رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

فکر کن در دنیای گیم رو ببندن  :D

مثل این می مونه اینترنت رو کلا شیلتر کنن  :laughing:

کلا خیلی کار خرکی و غیر عقلانی هست احتمالا موقتی هست و رفع بشه  :-?

چیزایی که غیره عقلانی ه راحتر اجرایی میشه تو این مملکت :laughing:

لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من مشکلی با استیم ندارم البته از چند سال پیش که کلا استور برای من باز نمی شد ولی راحت توش می ره و توی اپدیت ها هم مشکلی نیست همین الان ویچر داره 3 گیگ اپدیت می کنه 

آخه اون باز نشدن با شیلتر بودن متفاوته(مثل اوریجین که استورش باز نمیشه... اما تقریبا همه امکانات دیگش در دسترس و استفاده ازشون مشکلی نداره)...  در استیم فقط میتونم لاگین کنم و اکثر فانکشن ها هم دیگه کار نمیکنن مگه قند شکن فعال باشه...

ظاهرا شیلترینگ سراسری نبوده بلکه برخی از isp ها بودن ... تازه مثلا من الان شاتل دارم و یکی از دوستانم هم شاتل داره منتها ساکن شهر دیگه ای هست  و براش شیلتر نیست

لینک به دیدگاه

آخه اون باز نشدن با شیلتر بودن متفاوته(مثل اوریجین که استورش باز نمیشه... اما تقریبا همه امکانات دیگش در دسترس و استفاده ازشون مشکلی نداره)...  در استیم فقط میتونم لاگین کنم و اکثر فانکشن ها هم دیگه کار نمیکنن مگه قند شکن فعال باشه...

ظاهرا شیلترینگ سراسری نبوده بلکه برخی از isp ها بودن ... تازه مثلا من الان شاتل دارم و یکی از دوستانم هم شاتل داره منتها ساکن شهر دیگه ای هست  و براش شیلتر نیست

من هم شاتل هستم برام این مشکل پیش اومده

هنوزم فیلتره 

لینک به دیدگاه

به منم شيلتر شده حتي عكس اون پيوندها هم مياد (كاربر آسياتكم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم مخابراتم و اینجوری شده  :mad:

لینک به دیدگاه

از ساعت 1:30 دیشب برام این مشکل پیش اومده

کلا قاطی کرده ایکونهای بازیام هم نمیاره

بازی های free مثل dota2 و smite هم پاک شده نمیدونم چرا :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بازی MOTOGP16 با عنوان Valentino rossi : the game _والنتینو روسی اسم بزرگترین و پرافتخارترین موتورسوار حال حاضر دنیاست(در تمام کلاس های سوپربایک قهرمانی داره و هنوز که هنوزه بهترین تایمهای ثبت شده بیشتر پیست های معروف دنیا به اسم ایشون باقی مونده) که در flat track و rally هم مقام داره و یه جورایی قهرمان شخصیه منه بعد از شوماخر کبیر _ هم منتشر شد و از دیشب که دانلود و نصبش تموم شد خوابیدم و مدام خوابشو می دیدم =))  از بس به این سبک علاقه دارم و منتظرش بودم :D

نسخه فیتگرل رو که حدود 8.26 گیگ بود رو دانلود کردم که فقط نصبش 50 دقیقه طول کشید(حالا فکر کنین از لحظات آخر دانلودش داشت خوابم می برد تازه نصبش شروع شد) :|

الان که یک ساعته شروع کردم فقط میتونم بگم که برای علاقمندان به این سبک بهترین تجربه خواهد بود مخصوصا اگه به والنتینو علاقه داشته باشید چون در حالت Career زیر نظر ایشون تمرین میکنید و به نوعی با شخصیت مجازیش در ارتباط و اینترکت خواهید بود (از راه ویدئو ها و صوت های از پیش رکورد شده با لهجه انگلیسی بامزه والنتینو روسی) و میتونید جا پاش بذارید

hq5irbxma1rvxree9mm6.jpg

واقعا جای یک تاپیک طرفداران بازی های motorsports خالیه... جایی که بشه راجع به این موضوع بحث و گفت و گو کرد یا بازیهای این سبک(شبیه سازهای رانندگی هم میتونن جزئش باشن) رو معرفی کرد و....

