رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این تاپیک بود نه یکی از دوستان منتظر انتشار Red Dead Redemption روی xbox one بودن که خوب از طریق backwards compatibility بر روی xbone منتشر می شه این جمعه 

http://wccftech.com/red-dead-redemption-releases-xbox-one-via-bc-friday/ 

تو فکر فروش ps4 هستم دلم halo می خواد خیلی اشتباه کردم ps خریدم کسی xbox one دسته 2 داره می خواد رد کنه بگه 

اگه راک استار اجازه چنین کاری به مایکروسافت داده پس rdr remaster شایعه شده بود دیگه غیر ممکن میشه قضیه اش ...RDR2 یا RD3 باید منتظر باشیم...

البته شدیدا شایعه شده بود e3 2016 رونمایی میشه و این که نشده به خاطر قضیه اورلاندو بوده چون تو تریلر توی کافه تیر اندازی میشه ...

دارم میگم بازی سال 2010 با سخت افزار داغون ps3 وحشتناک منو شگفت زده کرد .... مثلا فیزیکس و انیمیشن وحشتناک اسبش که الان ویچر 3 نداره چنین چیزی ....

راک استار بیا و make gaming great again

لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

این تاپیک بود نه یکی از دوستان منتظر انتشار Red Dead Redemption روی xbox one بودن که خوب از طریق backwards compatibility بر روی xbone منتشر می شه این جمعه 

http://wccftech.com/red-dead-redemption-releases-xbox-one-via-bc-friday/ 

تو فکر فروش ps4 هستم دلم halo می خواد خیلی اشتباه کردم ps خریدم کسی xbox one دسته 2 داره می خواد رد کنه بگه 

من بودم  :D  چون ناراحت بودم که برای تجربه این بازی حتما باید PS3 یا Xbox360 بخرم که یه جورایی برگشت به عقبه...

حالا یک سوالی  (باز توقعم رفت بالا :D ) الان این بکوارد روی ایکس باکس وان جدید (همینی که تازه معرفی شد)هم پشتیبانی میشه؟

یکی از دوستان در مورد سرور دانلود استیمم پرسیده بود... برای دانلود با شاتل از سرور شهر کازانِ روسیه بهترین سرعت رو میگیرم و برای ایرانسل هم امارات..

کیا مثل من منتظر No man's Sky و Siberia 3 یا ممکنه Mafia III هستن؟

در مورد مافیا 3 از این متنفرم که هنوز خود بازی نیومده براش سیزن پس گذاشتن(مثل چندتا بازی دیگه)... یعنی بلکل معنی DLC رو عوض کردن و صرفا تبدیل شده به گیم نصف و نیمه فروختن به قیمت یک بازی کامل و فروختن یه چند تا ماموریت اضافی که حتی نصف خود بازی هم ارزش ندارن(دقت هم کرده باشین این DLC ها در نهایت چندتا ماموریت اضافه میکنن که نبودشون هم خیلی فرق نداره و نسبت به خود بازی شاید در نهایت 2-3 ساعت به بازی های داستانی اضافه کنه.... در مقایسه با DLC هایی مثل HoS یا B&W برای ویچر_که خود این عنوان هم از اول سیزن پس داشت_ که هم فضایی جدا از بازیه اصلی ارائه میکردن و هم داستانی کاملا مستقل که خود این DLC ها هم پایان های مختلفِ وابسته به عملکرد بازیکن داشتن) به قیمتِ حداقل نصف قیمت بازی :|

معمولا هم انگار اونهایی که از همون اول سیزن پس میذارن با DLC های زیاد دیگه در زمینه بهبود مشکلات بازی هم بی میل تر عمل میکنن.. فروش خود بازی رو که هیچ فروش سیزن پس رو هم کردن و عدم اولویت برای بهبود مشکلات هم بوجود میاد...

البته این نظر شخصیه منه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

تاپیک خوبیه ....من که فقط منتظر fifa 17 و اون بخش داستانیشم.....

