رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

یه چیز تو این مایه ها؟

http://store.steampowered.com/app/311310/

آره اتفاقا از روی تریلر این بازی علاقمند شده بودم... اما فیدبک ها خیلی بد بوده... همش جنگه :D بازی آنلاینه و می تونی تو دریای آزاد بگردی اما بازیکنای دیگه امکان نداره حمله نکنن :D  راهی نداره مثه آدم به هدایت کشتی برسی... وحشی ان همه  =))  چند نفر هم گفتن که دریاهاش و اقیانوسهاش بزرگه اما همش عین همه...بندر واقعی نداره و تکسچرهای بنادر مثه نقاشی هستن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با تشکر  :D  :D

راستش نه اینکه از پنت هاوس تا آب دوره مدام دلم دریا و کشتی می خواد  :D  :D  :D

اون ship simulator  هم اروپاش رو و هم world اش رو با هم گرفته بودم و حتی اجرا هم نمیشدن... روی سیستم های دیگه هم تست کردم نشد...   شانس آوردم که استیم بازی رو پس گرفت و پولم رو پس داد  :D  یه جورایی همه بازی های شبیه ساز این کمپانی همیشه مشکل دارن :|

منم flight simulator x رو دارم البته خیلی وقته نرفتم بازی کنم.. یه مدت جوی استیک داشتم حال میداد بعدش دیگه حال نداد :D روی تهران پرواز کردی تا حالا؟ اینقدر حال میده از رو البرز رد میشی می ری شمال جوج میزنی با نوشابه  :D  

ای بابا این ها که واسه شما پنت هاوس نشینان پول خورد حساب میشه :D

اگرچه خودم شمال هستم اما فرصت نشد تهران تست بزنم...  :-?

اما نیت دارم یه پرواز مستقیم از تهران به امریکا تست برم :D

ی سوال...ادرس پنت هاوستون بده تو این سری با هواپیما بیایم یه سلامی عرض کنیم و بریم =))

لینک به دیدگاه

آره اتفاقا از روی تریلر این بازی علاقمند شده بودم... اما فیدبک ها خیلی بد بوده... همش جنگه :D بازی آنلاینه و می تونی تو دریای آزاد بگردی اما بازیکنای دیگه امکان نداره حمله نکنن :D  راهی نداره مثه آدم به هدایت کشتی برسی... وحشی ان همه  =))  چند نفر هم گفتن که دریاهاش و اقیانوسهاش بزرگه اما همش عین همه...بندر واقعی نداره و تکسچرهای بنادر مثه نقاشی هستن

والا من خودم از روی rogue و ac blackflas عاشق این کشتی ها شدن

تو اون سبک هم فقط همین هست :(

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه ی PC بازی ارکام نایت قابل بازی هست؟؟؟مشخصات سیستم هم توی پروفایلم هست

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه ی PC بازی ارکام نایت قابل بازی هست؟؟؟مشخصات سیستم هم توی پروفایلم هست

اگه بخوای روی سی فریم بازی کنی هیچ مشکلی نمی بینی من خودم با سیستم قبلیم و GTS 450 رو low تونستم اجراش کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا این ها که واسه شما پنت هاوس نشینان پول خورد حساب میشه :D

اگرچه خودم شمال هستم اما فرصت نشد تهران تست بزنم...  :-?

اما نیت دارم یه پرواز مستقیم از تهران به امریکا تست برم :D

ی سوال...ادرس پنت هاوستون بده تو این سری با هواپیما بیایم یه سلامی عرض کنیم و بریم =))

آخه پول خورد هم به حساب بیاد بازم میشد با جمع پول دو تا بازی یه بازی 49 دلاری خرید اون موقع :D

خبر بده خواستی بپری ردیف کنیم دسته جمعی بریم لاس وگاس  :D

ما از بس پنت هاوسمون طبقه بالاست از هر طرف بیای تهران معلومیم  =))

والا من خودم از روی rogue و ac blackflas عاشق این کشتی ها شدن

تو اون سبک هم فقط همین هست :(

حالا این Naval Action رو شاید بگیرم... اما اگه تخفیف بخوره چون با اون فیدبک ها اصلا خوب نیست قیمتش...

لینک به دیدگاه

اگه بخوای روی سی فریم بازی کنی هیچ مشکلی نمی بینی من خودم با سیستم قبلیم و GTS 450 رو low تونستم اجراش کنم

نه مشکلی ندارم، خودم روی PS4 با سی فریم بازیش کردم.

منظورم بیشتر در رابطه ها لگ ،کرش های ناگهانی و مشکلات این شکلی هستش(مخصوصا لگ)

لینک به دیدگاه

نسخه ی کرکی نه!