البته نه اینکه طرف واسه مثبت گرفتن تاپیک رو بزنه و بره پی کارش بلکه خودش هم حداقل یه اشراف کلی به این موضوع داشته باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

خب بازی MOTOGP16 با عنوان Valentino rossi : the game _والنتینو روسی اسم بزرگترین و پرافتخارترین موتورسوار حال حاضر دنیاست(در تمام کلاس های سوپربایک قهرمانی داره و هنوز که هنوزه بهترین تایمهای ثبت شده بیشتر پیست های معروف دنیا به اسم ایشون باقی مونده) که در flat track و rally هم مقام داره و یه جورایی قهرمان شخصیه منه بعد از شوماخر کبیر _ هم منتشر شد و از دیشب که دانلود و نصبش تموم شد خوابیدم و مدام خوابشو می دیدم =))  از بس به این سبک علاقه دارم و منتظرش بودم :D

نسخه فیتگرل رو که حدود 8.26 گیگ بود رو دانلود کردم که فقط نصبش 50 دقیقه طول کشید(حالا فکر کنین از لحظات آخر دانلودش داشت خوابم می برد تازه نصبش شروع شد) :|

الان که یک ساعته شروع کردم فقط میتونم بگم که برای علاقمندان به این سبک بهترین تجربه خواهد بود مخصوصا اگه به والنتینو علاقه داشته باشید چون در حالت Career زیر نظر ایشون تمرین میکنید و به نوعی با شخصیت مجازیش در ارتباط و اینترکت خواهید بود (از راه ویدئو ها و صوت های از پیش رکورد شده با لهجه انگلیسی بامزه والنتینو روسی) و میتونید جا پاش بذارید

hq5irbxma1rvxree9mm6.jpg

واقعا جای یک تاپیک طرفداران بازی های motorsports خالیه... جایی که بشه راجع به این موضوع بحث و گفت و گو کرد یا بازیهای این سبک(شبیه سازهای رانندگی هم میتونن جزئش باشن) رو معرفی کرد و....

البته نه اینکه طرف واسه مثبت گرفتن تاپیک رو بزنه و بره پی کارش بلکه خودش هم حداقل یه اشراف کلی به این موضوع داشته باشه

اره واقعا جای یه تاپیک برای این سبک بازی خالی هست

میدونم تو این سایت هم دوستداران این سبک زیاد هست اما هیچ کسی حس تاپیک زدن نداشته:دی

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

الان چک کردم استور استیم باز شده دوباره :D

به نظرم یکی باید تاپیکی در مورد بازی های شبیه ساز بزنه و بازی های شبیه ساز رو معرفی کنه

گرافیک این بازی چطوره؟

یه نقد مختصری کن ببینیم ارزش خرید داره یا نه :D

ممنون  دستت طلا داداش  :D

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بازی MOTOGP16 با عنوان Valentino rossi : the game _والنتینو روسی اسم بزرگترین و پرافتخارترین موتورسوار حال حاضر دنیاست(در تمام کلاس های سوپربایک قهرمانی داره و هنوز که هنوزه بهترین تایمهای ثبت شده بیشتر پیست های معروف دنیا به اسم ایشون باقی مونده) که در flat track و rally هم مقام داره و یه جورایی قهرمان شخصیه منه بعد از شوماخر کبیر _ هم منتشر شد و از دیشب که دانلود و نصبش تموم شد خوابیدم و مدام خوابشو می دیدم  =))  از بس به این سبک علاقه دارم و منتظرش بودم  :D

نسخه فیتگرل رو که حدود 8.26 گیگ بود رو دانلود کردم که فقط نصبش 50 دقیقه طول کشید(حالا فکر کنین از لحظات آخر دانلودش داشت خوابم می برد تازه نصبش شروع شد)  :|

hq5irbxma1rvxree9mm6.jpg

الان چک کردم استور استیم باز شده دوباره :D

به نظرم یکی باید تاپیکی در مورد بازی های شبیه ساز بزنه و بازی های شبیه ساز رو معرفی کنه

گرافیک این بازی چطوره؟

یه نقد مختصری کن ببینیم ارزش خرید داره یا نه :D

ممنون  دستت طلا داداش  :D

سلام آره استیم باز شد دوباره خدارو شکر...

