رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دانلود No Man's sky بطور رایگان برای کاربران شاتل:

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-no-mans-sky-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-windows/92784

منظور از رایگان اینه که از حجمشون کم نمیشه اگه در تخفیف جشنواره باشن  :D

یکی از کامنتهایی هم که دیدم :

سلام.در حال حاضر بازی روی پردازنده هایی که از SSE 4.1/SSE 4.2 پشتیبانی نکنند کرش میکنه لطفا این رو هم قید کنید

درست گفتن؟ منبعی هست براش؟

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دانلود No Man's sky بطور رایگان برای کاربران شاتل:

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-no-mans-sky-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-windows/92784

منظور از رایگان اینه که از حجمشون کم نمیشه  :D

سلام.در حال حاضر بازی روی پردازنده هایی که از SSE 4.1/SSE 4.2 پشتیبانی نکنند کرش میکنه لطفا این رو هم قید کنید

درست گفتن؟ منبعی هست براش؟

البته گویا تنها از SSE 4.1 پشتیبانی نمی کنه

https://www.reddit.com/r/CrackStatus/comments/4xfhbp/no_mans_sky_does_not_support_sse41/

اینجا هم این مشکل هست تنها البته با SSE4.1

http://www.eurogamer.net/articles/2016-08-12-no-mans-sky-isnt-going-over-well-on-steam

به قول یکی از عزیزان No Man's Sky apparently can run on No Man's Computer.

=))

(بازی هیچ کس در اسمان نیست ظاهرا می تونه روی کامپیوتر هیچ کس اجرا بشه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین کامنت گذاشته شده در استیم برای No man's sky:

The refund button works well.

:D  :D
در بخش نظرات مثبت هم گذاشته =))
لینک به دیدگاه

بهترین کامنت گذاشته شده در استیم برای No man's sky:

The refund button works well.

:D  :D
در بخش نظرات مثبت هم گذاشته =))

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان بین

fallout 4 و the witcher 3 کدوم پیشنهاد میشه ؟ @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بین

fallout 4 و the witcher 3 کدوم پیشنهاد میشه ؟ @};-

درود .

درسته که هر دو در سبک RPG طبقه بندی میشن اما این دو بازی تفاوت های زیادی با یک دیگر دارند و بازی Witcher 3 به دلیل اینکه در دنیای فانتزی با درون مایه قرون وسطایی اتفاق میافته طرفداران خاصی داره و شاید چندان مورد پسند همه نباشه اما از لحاظ داستانی و مراحل بسیار بهتر از بازی فالوت هسته و با یک فاصله ی بسیار زیاد از این بازی جلو تره . چنان تنوعی در بازی ویتچر وجود داره که در هیچ بازی دیده نمیشه حتی از لحاظ مراحل فرعی و اصلی هم از فالوت جلو تره . میزان احتمالات و پایان ها برای بازی ویتچر از فالوت خیلی بیشتره ، بازی ویتچر در مجموع با تمام دی ال سی ها چیزی بیشتر از 40 حالت پایان برای قسمت های مختلفش وجود داره که این در بین تمامی بازی های نقش آفرینی بینظیره . اگر فالوت 4 را یک عنوان خوب در زمینه RPG بدونیم بدون شک Witcher 3 پادشاه این سبک در تاریخ بازی های کامپیوتری هستش . داستان ویتچر بسیار قوی کار شده و به همین جهت این بازی را بسیار جذاب می کند .

