رفتن به مطلب

بحث و تبادل نظر در مورد بازیهای رایانه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میشه کاری واسش کرد ! مثل dead rising که کمپانی سازنده رو نسخه pc رو 30 قفل کرده بود اما به یه روشی رو 60 فریم اوردنش منم امتحان کردم جواب داد اینم میشه کاری کردش 

بچه ها بازی جدید ارباب حلقه ها کی اون پچ hd texture رو نصب کرده؟ 

حدود 10 گیگ پچه منتها نمی دونم واقعا ارزششو داره که واسش هزینه کنیم دان کنیم یا  بخریم؟ من که هنوز بازی دستم نرسیده ولی از مغازه بخرم حدود 90 درصد احتمال داره که این پچو نذارن توش 

بله درسته .خودسازنده قابیلت برداشتن محدویت 30 فریم رو تایید کرده اما این کار رو پیشنهاد نکرده

نه خیر ارزشی نداره نصبش و تفاوتی رو احساس نمیکنید.در وضوح 4K تفاوتش به چشم مییاد .مقایسه هاش هست میتونید خودتون نگاه کنید

البته اگر بخواید نصب کنید یه نسخه فشرده از TEXTURE HD PACK هست حدود 2 3 گیگه راحت میشه دانلودش کرد

گرافیک بازی بدون اون hd texture هم فوق العادس و فریم دهی بسیار عالی

لینک به دیدگاه

• ارسال 521
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

The Evil Within

در حالی که هنوز 2 روز به تاریخ انتشار جدیدترین اثر شینجی میکامی و Embargo نقدهاش باقی مانده است، سایت “ویدیوگیمر” (VideoGamer) اقدام به انتشار اولین نقد آن کرده است. ظاهراً ناشر بازی، Bethesda، از ارسال نسخه ویژه نقدوبررسی به ویدیوگیمر امتناع کرده و این وبسایت مجبور شده خودش آن را خریداری کند. به همین دلیل طبق ادعای این سایت Embargo شامل آنها نمی شود. این سایت امتیاز 8 از 10 را برای The Evil Within در نظر گرفته و نوشته است: “یک ابرترکیب از کارهای میکامی که به استانداردهای کارهای قبلی او نمی رسد اما با این حال باز هم لذت بخش است”

همچنین در قسمت نکات مثبت نقد به محیط های شگفت انگیز و گیم پلی عالی اشاره شده و از داستان و افت کردن بازی در میانه های آن گله شده است. نکته جالب دیگر این است که برخلاف تصور خیلی ها که این عنوان را بیشتر به رزیدنت ایول شبیه می دانستند، ویدیوگیمر از تشابه زیاد آن به سایلنت هیل خبر داده است.

دیگر نقدهای بازی همانطور که اشاره شد، 2 روز دیگر و همزمان با انتشار رسمی بازی منتشر خواهند شد.

آپدیت: دقایقی پیش Gameblog.fr هم به بازی 8 از 10 داد!

منبع : dbazi

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان من یک مدت تو کار گیم نبود دوران خستگی میگذروندم این 4 شماره از کال اف بازی نکردم یعنی گذاشتم برا روز مبادا  :D  هر چهارتا دان کنم یا گلچین کنم ؟  :)

call%20of%20duty%20mw%203.jpg   thumb.jpg  pthumb.jpg   pthumb.jpg

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوستان من یک مدت تو کار گیم نبود دوران خستگی میگذروندم این 4 شماره از کال اف بازی نکردم یعنی گذاشتم برا روز مبادا  :D  هر چهارتا دان کنم یا گلچین کنم ؟  :)

call%20of%20duty%20mw%203.jpg   thumb.jpg  pthumb.jpg   pthumb.jpg

فقط از mw3 راضی بودم بین اینا !

لینک به دیدگاه

دوستان میگم هر دی وی دی گیم قیمتش چقدر باید باشه ؟!!