لینک به دیدگاه

دوستان یه خبر عالی برای فن های بازی GTA V ماد بینظیر گرافیکی به نام Redux یک ویدیو جدید داده ( قندشکن نیاز هست تا ویدیو باز شود ) 

https://www.youtube.com/watch?v=UdB4ytHvX8o

این ماد قرار هست تکستچر های بازی ( او از تکستچر های 4k استفاده می کند )  - نور پردازی - سیستم اب و هوایی - مش و پولی های بازی - و خیلی از انیمیشن ها رو تغییر دهد تا بازی را به یک بازی بسیار عالی از نظر گرافیکی تبدیل کند یک اورحال کامل است .

برای دیدن لیست کامل تغییرات این ماد بر روی بازی به سایت اصلی خود شخص مراجعه کنید 

این ماد فقط بر روی pc عرضه خواهد شد . !!!

http://gta5redux.com/Features.php

GTA5%202015-09-11%2023-12-26.jpg

GTA5%202016-01-19%2012-08-35.jpg

GTA5%202016-04-03%2023-29-17.jpg

GTA5%202016-01-21%2000-43-37.jpg

GTA5%202016-01-27%2002-05-33.jpg

GTA5%202016-04-30%2017-24-13.jpg

GTA5%202016-05-14%2017-09-42.png

GTA5%202016-05-11%2014-15-44.png

GTA5%202016-05-14%2016-42-32.png

GTA5%202016-05-10%2020-30-24.png

GTA5%202016-03-02%2013-58-36.jpg

دوستان این پست رو فردا من به یک تاپیک کامل تبدیل خواهم کرد 

لینک به دیدگاه

hell yeah!

1070 بسه یا 1080 میخواد؟:دی

گرافیک چی میخواد حریف این بشه

لینک به دیدگاه

hell yeah!

1070 بسه یا 1080 میخواد؟:دی

گرافیک چی میخواد حریف این بشه

سلام فکر کنم 980 یا 390x به بالا خوب باشه برای این ماد چون شامل enb خیلی سنگینی هست که فرم رو نابود می کنه 

لینک به دیدگاه

بازی به سبک igi (ره) هست ؟ اینقد بازی ها تخیلی شدن که دیگه بازی نمیکنم بجز فیفا و بعضا ژنرال کال اف ها هم همش شده بکش برو جلو مرسی. اه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از بس به این naval action علاقمند شدم (با اینکه هنوز یادش هم نگرفتم درست و حسابی) فکر میکنم که تاب برداشتم که اینقدر ازش خوشم میاد :| آخه خیلیا حوصله شبیه ساز کشتی اون هم قرن 18 امی رو ندارن  :D  =))

لینک به دیدگاه

از بس به این naval action علاقمند شدم (با اینکه هنوز یادش هم نگرفتم درست و حسابی) فکر میکنم که تاب برداشتم که اینقدر ازش خوشم میاد :| آخه خیلیا حوصله شبیه ساز کشتی اون هم قرن 18 امی رو ندارن  :D  =))

فرجام غیب شدی وسط چت :دی

برق منطقه ما یک لحظه ضعیف شد ، محافط برق سیستمو خاموش کرد ، دوباره اومدم بیا باو تازه بحث داغ شده بود =))

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

دوستان یه خبر عالی برای فن های بازی GTA V ماد بینظیر گرافیکی به نام Redux یک ویدیو جدید داده ( قندشکن نیاز هست تا ویدیو باز شود ) 

https://www.youtube.com/watch?v=UdB4ytHvX8o

این ماد قرار هست تکستچر های بازی ( او از تکستچر های 4k استفاده می کند )  - نور پردازی - سیستم اب و هوایی - مش و پولی های بازی - و خیلی از انیمیشن ها رو تغییر دهد تا بازی را به یک بازی بسیار عالی از نظر گرافیکی تبدیل کند یک اورحال کامل است .