گرافیک بازی خیلی بهتر نشده نسبت به MOTOGP15... فکر میکنم گرافیکش در حد F1 2015 یا حتی Dirt rally باشه... البته چون مسابقات درون پستیه فقط جزئیات موتورها و خود پیست مهمه که خوب کار شده...

شاید بهترین شبیه ساز ممکن برای MOTOGP نباشه (از لحاظ فنی) اما بهترین شبیه ساز برای تجربه حال و هوای MOTOGP و رقابته.... میتونید career برید یا مسابقات رو به دلخواهتون با موتورسوار های لایسنس شده برید یا با شخصیت ساختگی خودتون.. از همه مهمتر اینکه مسابقاتی بودن که تاریخی بودن یا اینکه اتفاقات تاریخی یا سبقت های تاریخی در اونها رخ داده که میتونید اونها رو بصورت challenge انجام بدید_همراه با کات سنس هایی از والنتینو و مرور خاطرات و توضیحات فنیش راجع به اون واقعه_ یا به رکوردهای واقعی والنتینو روسی یا دیگر قهرمانان حمله کنید (پیست ها کاملا شبیه سازی شده هستن تا رکوردها واقعی تر باشن) و در لیدربورد جهانی قرار بگیرید...

در حالت career در واقع یکی از شاگردهای والنتینو روسی خواهید بود که از 0 شروع میکنید تا قهرمان جهان بشید... در تفریحات vale (همون والنتینو)بصورت event های مستقل از مسابقات شریک میشید... مثلا دریفت بکشید با فورد موستانگ های آکادمی این موتورسوار بزرگ!  یا مسابقات رالی به همراه vale و یا مسابقات flat track (مثل مسابقات موتورکراس هست منتها پیست مسطحه و برای پرش و... طراحی نشده)... البته این فعالیت های جانبی فیزیکشون به خوبی خود فیزیکی که برای MOTOGP طراحی شده نیست اما خب سرگرمی با حالیه

اما گیم پلی

هدایت ، کرنرینگ و هندلینگ برای کسایی که تا به حال motogp رو تجربه نکردن و ذهنیتی مثل هدایت ماشین در رالی ها یا مسابقات رو دارن خیلی چالش برانگیز خواد بود پس یه کم کار میبره و حتما دسته ایکس باکس توصیه میشه(چون با دارا بودن button های مناسب پدالی برای گاز و ترمز خیلی راحت میتونید گاز و ترمز رو مدیریت کنید... هر جایی از پیچ میزان گاز مناسب خودش رو میطلبه تا هم سرعتتون کم نشه و هم تعادلتون از دست نره بر اثر شتاب زیاد... البته میتونید ترکشن کنترل رو روشن بذارید تا نگران این مورد هم نباشید)... البته میتونید تنظیمات رو طوری بچینید که براتون ساده بشه... ترمز اتوماتیک ، کمک در فرمون دادن(دیگه اینطوریش رو ندیده بودیم!!) متصل شدن ترمز عقب و جلو به هم تا هر دو همزمان و یا یک دکمه عمل کنن(مگرنه باید ترمز عقب و جلو جداگونه و در زمان مناسب خودشون اعمال بشن)...TC که موجوده و میتونید روی full بذارید تا موقع بیرون اومد از پیچ ها موتورتون نره تو در و دیوار اگه وارد نیستین... البته میتونید خسارت به موتور، قابلیت از بین رفتن لاستیک(هرچقدر دمای پیست گرمتر باشه لاستیک زودتر از بین میره و باید با هوش انتخاب کنید نوع لاستیکتون رو که soft ، مدیوم یا هارد باشه) و penalty time رو هم خاموش کنین تا اسونتر هم بشه اما باور کنید اینطوری اصلا ارزش نداره و انگار نه انگار دارید موتورسواری می کنید.... روز یکه واسه اولین بار بازی MOTOGP رو تجربه کردم فقط از TC و مدیریت اتوماتیک ترمز عقب و جلو (که لازم نباشه جداگونه عقب و جلو رو اعمال کنم)کمک گرفتم ... یه کم زمان برد تا راه بیوفتم اما الان دیگه تمام گزینه های کمکی رو غیر فعال میکنم ، درجه سختی رقبا رو هم روی حالت واقعی میذارم.. کسایی که عنوان های motoGP یا دیگر بازیهای شبیه به این سبک(مثل بازی Ride یا حتی موتورکراس MXGP) رو بازی کردن و چگونگی کرنرینگ و هندلینگ رو یاد گرفتن مشکلی نخواهند داشت

