انویدیا نیست . مثلاً با همین پردازنده و یه 660ti تقریباً میتونید رو بالترین حد تنظیمات 50 60 فریم بگیرید !

پچ 1.5 رو نصب کنید اصولاً باید بهتر شه.

* البته نکته اینکه کلاً نسخه 1.0 زیاد اپتیمایز نبود ولی از 1.4 به بعد خیلی بهتر شد.

این پچ 1.5 ، و این هم پچ 1.5+DLC

1.4 هست ... حالا اپ کنم ببینم چی میشه

ممنون

لینک به دیدگاه

1.4 هست ... حالا اپ کنم ببینم چی میشه

ممنون

1.4 با 1.5 فرق خاصی تو پرفورمنس نداره، به این امید دانلود نکن .

مشکل از همون بهینه نبودنه ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

سال نو همگی شما مبارک ایشالله سالی پر از خیر و برکت و خرید قطعات های اند داشته باشید 

اقا من تو pes 2013 تو مستر لیگ مشکل دارم 

من تازه شروع به بازی با مستر کردم چهار فصل رفته من هر چهار فصل به دخیا دروازه بان منچستر  هازارد چلسی  و گرت بیل پیشنهاد می دم ولی هر چهار فصل پیشنهاد من رو رد کردن راستی من پاریس ورداشتم و رتبه من خیلی خوبه دوبار قهرمان حذفی شدم سه بار قهرمان لیگ یه چهارمی و یه بار قهرمان یوفا و دوبار هم تا نیمه نهایی دیگه تیم از این بهتر چی می خوان اینا مال چی نمیان تو تیم من ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...