برای دیدن لیست کامل تغییرات این ماد بر روی بازی به سایت اصلی خود شخص مراجعه کنید 

این ماد فقط بر روی pc عرضه خواهد شد . !!!

http://gta5redux.com/Features.php

GTA5%202015-09-11%2023-12-26.jpg

GTA5%202016-01-19%2012-08-35.jpg

GTA5%202016-04-03%2023-29-17.jpg

GTA5%202016-01-21%2000-43-37.jpg

GTA5%202016-01-27%2002-05-33.jpg

GTA5%202016-04-30%2017-24-13.jpg

GTA5%202016-05-14%2017-09-42.png

GTA5%202016-05-11%2014-15-44.png

GTA5%202016-05-14%2016-42-32.png

GTA5%202016-05-10%2020-30-24.png

GTA5%202016-03-02%2013-58-36.jpg

دوستان این پست رو فردا من به یک تاپیک کامل تبدیل خواهم کرد

عجب چیزی شده...!

دوستان میگم الان مادی چیزی نیست که فریم رو زیاد داغون نکنه اما گرافیک رو فوق العاده بالا بره؟(یعنی در کل با سیستم پروفایلم قابل بازی باشه)

لینک به دیدگاه

گرافیکش خیلی زیبا شده مخصوصا ماشیناش 

اما توی عکس پایینی به نظرم خیلی تیره و کدر شده

رنگ ak هم بد شده

http://gta5redux.com/resources/GTA5%202016-05-14%2016-42-32.png

فرجام جان یه عکسی بزار از بازی ببینیم ارزش خرید داره یا نه

از زمان شلیک توپ هاش یه عکسی بزار ببینیم دودش چطوره  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

No Man's Sky's 18 Quintillion Planets Take Up Just 6 GB on Disc

:D
ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

No Man's Sky's 18 Quintillion Planets Take Up Just 6 GB on Disc

:D

همش کد هست با یه مشت تکستچر 

بازی elite dangerous هم موقع انتشار همین مقدار بود فایلش 

این بازی ها خیلی حال می دن البته اگر سبک فضایی دوست داشته باشید من که تخفیف بخوره حتما تهیه می کنم ( 4 تا 6 ماه بعد از انتشار 60 دلار زیاد هست برای این بازی برای elite هم زیاد بود ) 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همش کد هست با یه مشت تکستچر 

بازی elite dangerous هم موقع انتشار همین مقدار بود فایلش 

این بازی ها خیلی حال می دن البته اگر سبک فضایی دوست داشته باشید من که تخفیف بخوره حتما تهیه می کنم ( 4 تا 6 ماه بعد از انتشار 60 دلار زیاد هست برای این بازی برای elite هم زیاد بود ) 

آره تکسچرها بصورت بیسیک و خام در فایل های بازی هستن و برای هر سیاره جدید که پا میذاری، اون کدها تکسچرهای لازم رو متفاوت از دیگر سیارات ترکیب میکنن برای ایجاد محیطی جدید

خود بازیای فضایی رو دوست ندارم زیاد(مخصوصا جنگ های فضایی و اینها... منفورترین فیلم ها بازی ها برای من جنگ ستارگان واستارترک و اینچیزها هستن[poker face])... اما بخش بزرگ این بازی بیشتر exploring در خود سیارات هست که من دوست دارم  :D  مثل پیدا کردن حیات های مختلف... البته حیات و سیستم های زیستی پیچیده توی همه سیارات نیستن و شاید توی هر 100 تا سیاره یکیشون دارای جیات پیچیده باشه... و این که محیط این بازی بصورت share با دیگر بازیکنان هست و نکته جالب اینکه خودشون ادعا کردن از بس محیط کلی بازی بزرگه که ممکنه در تمام طول بازی کردنتون نتونید 1 نفر رو دو بار بصورت اتفاقی ببینید... ظاهرا هدف اصلی بازی رسیدن به قسمت میانی جهان بازیه... خیلی دوست دارم ببینم کره زمین هم که توی بازی هست چه شکلیه از کانسپت این بازی...