ببخشید دیگه فعلا این چیزی بود که میتونستم بنویسم در وقت کم  :D  ممکنه غلط داشته باشه چون تبحری در نوشتن راجع به بازی ندارم

اما در کل باید بگم که برای کسی که علاقه به این سبک داره خریدش توصیه میشه مگرنه توصیه میکنم ابتدا نسخه کرکی رو تست کنید و اگر با روحیاتتون سازگار بود بخرید... مثل من که با وجود اینکه اینقدر علاقمند هستم ابتدا نسخه کرکی رو گرفتم چون CD-key ندیدم کسی آورده باشه و هم اینکه میخواستم اول امتحانش کنم... چون شرکت Milestone تا الان کم سوتی نداده تو ساخت بازیاش و معمولا بازیاش متهم میشن به بالغ و پخته نبودن .... و الان ترغیب به خریدش شدم...

شخصا بازی کرکی رو دارم میذارم  کنار (که تقریبا" هم گذاشتم 1 سال و نیمه) و صرفا برای تست اولیه از نسخه های کرکی استفاده میکنم(اگه خوب بود و احساس کردم کشش داره میخرم مگرنه پاک میکنم بره یا فایل هاش رو نگه میدارم واسه وقتی که تخفیفی چیزی بخورن بلکه با قیمت پایینتر ارزش داشته باشن) که البته این هم همچنان بهترین کار نیست از لحاظ اخلاقی اما کاریه که از دستم بر میاد... در حال حاضر برای خرید این بازی و بازی F1 2016 رو مد نظر دارم که یکماه دیگه میاد....

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام آره استیم باز شد دوباره خدارو شکر...

گرافیک بازی خیلی بهتر نشده نسبت به MOTOGP15... فکر میکنم گرافیکش در حد F1 2015 یا حتی Dirt rally باشه... البته چون مسابقات درون پستیه فقط جزئیات موتورها و خود پیست مهمه که خوب کار شده...

شاید بهترین شبیه ساز ممکن برای MOTOGP نباشه (از لحاظ فنی) اما بهترین شبیه ساز برای تجربه حال و هوای MOTOGP و رقابته.... میتونید career برید یا مسابقات رو به دلخواهتون با موتورسوار های لایسنس شده برید یا با شخصیت ساختگی خودتون.. از همه مهمتر اینکه مسابقاتی بودن که تاریخی بودن یا اینکه اتفاقات تاریخی یا سبقت های تاریخی در اونها رخ داده که میتونید اونها رو بصورت challenge انجام بدید_همراه با کات سنس هایی از والنتینو و مرور خاطرات و توضیحات فنیش راجع به اون واقعه_ یا به رکوردهای واقعی والنتینو روسی یا دیگر قهرمانان حمله کنید (پیست ها کاملا شبیه سازی شده هستن تا رکوردها واقعی تر باشن) و در لیدربورد جهانی قرار بگیرید...

در حالت career در واقع یکی از شاگردهای والنتینو روسی خواهید بود که از 0 شروع میکنید تا قهرمان جهان بشید... در تفریحات vale (همون والنتینو)بصورت event های مستقل از مسابقات شریک میشید... مثلا دریفت بکشید با فورد موستانگ های آکادمی این موتورسوار بزرگ!  یا مسابقات رالی به همراه vale و یا مسابقات flat track (مثل مسابقات موتورکراس هست منتها پیست مسطحه و برای پرش و... طراحی نشده)... البته این فعالیت های جانبی فیزیکشون به خوبی خود فیزیکی که برای MOTOGP طراحی شده نیست اما خب سرگرمی با حالیه