لینک به دیدگاه

اگر رمتون بالا باشه بدون کوچکترین مشکلی رو ۶۰فریم اجرا میشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

نسخه Special edition بازی محبوب Skyrim هم داره میاد...

http://techshot.ir/Content/Upload/Images/b1059c75-ab36-4cd0-9273-9962558a4f3e.mp4

با اضافه شدن امکانات گرافیکی و بهبود گرافیک کلی بازی....Remastered art and effect

اضافه شدن Godrays خفن که جنگل های اسکایریم چه شود با این!!!!

depth of field بهتر شده ، Shader جدید برای برف!! shader جدید برای آب...

و از همه مهمتر پشتیبانی از ماد های گرافیکی بصورت ذاتی و بدون نیاز به استفاده از نرم افزارهای دیگه... داخل خود بازی توی setting این امکان برای کنسولها هم ایجاد شده.. خیلی راحت میرید قسمت ماد  و اونی که مد نظرتونه فعال می کنین

بازی جدید هیدئو کوجیما هم با نام Death Stranding با بازی نورمن ریداس (بازیگر سری واکینگ دد) تریلرش اومده...

http://techshot.ir/Content/Upload/Images/81732007-89b1-4861-b875-7d164c164939.mp4

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

نسخه Special edition بازی محبوب Skyrim هم داره میاد...

http://techshot.ir/Content/Upload/Images/b1059c75-ab36-4cd0-9273-9962558a4f3e.mp4

با اضافه شدن امکانات گرافیکی و بهبود گرافیک کلی بازی....Remastered art and effect

اضافه شدن Godrays خفن که جنگل های اسکایریم چه شود با این!!!!

depth of field بهتر شده ، Shader جدید برای برف!! shader جدید برای آب...

و از همه مهمتر پشتیبانی از ماد های گرافیکی بصورت ذاتی و بدون نیاز به استفاده از نرم افزارهای دیگه... داخل خود بازی توی setting این امکان برای کنسولها هم ایجاد شده.. خیلی راحت میرید قسمت ماد  و اونی که مد نظرتونه فعال می کنین

بازی جدید هیدئو کوجیما هم با نام Death Stranding با بازی نورمن ریداس (بازیگر سری واکینگ دد) تریلرش اومده...

http://techshot.ir/Content/Upload/Images/81732007-89b1-4861-b875-7d164c164939.mp4

یک نکته هم اضافه کنم کسانی که بازی رو بر روی pc دارن این یک اپدیت کاملا free هست 

البته من ویدیو رو دیدم خیلی گرافیکیش عالی نشده بود 

البته این رو هم اضافه کنم من روی بازی 30 گیگ ماد گرافیکی همراه با یک ENB خیلی سنگین نصب دارم  :D

ولی یک مورد هست که با ماد نمی شه درست کرد اون هم draw distance و LODS می شه زیادش کرد ولی باعث می شه بازی بعد از یک مدت کرش کنه اگر این مشکل رو توی اون نسخه رفع کرده باشن عالی می شه  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نکته هم اضافه کنم کسانی که بازی رو بر روی pc دارن این یک اپدیت کاملا free هست 

البته من ویدیو رو دیدم خیلی گرافیکیش عالی نشده بود 

البته این رو هم اضافه کنم من روی بازی 30 گیگ ماد گرافیکی همراه با یک ENB خیلی سنگین نصب دارم  :D

ولی یک مورد هست که با ماد نمی شه درست کرد اون هم draw distance و LODS می شه زیادش کرد ولی باعث می شه بازی بعد از یک مدت کرش کنه اگر این مشکل رو توی اون نسخه رفع کرده باشن عالی می شه  

فکر کنم فقط برای اونهایی که نسخه Legendary رو دارن مجانی باشه  :-?

نکنه تو هم مثه من هنوزم اسکایریم بازی می کنی؟  =))  =))  :wacko: ~x(

لینک به دیدگاه

کی اسکایریم رو بازی نمیکنه؟

من هنوز هم دارم بعد از گذشته چندین سال بازیش میکنم

چند وقت پیش اسکایریم یه تخفیف توپی خورد اما خوب نگرفتمش رو استیم و واقعا پشیمونم  :(

راستی برای تابستون استیم تخفیف سامری میزاره؟

حداقل اون موقع بگیرمش که این اپدیتم رایگان بگیریم  :D

لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا تموم نمی شه هرچی بازی می کنم باز تموم نمی شه باید هر هفته کم کم 2 ساعت بازی کنم مگرنه هفته تموم نمی شه  =))  =))  =))