احتمالا نتونم صبر کنم تا تخفیف بخوره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان یه ماد دیگه می خواستم براتون معرفی کنم که مدتی هست در حال ساخت بود به دست skacikpl ولی بنظرم الان به خوبی پیشترفت داشته به همین دلیل براتون به اشتراک می گذارم 

این ماد دنیایه اول شخص رو به ویچر اضافه می کند خیلی شبیه skyrim شده البته با گرافیک بی نظیر 

http://forums.cdprojektred.com/threads/65705-First-person-mode?s=86791bf20c9108a05cbd2bfaf2129d71

مثل همیشه به قند شکن نیاز هست 

https://www.youtube.com/watch?v=zjVW01hdNZ4

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

دوستان چند روز پیش یه مجله ی بازی المانی به یکی از استودیو های starcitizen توی فرانکفورت سر زده بودن و یک سری اطلاعات خیلی جالب رو نوشته بود توی مجله و همچنین چندین عکس مختلف ( یکی ترجمه کرده بود توی یوتوب قرار داده بود ) 

3045rsc8o524k0f5dhlk.jpg

یکسری از این عکس ها رو قرار می دم فقط جزییات را در یابید 

کارکتر های مراحل اصلی بازی 

اگر گفتید شبیه کی هست اگر گفتید 

9m7wvfumpoauhr00h053.jpg

8pp5xfgzbui9iyxudydr.jpg

این هم تمام افراد معروفی که توی مراحل اصلی بازی هستند SQ42

zyx2hmvkoxcs9u9p9t52.png

این یکی از سلاح هایی هست که می توانید بر روی سفینه های بازی متصل کنید 

این زمانی هست که می خرید سلاح رو 

uf96tmcabcfje61wd7x4.jpg

این بعد از چند ماه استفاده از سلاح 

hwrkkyduo8gozcx526mo.jpg

یک نگاهی بکنیم به procedural planets ( در حد no mans sky عجب و کارتونی نخواهد بود و تعدادشون هم محدود هست و بعد از ساخته شدن سیاره توسط این تکنولوژی دیزاینر ها وارد می شود و قسمت هایی رو تغییر می دهد یا اضافه می کنند برای افرادی که عشق exploration هستن مثل اقا فرجام ) 

دوستان دقت کنید تمام چیز هایی که می بینید WIP هست یعنی work in progress  هنوز ابر ها به این تکنولوژی اضافه نشدن ( ابر ها کاملا داینامیک هست و برخورد باهاش فرم ابر رو تغییر می دهند ) 

این تکنولوژی به صورت کامل بعد از اپدیت 2.7 که تغریبا اخر سال هست به بازی اضافه می شود 

مثلا این چیزی بود که چند ماه پیش نشان دادن 

t3iorp9syn2q0jmcmrg8.jpg

این هم برای چند روز پیش 

0q4s862cgto02yrzj17t.jpg

jfgy95mbrmgpvdgm14w3.jpg

zs4i1qy1mokdyleu5zd6.jpg

lyt8aijiq8kln3hdg6wo.jpg

شما توی بازی کاملا ازادی دارید هر جای فضا که باشید یا روی سیاه می توانید از سفینه ی خود خارج شده 

9hd4gitilemfl2ofmc37.jpg

توی بازی کلا چیزی به نام loading وجود نداره از تکنیکی به نام zone استفاده می کنن که باعث می شه کلا لودینگ از بازی خارج بشه ( بجز کلا وارد شدن به بازی ) 

اینجا سیاره جلوی شما هست 

levski هم یک landing zone هست برای سفینه های شما برای خرید و فروش گرفتن مرحله و تعمیر و اپگرید کردن و برای قرار گذاشتن با دوستان 

3ahv9st9l4t0efirecuz.jpg

عکس از اون landing zone 

station-levski-delamar-nyx-star-citizen.