امروز The evil within خریدم 3 عدد { به اصطلاح }  دی وی دی ارنجینال بود 6 تومن 

میخواستم ryse هم بخرم از بس دوستان ازش بد گفتن :دی بی خیال شدم به جاش shadow of mordor خریدم 10 تا دی وی دی ارنج + قاب =  20 تومن

الان هم دارم The evil within نصب میکنم . . . البته هاردک..ور گیمرای انجمن فکر کنم هر دو رو الان تا اخر رفته باشن  =))

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

دوستان میگم هر دی وی دی گیم قیمتش چقدر باید باشه ؟!!

امروز The evil within خریدم 3 عدد { به اصطلاح }  دی وی دی ارنجینال بود 6 تومن 

میخواستم ryse هم بخرم از بس دوستان ازش بد گفتن :دی بی خیال شدم به جاش shadow of mordor خریدم 10 تا دی وی دی ارنج + قاب =  20 تومن

الان هم دارم The evil within نصب میکنم . . . البته هاردک..ور گیمرای انجمن فکر کنم هر دو رو الان تا اخر رفته باشن  =))

شهرکرد هم که بنده هستم و میخرم دی وی دی 2 تومن میشه.ولی عجیبه Evil که شما خریدی سه تاس.بلک باکسه حتما؟!اینجا داشتش 6 تا بود.ولی من نخریدم چون این سبک رو دوس ندارم.

mordor و ryse رو هم خیلی وقته رفتم تموم کردم

لینک به دیدگاه

به طرز احمقانه ای دیسک های بازی زیاد شده پول دو تا بازی رو نگهداری یه مین و سی پی یو رو عوض میکنی.

: //////

اخه ینی چی 11 دی وی دی 12 تا یا بیشتر !!!!

دهن من و دی وی دی درایور و هارد رو با هم مورد عنایت قرار میده.

من که از خرید بازی خسته شدم الان مترو جدیده رو دارم با شبگرد و دید ریسینگ 3 خدا شاهده هیچکدومش تموم نشده در حد چند ساعت گیم پلی داشتم همین.

باور کن 7 یا 8 تا بازی نصبه رو سیستم فقط دو تاشون رو تا اخر رفتم :laughing: 

اخرین بازی که تا اخر رفتم ولفنشتاین  بود ....

دید ریسینگ 3 چطوره ؟ داستان خوب داره ؟ گیم پلی خسته کننده نیست؟

شهرکرد هم که بنده هستم و میخرم دی وی دی 2 تومن میشه.ولی عجیبه Evil که شما خریدی سه تاس.بلک باکسه حتما؟!اینجا داشتش 6 تا بود.ولی من نخریدم چون این سبک رو دوس ندارم.

mordor و ryse رو هم خیلی وقته رفتم تموم کردم

اره بلک باکسه !!! با توجه به این که حجم بازی ها تو نسل جدید دارن بیشتر از گرافیکشون میترکونند ، بلک باکس به صرفه هست

mordor و ryse کدوم بهتر بود ؟!!! رایز میگن گیم پلی خسته کننده داره حقیقت داره ؟ ارزش خرید داره ؟ :-?

لینک به دیدگاه

:D  پس خوش به حال ما که بازی رو میریم کرایه می کنیم هردی وی دی  500تومن.

لینک به دیدگاه

اون فلش هایی که تو عکسه مال بازی های هستش که تموم نکردم.

مترو رو دوبار خریدم قبلیش رو هم دارم.

دد ریسینگ که داستان نداره ماشین سوار شو زامبی زیر کن همینو ازش فهمیدم.

:/

باگ هم تا دلت بخواد داره.

ولی یه جوارایی بازی باهالیه.

اون ژامپ استریت عجب فیلمی بودا :دی =))

منم مترو دارم ولی مثل شما دو تا فایل نیست ! یکی بود به اسم metro redux !! فکر کنم هر دو قسمتش با هم بود ... :-?

شب گرد رو حتما باید خرید ؟ برای دانلود جایی نیست ؟ تو مرکز گیم شهر هم ندیدم اینو :دی

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

اره بلک باکسه !!! با توجه به این که حجم بازی ها تو نسل جدید دارن بیشتر از گرافیکشون میترکونند ، بلک باکس به صرفه هست

mordor و ryse کدوم بهتر بود ؟!!! رایز میگن گیم پلی خسته کننده داره حقیقت داره ؟ ارزش خرید داره ؟ :-?