فولدر اسکایریم من الان دقیقا 103 گیگ شده یه عالمه ماد برای مکان های جدید خانه های جدید شهر های جدید توش نصب دارم هنوز خیلی هاشون رو ندیدم این فولدر اسکایرم بعد از 4 سال دیگه داره از کنترل خارج می شه 

( البته خیلی دیگه وضعیتش بد شده هر یک ساعت که بازی می کنم بازی کرش می کنه  =))  =))  =)) )

لینک به دیدگاه

دوستان نمی دونم شنیده اید یا نه ولی بتسدا در حال کار بر روی 2 بازی بزرگ هست به بزرگی skyrim و fallout 4 یکیش رو که فکر کنم elder scroll 6 باشه اون یکی رو نمی دونم 

نظر شما چیست دوستان 

فکر می کنید سبک rpg باشه یا نه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نمی دونم شنیده اید یا نه ولی بتسدا در حال کار بر روی 2 بازی بزرگ هست به بزرگی skyrim و fallout 4 یکیش رو که فکر کنم elder scroll 6 باشه اون یکی رو نمی دونم 

نظر شما چیست دوستان 

فکر می کنید سبک rpg باشه یا نه 

فکر کنم تا این اسپشل ادیشن رو بریزیم یه دور دیگه بازیش رو بریم قسمت بعدیش از راه برسه...  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Geoff Keighley: Are you guys going to do an Elder Scrolls VI?

Todd Howard: That’s kind of like the elephant in the room always when we talk about anything. And I think it’s good in these moments to tell our fans, ‘Yes, of course we are. It’s something we love.’ But it is–you know, I have to be careful what I say–it’s a very long way off.

I could sit here and explain the game to you, and you would say, ‘That sounds like you don’t even have the technology–how long is that going to take?’ And so is is something that is going to take a lot of time what we have in mind for that game.

And we actually have two other large projects we’re also doing that are bigger than anything we’ve done. People will 

probably hear about those probably even before Elder Scrolls VI. And that’ll make sense many years from now.

Keighley: So that’s amazing. You have a vision in your mind of what you want Elder Scrolls VI to be.

Howard: We think very long term. We’re not a developer that’s going to, like, rush something like this out [or do that] with any of our games. When you think of the future of that kind of game, we have a pretty good idea of what it’s going to be and it’s just going to take technology and time that really we don’t have necessarily right now.

پس احتمالا باید به اندازه انتشار دو تا بازی AAA از این کمپانی طول بکشه تا The elder scrolls VI منتشر بشه(با بهتره بگم تازه استارت بخوره و یه تیزری چیزی ازش بیاد)... تازه زحمت کشیدن و فقط یه ویژن کلی براش دارن... تایید شدنش فقط به این معنی بوده که آره ما همچین طرحی داریم اما معلوم نیست کی شروع کنیم چون به تکنولوژی بهتر نیاز داریم...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به سلامتی استیم شیلتر شد؟؟

لینک به دیدگاه

به سلامتی استیم شیلتر شد؟؟

رو پارس آره، ولی 1 2 روزیه همه چی قرو قاطیه، احتمالاً موقتی باشه ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رو پارس آره، ولی 1 2 روزیه همه چی قرو قاطیه، احتمالاً موقتی باشه ....

من هم شاتل دارم ....

باز خوبه حداقل میشه لاگین کرد از رو نرم افزارش... البته دانلود نمیشه کرد فایل بازیها رو... فقط با قند شکن دانلود می کنه

یه آپدیت 110 مگابایتی GTAV رو هنوز نتونستم بگیرم(فک کنم 5 ساعت گذشته که کامل دانلود نشده) از بس خود نت افتضاحه و قندشکن ها هم داغون شدن:|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم شاتل دارم ....

باز خوبه حداقل میشه لاگین کرد از رو نرم افزارش... البته دانلود نمیشه کرد فایل بازیها رو... فقط با قند شکن دانلود می کنه

یه آپدیت 110 مگابایتی GTAV رو هنوز نتونستم بگیرم(فک کنم 5 ساعت گذشته که کامل دانلود نشده) از بس خود نت افتضاحه و قندشکن ها هم داغون شدن :|

فکر کن در دنیای گیم رو ببندن  :D

مثل این می مونه اینترنت رو کلا شیلتر کنن  :laughing:

کلا خیلی کار خرکی و غیر عقلانی هست احتمالا موقتی هست و رفع بشه  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

استیمرو فیلتر کردن؟

استورش برای من فیلتر شد

کلا قاطی کرده نمیدونم چرا :|

لینک به دیدگاه

من مشکلی با استیم ندارم البته از چند سال پیش که کلا استور برای من باز نمی شد ولی راحت توش می ره و توی اپدیت ها هم مشکلی نیست همین الان ویچر داره 3 گیگ اپدیت می کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...