اما گیم پلی

هدایت ، کرنرینگ و هندلینگ برای کسایی که تا به حال motogp رو تجربه نکردن و ذهنیتی مثل هدایت ماشین در رالی ها یا مسابقات رو دارن خیلی چالش برانگیز خواد بود پس یه کم کار میبره و حتما دسته ایکس باکس توصیه میشه(چون با دارا بودن button های مناسب پدالی برای گاز و ترمز خیلی راحت میتونید گاز و ترمز رو مدیریت کنید... هر جایی از پیچ میزان گاز مناسب خودش رو میطلبه تا هم سرعتتون کم نشه و هم تعادلتون از دست نره بر اثر شتاب زیاد... البته میتونید ترکشن کنترل رو روشن بذارید تا نگران این مورد هم نباشید)... البته میتونید تنظیمات رو طوری بچینید که براتون ساده بشه... ترمز اتوماتیک ، کمک در فرمون دادن(دیگه اینطوریش رو ندیده بودیم!!) متصل شدن ترمز عقب و جلو به هم تا هر دو همزمان و یا یک دکمه عمل کنن(مگرنه باید ترمز عقب و جلو جداگونه و در زمان مناسب خودشون اعمال بشن)...TC که موجوده و میتونید روی full بذارید تا موقع بیرون اومد از پیچ ها موتورتون نره تو در و دیوار اگه وارد نیستین... البته میتونید خسارت به موتور، قابلیت از بین رفتن لاستیک(هرچقدر دمای پیست گرمتر باشه لاستیک زودتر از بین میره و باید با هوش انتخاب کنید نوع لاستیکتون رو که soft ، مدیوم یا هارد باشه) و penalty time رو هم خاموش کنین تا اسونتر هم بشه اما باور کنید اینطوری اصلا ارزش نداره و انگار نه انگار دارید موتورسواری می کنید.... روز یکه واسه اولین بار بازی MOTOGP رو تجربه کردم فقط از TC و مدیریت اتوماتیک ترمز عقب و جلو (که لازم نباشه جداگونه عقب و جلو رو اعمال کنم)کمک گرفتم ... یه کم زمان برد تا راه بیوفتم اما الان دیگه تمام گزینه های کمکی رو غیر فعال میکنم ، درجه سختی رقبا رو هم روی حالت واقعی میذارم.. کسایی که عنوان های motoGP یا دیگر بازیهای شبیه به این سبک(مثل بازی Ride یا حتی موتورکراس MXGP) رو بازی کردن و چگونگی کرنرینگ و هندلینگ رو یاد گرفتن مشکلی نخواهند داشت

ببخشید دیگه فعلا این چیزی بود که میتونستم بنویسم در وقت کم  :D  ممکنه غلط داشته باشه چون تبحری در نوشتن راجع به بازی ندارم

اما در کل باید بگم که برای کسی که علاقه به این سبک داره خریدش توصیه میشه مگرنه توصیه میکنم ابتدا نسخه کرکی رو تست کنید و اگر با روحیاتتون سازگار بود بخرید... مثل من که با وجود اینکه اینقدر علاقمند هستم ابتدا نسخه کرکی رو گرفتم چون CD-key ندیدم کسی آورده باشه و هم اینکه میخواستم اول امتحانش کنم... چون شرکت Milestone تا الان کم سوتی نداده تو ساخت بازیاش و معمولا بازیاش متهم میشن به بالغ و پخته نبودن .... و الان ترغیب به خریدش شدم...

شخصا بازی کرکی رو دارم میذارم  کنار (که تقریبا" هم گذاشتم 1 سال و نیمه) و صرفا برای تست اولیه از نسخه های کرکی استفاده میکنم(اگه خوب بود و احساس کردم کشش داره میخرم مگرنه پاک میکنم بره یا فایل هاش رو نگه میدارم واسه وقتی که تخفیفی چیزی بخورن بلکه با قیمت پایینتر ارزش داشته باشن) که البته این هم همچنان بهترین کار نیست از لحاظ اخلاقی اما کاریه که از دستم بر میاد... در حال حاضر برای خرید این بازی و بازی F1 2016 رو مد نظر دارم که یکماه دیگه میاد....