100در100 mordor.رایز اصلا راضی کننده نبود . تنها چیزش که میشد بهش دل خوش کرد گرافیکش بود که بازم ارزش بازی کردن نداشت.

6تا دی وی دی الکی خریدیم ...

لینک به دیدگاه

اقا این evil within  چرا بالا و پایین صفحه سیاهه و نمیشه برش داشت !!!!

تو تنظیمات گرافیک بازی ، هیچ تنظیمات خاصی وجود نداره مثلا reflection رو بزاریم روی الترا یا... !!!

موتور گرافیکی id6 فکر کنم هست ، اخرین نسخه  ولفنشتاین id5 بود خیلی بهتر بود !!! 

فعلا در مورد گیم پلی و داستان نظری نمیتونم بدم چون اوایل بازیم  !!

لینک به دیدگاه

اقا این evil within چرا بالا و پایین صفحه سیاهه و نمیشه برش داشت !!!!

تو تنظیمات گرافیک بازی ، هیچ تنظیمات خاصی وجود نداره مثلا reflection رو بزاریم روی الترا یا... !!!

موتور گرافیکی id6 فکر کنم هست ، اخرین نسخه ولفنشتاین id5 بود خیلی بهتر بود !!!

فعلا در مورد گیم پلی و داستان نظری نمیتونم بدم چون اوایل بازیم !!

برای سینمایی و ترسناک تر کردن بازی اون کارو کردن.تنطیمات خود سازنده است و قابل تغییر نیست.:D
لینک به دیدگاه

باید منتظر باشی تا لینک دانلودش آماده بشه.البته خیلی حجیمه 

http://www.mihangame.com/1393/08/08/%D9%BE%DA%86-pc-the-evil-within.html

لینک به دیدگاه

مرسی بابت لینک

پچ هر وقت اومد میریزم ، کر.ک بازی که خراب نمیشه ؟! :دی

خداکنه یه تنظیمات گرافیکی ساده اضافه کنند :(

فعلا باید بگم داستان بازی قشنگه و گیم پلی هم خوبه ، یه جوریه این موقع شب ولت نمیکنه میگه بازی کن .... نترس جوون ....  =))

لینک به دیدگاه

مرسی بابت لینک

پچ هر وقت اومد میریزم ، کر.ک بازی که خراب نمیشه ؟! :دی

خداکنه یه تنظیمات گرافیکی ساده اضافه کنند :(

فعلا باید بگم داستان بازی قشنگه و گیم پلی هم خوبه ، یه جوریه این موقع شب ولت نمیکنه میگه بازی کن .... نترس جوون ....  =))

خواهش میکنم دوست عزیز

آپدیت که بیاد کرک هم میاد . این هم یکی از قوانین دنیای گیمریه  :laughing:

من هم مشتاق شدم بازیش کنم  :D

ولی صبر میکنم تا آپدیتش بیاد بعد یه جا بخرمش :دی

اون جمله آخرت خیلی باحال بود.ایولا =))

لینک به دیدگاه

من نسخه SEYTER RePack دارم خودش برای بازی یک Launcher درست کرده که می تونیم روی 16:9 یا 21:9 بروی 30 و 60 فریم هر کدام خواستی قرار بدی

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

برای سینمایی و ترسناک تر کردن بازی اون کارو کردن.تنطیمات خود سازنده است و قابل تغییر نیست. :D

سلام دوستان،به صورت زیر عمل کنید:

راهنمایی برای آزاد کردن فریم  و برداشتن نوارهای سینمایی  evil within

برای آزاد کردن فریم  و برداشتن نوارهای سیاه در EVIL WITHIN  باید ابتدا  روی شورتکات بازی کلیک راست کنید ودر بخش traget  بعد از exe این گزینه رو اضافه کنید با یک فاصله +set com_allowconsole 1

مثل عکس زیر:

a02uvct0s3w8lnjjfoib.jpg

بعد در بازی دکمه insert کیبورد رو بزنید و شما میتونید به  نوار فرمان بازی دست رسی داشته باشید - دراینجا با دو فرمان سرو کار داریم:

اول  بزنید R_swapinterval -1  که فریم رو از 30 به 60 انلاک میکنه و دیگه این بسته به توان گرافیکه که بتونه پردازش کنه یا نه---اگر باز خواستید برگردید به 30 به جای منفی 1 بزنید منفی 2

بعد بزنید R_forceaspectratio 1.8  که اسپکت ratio بازی رو فول میکنه -کمی زوم میشه توی تصویر ولی بازهم جالبه-میتونید مقدار 0 هم  میتونید بزارید ولی خیلی زوم میشه توی  تصویر-چون  ratio خود بازی 2.35:1 است.