@};-

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام به همه.Ubisoft رسما از دیروز به مدت یک ماه بازی The Crew رو همراه با تمام DLC هاش به صورت رایگان برای عموم گذاشته.شما فقط باید یه اکانت Uplay داشته باشید تا بازی رو توی اکانتتون ثبت کنید و برای همیشه داشته باشیدش.اما فقط در طول  این یکماه بازی رو می تونید فری بخرید(یعنی اگر توی این یکماه بازی رو گرفتید برای همیشه داریدش)

https://uplay.ubi.com/

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

درود دوستان يكم ميتونيد در مورد اين بازي escape from tarkov توضيح بدين؟ سبكش موضوعش اينا چي هستن خود بازي ارزش خريد داره يا نه؟o.O

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Parham131 گفته است :

درود دوستان يكم ميتونيد در مورد اين بازي escape from tarkov توضيح بدين؟ سبكش موضوعش اينا چي هستن خود بازي ارزش خريد داره يا نه؟o.O

من قبلا 2 تا گیم پلی گرفتم شما هم سرچ کنید پیدا میکنید از نسخه پر الفا هست.سایتشم الان رفتم دیدم 45 دلاره

سبکش یک چیز ی مثل ارما هست با توجه به گیم پلی سیستم لوت مثل dayz هست یعنی از پلیرها لوت کنی یا رفیق بشی یا دشمن! و کاستومایز اسلحه بالاست 

جزییات بازی ظاهرا زیاده مثلا یک قسمت گیم پلی نارنجک میندازه راهرو و پشت دیوار وایمیسته موج انفجار  در روبرو رو که نیمه بازه در حرکت مینداره و وقتی میره راهرو گردو غبار زیاده و مهتابی های راهرو سوختن و  یکیش اویزونو و خاموش و روشن میشه  و گوش طرف صوت میزنه از انفجار...خلاصه میخوام بگم جزییاتش بالاست  و بنظر عالیه اما باید تا ریلیزش صبر کرد

خودم وقتی گیم پلی ها رو دیدم کلی هایپ شدم من که میخواستم باتل 1 رو بخرم اما با بتا منصرف شدم(اولش رو دوست داشتم اما با پلی کردن 8-9 ساعت منصرف شدم) تا ببینیم این چی میشه3333333333.jpg

11111111111.jpg11111121111.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دموی بازی های PES2017 و Fifa17 رو بازی کردم از دیروز.. و راجع به PES باید بگم که واقعا متاثر شدم! اولین بازی میشه که PES نخواهم خرید :| گرافیک و موشن ها حتی از نسخه PS4 هم پایینتره مثل قبل و فقط یه پورت احمقانست! صرفا رزولوشنش بالاتره اما در حد نسخه کنسولیش نیست.. بگریم که نسخه کنسولیش هم خیلی اش دهن سوزی نیست دیگه...

برعکسش فیفا با موتور گرافیکی فراست تجربه فوق العاده ای بود مخصوصا با اضافه شدن بخش journey که توی دمو میتونید تا مراحل ابتداییش امتحانش کنید... فیفا گرافیک رو حداقل یه لول برد بالا و برای اولین بار هم یک بازی فوتبال قادر به پشتیبانی از رزولوشن Ultrawide مثل 2560در1080 شد....

حجم دموی pes حدود 1.7 گیگ و فیفا 7 گیگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/26, 13:07:12، Farjam گفته است :

دموی بازی های PES2017 و Fifa17 رو بازی کردم از دیروز.. و راجع به PES باید بگم که واقعا متاثر شدم! اولین بازی میشه که PES نخواهم خرید :| گرافیک و موشن ها حتی از نسخه PS4 هم پایینتره مثل قبل و فقط یه پورت احمقانست! صرفا رزولوشنش بالاتره اما در حد نسخه کنسولیش نیست.. بگریم که نسخه کنسولیش هم خیلی اش دهن سوزی نیست دیگه...

برعکسش فیفا با موتور گرافیکی فراست تجربه فوق العاده ای بود مخصوصا با اضافه شدن بخش journey که توی دمو میتونید تا مراحل ابتداییش امتحانش کنید... فیفا گرافیک رو حداقل یه لول برد بالا و برای اولین بار هم یک بازی فوتبال قادر به پشتیبانی از رزولوشن Ultrawide مثل 2560در1080 شد....