خیلی ممنون 

اینطوری که معلومه باید خریدش 

اما برای من هندلینگ خیلی مهمه توی بازی های ریسینگ

و فکر می کنم باید اول کرکش رو امتحان کنم اگه خوب بود اورجینالش رو بگیرم

البته استیم تخفیف سامری هم میزاره درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون 

اینطوری که معلومه باید خریدش 

اما برای من هندلینگ خیلی مهمه توی بازی های ریسینگ

و فکر می کنم باید اول کرکش رو امتحان کنم اگه خوب بود اورجینالش رو بگیرم

البته استیم تخفیف سامری هم میزاره درسته؟

خواهش میکنم 

مطمئن نیستم اما فکر کنم برای این بازی و بازی هایی که تازه لانچ شدن یا دارن لانچ میشن میشن تخفیف تابستونی اعمال نشه... اگر هم بذاره در نهایت ممکنه قیمت 49 دلاریش بشه 39 دلار.... اما مثلا ویچر یا تومب رایدر و دیگر عنوانهایی که از لانچشون یه میزان مناسبی گذشته باشه ممکنه تا 70 -80 درصد هم تخفیف بخورن 

لینک به دیدگاه

اینم از بهترین بازی تاریخ بشریت

j0yo_photo_2016-06-23_01-09-33.jpg

y7sq_photo_2016-06-23_01-03-24.jpg

ue59_photo_2016-06-23_01-01-47.jpg

k2ct_photo_2016-06-23_01-00-47.jpg

1cdn_photo_2016-06-23_01-01-18.jpg02bn_photo_2016-06-23_01-02-32.jpg

d6jv_photo_2016-06-23_01-01-54.jpg

خوب ممنونم از رامین از بروبکس گل ، که به من اعتماد کرد کنسولش رو برام فرستاد تا شاهکار غیر قابل وصف RDR رو انجام بدم

ایمانم بازم به راک استار بیشتر شد واقعا :دی

راک استار روی سخت افزار داغون PS3 اونم چه سالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سال 2010 این بازی رو با این عظمت داد!

بازی بسیار پرفکت و عالی هست و اجازه بهونه گیری به کسی نمیده!

از داستان و طراحی محیط و مراحل و شخصیت ها و .... بگزریم که همیشه راک استار حرف اول میزده

یک مثال میزنم

اسب توی RDR چنان هوش و انیمیشن و فیزیکس و جزئیاتی داره که شاید ویچر 4 بتونه چنین اسبی داشته باشه!!!اسبا نژاد مختلف دارن هر کدوم Stamina و Speen خودشون رو دارن و .... !!! اسب ویچر 3 سال 2015 در برابر اسب RDR کبیر سال 2010 هیچه!!  دیگه حساب کار رو بکنین!!

عالی بود

بازی بعدی که میرم سراغش last of us

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم از بهترین بازی تاریخ بشریت

j0yo_photo_2016-06-23_01-09-33.jpg

y7sq_photo_2016-06-23_01-03-24.jpg

ue59_photo_2016-06-23_01-01-47.jpg

k2ct_photo_2016-06-23_01-00-47.jpg

1cdn_photo_2016-06-23_01-01-18.jpg02bn_photo_2016-06-23_01-02-32.jpg

d6jv_photo_2016-06-23_01-01-54.jpg

خوب ممنونم از رامین از بروبکس گل ، که به من اعتماد کرد کنسولش رو برام فرستاد تا شاهکار غیر قابل وصف RDR رو انجام بدم

ایمانم بازم به راک استار بیشتر شد واقعا :دی

راک استار روی سخت افزار داغون PS3 اونم چه سالی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سال 2010 این بازی رو با این عظمت داد!

بازی بسیار پرفکت و عالی هست و اجازه بهونه گیری به کسی نمیده!

از داستان و طراحی محیط و مراحل و شخصیت ها و .... بگزریم که همیشه راک استار حرف اول میزده

یک مثال میزنم

اسب توی RDR چنان هوش و انیمیشن و فیزیکس و جزئیاتی داره که شاید ویچر 4 بتونه چنین اسبی داشته باشه!!! اسب ویچر 3 سال 2015 در برابر اسب RDR کبیر سال 2010 هیچه!!  دیگه حساب کار رو بکنین!!