البته این تکنولوژی فقط به خشکی ختم نمی شود اقانوس ها و زیر ان هم به وصیله ی این تکنولوژی درست می شود و بعضی از سفینه ها می توانند به زیر اب بروند ( توی بازی سیاره های کاملا ابی وجود دارن مثل فیلم اینتراستالر و زیر اب هم landing zone هست ) 

عکس کیفیت خیلی خوب نیست از روی مجله گرفته شده 

فقط lods رو نگاه کنید 

54v09fzyy97k8x1vd8sh.jpg

این هم نحوه ی ورود شما به سیاره یا levski 

c6rpe1tqgf6g0xdh3cfh.jpg

درضمن برای کشتن سیاره حتما به سفینه نیازی نیست توی بازی هم rover هست و هم hover bike

که می توانید این ها رو داخل سفینه های بزرگ تر ببرید برای کاوش خیلی مهم هستن 

8e051i3jd9cvxhlk7yxc.png

g2y7827iik91q5vp22ld.jpg

vccyx6aqugj3qqacd8ma.jpg

l63ghlz2dlin172t5tkn.jpg

این هم یکی دیگه از تکنولوژی های هست که فکر کنم  همه می شناسن برای سیاره ها 

t9vlh1fmawt3u5oc9pnu.jpg

iysos5p0uoyomp1c7d7h.jpg

و در اخر هم landing zone microtech که توی اپدیت 2.7 خواهد بود 

5ty373rfm65cjeox4q88.png

k17wnj4w3cvo0axh9mii.jpg

itqhdevt1inlte3ikedb.jpg

امیدوارم لذت برده باشید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این همه بازی داره میاد و بازی ای که بیشتر از همه منتظرشم و واقعا براش بی تابم F1 2016 هست :|

http://store.steampowered.com/app/391040/

یکی از دوستانی که در حین انجام سری های قبلی این بازی پیدا کرده بودم که استرالیایی هست یه چنل ویدئویی داره و جالبه که بازی رو از 2 هفته پیش داره در حالی که قراره 3 هفته دیگه ریلیز بشه (مثل همون حرکات خودم با قطعات =)) ).با توجه به این که racer هست و اطلاعاتش از فورمول 1 هم فول هست چندین تا ویدئوی گیم پلی و آموزش setup های بازی رو گذاشته که اگه کسی علاقه داشته باشه میتونم براتون آپلود کنم و اینجا بذارم (چون تماشا از یوتیوب به هر حال سخت تر از دانلوده :دی) @};- ویدئوی پیست باکو خیلی خوبه  :D 

خودم ویدئو ها رو همشون رو با دقت دیدم و میتونم بگم که این نسخه از بازی بدجوری از لحاظ فنی پیشرفت داشته :| و صرفا عوض شدن قوانین و ترانسفرهای راننده ها اعمال نشده... شیوه تمرینی و دِوِلاپمنت و R&D خیلی قدرتمندی اضافه شده

لینک به دیدگاه

دوستان چند روز پیش یه مجله ی بازی المانی به یکی از استودیو های starcitizen توی فرانکفورت سر زده بودن و یک سری اطلاعات خیلی جالب رو نوشته بود توی مجله و همچنین چندین عکس مختلف ( یکی ترجمه کرده بود توی یوتوب قرار داده بود ) 