خب ظاهرا PES2017 هم دنوو داره 

80 درصد طرفداران ایرانیش که صرفا چون بدون کرک بازی میکردن طرفدارش بودن هم ریزش میکنن :D

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

خب ظاهرا PES2017 هم دنوو داره 

80 درصد طرفداران ایرانیش که صرفا چون بدون کرک بازی میکردن طرفدارش بودن هم ریزش میکنن :D

یعنی به این زودی ها عادل فردوسی پور تو Pes2017 نمی بینیم؟؟:D

لینک به دیدگاه

یه سوال

کسی اینجا star citizen بازی کرده؟

من فکر میکردم تو استیم باشه اما نبود و مثل اینکه باید برای انجام بازیش از وبسایتش یکی از ship هارو بخری که از 40 دلار بودش به بالا :|

یعنی تنها راهش برای بازی خرید این پکیج ها هست؟

نمیشه بدون پکیج یا حداقل از طریق استیم خرید؟

کلا این سبک فضایی رو دوست دارم به جز star cirizen چه بازی هایی مشابهش هست که ارزش خرید داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

یه سوال

کسی اینجا star citizen بازی کرده؟

من فکر میکردم تو استیم باشه اما نبود و مثل اینکه باید برای انجام بازیش از وبسایتش یکی از ship هارو بخری که از 40 دلار بودش به بالا undefined

یعنی تنها راهش برای بازی خرید این پکیج ها هست؟

نمیشه بدون پکیج یا حداقل از طریق استیم خرید؟

کلا این سبک فضایی رو دوست دارم به جز star cirizen چه بازی هایی مشابهش هست که ارزش خرید داشته باشه؟

Deliver us the moon
لینک به دیدگاه

دموی بازی های PES2017 و Fifa17 رو بازی کردم از دیروز.. و راجع به PES باید بگم که واقعا متاثر شدم! اولین بازی میشه که PES نخواهم خرید undefined گرافیک و موشن ها حتی از نسخه PS4 هم پایینتره مثل قبل و فقط یه پورت احمقانست! صرفا رزولوشنش بالاتره اما در حد نسخه کنسولیش نیست.. بگریم که نسخه کنسولیش هم خیلی اش دهن سوزی نیست دیگه...

واقعا pes امسال گند زده هیچ تو pc یه گند بزرگتر زده این ویدیو رو ببینید متوجه شید

البته نیاز به قند شکن هست!

ASHKAN:

«PES 2017 | Pro Evolution Soccer 2017 – PC vs. PS4 vs. Xbox One Graphics Comparison» را در YouTube تماشا کنید

https://youtu.be/VaiPMpRS82E

به گمونم میخواد انتقام سریع کرک شدن بازیشو از پى سى گیمر ها بگیره[emoji1]

لینک به دیدگاه

Sid Meier's Civilization VI Specifications

Minimum

• PROCESSOR: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
  • MEMORY: 4 GB RAM
  • HARD DRIVE: 12 GB or more
  • DVD-ROM: Required for disc-based installation
  • VIDEO CARD: 1 GB DirectX 11 Video Card (AMD 5570 or nVidia 450)

Recommended

• PROCESSOR: Fourth generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
  • MEMORY: 8 GB RAM
  • HARD DRIVE: 12 GB or more
  • DVD-ROM: Required for disc-based installation
  • VIDEO CARD: 2 GB DirectX 11 Video Card (AMD 7970 or nVidia 770 or greater)

Other Requirements
Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++ 2012 and 2015 Runtime Libraries, and Microsoft DirectX. Internet connection and acceptance of Steam™ Subscriber Agreement required for activation. 

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/sid-meiers-civilization-vi-specifications.html

.

لینک به دیدگاه

خدایا کی این Blizzard بازی World Of Warcraft رو یک تغییر اساسی تو گیم پلی میده؟ 1099سال داریم بازی میکنیم همه پتچاش شبیه همه , فقط ی مقدار گرافیک زیاد و کم میشه.