عالی بود

بازی بعدی که میرم سراغش last of us

:x  :big hug:

میگم بعدش پستش کن برا من  :D

لینک به دیدگاه

:x  :big hug:

میگم بعدش پستش کن برا من  :D

قابلتو نداره مال من نیست وگرنه میفرستادم :D

بعد این که این دو بازی رو تموم کنم قرار شد بفروشم :D  میتونین با قیمت خوب ازم بخرین :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قابلتو نداره مال من نیست وگرنه میفرستادم :D

بعد این که این دو بازی رو تموم کنم قرار شد بفروشم :D  میتونین با قیمت خوب ازم بخرین :D

@};-

سپردم کادو تولد برام یدونه neo بخرن... اولش ریختن سرم هنوز مگه بچه ای بعد کنفرانس سونی رو گذاشتم گفتم یه بچه تو جمع نشونم بدین راضی شدن  :laughing:

لینک به دیدگاه

@};-

سپردم کادو تولد برام یدونه neo بخرن... اولش ریختن سرم هنوز مگه بچه ای بعد کنفرانس سونی رو گذاشتم گفتم یه بچه تو جمع نشونم بدین راضی شدن  :laughing:

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاشکی میشد روی PS4 یا XboxOne هم این Read dead رو بازی کرد... :(

فعلا آبی از فناوری بکواردِ ایکس باکس گرم نشده با اینکه کلی یوزرها تقاضا داده بودن... چون خرید PS3 یه جوریه برام در این زمان  :D  اما اگه نشه که باید بخرم به خاطر اون بازی :|

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کاشکی میشد روی PS4 یا XboxOne هم این Read dead رو بازی کرد... :(

فعلا آبی از فناوری بکواردِ ایکس باکس گرم نشده با اینکه کلی یوزرها تقاضا داده بودن... چون خرید PS3 یه جوریه برام در این زمان  :D  اما اگه نشه که باید بخرم به خاطر اون بازی :|

xbox one که بازی هاش واسه ویندوز 10 میاد فرجام جان

برای پی سی گیمر توصیه نمیشه ایکس باکس بخره

ps4 هم بازی های نسل گذشته رو نمیتونه اجرا کنه و اگه هم بشه با نتورک هست به صورت مجازی که انگار نمیشه :دی

استیم زده سیم اخر       pt2gqtktvkdkcp1od0pm.png

vjgoxqz9tb60wgtoh97i.png

گدا بازی بزارین کنار 2 دلار هم واسه من بخرین =))

هرچند بهتر بود قیمتو میزد 10 دلار بعد میگفت یکی بخر دو تا سی دی کی ببر :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

xbox one که بازی هاش واسه ویندوز 10 میاد فرجام جان

برای پی سی گیمر توصیه نمیشه ایکس باکس بخره

ps4 هم بازی های نسل گذشته رو نمیتونه اجرا کنه و اگه هم بشه با نتورک هست به صورت مجازی که انگار نمیشه :دی

:D

بازیای جدید ایکس باکس که اصلا خوشم نمیاد ازشون :دی

آقا من دیگه زدم به سیم آخر این Naval action رو بخرم:

http://store.steampowered.com/app/311310/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استیم زده سیم اخر       pt2gqtktvkdkcp1od0pm.png

vjgoxqz9tb60wgtoh97i.png

من قبلا دیده بودم 10 12 دلار بود ؟؟؟

یهویی تخفیفش اینقدر شده؟؟؟  :-?

برم بخرمش   :x

بازیای جدید ایکس باکس که اصلا خوشم نمیاد ازشون :دی

آقا من دیگه زدم به سیم آخر این Naval action رو بخرم:

http://store.steampowered.com/app/311310/

میگم صبر کن دزد درایی رو بخریم با هم بزنیم به دل دریا منم ناخدا پشت فرمون توام توپچی باش    =))

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من قبلا دیده بودم 10 12 دلار بود ؟؟؟

یهویی تخفیفش اینقدر شده؟؟؟  :-?

برم بخرمش   :x

میگم صبر کن دزد درایی رو بخریم با هم بزنیم به دل دریا منم ناخدا پشت فرمون توام توپچی باش    =))

کدوم؟؟؟ کجا؟؟ کی؟؟؟

بی من نیشان بده  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کدوم؟؟؟ کجا؟؟ کی؟؟؟

بی من نیشان بده  :D

ندیدی مگه تبلیعشم تو کفرانس مایکرو بود، خیلی طنز و باحاله...  :D

https://www.seaofthieves.com/

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من رفتم تو استیم همون 75 درصد تخفیف بود و قیمتش 10 دلار...  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...