ویرایش شده توسط ***sniper***
لینک به دیدگاه

فقط از mw3 راضی بودم بین اینا !

سلام عزیز 

همین فقط دانلود میکنم  ممنون  :)

در مورد قیمت بازی ها واقعا از توان من خارجه خریدشون

فقط با نت 512 مخابرات دانلود میکنم چاره نیست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

همین فقط دانلود میکنم  ممنون  :)

در مورد قیمت بازی ها واقعا از توان من خارجه خریدشون

فقط با نت 512 مخابرات دانلود میکنم چاره نیست 

خواهش داداش

دوستان کسی evil within رو بازی نمیکنه ؟ 

کف نکردین ؟ :x

لینک به دیدگاه

دوستان باگی سافت اسمش به مانی سافت تغییر کرد :laughing: :laughing: :laughing:

bugysoft=moneysoft=antipcsoft = .... =))

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/

اثرات gameworks رو احساس کنین .... قبلا یه سایت معتبر اعلام کرده بود gameworks اخر و عاقبت نداره یه سری جزئیات بهینه شده برای کارت های انویدیا بازی رو برای خود کارت انویدیا هم سنگین میکنه ... *dry#

حالا شاید مشکل از gameworks نباشه الکی نمیخوام چیزی بگم .....

سیستم بازی cod:aw خوبه همه میتونند بازی کنند و اون هایی که سیستم قوی دارن گرافیک ناب خواهند داشت ....

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

دوستان باگی سافت اسمش به مانی سافت تغییر کرد :laughing: :laughing: :laughing:

bugysoft=moneysoft=antipcsoft = .... =))

http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/

اثرات gameworks رو احساس کنین .... قبلا یه سایت معتبر اعلام کرده بود gameworks اخر و عاقبت نداره یه سری جزئیات بهینه شده برای کارت های انویدیا بازی رو برای خود کارت انویدیا هم سنگین میکنه ... *dry#

حالا شاید مشکل از gameworks نباشه الکی نمیخوام چیزی بگم .....

سیستم بازی cod:aw خوبه همه میتونند بازی کنند و اون هایی که سیستم قوی دارن گرافیک ناب خواهند داشت ....

از خود خبر جالب تر نظر هایی که افراد توی سایتش نوشتن

با یک تقریب کلی میشه گفت:

هر کی هر چی به دهنش اومده به یوبی سافت و کارکنانش گفته!!!!! :laughing:  :laughing:

ویرایش شده توسط DarkSoldier
لینک به دیدگاه

کسانی که نسخه جدید cod رو بازی کردند نظرشون رو بگن

این که میگن بخش تک نفره کوتاه هست ، تا چه حدی درسته؟ مثلا نسبت به mw2 چقدر کوتاه تره ؟

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

عین حقیقته !

66385323097772392829.jpg

اول فکر میکردم ویژگی اول شخص خوب نیست برای بازی  ولی وقتی تریلر جدید راک* رو دیدم کف کردم !!

شما هم حتما با کیفیت 1080P از خود سایت راک* دانلود کنین !

تازه رو PS4 بود این قدر عالی بود رو PC دیگه چه شود !!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

{ با عرض معذرت از طرفداران یوبیسافت }

ولی یوبی این مدت خیلی تحقیر شد

77525983884082959708.jpg55835934634335829827.jpg48108196086910248793.jpg50237166869732816620.jpg65330759763536586512.jpg

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) :laughing:

لینک به دیدگاه

واقعا چه لذتی داره ادم با خودش بحث کنه ! :|

اگه عشق پی سی هستی اگه گیمری اگه نیستی هر چی هستی حداقل این هفته اخیر که چند تا گیم خوب اومده تاپیک رو اپ نگه دار *dry#

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...