3045rsc8o524k0f5dhlk.jpg

یکسری از این عکس ها رو قرار می دم فقط جزییات را در یابید 

کارکتر های مراحل اصلی بازی 

اگر گفتید شبیه کی هست اگر گفتید 

9m7wvfumpoauhr00h053.jpg

8pp5xfgzbui9iyxudydr.jpg

این هم تمام افراد معروفی که توی مراحل اصلی بازی هستند SQ42

zyx2hmvkoxcs9u9p9t52.png

این یکی از سلاح هایی هست که می توانید بر روی سفینه های بازی متصل کنید 

این زمانی هست که می خرید سلاح رو 

uf96tmcabcfje61wd7x4.jpg

این بعد از چند ماه استفاده از سلاح 

hwrkkyduo8gozcx526mo.jpg

یک نگاهی بکنیم به procedural planets ( در حد no mans sky عجب و کارتونی نخواهد بود و تعدادشون هم محدود هست و بعد از ساخته شدن سیاره توسط این تکنولوژی دیزاینر ها وارد می شود و قسمت هایی رو تغییر می دهد یا اضافه می کنند برای افرادی که عشق exploration هستن مثل اقا فرجام ) 

دوستان دقت کنید تمام چیز هایی که می بینید WIP هست یعنی work in progress  هنوز ابر ها به این تکنولوژی اضافه نشدن ( ابر ها کاملا داینامیک هست و برخورد باهاش فرم ابر رو تغییر می دهند ) 

این تکنولوژی به صورت کامل بعد از اپدیت 2.7 که تغریبا اخر سال هست به بازی اضافه می شود 

مثلا این چیزی بود که چند ماه پیش نشان دادن 

t3iorp9syn2q0jmcmrg8.jpg

این هم برای چند روز پیش 

0q4s862cgto02yrzj17t.jpg

jfgy95mbrmgpvdgm14w3.jpg

zs4i1qy1mokdyleu5zd6.jpg

lyt8aijiq8kln3hdg6wo.jpg

شما توی بازی کاملا ازادی دارید هر جای فضا که باشید یا روی سیاه می توانید از سفینه ی خود خارج شده 

9hd4gitilemfl2ofmc37.jpg

توی بازی کلا چیزی به نام loading وجود نداره از تکنیکی به نام zone استفاده می کنن که باعث می شه کلا لودینگ از بازی خارج بشه ( بجز کلا وارد شدن به بازی ) 

اینجا سیاره جلوی شما هست 

levski هم یک landing zone هست برای سفینه های شما برای خرید و فروش گرفتن مرحله و تعمیر و اپگرید کردن و برای قرار گذاشتن با دوستان 

3ahv9st9l4t0efirecuz.jpg

عکس از اون landing zone 

station-levski-delamar-nyx-star-citizen.

البته این تکنولوژی فقط به خشکی ختم نمی شود اقانوس ها و زیر ان هم به وصیله ی این تکنولوژی درست می شود و بعضی از سفینه ها می توانند به زیر اب بروند ( توی بازی سیاره های کاملا ابی وجود دارن مثل فیلم اینتراستالر و زیر اب هم landing zone هست ) 

عکس کیفیت خیلی خوب نیست از روی مجله گرفته شده 

فقط lods رو نگاه کنید 

54v09fzyy97k8x1vd8sh.jpg

این هم نحوه ی ورود شما به سیاره یا levski 

c6rpe1tqgf6g0xdh3cfh.jpg

درضمن برای کشتن سیاره حتما به سفینه نیازی نیست توی بازی هم rover هست و هم hover bike

که می توانید این ها رو داخل سفینه های بزرگ تر ببرید برای کاوش خیلی مهم هستن 

8e051i3jd9cvxhlk7yxc.png

g2y7827iik91q5vp22ld.jpg

vccyx6aqugj3qqacd8ma.jpg

l63ghlz2dlin172t5tkn.jpg

این هم یکی دیگه از تکنولوژی های هست که فکر کنم  همه می شناسن برای سیاره ها 

t9vlh1fmawt3u5oc9pnu.jpg

iysos5p0uoyomp1c7d7h.jpg

و در اخر هم landing zone microtech که توی اپدیت 2.7 خواهد بود 

5ty373rfm65cjeox4q88.png

k17wnj4w3cvo0axh9mii.jpg

itqhdevt1inlte3ikedb.jpg

امیدوارم لذت برده باشید 

انصافا جز بازی هایی که میتونه صنعت بازی رو یه تکون حسابی بده  البته پتانسیل فراوانی هم برای یک افتضاه بزگ داره الان همه چیز بستگی داره به هنرمندی سازندگان که البته اونام کم ادمی نیستن.