بره از ESO یاد بگیره

از بیلی جون بعیده این کارا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

بعد از مدتها یه بازی داره میاد که یه مقدار حوصله ی همیشه سر رفته ی من رو سر و سامان بده ... منظورم Mafia 3 هست که البته توی ویدئوی گیم پلی ای که ازش دیدم خیلی هم خوب نبود(از نظر من) اما خب وقت پر کنه:D فعلا گذاشتمش رو دانلود تا ببینیم چی پیش میاد :D

این dishonored 2 هم پشت سر مافیا بیاد دیگه همه چی رو به راهه :D

کسی فیفا 17 رو بازی نمیکنه اینجا؟ نسبت به نسخه 2016 چه پیشرفت های واضحی کرده؟(به جز در زمینه گرافیک)

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/25, 17:57:50، amir* گفته است :

من قبلا 2 تا گیم پلی گرفتم شما هم سرچ کنید پیدا میکنید از نسخه پر الفا هست.سایتشم الان رفتم دیدم 45 دلاره

سبکش یک چیز ی مثل ارما هست با توجه به گیم پلی سیستم لوت مثل dayz هست یعنی از پلیرها لوت کنی یا رفیق بشی یا دشمن! و کاستومایز اسلحه بالاست 

جزییات بازی ظاهرا زیاده مثلا یک قسمت گیم پلی نارنجک میندازه راهرو و پشت دیوار وایمیسته موج انفجار  در روبرو رو که نیمه بازه در حرکت مینداره و وقتی میره راهرو گردو غبار زیاده و مهتابی های راهرو سوختن و  یکیش اویزونو و خاموش و روشن میشه  و گوش طرف صوت میزنه از انفجار...خلاصه میخوام بگم جزییاتش بالاست  و بنظر عالیه اما باید تا ریلیزش صبر کرد

خودم وقتی گیم پلی ها رو دیدم کلی هایپ شدم من که میخواستم باتل 1 رو بخرم اما با بتا منصرف شدم(اولش رو دوست داشتم اما با پلی کردن 8-9 ساعت منصرف شدم) تا ببینیم این چی میشه3333333333.jpg

11111111111.jpg11111121111.jpg

اینجوری که تو تعریف کردی من عاشق این بازی شدم xD

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Farjam گفته است :

بعد از مدتها یه بازی داره میاد که یه مقدار حوصله ی همیشه سر رفته ی من رو سر و سامان بده ... منظورم Mafia 3 هست که البته توی ویدئوی گیم پلی ای که ازش دیدم خیلی هم خوب نبود(از نظر من) اما خب وقت پر کنه:D فعلا گذاشتمش رو دانلود تا ببینیم چی پیش میاد :D

این dishonored 2 هم پشت سر مافیا بیاد دیگه همه چی رو به راهه :D

کسی فیفا 17 رو بازی نمیکنه اینجا؟ نسبت به نسخه 2016 چه پیشرفت های واضحی کرده؟(به جز در زمینه گرافیک)

سلام

داداش مگه مافیا 3 اومده ؟ قراره دو روز دیگه یعنی 7 اکتبر ریلیز بشه که

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، mohammad.m گفته است :

سلام

داداش مگه مافیا 3 اومده ؟ قراره دو روز دیگه یعنی 7 اکتبر ریلیز بشه که

سلام فایل های pre-load اش  که روی  استیم  اومده  و میشه دانلود کرد(فک کنم خیلی وقته پریلودش قابل دانلوده)، منتها همون 7 اکتبر قابل بازی میشه

اینجا هم گذاشته پریلودش رو :

http://www.shatelland.com/game/computer-windows/557/دانلود-بازی-mafia-3-برای-windows/93170

لینک به دیدگاه

این دمو بازی Outlast 2رو از استیم  بگیرید Freeهست

رسما سکته کردم موقع بازی!

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

دوستان من دارم بازی رزیدنت اویل 7 رو بازی میکنم

حدود 2 ساعت بازی کردم همش تو همون خونه بود

کل جریان توی همون خونه اتفاق میوفته یا جابجا هم میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. درسته که نسخه فشرده شده بازی ها ( نسخه هایی که مثلاً بقیه زبان ها به جز زبان انگلیسی حذف میشن ) به سیستم ممکنه آسیب بزنن ؟ مثلاً نسخه های بلک باکس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...