یادش بخیر کارگردان بازی چند سال پیش گفته بود میخوام بازی سازی رو به یه عده تازه کار یاد بدم.

من که امیدوارم شدیدا.

لینک به دیدگاه

درود

طرفداران شاهکار Gta V برای اینکه اوج گرافیک Redux Mod تماشا کنند به یو*تیوب مراجعه کنند و گیم پلی این Mod با کیفیت 1080P 60FPS ببینند.

پ.ن: من که بعد از دیدنش مغزم Blue Screen داد و هر کاری میکنم بوت نمیشه! =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم ببینم این سیستم gta v  رو با فریم مطلوب میاره ؟

i3 540 - 3.07

ram : 4gb ddr3 1333

gtx 750 ti

و اینکه اگه ارتقا لازم داره چی رو عوض کنم ؟

m.b : giga h55-s2v

لینک به دیدگاه

درود دوستان .  @};-

مشکل کرش در بازی Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist برای من اتفاق می افتد ، تمام راهنمایی که در فروم های خارجی کرده بودند را مطالعه و انجام دادم اما تغییری حاصل نشد . کارت گرافیک هم GTX 950 هستش و تمام رزولوشن ها و تنظیمات گرافیکی مختلف را امتحان کردم ولی تغییری حاصل نشد . ویندوز هم 10 هستش و تمام آپدیت ها هم نصبه .

لطفاً راهنمایی کنید .

@};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

یوزر ری-ویو های No man's sky در استیم:

http://store.steampowered.com/app/275850/?snr=1_620_4_1401_45#app_reviews_hash

19,396 یوزر ری ویو در یک روز؟؟ :D  منفی ها هم کم نبوده  :D

البته خودمونیما وقتی کامل منفی ها رو میخونی متوجه میشی که خیلیا مشکلات سیستمشون و مشکلات عجیب دیگه ای رو که راندوم مکنه پیش بیاد رو به عنوان مشکلات این بازی در نظر میگیرن :D  خب چرا همون 2-3 ساعت اول انتشار بازی نظرت رو به عنوان منفی ثبت میکنی به دلیل افت شدید فریم که بعد از یک روز درست شده؟ :D  بشین در مورد چیزی نظر بده که قرار نیست فردا درست بشه.. مثل گیم پلی ، کیفیت ساخت و کیفیت گرافیکی ، صداگذاری ، سیستم گرد مالی و... اجرا نشدن بازیها رو هم که معمولا 20 درصد کل نظرات منفی در همه بازیها رو در بر میگیره هم آخرش مشخص میشه که مربوط به نصب نکردن درایورها یا نرم افزارهای جانبی هست...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود

طرفداران شاهکار Gta V برای اینکه اوج گرافیک Redux Mod تماشا کنند به یو*تیوب مراجعه کنند و گیم پلی این Mod با کیفیت 1080P 60FPS ببینند.

پ.ن: من که بعد از دیدنش مغزم Blue Screen داد و هر کاری میکنم بوت نمیشه! =)) =)) =))

از نظر من این دو تا مود گرافیکی تو gta v برترینند

VisualV

Project reloaded

یه مود اسب هم تازه اومده که خیلی باحاله

لینک به دیدگاه

یه بازی کاموندویی اول شخص معرفی بکنین از بس فیفا و ژنرال بازی کردم دیگه آب روغن قاطی کردیم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازی nms وضعیت خیلی خوبی روی pc نداره فعلا به کسی پیشنهاد خرید نمی دم ( حتی کرکی هم نگیرید صبر کنید تا بازی پچ بشه ) 

برای متوجه شدن از مشکل بازی ویدیو زیر رو ببینید ( قندشکن نیاز هست ) 

https://www.youtube.com/watch?v=LRkHPsZak08

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...